Makšķerēšana Norvēģijā

esmu tagad Norwēgijaa vai kaasds nevar ko ieteikt kaa un ko te ķert kalnu ezeros...
3.aprīlis 2008, 17:47 | links
 
Veciit!!!!!!tu esi zelta aaderee!!!!!ezera foreles!!!!un ja atrodi copes bodi tad iesaku pa'nemt vizuli...25-30gr taads vienkaar's...bez izliekumiem prosta zivti'na izkraasota...man uz to gaaja kaa smeereets!!!
3.aprīlis 2008, 17:53 | links
 
jaa foreles kalnu ezeros, vari paprovet uz taadu vizuli, kipa taa kaa truba nogrizta, bet ne ar cauru vidu! juuraa vari proveet!
tu man liecies baigi redzeets... gadiijumaa nedziivoji kaadreiz Koceenos?
3.aprīlis 2008, 21:39 | links
 
sveiki.es ar taisos braukt uz norvegiju,un gribetu uzinat ka mencas labak kert.un busim blakus jurai.
4.aprīlis 2008, 09:12 | links
 
šo vizuli andzha sauc par kastmasteru! ja tas ir tas ko domā! starp citu pagājšmēneša cl žurnāla ir raksts par norvēģiju - ko ķert kur ķert utt.
4.aprīlis 2008, 10:04 | links
 
saprotu ka krīze, bet ja nu ....

esam 3 braucēji uz Norge mencās ... ir brīva vieta ceturtajam... izbraucam 19.06.2009. atpakaļ 28.06.2009.
2.jūnijs 2009, 09:55 | links
 
Plānojam doties uz Norgi 22.06-02.07.2011 viena vieta droši ir brīva, bet izskatās, ka vēl viena varētu atbrīvoties. Nav komercbrauciens, tāpēc, ja visi apstākļi sakritīs, tad pat varētu iekļauties 300Ls no deguna. Jebkurā gadījumā ierēķinot visu (neskaitot tikai alkoholu) brauciena izmaksām nevajadzētu pārsniegt 350Ls. Varu nodrošināt arī ar inventāru. Galvenais lai ir gribēšana un varēšana braukt un esi sakarīgs čoms.
Izskatās, ka otrreiz ar saviem čomiem šogad vairs nesaorganizēšos, bet labprāt uz rudens pusi augustu - septembra sākumu vēlreiz dotos turp.

Ja kāds grib piebiedroties vai ir kādi jautājumi rakstiet PM
Ja ir piedāvājumi uz rudenspusi pievienoties kādam norges braucienam, gaidīšu uzaicinājumu.

PS Riktīgi pavilkos uz Norgi. Tie, kas ir bijuši mani sapratīs.
2.februāris 2011, 20:59 | links
 
Nu kapēc tieši Jāņos, tie ir mani mīļākie svētki ko svinu plašā draugu pulkā. Es noteikti vēlētos pievienoties kādai foršai kompānijai.
7.februāris 2011, 18:55 | links
 
Sākumā izvēlējāmies iekļaut arī Jāņus braucamo dienu sarakstā, lai paņemot atvaļinājumu uz apaļu nedēļu nebūtu papildus atvaļinājuma dienas jāņem. Tagad izskatās, ka pārplānosim uz augusta beigām / septembra sākumu. Sīkāk PM.
8.februāris 2011, 18:24 | links
 
diez fjordos kāds no krasta ar makšķerē, vai tas nav īsti reāli?
23.marts 2011, 13:45 | links
 
Un kā vēl:))
23.marts 2011, 14:02 | links
 
palasi "jurchix" atskaites un paskaties bildes!
23.marts 2011, 14:21 | links
 
Atvainojos ka nav garumziimes.
Ja kaadam ir doma shovasar braukt uz Norvegiju pacopeet foreles, lashus kaa arii izbraukt uz juuras copi, tad varam rast taadas iespeejas, gan nodroshinot ar naktsmaajaam, gan sagaidiit lidostaa , kaa arii organizeet dazhaadas ekskursijas.
Gultas vietas, vai istabinnas dziivoshanai atrodas 15 km no Støren divu populaaraako lashupju satekas vietaa blakus upei.
Netaalu kalnu ezeri ar foreleem un palijaam.
Darbu saaksim no 1 Junija, tad arii atveras Lashu sezona upees, bet jau varam uznnemt, ja ir gribeetaaji pacopeet ezeros, vai juuraa.
Lashu sezona beidzas 1 septembrii Juus atradiisieties pie Gaula upes
Siikaaka informaacija par iespeejaam un apmeshanaas vietu rakstiit uz profilu vai e pastu ivo2011@live.no
Vai rezerveet vietas pa tel +4796737665
Taa kaa tiko tik saakam ko taadu dariit cenas minimaalas pat lashu sezonaa un web saits arii tikai tagad saak tapt.
13.aprīlis 2011, 22:48 | links
 
ja kādam interesē Svētdien izbraukt ar autobusu uz fjordiem 10 copē, dodiet ziņu, ir 4 brīvas vietas.
4.maijs 2011, 21:59 | links
 
Sienāzi, uz Tromso?
4.maijs 2011, 22:08 | links
 
Ja interesē, varu painteresēties....zinu tik, ka uz fjordiem, cipars pa tām 10 dienām 450 rubuļi...autobus naktsmājas, par laivu īri nezinu, bet tas ja interesē smalkāk.
5.maijs 2011, 14:05 | links
 
28.-29. maijs Norvēģijas vienā no lielākajām upēm Glomma notiek līdaku ķersanas sacensības,ir doma organizēt komandu no Baltijas valstīm,ja kādam ir interese var droši pieteikties.(viss ir tikai idejas stadijā ja būs atsauksme darīšu visu talāk)
5.maijs 2011, 15:32 | links
 
šodien iemēģināju tuvējo fjordu - rezultāts patīkami pārsteidza, tikai neesmu īsti pārliecināts par zivju sugām. Latvijā vilkto mencu krāsa bija savādāka, bet varbūt tās nemaz nav mencas? Ielikšu albumā, varbūt kāds var apgaismot!!!!
22.maijs 2011, 16:26 | links
 
aigarsa2 es Norveegijaa esmu sastapis 3 kraasu mencas, viss smukaakaas ir tadas sarkaniigi bruunas.
22.maijs 2011, 16:32 | links
 
Tikai garšo vienādi.....
22.maijs 2011, 17:27 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager