Fīderi

sveiki visiem!

kadu feederu sistēmai jus man ieteiktu viss labāk !
paldies jau iepriekš p.s (jauns makšķernieks )
5.maijs 2011, 22:27 | links
 
Kewey
Nesimetrisko cilpu,Paternosteri,Sistēma ar pretsavērpēju kā arī to ko rādija NG vakardienas raidījumā
5.maijs 2011, 22:38 | links
 
Noformulē jautājumu lai var saprast - jautā par pašu makšķeri vai tos sistēmu kas zem ūdens
5.maijs 2011, 22:46 | links
 
sistēmu kas zem ūdens!
6.maijs 2011, 14:30 | links
 
kewey paskaties makšķerēšanas noslēpumus. video ir šajā pašā lapā. Tur ir gan senāki raidīijumi, gan arī pēdējais ir par fīderi un sistēmām. Ne asakas!
6.maijs 2011, 14:33 | links
 
nu ja, bet es gribēt dzirdet jusu viedokļus par šo jautajumu!
6.maijs 2011, 15:33 | links
 
ko līdz mūsu viedokļi, ja tie tikpat dažādi kā sistēmas?

Es lietoju nesimetrisko cilpu, siluro šito kas pēdējā raidījumā NG, mirtins paternosteri, vesela strīpa kas lieto pretsavērpēj trubiņas.

Sāc ar vienkāršāko, ja nepatīk (vai vienkārši eksperimenta pēc), tad maini uz nākošo.
6.maijs 2011, 15:43 | links
 
Kas pēdējā laikā darās. Vēl pirms pāris gadiem bija tukšs, tagad eju uz upi, katrs otrais jau ar fīderi stāv.Visi par to sākuši runāt, visiem baigi vajag.
Varbūt tiešām tie NG video cilvjus tā uzkurbulēja. Beigās ka tik nebūs tā, ka aizies pāris reizes, noķers dažus sīkos un iemetīs fīderi kaktā.
Ja, piemēram, konkrētajā vietā zivju nav, var ķert kaut ar dinamītu, rezultāta tāpat nebūs.
6.maijs 2011, 15:44 | links
 
Ta ir saucamo modes lieta, karpotaji savairojas ar milzigu augsupejosu likni, dzerkotaji, fideristi, bet nu fiders gan ir kaut kas cits manuprat, patikamaka cope neka uz parastas gruntenes ar cieto katu!
6.maijs 2011, 15:53 | links
 
pirmais noteikums, lai zivi nokjertu ir lai vinja tur apakshaa ir ;)

bet par feedera popularitaati- daudzi no gruntenistiem ir paargaajushi uz feederi, lai gan zakidushku cieniitaaju joprojaam pietiek + diezgan vienkaarsha lieta prieksh iesaaceejiem makshkjereeshanaa.
6.maijs 2011, 16:15 | links
 
Modes vai ne modes lieta, bet fīderis tomēr rullē.
Ziemā tā prātīgi sāku kost informāciju netā - kas, ko, kādā veidā. Tā teikt, šopavasar arī piebiedrojos fīderistu pulciņam - rezultāti ir acīmredzami (=pozitīvi), cope un process interesants. Ar tipisko grunteni tiesām nav salīdzināmas kategorijas.
Pat tēvs (jau krietni gados), ar zināmā mērā konservatīviem makšķerēšanas rīkiem, šķiet, ka tūlīt dragās ar fīderi. :D
6.maijs 2011, 16:35 | links
 
Vakar Kisezera kanala,pie kudras tilta kadi 40 plicisi un divi smuki asari.Breksus nemaniju,vajadzes kadu dienu pasedet uz dzivo...

Tai kanala gala neesmu sen copejis,''televizoru'' cienitaju tur netruks,bedigi,bet fakts.
6.maijs 2011, 17:22 | links
 
Varbut kadam ir kada pamaciba ka pareizi sagatavot makskeri ar barotavu? Kaut kads video vai bilde ar shemu , pamaciba. Paldies!
7.maijs 2011, 20:23 | links
 
Un vel jautajums par tiem mezgliem , kadus mezglus siet un kadu pavadinu lik pie aka , ka labak.

Un kads kata garums butu labs tiesi ar feederu , vai 2,70 m ir par isu vai labs?
7.maijs 2011, 20:29 | links
 
Tu laikam tādu lietu kā TV un MN raidijumus nepazīsti!!!???NG ir daudz raidijumu par šo tēmu izveidojis.
7.maijs 2011, 20:36 | links
 
Fīderim lietoju šādu sistēmu, izmēģināju gan distanceri , gan asimetrisko cilpu . Paliku pie šīs , nekas nepinās . Copes redz perfekti !
Lieku uz mono auklas un uz pītās .
p.s. zvaniņu uzlieku , kad apnīk hipnotizēt spicīti un gribas pavērot dabu.... :) .

8.maijs 2011, 07:18 | links
 
--->epox59
Cik garas pavadas izmanto pie šīs sistēmas? Būs jāpamēģina...
8.maijs 2011, 20:12 | links
 
Es izmantoju šādu asimetrisko:
8.maijs 2011, 20:25 | links
 
Vakar un šorīt pārbaudīju praksē NG rādīto sistēmu ar stoperiem, nu vienkārši fantastika, kaut nebija garenie stoperi, tikai mazie apaļie, uzliku 5 un aidā. Pa abām copes reizēs sapinās vienīgo reizi krastā. Nesimetriskā man pinās biežāk. Par 99.9% esmu pārliecināts, ka pāreju uz šo sistēmu, tik jāpiemeklē pareizie stoperi! :)
8.maijs 2011, 20:25 | links
 
Flakais > ...15cm , iesaku pamēģināt , tik to bumbiņu starp griezulīšiem liec obligāti !
9.maijs 2011, 06:44 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager