Fīderi


Es fīderim izmantoju šādu fona ekrānu19*17cm. Tas atvieglo spicītes vērošanu brīžos,kad saule atspīd ūdenī vai viļņi,kā arī pret krūmiem,zāli. Smalkās copītes arī labāk piefiksēt.
14.maijs 2011, 21:54 | links
 
KLāds ir pētījis: ja sakārojās fīderim iemetiena marķēšanai izmantot vēlvienu copeni ar pludu (boju :D), bet copēt kā ierasts ar diviem kātiem - tas noteikumiem atbilst? Nu it kā jau 3 copenes, kaut vienai ir tikai liels pluds un svins - bez āķiem?
14.maijs 2011, 23:19 | links
 
tad jau uzglabājamo tīkliņu varētu uzskatīt par tīklu :D
15.maijs 2011, 09:21 | links
 
pirmo reiz iegadajos sogad Fideri-nekadu kruto-ka jau iesacejs-tapec gribeju apjautaties seit-varbut kadu reizi var ar kadu makskernieku aizlaist kopa un pasedet uz fideri un pie reizes pamacities kas ir kas!Paldies
17.maijs 2011, 12:52 | links
 
makšķerei jābūt aprīkotai, lai ar to var iegūt zivis. ar pliku svinu nevar a peldināt pludiņu nav aizliegts :D
17.maijs 2011, 12:55 | links
 
plašā ūdenī nomarķēt copes punktu nav nemaz tik slikti, bet cik to esam darījuši, ātri vai vēlu tas marķieris tiek aizķerts un uzvilkts:)))))))))))
17.maijs 2011, 13:29 | links
 
nav jau vajadzība to marķieri tur visu laiku turēt, ja nenofiksēs iemetienam attālumu, tad tāpat katru reizi trāpīsi tuvāk vai tālāk. Es iemetu pie marķiera auklu aiz klipša un velku to marķieri ārā.
18.maijs 2011, 07:59 | links
 
Markjieris ir super, jo var ar kakjeni sabarot feedereejamo vietu miljons reizhu nepaarmetot barotavu!
18.maijs 2011, 08:30 | links
 
Tad jau nav vajadzīga barotava,turpini ik pa laikam "zvirbuļus" šaut!
18.maijs 2011, 08:32 | links
 
Vienā RU forumā piedāvā tādu sistēmu,kura darbojoties nevainojami

a-pareizs variants,b-nepareizs
Tabula gumijām un spicītēm
18.maijs 2011, 10:37 | links
 
āķis kāds labums no tās gumijas?
18.maijs 2011, 10:44 | links
 
Pats tādu neesmu mēģinājis,bet daudzi uzskata,ka paliekot spicīt jūtīgāka.Vispār cik copmaņu tik viedokļu.Citiem patīk paternosters,citiem nesimetriskā cilpa un tā tālāk.Par jūtību jau ar daudz kni'fu,pat kādā leņķi novieto kātu pret sistēmu,cik augsti no ūdens virsmas.Upē savādāk,ezerā atkal iesaka savādāka.Plus vēl citi blakus apstākļi;vējš ,straumes stiprums,viļņi un tt.
18.maijs 2011, 10:57 | links
 
spicīte nostiepj gumiju, uz tā rēķina droši vien. Bet šī sistēma ir nejūtīga, ja zivs nāk pretī, tāpat jākustina barotava.

Man lielāka ticība tomēr nesimetriskajai :DD
18.maijs 2011, 11:04 | links
 
aakkis, nu tur jau pasham jaaskataas, bet progresiiva shtelle
eerglis, kjipa juutiigaaka sisteema, bet tiko es piemetu uz papiira speekus tai sisteemai un man sanaak, ka taa gumija nedod pilniigi neko :D
18.maijs 2011, 11:06 | links
 
spiciitei veel papildus jaanostiepj gumija un taa vairaak saliecas, jo vairaak saliekta spiciite jo mazaak taa ir juutiiga.
18.maijs 2011, 11:09 | links
 
gumija dod to, ka barotava neatduras stoporā pie pavadas, tādējādi zivs mazāk jūt barotavas, jo rausta pamatauklu nevis barotavu. vismaz es to tā saprotu.

Bet tieši to pašu dod arī nesimetriskā cilpa :D
18.maijs 2011, 11:13 | links
 
kaut kaa es eergli nesaprotu ko tu saproti :D prichom tur stopars un taa gumija?
18.maijs 2011, 11:36 | links
 
dzhi salīdzini otrajā attēlā A un B variantus. B ir nepareizais.
18.maijs 2011, 11:38 | links
 
labi murgs taa sisteema ir jebkuraa gadiijumaa, pagaajusho gad skatiijos vinju Shaljapina saitaa.
18.maijs 2011, 12:19 | links
 
Runājot par marķieriem - sveiciens no bijušā lietotāja un laba vēlējumi :D

Makšķerējot ar fīdri barot no rokas vai ar kaķeni var tikai seklās vietās bez straumes. Pārējos gadījumos, īpaši jau šaujot ar kaķeni, barības bumba turpina pēc inerces arī zem ūdens virzīties nevis taisni uz leju, bet gan vēl arī uz priekšu. Līdz ar to, sabarot nevar precīzi to vietu, kur iemet grunteni.
Otrkārt, ja ir straume, tad nekad nevar precīzi noteikt to vietu, kur nostājas barība uz grunts. Savukārt, ja baro ar fīderi un met visu laiku vienā vietā, tad āķis ar ēsmu vienmēr būs pie barības. Treškārt - iemetiena precizitāti ar fīderi, panāk nofiksējot klipsī vai ar gumiju auklu uz spoles. Iemetiens tādējādi vienmēr sanāk precīzi vienā attālumā no krasta. Marķiera gadījumā, auklu fiksēt nedrīkst, jo barotavai jānogrimst brīvi, ar nefiksētu auklu blakus marķierim, citādi barotava grimstot automātiski nāk uz krastu. Savukārt, ja iemetienu izdara bez fiksētas auklas, iemetiena precizitāte nebūs pat tuvu vēlamajai.
Protams, var izlīdzēties ar marķieri iekrāsojot auklu. taču tas nozīmē, ka katru reizi ir jāpārmet pāri barotajai vietai un jāpievelk līdz nomarķētajai auklai. Tas savukārt izslēdz iespēju lietot barotavu, jo ja šādi darbosies ar pielādētu barotavu, daļa barības paliks tālajā distancē, kamēr barotava tiks pievilkta lidz vajadzīgajai vietai.

Nesarežģījiet dzīvi, klipsējiet auklu un metiet uz orientieri pretējā krastā, vēlams tādu, kas nepārvietosies :DDDD

Ja bail ka pārtrūks klipsī aukla lietojiet gumiju. :)
18.maijs 2011, 12:28 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager