Fīderi

AndrisN! Geniaali vienkaarshi :)

Par to gumiju uz sisteemas es ar nekaadi neiebraucu - tb neredzu ieveerojamas benefices. Ja pirms barotavas liek vēl vienu pavadu - tad ok -jēgu redzu.

Ergli! Lūdzu par to gumiju precizēt - kā tas bija domāts? Tipa uz špindeles uzmaukt gumiju? Jāpamēģina. A ko gadījumā, ja jāpalaiž aukla un jāiedod zivij bik brīvāku soli? Tas pac arī uz klipsi īstenībā. Manuprāt auklas iekrāsošana vai diedziņa ievēršana manuprāt tomēr būs pareizākais paņēmiens.
18.maijs 2011, 13:19 | links
 
pats neesmu mēģinājis (klipsēju auklu), svētdien mēģināšu. kancelejas gumiju (rimbulīti) aizāķē aiz klipša un divreiz aptin ap auklas kaseti. Ja nu zivs mmilzīga, tad pārtrūks gumija un aukla brīvi nāks ārā.
18.maijs 2011, 13:23 | links
 
Jābūt ir labam specam,lai visu laiku upē straumē barotavu nogādātu pāris kvadrātmetros.Vispār jau tas nav tik būtiski,galvenais ir vienā straumes plūsmā trāpīt.Man labāk patīk bedres izejā,kur sāk palikt seklāks.Aukla jāfiksē,ar strīpām nav tas.
18.maijs 2011, 13:23 | links
 
eerglis

Pareizi, pareizi un nemulsiniet tautu ar kaut ko bezjēdzīgu, cilvēkiem patīk saražģīt dzīvi.
Sestdien vai Svētdien laižam plakanos pabiedēt, Tev ir visas iespējas revanšēties :)
18.maijs 2011, 13:31 | links
 
Draiskulis, es svētdien iešu. Bet domāju šoreiz ar maču pastrādāt. + nedaudz apmācīšu vienu kolēģi fīderēšanā :))
18.maijs 2011, 13:34 | links
 
Auklas fiksācija ar gumiju man dzīvē ir divas reizes izručījusi.
18.maijs 2011, 13:34 | links
 
Tad briest mazi mači :), ja mājās sarunāšu, tad arī būsu klāt. Mēģināsi tajā pašā vietā?
18.maijs 2011, 13:36 | links
 
Tā kancelejas gumija mono auklai ok, bet pītajai man vairāk par 5iem metieniem netur.
18.maijs 2011, 13:36 | links
 
marsis

nevar tikai uz gumiju paļauties, lietoju abas auklas un nekad iemetiena brīdī nav gumija trūkusi, jo kamēr lido sistēma, fideris tiek pacelts vertikāli gaisā un kad aukla iztinas līdz gumijai un atsitas, fideris pats tiek papildus padots uz priekšu, amortizējot visu pasākumu .
18.maijs 2011, 13:40 | links
 
Es izmantoju 10 lb power pro un to gumiju pārrīve kā sūdu. Domāju pielāgot velo kameras gumiju. Ja klipsī iespiesta aukla, tad kāda jēga no bremzes???
18.maijs 2011, 13:46 | links
 
Nezinu kā jums, es sezonā nomainu kādas 10it gumijas tikai un tas tikai no tā, ka atstāju gumiju virsū uz kasetes beidzot copi. Lietoju 0,14 pīto un 0,22 monofīlo.
18.maijs 2011, 13:51 | links
 
es neatceros kurs man ieteica to gumiju, bet paldies katra zinja.. nocopejos un pie klipsa aukla ir dziva izmanojot to gumiju.. tiesam strada.. a citadi taa pita aukla 0.13 mm man parrivejas pret to klipsi un pusu bij..
18.maijs 2011, 13:58 | links
 
Ok, būs jāsacenšas ar kolēģi :DDD es strādās tuvākā distancē ar pludu :)
18.maijs 2011, 14:12 | links
 
Kāds var ielikt bildi vai iekopēt adresi, kur var apskatīties, kā tā gumija pareizi jālieto. Pēc aprkasta nestādos priekšā... Daudz esmu dzirdējis, bet redzējis neesmu. Pats klipsēju auklu, bet tomēr aukla tiek bojāta tādā veidā, it īpaši ja lieto tievākas auklas. Pats fīderim izmantoju tikai pītās auklas 0,12 - 0,14. Paldies!
18.maijs 2011, 14:37 | links
 
aizkabina gumiju aiz klipša, un tad cilpu divreiz ap spoles kaseti, tieši virsū auklai.
18.maijs 2011, 14:44 | links
 
Būs jāpamēģina, paldies!
18.maijs 2011, 14:47 | links
 
 
 
johanson

Gumiju kabini aiz klipša pie ataisīta spoles lociņa, aizkabini, apmet divas reizes ap spoles kaseti kur uztīta aukla un aizver spoles lociņu.
Ne asakas
18.maijs 2011, 15:25 | links
 
draiskuli->
es sezu un stukoju kaa tev tas isti ir.. aizmet gumiju aiz klipsa un tad uz spoles?? nu nesaprotu es ist.. tad jau ta aukla daleji slid??? vai baigais cirtiens sanak.. es nav meginajis un tapec nenoniecinu, jo mani ar isti nav radijusi tik stastijusi.. man ir tada sistema.. aizmetu pito auklu aiz klipsa, nonjemu to kaseti un uzmaucu dubulta gumiju.. un taa gumija strada kaa tresais amartizators.. jo padodas pie nostieptas auklas un nelauj auklai berzties pret to klipsi..
18.maijs 2011, 17:55 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager