Fīderi

asimetriska-barotavu faktiski nekad nenes prom,pat ja tu parausi nedaudz katu!Isi runajot nebiede tik loti zivi.Jutibas zina vina necik neatpaliek no gardnera.
18.maijs 2011, 22:04 | links
 
a tas fox barotavs ir kuģu iela teja esma ?
18.maijs 2011, 22:11 | links
 
dresden a kā tu zivi dabū pāri zālēm?
18.maijs 2011, 22:32 | links
 
eerglis a kada problema dabut zivi pari zalem?
Varbut jautajumu nesapratu,bet vispar es pirms copes sakartoju vietu ta,lai nerastos problemas ar zivs izmanisanu.gadas jau kad nav iespejas to vietu patirit,tad paliga nak trismetrigs zivju uztveramais tiklins un problema faktiski atrisinata.
18.maijs 2011, 22:49 | links
 
Kewey man nav ne jausmas,es pats uz Esmu eju tikai Brivibas iela,jo ar vienu no tiem pardeveiem kopa copejam,vins ta pat ka es ir fider fanats.))
18.maijs 2011, 22:51 | links
 
Lietoju fīderi nesen. Joprojām mēģinu atrast pieņemamu sistēmas variantu, kuru lietot Daugavā, Vecmīlgrāvja kanālā. Vakar norāvu sistēmu ar pretsavērpēju, šodien mēģināšu Paternoster sistēmu.
Papētīju krievu forumu informāciju un ieteikumus. Padalīšos ar citiem ar pamanīto fīdera sistēmu jutīguma vertējumu pēc testiem reālos apstākļos Salapin forumā - pamēģināju iztulkot:
(Vidējais fīdera sistēmu variantu jutīgums - labāks, ja lielāks vērtējums):
Asimetriskā 3,88
Paternosters 3,66
Pretsavērpēja trubiņa 4,34
Kombains 6,47
Tai pašā laikā, ņemot vēra arī citus apstākļus, vairāki iesaka lietot vienkāršu sistēmu ar minimālu elementu sastāvu.
Tātad es izmēģināšu Paternosteru.
Vai kāds var ieteikt vidējo barotavas svaru Vecmīlgrāvja straumes kanāla apstākļiem?
19.maijs 2011, 12:09 | links
 
1. gadā copēju ar pretsavērpēju un visādiem citiem sūdiem, pinās tā, ka nāca dusmas, girbējās atmest vispār tai lietai ar roku. Pagaišgad sāku darboties ar nesimetrisko, nu vienkārši fantastika, redz katru mikrocopīti, pa visu sezonu labi, ja pāris reizes sapinās. Šogad 1. copē pamēģināju to jauno sistēmu ar stoperiem, citu sistēmu vairs pat nedomāju siet. Secinājumus izdariet paši :))
19.maijs 2011, 12:12 | links
 
Ar tiem stoperiem man viena lieta nepatika,pirms piepildu baroavu,vina ir jaker...slid maita lidz pat spiei...
19.maijs 2011, 12:57 | links
 
Help! Joprojaam aktu aals mezgls Gardnera sisteemai otrajai cilpai prieksh tievaam piitajaam.

aigarsaigars:
kaa ar pretsaveerpeeju var kaut kas piities??? A nesimetriskajai vaajais posms ir griezulis starp pamatauklu un cilpu. man visu laiku pavadinja ap vinju pinaas. Viss gjeneaalais ir vienkaarshs- Gardnera sisteema.
A par to stoparu sisteemu- nesaprotu kaadi + taadai sisteemai, jo ar juutiibu ir ziedots krietni un kaa vaardaa?
19.maijs 2011, 12:58 | links
 
Dzhi, kas Tev tur ziedots? Super jūtība, super vienkārša, nepinās vispār, lai cik sačakarēta būtu pavadiņa, īsāk sakot - praktiski ideāla.
Nesimetriskai vienīgais vājais posms ir tas, ka uz katru copi vajag jaunu sistēmu, jo diezgan tomēr nolietojas, ar griezuļiem viss ok, nezinu, ko Tu tur mudžini.
Pretsavērpējs vispār ir mēsls, labi, ka ātri no tiem "izaugu". Pavada visu laiku metās ap barotavu, vai aizķerās kaut kur vēl aukstāk.
Ja nenotiks kāds milzīgs apvērsums fīdercopē, domāju, ka pie stopersistēmas arī palikšu.
19.maijs 2011, 13:17 | links
 
dzhi ja proti krieviski lasit,pamekle siten,liekas kaut-kur redzeju dazadas sistemu siesanas iespeas.

http://feeder.webtalk.ru/
19.maijs 2011, 13:20 | links
 
Nezinu, bet man pretsavērpējs vispār nepinas, bet nu gribās tāpat pāriet uz jaunu sistēmu.
19.maijs 2011, 13:44 | links
 
aigar, tev ar fiziku shvaki :(
19.maijs 2011, 13:57 | links
 
Es arī nevaru nekādīgi saprast par kādiem pretsavērpējiem iet runa.... Nekas nekur nepinās, jūtība ar pietiekama. Neesmu mēģinājis mazās raudiņas tvarstīt - varbūt tur varētu jūtības nepietikt, bet...
19.maijs 2011, 13:57 | links
 
Jautājums par svaru, ja fiidera barotava ir bez svina. Kur to likt - zem barotavas? Kāds kopējais svars Daugavas straumei ieteicams?
19.maijs 2011, 14:45 | links
 
Jurik, mazās raudiņas raustīs trakāk kā normālas zivis.
Kas ar manu fiziku? Kaut ko ne tā pateicu? Piedodiet, pretsavērpēju cienītāji, ka aizskāru Jūsu trauslās sirsniņas, bet pretsavērpēji ir mēsli :)
Nekā persōnīga ;)
19.maijs 2011, 16:11 | links
 
Pretsavērpējs vispār ir mēsls, labi, ka ātri no tiem "izaugu". Pavada visu laiku metās ap barotavu, vai aizķerās kaut kur vēl aukstāk.
Ja nenotiks kāds milzīgs apvērsums fīdercopē, domāju, ka pie stopersistēmas arī palikšu.
19.maijs 2011:)


Ja uzliec viņu otrādi,tad ja vins verjas un metas pavada kur pagadas tas gan...bet lietoju jau 2 sezonu nekada vaina
19.maijs 2011, 16:17 | links
 
Nu tik stulbs neesmu kā domājat, galva man īstajā vietā, zinu kā viņš jāliek, pavadu ar māku piesiet, aj vispār, kas man te kādam jāpierāda... copējat kaut ar bušu sistēmām brekšus :D Es palieku pie stoperiem un tikai pasmaidu par pretsavērpēju lietotājiem :))
19.maijs 2011, 16:22 | links
 
Aigars! Nu es to nedomaaju kaa uzbraucienu. vienkaarshi tieshaam nesaprotu kas un kaadeelj pinaas. Man liidz shim 3 vai 4 gadu laikaa nekaadas probleemas nav bijushas. esmu lietojis arii asimetrisko, bet nu liidz galam pie sirds neiet. Kaadu tieshi sisteemu pac lieto veel nesapratu, bet veelaak paskatiishos.
19.maijs 2011, 16:34 | links
 
NG vienā no pēdējiem raidījumiem ir redzama, tiešām super, vienkārša, pat pārāk vienkārša un ideāli jūtīga.
19.maijs 2011, 16:45 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager