Fīderi

seinass > ja visiem būtu vienāds prasības , gaume , būtu pāris firmu nosaukmu , pāris spoles , trīs , četri auklu ražotāji , vēl pāris barotavu veidi un viss .
-bet kā redzi no piedāvājuma raibs gar acī metas , tā kā katrai cibiņai savs vāciņš.... :).
30.jūnijs 2011, 18:17 | links
 
epox59
Tomēr jūties aizvainots. Žēl gan , tāds nebija mans nolūks.

p.s. Bet vispār kas man par darīšanu. Makšķerējiet ar ko gribiet.
30.jūnijs 2011, 18:18 | links
 
Jaaniss > ir tāds teiciens , na abiženih vodu...
-šeit jau līdzīga diskusija bija , rezumē ... tak copējiet kaut vai ar lazdas kātu , ja tas sniedz gandarījumu un vēl zivis ķeras... :) !
30.jūnijs 2011, 18:24 | links
 
Konstruktīva dialoga tē nesanāk - "bazar vogzal". Pilnīgi piekrītu ar foruma lietotāju kurš teica, kā kāta materiāls ir ļoti svarīgs jo no tā ir atkarīgs cik precizi var aizmest kormushku( cik miksts ir kāts) .

Kāta test dālas uz 4iem veidiem angļu valoda
1. Light - 20 -80gr. domāts ezeriem
2. medium 50 - 120gr. domāts ezeriem un upem
3. heavy 50 - 150gr. domāts arī copei uz jūras krastā
4. "super" heavy - 80-240 jūrai un uz lielas straumes.

Bet galvēnais ko es grībeju saprasts kas ir tests

no 0 - 150, no 20 -80gr. Es saprotu , ka 80 ir max. izturība , bet 20?, arī pirmāja varianta 0 kast tas ir?

Seinass es dzīvoju Ādažos un blakus tēk gauja. Aizgājam ar draugu uz to ar fideriem mans 20 - 75 un draugam 50 - 120 , kormushkas svars 50 un 80 grami. Tiko prikormak "Вымывается" no kormushkas tad sak iet talāk.Un sakāra ar apstākliem vajadzīgs lielāka kāta izturība bet vel gribas to izmantot stavošā udenī.
30.jūnijs 2011, 18:43 | links
 
prinipa copejot ar fider jamekle ari atstraumes,jo gadas ari 140 gr nes prom...vel ir jaeksperemente ar barotavam,citas barotavas ar daudz vieglaku svaru turas tiri labi pateicoties savai formai!straume labi sevi attaisno tristura formas!stavosa udeni es izmantoju tikai apalas...
tests lidz 150gr nozime ka faktiski ari 10gr barotavu varesi iemest,ka ari bus iespeja nostiept auklu.20-80 savukart spices bus nedaudz cietakas,ne tik lunkanas...
vel piebilde,iesaku izmantot pec iespejas mazaku auklas diametru,vel labak butu pita!
ja sanak udeni kadi 50m 0.30 aukla,vina taisa lielu buru un faktiski tas auklas del ari barotava neturas!smalkaka aukla labak griez udeni...uz straumes kats ari jatur stavus nevis paraleli upei,jo mazak ta aukla udeni,jo labak.
30.jūnijs 2011, 18:57 | links
 
Boroda, man tomēr tas testa sākuma svars arī nav skaidrs - ko tas nozīmē? Ja ir 0 grami, tad tev jau ir taisnība - jāvicina pliks kāts. Bet tad rodas jautājums - kā tās zivis tiks laukā no ūdens? :) :) Varbūt viņas sabaidīsies no kāta vicināšanas un ieskries tīkliņā? :) :)
30.jūnijs 2011, 18:57 | links
 
Nezinu vai kāds jau ir pieminējis, bet svarīgs faktors barotavas noturēšanai straumē, ir arī tas, kā tiek novietots kāts. Kādā leņķī pret straumi, kādā leņķī pret ūdeni un kāds attālums no spices līdz žāklītei.
30.jūnijs 2011, 20:05 | links
 
FrenchFisher
Pamekle patiesibu seit :
1.http://www.fish-blog.ru/blog/feeder/
2.http://www.fishingplanet.ru/
3.http://salapin.ru/
4.http://video-fish.ru/film-brothers-sherbakovy/
5.http://video.yandex.ru/users/vkempo/collections/?p=0
6.http://feederok.ru/

velu veiksmi !
30.jūnijs 2011, 20:11 | links
 
Tie kas aizraujās ar milzīgām barotavām, ne vienmēr to dara pamatoti.
Piemērs upē.
Pikeris ar testu 20-40g ar smalkāko spicīti tur straumē 40g barotavu.
Turpat blakus fideris ar tādu pašu pīti auklu ar testu līdz 100g ar resnāko spicīti nespēj noturēt ne tādu pašu 40g ne 50g un tur tikai 60g.
30.jūnijs 2011, 21:39 | links
 
Zemākais tests feederim nozīmē cik grammu barotavu tu varēsi nostiept! Ja tev ir zemākais tests 20, tad varēsi nostiept spicīti (mīkstāko nolocīt) jau no 20gr svara galā! ar cietāko spici tu tādu svaru vienkārši vilksi uz krastu vai līdz vietai kur tā kaut kur ieķersies!
30.jūnijs 2011, 21:58 | links
 
un pikeris taadaa straumee ir saliecies 90 graadu lenjkjii ta, ka copi vispaar nevar redzeet. Gaujaa pie carnikavas vispaar prasaas peec 150g spices. man ar 120g spici un PP 8lb + 70g barotava taa knapi knapi vien sanaak. principaa es izveelos smagaakas barotavas tikai viena iemesla deelj- vinjas ir lielaakas liidz ar to vairaak bariibas var ievietot
30.jūnijs 2011, 22:00 | links
 
pro200, nerunā muļķības
30.jūnijs 2011, 22:06 | links
 
Tā tas ir~!
30.jūnijs 2011, 22:16 | links
 
To arī brāļu ""Serbakovu" filmā stāsta. Sērijā par feederiem!
30.jūnijs 2011, 22:22 | links
 
pro200 tā tas nav. testa robežas tiek noteiktas, lai zinātu pie kādām slodzēm kāts strādā optimāli. bet ko ta es, es jau tik politologs.
30.jūnijs 2011, 22:22 | links
 
Tas arī neapšaubāmi! Testa robežas tam jau ir domātas! Bet tur jau džeki ar apkšējo testu brauca auzās! Un apakšējais tests ir tas no kura var sākt kaut ko just - augšējais max slodzei! - prastiem vārdiem runājot! Man jau arī nekas nav jāpierāda!
30.jūnijs 2011, 22:32 | links
 
jutīsi arī vieglāku barotavu. otvečaju :))
30.jūnijs 2011, 22:49 | links
 
Man ir viens kaatins ar testu 60-120gr , 3.9m ar tievaako spici mieriigi var lietot 20gr barotavu , bet metiens nekaads ti nevis attaaluma zinjaa , bet precizitaatee , saakumaa domaaju-roka noguleeta :)) tacu liekot 50gr un vairaak situaacija izmainaas.Ar maziem svariem kaats galiigi stiivs , vareetu buut kautkas liidziigs kaa spini ar testu 20-40gr izmantot mikrodzigam.Taa ka razotajs , domaajams uzraada optimaalos darba svarus. 2.Feeders ir Shakespeare 3.6m ar testu liidz 90gr(mazaakais svars nav uzraadiits) straadaa labi gan ar 20 gr , gan 90 Nu kautkaa taa man sanaaca..
30.jūnijs 2011, 23:22 | links
 
man pasham mitchel feeder 60-120g piiitaa aukla ~0.22-0.25 shnore .... Gaujaa varu aizbliezt ar barotavu 60g + bariiba ~90-100m tochna... meeginaaju skiiibi meetaam Gauju te Adazos paarmest kaa neko dariit... Pilniibaa pietiek 60-120g prieksh upes un ezeriem, izcili cik copeeju vareeja redzeet kaa taa sauktaas "ukleika" uz balto nem, mazie pliceeni. Nomraalu zivi veel neesmu dabuujis, gribu notesteet karpu diikii
30.jūnijs 2011, 23:57 | links
 
Raudive > Tev aukla gan biški par niknu , uzliec pīto 0.13-0.15mm , pietiek ar uzviju , lai dabūtu krastā jebkuru trofejzivi .
Arī straumē būs cita ''aršana''... :)
Ja sadomā laist uz karpu copi , silti iesaku uz otras kasetes uztīt labu mono auklu 0.3-0.35mm !!
1.jūlijs 2011, 07:22 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager