Fīderi

paldies ņemšu vērā
1.septembris 2011, 11:34 | links
 
Ja gadijuma gribesi kert ar pito,iesaku uz spoles rekina neekonomet!Norm spole varetu maksat ap 30-40Ls...
Fideri nem 3.90m un test lidz 110gr,cenas uz fideri varetu but 35Ls un uz augsu.Nav jegas ekonomet 10Ls,labak panemt dargaku un izbaudit kaifu no copes!
No pieredzes varu teikt Salmo labu fideru neesmu redzejis.Maver,Spro,Shimano,Banax ....tie nebus slikti.
1.septembris 2011, 11:48 | links
 
Nu jau man 4 gadu ir spro fiideri! ideaali,suudzeeties nevar!
pareizi Dresden saka,nav jega taupit uz taadu lietu un nopirkt kkaadu slotas kaatu,ko vairums arii izdara! tas jau vairaak nebuus fiideris un tu nevareesi izbaudiit to copi un to kaifu!

slotas kaatu fiiderus var pirkt prieks zandarta!
1.septembris 2011, 11:56 | links
 
Par kātu toč, neekonome!! jo ir jau pārbaudīts, jo dārgāks, jo kaifīgāka vilkšana! Spoles man ir salmo lētais gals, ap 17 ls, nu otro reizi toc nepirkšu! tāpēc arī uz to naudu netaupi, jo tomēr ir paliela lodze! Man ir aukla pīta 0.13, bet arī es teikšu ka ir par plānu! tā kā es aizmetu aiz klipša , tomēr viņa nodilst ar laiku un tajā vietā pārtrūtkst, iesaku nedaudz resnāku ņemt!
1.septembris 2011, 12:25 | links
 
mjuniors.Man pita stav 0,1 Savagear Adrenaline ideali!!!Sienu klat 0,22 shock leader un viss stokos,aiz klipsa dilst minimali,ja roka ir piesauta un katu pacel gaisa,barotavas lidojuma laika tad nekas nenotruks.Turklat pluss tik tievai auklai ir acim redzams,straume var stradat ar krietni mazakiem svariem.
Uz smaga kata(metod fider-150gr)man stav 0.16.Tur tiesam slodzes lielakas un tiek mestas 50-100gr barotavas uz talam distancem!
Turklat neaizmirstam regulet spoles frikcionu,tas jums palidzes nesalauzt spices vejaina laika,ka ari lielakas zivs izvadisana! =))
1.septembris 2011, 12:38 | links
 
mjuniors
aiz klipša auklu āķējot, arī 0,15 sadils, pamēģini klipsēt ar naudas gumijas palīdzību. Tas ir pavisam vienkārši;
izvēlies distanci
aizver spoles lociņu
ņem naudas gumiju 40mm dubultā, aizkabini aiz klipša un pārmauc pāri spoles kasetei
gatavs
1.septembris 2011, 13:28 | links
 
izvēloties kātu iesaku pievērst uzmanību riņķiem, sevišķi makšķerējot tālajās distancēs vieglāk būs mest ar kātu, kam lielāks riņķu diametrs. Nopērkot lētā gala kātu, var arī nesaprast un neizjust to, kas tas fīderis īsti ir.
1.septembris 2011, 13:34 | links
 
Piekritisu siluro,turklat gumijai ir vel tads pluss,ja uzsezas labs kukainis aukla izslid zem gumijas!Turklat klipsejot pa taisno zivi var pazaudet.
1.septembris 2011, 13:41 | links
 
Zinas no Italijas,pats turu ikskus par Krieviem!Dzeki malaci pirmas nopietnas sacensibas un reali liek stoperi lideriem! )))

Сообщение Иван123 » менее минуты назад
2,5 часа. Дима рвет зону, рвется, нервничает, но в 5 минут карп-карась, за ним толпа. Калачев стабилен разнорыбица в лучших. Митрохин со слабой реализацией по количеству лучший. Паша средне не плохо, Давид пока с одним карасем в конце.
В целом Россия может даже первая пока (тьфу-тьфу) и это просто бесит англичан и немцев. Прессинг жесточайший моральный!
1.septembris 2011, 13:44 | links
 
siluro-> paldies, jau tā izdarīju!:)
1.septembris 2011, 13:54 | links
 
siluro es ar 5lb PP metu 70g barotavas + bariiba un NEVIENU reizi neesmu iemetienaa auklu paarraavis
1.septembris 2011, 15:18 | links
 
5lb ir ~2kg. Gribi teikt, ka, ja liek auklu aiz klipša, nevar pārraut iemetienā?
1.septembris 2011, 15:24 | links
 
nu es nevienu reizi neesmu paarraavis arii liekot aiz klipsha un barotavu arii nevienu neesmu pazaudeejis ar 5lb PP Nodilushais posms gan jaanogriezh vienmeer ;)
1.septembris 2011, 15:29 | links
 
dzhi
nu tas nozīmē, ka tīri labi vari iztikt bez naudas gumijām:))))), bet manu ieteikumu varbūt tomēr paturi prātā:))))))
1.septembris 2011, 15:30 | links
 
gumija glaabj, ja kaut kaada skrienosha zivs piekjeras-karpa piemeeram, bet breksim pilniigi pietiek aiz klipsha aizlikt.
protams atkariigs no taa arii kaads klipsis ir spolei, ja tur pret blekji aukla riiveejas tad var teoreetiski paartruukt, bet arii saliidzinoshi leetaam spoleem (20lvl) neesmu noveerojis taadu probleemu.
1.septembris 2011, 15:36 | links
 
uz brekšiem kādu pavadujū liekat?? cik resnu auklu, garumu? es kaut kā kad sēzu un grūti saprast kad piecirst.. pārsvarā tiek plicīī un raudas.. varbūt var paskaidrot kāda uzvedīb ir brekšukam? un daudzas ir diezgan patukša copes man :(.. nevaru atkost!:D
1.septembris 2011, 18:00 | links
 
Te daudzi iesaka fīderim likt baitrunner spoli, var kāds ari paskaidrot kāpēc?
1.septembris 2011, 19:47 | links
 
v.n.k. parocigak stradat.Kaut gan patreiz pats esmu labas,atras,vieglas spoles meklejumos un konstateju,ka ar baitruneri neka tamlidziga nav.((
Skatisos kaut ko no spro vai ari shimano.
1.septembris 2011, 19:58 | links
 
Ja sēžu ar barību -baltās zivis lieku parasto spoli ja ar dzīvo -plēsēji -pielietoju baitu
1.septembris 2011, 20:04 | links
 
Kur slēpjas tas parocīgums (baitrunnerim) fīderējot?
Es goda vārds nesaprotu.
1.septembris 2011, 20:04 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager