Fīderi

Bums, fīderis uz dzīvo vairs nav fīderis! :)
1.septembris 2011, 20:06 | links
 
Man lidz automatismam ir novests viens nikis,ja pievelkot barotavu ta ir pa tuvu spicei,tad ar baitruner palidzibu es to pavelku atpakal.Izmantoju atrai frikciona parslegsanai...
nezinu ka citi cope,bet es v.n.k. censos lai spice vienmer ir nostiepta,lai nesanak auklas aizkersanas...
1.septembris 2011, 20:08 | links
 
PLēsējiem uzlieku uz baitu un eju cept desiņas kā sāk tarkšķēt nāku piecirst It sevišķi zandarti ,jo tie ir jūtīgi pret jebkādu pretestību no ēsmas zivtiņas puses.
To pašu var darīt ar parastām spolēm tikai besī tā bremžu grozīšana :DD baitrunera gadījumā viss ir saregulēts un precīzs Atliek tikai pagriezt rokturi un piecirst -ja vajag :DD
1.septembris 2011, 20:10 | links
 
Kur redzi starpību ? ķerot plēsējus arī izmantoju fidera barību un sistēmu jo
1. pie barības salasās mazās zivtiņas
2 plēsējs uzbrūkot ierauga 1 aizķērušos zufteli un tad jau viš ir mans
3.Lietojot 2 pavadiņas var kombinēt gan ēsmu baltai zivij gan maili 2 vienā :DD
1.septembris 2011, 20:13 | links
 
Nivajag pakļauties stereotipiem un dogmām vajag meklēt un mēģināt Nav svarīgi kā sauc copes veidu galvenais ir rezultāts :DD
1.septembris 2011, 20:15 | links
 
Tagad zonderiem bus kirdik,nem un izplapa sitadu triku! :)))
1.septembris 2011, 20:18 | links
 
Tur vēl ir galvenais triks kuru gan neteikšu :DDD
1.septembris 2011, 20:21 | links
 
Njā, sistēma tiešam neordināra.:)
Skatam jābūt labam: iemet maili- izvelk breksi.:))
1.septembris 2011, 20:23 | links
 
Man breksis arī uz maili ir paņēmis 2.7 kg
1.septembris 2011, 20:25 | links
 
Man divas copes pec kartas bija kukuruza+sarkanias sliekas! :DD 1,5kg un 900gr zonderi,lielako kad tiriju no mutes izkrita plaukstas lieluma breksens! :DD

P.S. nez ka te iemest bildes,paraditu ))
1.septembris 2011, 20:30 | links
 
to Dresden;Tu ieprieš minēji dažās kātu firmas,kur varētu netā tās aplūkot?
1.septembris 2011, 21:58 | links
 
durixxx kam tev nets?Aizei lidz esmas veikalam brivibas 211 tur ir dazi shimano,spro un banax kati )))
Bet ja veikals bus par talu tad mekle googla.
1.septembris 2011, 22:09 | links
 
ok paldies,meģināšu aizbraukt līdz veikalam un aplūkot,garums saprotu vēlamais 3,7-3,9m?
1.septembris 2011, 22:13 | links
 
Noteikti 3,90!Izbaudiju 30cm trukumu sacensibas,pats mekleju tagad katu....patreiz esmu dilemas prieksa vai preston,vai ari maver katins! :DD
v.n.k. gaidu kad tai veikala ievedis preston,viens labs onkulitis veica pasutijumu nu tad es vinu gribetu paturet rocinas,lai izprastu kas vairak pasam patiktu! :))
Pie viena vari apskatit Korum kreslinu,fiderim vispiemerotakais variants...konstruktors pieaugusaiem! )))

P.S. busi veikala jauta Alexeju,vins ir dulls fiderists! :DDD
1.septembris 2011, 22:18 | links
 
ok paldies par info.
1.septembris 2011, 22:26 | links
 
EH, nu neiet man nets tik atri kā gribētos un nevaru pāršķirstīt visas lapas, pasakiet lūdzu kādu auklu izmantot pavadai uz brekšiem.. tagad es lietoju 0.18 monofilo, bet nu liekas, ka paplana.. jo bieži āķis aiziet ar visu zivi.. šodien ir doma iepirkties, tāpēc es būtu pateicīg par info!!!
2.septembris 2011, 08:49 | links
 
nu 0,18 breksis tochna pushu nepleesh. varbuut tev aukla veca, jo 0,18 pavadai ir vairaak kaa pietiekami
2.septembris 2011, 09:21 | links
 
es lietoju 0,2 flurakarbona un ir ok
2.septembris 2011, 09:25 | links
 
o,18 ,mo breksim galīgi nav paplāna. Bet jau nopietna aukla, paplāna būtu 0,14.
Vēl aukla trūkst uz zīmuļu zobiem, kas nāk uz barību saskrējušās zivis ēst. Ja makšķerē Daugavā, tad pavadas pārrīvējas uz gliemežiem. tur var līdzēt resnāka pavada vai fluorkarbons.
2.septembris 2011, 09:36 | links
 
Pagājušā gadā izmantoju arī 0,12 pavadas (gatavās), pietika arī ar tādu diametru. Zivi gan nedrīkst krastā celt ar kātu, tikai ar uztveramo tīkliņu.
2.septembris 2011, 10:59 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager