Fīderi

Vai no laivas kāds fīderē?Vai varbūt mani izsmies, ja mēģināšu?
17.aprīlis 2014, 19:07 | links
 
Dara to lietu arī no laivas, tik ar picker-kātiem.
Ar laivu vari noenkuroties tā, lai navajag mega smagās barotavas un kāta garums arī nav vajadzīgs tik liels kā fīderim classic.
Jāatzīst gan, ka rakstu tikai teoriju, jo pats tā neesmu copējis.
Tīmeklī var atrast video par šo tēmu.
17.aprīlis 2014, 19:15 | links
 
Otinj, nevajag tev tas mikro karpiņas, ņem parastu pilienu un bus ok, kātu gan vajag laba grafīta, es izmantoju Elite Target fideri, pecak nomainu svinu uz lielo barotavu un ar tobaroju startu.

Gribi vai nē, bet ar vienu un to pašu instrumentu nevar bērnus taisīt un sev degunu urbināt ...., vismaz lielais vairums nevar :):):)

ja visur saliek vienādas spoles tad tik apgriezienu jāskaita :)

NG-NG, 17.aprīlis 2014, 12:52


Lasīju bet kaut ko līdz galam nesapratu-pēc grunts izpētīšanas uzliek lielo baratavu un iebaro sgtartu, ok, tas skaidrs, un tālāk jau var likt bajadzīgo kalibra barotavu uz tām paša kāta un copēt, Tā vai ne tā? Jā protams, pie izvirtībām jau var paņemt smalko kātiņu copei, bet arī ar to pašu maukt.
Man arī ir targets, es vēl mēdzu darīt tādu lietu, ka pašā galā, kur būs pavada sākumā uzlieku ko līdzīgu merķiera pludam, jo tad var i grunti pačamdīt, i dziļumu pamērīt vienā metienā.
Nezinu vai tas viss ir pareiza, bet kad slinkums vairākus kātus saridāt, tad ir kā reiz.
Nu gtādām vakara pēcdraba copēm vispār ideāli.
Vienīgais ko var izdarīt, var uz pašu copi uzlikt mīkstāko spici :)
17.aprīlis 2014, 19:36 | links
 
Tā jau ir Itāli, ar veco labo Pasātu var i malku no meža atvest, i cūku uz kombinātu aizvest, i uz balli aizbraukt.....

Bet vai tas ir tas uz ko Tu dzīvē tiecies ??????

Targets ir kā Pasāts, labs, ļoti labs, līdz brīdim, kad saproti, ka dubļus jābrauc ar džipu, ka pa pilsētu jābrauc ar ko mīkstāku, ātrāku, ērtāku.....

Ar fīderi es ir tas pats, Targets man bija vienu sezonu i piekrist i i jūtīga šī fīderis, bet.... Tagad bomis ar ko var tikai grunti taustīt un iebarot :):):)

Ja negribi sajust to pašu, tad jaunos Tournament un Energy nemaz rokās neņem, ej viņiem ar līkumu :):):):)
17.aprīlis 2014, 20:25 | links
 
Blin, kompis.... Doma bija i pikeris i jūtīgs fīderis :):)
17.aprīlis 2014, 20:26 | links
 
NG, kā ar līkumu iesi, ja paši nākat pretī :D Veikalu tad atvērāt gandīz mājas pagalmā, nu labi labi, bet labā laikā tiešām ar kājām var aizstaigāt.
Ir uzmesta acs uz tiem kātiem, un pēc pēdējā raidījuma ir doma uztīt uz spoles 0.07mm pīto vecās(pagājušā gada) 0.10mm vietā. :)
Pats reiz teici, ir jātiecās pēc pilnības, pēc perfekcionisma :)
Ja es necopētu tik bieži, tad jau cita lieta, bet tagad-vieglāku, smalkāku un labāku.
Un es neteiktu, ka tie copes piederumi ir tik dārgi, jā, ja pērk bieži, tad liekas ka uh, bet ja retāk, tad protams ka labākus un mazāk :)
17.aprīlis 2014, 20:49 | links
 
Vai kāds zin, jaunie Tournament un Energy ir jau pārdošanā?
18.aprīlis 2014, 18:19 | links
 
vēl nav
18.aprīlis 2014, 20:52 | links
 
Ko sakat par gardnera sistēmu. Lielas pieredzes mezglu jomā nav, galvenais lai redz copi un straumē nepinas. šogad ir doma sākt nopietni feederēt.
20.aprīlis 2014, 19:31 | links
 
Meklēju sev fīderīti un aprakts iveikalā šāds-''Paredzēta dibenmakšķerēšanai''. Piekritīsiet, diezgan smieklīgi..:D
21.aprīlis 2014, 17:28 | links
 
Esmu iesācējs!
Vai var barotavu likt pašā galā,kā gruntenei atsvaru?
24.aprīlis 2014, 17:41 | links
 
Esmu iesācējs!
Vai var barotavu likt pašā galā,kā gruntenei atsvaru?

samsungs, 24.aprīlis 2014, 17:41


Var, bet sākt būtu ieteicams ar kādu no klasiskajām fīdera sistēmām. :)
24.aprīlis 2014, 20:55 | links
 
Ko sakat par gardnera sistēmu. Lielas pieredzes mezglu jomā nav, galvenais lai redz copi un straumē nepinas. šogad ir doma sākt nopietni feederēt.

janko100, 20.aprīlis 2014, 19:31


Es izmantoju tikai un vienīgi nesimetrisko cilpu. Nekas nepinas (arī lielā straumē), jūtīga sistēma.
24.aprīlis 2014, 22:38 | links
 
Iesaku klasiku: in-line sistēmu. Nav nekā viekāršāka, nekā lieka. nepinas, tieš kontakts ar spici. :)
24.aprīlis 2014, 22:57 | links
 
Esmu iesācējs!
Vai var barotavu likt pašā galā,kā gruntenei atsvaru?

samsungs, 24.aprīlis 2014, 17:41


Principaa vispopulaarakaa sisteema peec taada principa arii ir buuveeta. apskaties inetaa Gardnera siseema vai Paternoster
25.aprīlis 2014, 08:17 | links
 
Izmēģināju visu ko, paliku pie visprastākā - uz pamatauklas barotava, stoperītis, 10cm vītene, griezulītis un pavada!! Kāpēc kaut ko sarežģīt???? Kas tai nesimetriskajai tik labs? Un citām?
25.aprīlis 2014, 08:22 | links
 
Ar fīderi arī esmu sācis copēt tikai šogad un rezultāts ir labs. Runājot par tām sistēmām-izmēģināju visādas un beidzot nonācu pie sava slēdziena, ka man labāk patīk NG rādītā ar stoperiem un veikalā nopērkamās sistēmas(caurules) ar ļoti īsie galiem. Pārējās nav saŗēžģītas, bet tomēr aizņem vairāk laika. Ar stoperiem gan izjuka griezuļa plastmas gals kuram ver cauri auklu-jāmeklē kas izturīgāks.
25.aprīlis 2014, 09:21 | links
 
Plastmasas griezulis,3cm trubiņa,pērlīte,stopers,griezulītis.Trubiņas var pagatavot pats,var nopirkt arī veikalos.Badito sistēma,arī tiek lietota,un ir pierādījusi sevi.
25.aprīlis 2014, 09:36 | links
 
Kaut kādas trubiņas, kaut kādi pretsavērpēji, kaut kādas pītās/vītās cilpas...
Ehh, nu labi, ja iesācējam, tad lai mēģina, bet ja kādam, kas vismaz sezonu ir padarbojies ar fīderi, tad tikai klasiku.
Uz pamatauklas griezulis ar karabīni, pie kuras liek barotavas, tad ja ir vēlme var uzlikt palielu stopari lai mezglu nesit pušu, bet var arī iztikt, tad griezulis parastais un tam galā pavada.
Nu kur nu vēl vienkāršāk :)
25.aprīlis 2014, 11:02 | links
 
Ar stoperiem gan izjuka griezuļa plastmas gals kuram ver cauri auklu-jāmeklē kas izturīgāks.

Trasts, 25.aprīlis 2014, 09:21

Šamo draņķi sen izmetu! Tie neder fīderim! Tad tikai kvalitatīvos Owner vai Browning! Time ir metāla, kas nebojājas un nebojā auklu!
25.aprīlis 2014, 11:45 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager