Fīderi

Ne kātos ir vaina ,bet attieksmē pret tiem !!!
Vienu kātu salauzu sava stulbuma dēļ. Karbons kļūdas nepiedod ))):
25.aprīlis 2015, 09:26 | links
 
Coroman nerazot kina. es no vacija pirkt :)

Kalpo spole cormoran corcast 7pif hyper jet un cormoran feeder 5pif 3000

RoginskisLV, 25.aprīlis 2015, 08:37


RoginskisLV,Dievs radīja pasauli,pārējais ir made in china!
25.aprīlis 2015, 09:28 | links
 
Coroman nerazot kina. es no vacija pirkt :)

Kalpo spole cormoran corcast 7pif hyper jet un cormoran feeder 5pif 3000

RoginskisLV, 25.aprīlis 2015, 08:37

RoginskisLV,Dievs radīja pasauli,pārējais ir made in china!

cure, 25.aprīlis 2015, 09:28


Mans draugs dzivo vacija vins man atveda..Bija dokuments coroman originals logo 100% razots vacija ne china... Nu es pats isti nezinu :)

es vairakais reizes 50x cope fideri man patika cormoran kati un spole vel turas :)
25.aprīlis 2015, 09:59 | links
 
2 gadi garantija Cormoran...Pagaidam vel nav problema Spole....
25.aprīlis 2015, 10:00 | links
 
Gan jau ka nekada vaina tam cormoraanam nav un ja vel pats saudzigi apietas tad jau ir ok :)
25.aprīlis 2015, 10:04 | links
 
Es izmantoju Bull fighter4pi 3000 ,ļoti feina spole
25.aprīlis 2015, 10:05 | links
 
Es izmantoju Bull fighter4pi 3000 ,ļoti feina spole

Birons, 25.aprīlis 2015, 10:05


Man arii cormoran bull fighter 4pif 4000 jau 2 gadi un kalpo nav nekada vaina :)
25.aprīlis 2015, 10:11 | links
 
Labs teiciens: "...Dievs radīja pasauli,pārējais ir made in china!...."! Bet, šobrīd dzīvē tā arī ir! Ķīna šodien var radīt, dajebko, sākot no precīzākajām kosmiskajām tehnoloģijām, BOSCH precīzās iesmidzināšanas sistēmas dīzeļiem, un beidzot " širpotreb", tai skaitā arī copes piederumi!
Kā jau iepriekš teicu, ķīnietim ir vienalga ko ražot, vienalga, kādā kvalitātē, jo šodien Ķīnā ir visas iespējamās tehnoloģijas...!
Visu nosaka pasūtītājs. Ja pasūtītājs, kuram nav savas rūpnīcas Ķīnā, zem sava brenda pasūta kādu preci Ķīnā, tad viņš arī nosaka preces kvalitāti. Ķīnietis par sevis ražotās preces kvalitāti nebaidās. Nereti, pasūtītāja firma ir reģistrēta labā valstī, līdz ar to uz izgatavotās preces ir rakstīts, ka tā izgatavota Germany, UK, vai vienkāršāk EC...!? Nereti, šīs firmas, valstī, kurā reģistrēts viņu brends, labākajā gadījumā ražo tikai preces iepekojumu, vai kādus bukletus...!?
26.aprīlis 2015, 18:35 | links
 
Labs teiciens: "...Dievs radīja pasauli,pārējais ir made in china!...."!
China radija kopētājus, kas izcili kopē visu!
27.aprīlis 2015, 09:26 | links
 
nu un kas, ka made in china. kinietis sarazos atbilstosi cenai. lets - bus suds. dargs - bus suds, vai labs. :)

iPhone ta4u ari razo china.

esiet pateicigi, ka uz pasaules ir vel lielaki vergi, ka LV. ja nebutu skibacaino, kurs ta to visu razotu un pa kadam cenam? ja butu spole tikai made in Switzerland, 99.99 % NEKAD SAVA MUZA NEBUTU tikusi pie savas spoles.
27.aprīlis 2015, 17:00 | links
 
Man Salmo Diamond Feeder ir gadus 5 un ir otrs 3x dārgāks feeders (firmu apzināti neteikšu) abi vienā testā. Uz Salmo stellēju smagākās barotavas un iebarošanu veicu, uz otra vieglākas barotavas, ar domu nepārslogot dārgo kātu.

Tik vien ir bijusi bēda kā jānomaina pā spicei katram kātam (muļķīgi, ne copējot, salauztas). Salmo turas arī metot parametriem neatbilstošas barotavas. Tagad viennozīmīgi teiktu, ka drīzāk vajadzēja otru Salmo nopirkt.
27.aprīlis 2015, 17:34 | links
 
Nu protams pilns CHINA...

Shimano ari China man Catana pinings....A spole malazija... pagaidam kalpo 4 gadi..

es nesen nopirkt Made in japan
Shimano 15 SUPER AERO SpinJoy SD 35 Standard...Labs prieksh fidera ;)

http://www.plat.co.jp/shop/catalog/product_info/language/en/products_id/24430/cPath/23_155_2927/surf-fishing.html
28.aprīlis 2015, 08:13 | links
 
nu un kas, ka made in china. kinietis sarazos atbilstosi cenai. lets - bus suds. dargs - bus suds, vai labs. :)

iPhone ta4u ari razo china.

esiet pateicigi, ka uz pasaules ir vel lielaki vergi, ka LV. ja nebutu skibacaino, kurs ta to visu razotu un pa kadam cenam? ja butu spole tikai made in Switzerland, 99.99 % NEKAD SAVA MUZA NEBUTU tikusi pie savas spoles.

mailite, 27.aprīlis 2015, 17:00



Tieši tā - ķīnieši var uzražot jebkuras kvalitātes mantu, tikai, ja ražos atbilstoši Japānas kvalitātei, tad ražošana izmaksās "tikai" 2x lētāk nekā pašiem japāņiem, nevis 5x :) Otra lieta, ka, ķīnietim jebkurā gadījumā jāstāv aiz muguras un jāskatās uz nagiem savam kvalitātes kontrolierim, savādāk viņi pēc ieraduma močī kā pieraduši "ka tik lētāk" , pat ja samaksāts par kvalitāti, un termiņus arī nepilda, jo , tāpat kā pie mums celtnieku brigādes, pasūtījumam pa vidu mīl paraut vēl citas "ātras haltūriņas" kur ātra papildus naudiņa ieripo :) T Lai gan ir rupnīcas, ko 100% noslogojuši , praktiski nopirkuši , japāņi, jenķi, vācieši un citi un pasūtījumus no malas neņēm vispār, tur taisa augsto kvalitāti.

A kas attiecas par lēto darba spēku, tad tas jau sen ir mīts, vidējās algas tur sen ir virs Latvijas un speciālistiesm pat virs Eiropas, minimālais ko saņem pats prastākais gruščiks ir 3000 juaņu (ap 500USD), viņi paši sūdzas ka darba spēka tirgū vjetnamieši un malaizieši viņus izkonkurē, reāli Ķīnas lētā cena turas tikai uz to, ka tur visus toksiskos u.c. sūdus gāž pa taisno upēs, vai šahtās, bet ar to arī tur valst sāk cīnīties, jo stipri augot dzīves līmenim, daudziem bagātiem cilvēkiem ( a tādu tur arī ļoti daudz, Pekinā braukā tādas mašīnas, ka Maskava un Arābu Emirāti atpūšas) vairs negribas, lai viņu bērni dzīvotu toksiko atkritumu kaudzē. Ta jau redzēs, kā būs... :D
28.aprīlis 2015, 08:53 | links
 
Man Salmo Diamond Feeder ir gadus 5 un ir otrs 3x dārgāks feeders (firmu apzināti neteikšu) abi vienā testā. Uz Salmo stellēju smagākās barotavas un iebarošanu veicu, uz otra vieglākas barotavas, ar domu nepārslogot dārgo kātu.

Tik vien ir bijusi bēda kā jānomaina pā spicei katram kātam (muļķīgi, ne copējot, salauztas). Salmo turas arī metot parametriem neatbilstošas barotavas. Tagad viennozīmīgi teiktu, ka drīzāk vajadzēja otru Salmo nopirkt.

Donka, 27.aprīlis 2015, 17:34


Tev ir pilnīgi pareiza doma par to, ka Tev arī otro vajadzēja pirkt Salmo.
Secinājums viens, nevajag pirkt kātus kurus nevarat atļauties. :)
28.aprīlis 2015, 09:15 | links
 
Man Salmo Diamond Feeder ir gadus 5 un ir otrs 3x dārgāks feeders (firmu apzināti neteikšu) abi vienā testā. Uz Salmo stellēju smagākās barotavas un iebarošanu veicu, uz otra vieglākas barotavas, ar domu nepārslogot dārgo kātu.

Tik vien ir bijusi bēda kā jānomaina pā spicei katram kātam (muļķīgi, ne copējot, salauztas). Salmo turas arī metot parametriem neatbilstošas barotavas. Tagad viennozīmīgi teiktu, ka drīzāk vajadzēja otru Salmo nopirkt.

Donka, 27.aprīlis 2015, 17:34

Tev ir pilnīgi pareiza doma par to, ka Tev arī otro vajadzēja pirkt Salmo.
Secinājums viens, nevajag pirkt kātus kurus nevarat atļauties. :)

Jaaniss, 28.aprīlis 2015, 09:15



Bet visi tak zin, ka uz dārgāka inventāra lielākas zives pavelkas :-)))
28.aprīlis 2015, 09:24 | links
 
...
Secinājums viens, nevajag pirkt kātus kurus nevarat atļauties. :)

Jaaniss, 28.aprīlis 2015, 09:15


Bet visi tak zin, ka uz dārgāka inventāra lielākas zives pavelkas :-)))

Donka, 28.aprīlis 2015, 09:24


:D)))))
+100 par asprātību.
28.aprīlis 2015, 10:00 | links
 
Man Salmo Diamond Feeder ir gadus 5 un ir otrs 3x dārgāks feeders (firmu apzināti neteikšu) abi vienā testā. Uz Salmo stellēju smagākās barotavas un iebarošanu veicu, uz otra vieglākas barotavas, ar domu nepārslogot dārgo kātu.

Tik vien ir bijusi bēda kā jānomaina pā spicei katram kātam (muļķīgi, ne copējot, salauztas). Salmo turas arī metot parametriem neatbilstošas barotavas. Tagad viennozīmīgi teiktu, ka drīzāk vajadzēja otru Salmo nopirkt.

Donka, 27.aprīlis 2015, 17:34



Pareizi, ja nemaldos, "Jaaniss" no "Milo", savulaik ticami teica, ka budžeta kātiem biežāk ir pārāka testa rezerve atbilstošajam testam. Līdzīgi, kā budžeta auklām, lai gūtu piedāvāto testu, reāli ir nedaudz lielāks auklas diametrs!
29.aprīlis 2015, 12:42 | links
 
sveiki kollegas, pie bariibaam zemes vietaa var jaukt "augsnes maisijums uz biohumusa bāzes"? - zemi nevienaa veikalaa neatradu, un shis maisiums taads irdens liekas labaak par zemi dereetu - tikai nezinu vai kuudras un velns zin kaadi veel piemaisijumi neaizbaidiis zivis :)
21.maijs 2015, 11:57 | links
 
A var divos vārdos - nafigam Tev tik ļoti to zemi vajag?
21.maijs 2015, 12:20 | links
 
esot(1) jaaliek(2)
21.maijs 2015, 12:31 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager