Fīderi

Sveiki fīderisti! Esat darbojušies ar milo perception l feeder kātu? Paldies!
16.janvāris 2016, 23:13 | links
 
Šeit varat, čaļi, turpināt tēmu "Pirmais Feedera komplekts"
21.janvāris 2016, 18:35 | links
 
Veči,esmu baigās dilēmas priekšā nezin ko lai izvēlas starp diviem medium kātiem,cena principā vienāda,tests arī,kādas ir jūsu atsauksmes par salmo tournament 90 un par team daiwa tdsr3 12q,ar team daiwa ķeru jau trīs gadus,modelis tdf12q,autsauksmes-iesaku visiem,ļoti viegls,ērts un super tievs kāts,tagad man viņš ar ir un viss ok,tikai ir pienacis laiks nomainit otru mediumu,ja nebutu saklausijies par tournamentu,tad noteikti ņemtu team daiwa,bet tagad gribētu dzirdēt jūsu domas
24.janvāris 2016, 14:38 | links
 
Paldies VFS par padomu un atsauksmem par salmo tournament...
24.janvāris 2016, 15:54 | links
 
Veči,esmu baigās dilēmas priekšā nezin ko lai izvēlas starp diviem medium kātiem,cena principā vienāda,tests arī,kādas ir jūsu atsauksmes par salmo tournament 90 un par team daiwa tdsr3 12q,
... ir pienacis laiks nomainit otru mediumu,ja nebutu saklausijies par tournamentu,tad noteikti ņemtu team daiwa,bet tagad gribētu dzirdēt jūsu domas

changalboy, 24.janvāris 2016, 14:38


Ja vēlies medium tad paliec vien pie Daiwas, jo TST 90 ir stabils heviks.
24.janvāris 2016, 17:09 | links
 
Ja vēlies medium tad paliec vien pie Daiwas, jo TST 90 ir stabils heviks.

Jaaniss, 24.janvāris 2016, 17:09[/quote]
Cik noprotu,ja vēlos mediumu no tournamenta līnijas tad tas ir tournament 70???
25.janvāris 2016, 02:46 | links
 
Ja vēlies medium tad paliec vien pie Daiwas, jo TST 90 ir stabils heviks.

Jaaniss, 24.janvāris 2016, 17:09

Cik noprotu,ja vēlos mediumu no tournamenta līnijas tad tas ir tournament 70???

changalboy, 25.janvāris 2016, 02:46[/quote]


Bija man Tournament 70, nepieradu pie viņa un pārdevu. Citus it kā neesmu lietojis šādā testā, jo izmantoju Energy 100, bet Tournamentam nepatika tas, ka pārāk ļungans iemetiena brīdī, tāda kā pātaga :)
Turpinot tēmu, varbūt kāds varētu ieteikt ko izvēlēties 60 - 70 gr, 3,6 m garumā.
25.janvāris 2016, 10:12 | links
 
Cik salmo veikalos maksā salmo elite feeder 90 kāts? Jautāju, jo salmo mājaslapā par atrodamajām cenām ir šaubas.

Asarnieks, 20.jūnijs 2015, 08:54
25.janvāris 2016, 14:27 | links
 
 
...

Cik noprotu,ja vēlos mediumu no tournamenta līnijas tad tas ir tournament 70???

changalboy, 25.janvāris 2016, 02:46


Pareizi saproti.
25.janvāris 2016, 18:58 | links
 
Ir iespeja iegadaties melasi 5l iepakojums,sīlāk private
31.janvāris 2016, 13:57 | links
 
Sveiki, fīderisti!

Jautājums tieši Jums. Manam te pa reizei notiek lielu zivju nogājieni. Tas fīderējot. Pats lieto pīteni. Tā apdomājot nonācu līdz feedergum, lai šos shodus samazinātu.

Vakar copēju vimbiš un pirmoreiz ar feedergum pa vidam. Pļac, praktiski 50% nogājienu pie krasta. Āķi asi, pavada ~ 70cm. Kumoss - pārītis pinki un ķikuru bunte.

Vobšem, visu tā apdomājot, gribās norakstīt uz feedergum. Moš esmu kā pārpratis tā pielietojuma jēgu?

Var kāds zinātājs paķidāt šo jautājumu?

o.
29.marts 2016, 14:40 | links
 
Pamaini āķu lielumu, iespējams, ka āķis ir par mazu, bez tam nav mazsavrīga pati āķu forma un stieples resnums, uzliec garāku pavadu, pamēģini pītās auklas vietā izmantot mono, bez ekspermentēšanas mūsu lietā pie patiesības ir grūti nonākt
29.marts 2016, 15:00 | links
 
Sveiki, fīderisti!

Jautājums tieši Jums. Manam te pa reizei notiek lielu zivju nogājieni. Tas fīderējot. Pats lieto pīteni. Tā apdomājot nonācu līdz feedergum, lai šos shodus samazinātu.

Vakar copēju vimbiš un pirmoreiz ar feedergum pa vidam. Pļac, praktiski 50% nogājienu pie krasta. Āķi asi, pavada ~ 70cm. Kumoss - pārītis pinki un ķikuru bunte.

Vobšem, visu tā apdomājot, gribās norakstīt uz feedergum. Moš esmu kā pārpratis tā pielietojuma jēgu?

Var kāds zinātājs paķidāt šo jautājumu?

o.

otinjsh, 29.marts 2016, 14:40

Sveiki, fīderisti!

Jautājums tieši Jums. Manam te pa reizei notiek lielu zivju nogājieni. Tas fīderējot. Pats lieto pīteni. Tā apdomājot nonācu līdz feedergum, lai šos shodus samazinātu.

Vakar copēju vimbiš un pirmoreiz ar feedergum pa vidam. Pļac, praktiski 50% nogājienu pie krasta. Āķi asi, pavada ~ 70cm. Kumoss - pārītis pinki un ķikuru bunte.

Vobšem, visu tā apdomājot, gribās norakstīt uz feedergum. Moš esmu kā pārpratis tā pielietojuma jēgu?

Var kāds zinātājs paķidāt šo jautājumu?

o.

otinjsh, 29.marts 2016, 14:40



man ari ta bij... es sito lietoju bumbaaaa...
https://youtu.be/r32Rrmejxh0
29.marts 2016, 16:33 | links
 
liek lielaku izmeri akis apm 8 vai 6 nr
29.marts 2016, 16:34 | links
 
Nu jā, bet kā lai uz tādām drātīm ķikurus dabū virsū?

Jebšu tā gumija vairāk domāta tievākām pavadām, nevis māzāk shodiem... ? :)

o.
29.marts 2016, 17:11 | links
 
Otiņ, priekš kam fīdergumiju izmantot vimbām? Manuprāt, lieki izdevumi. Krupniem breksēniem - jā, karpām - noteikti, bet vidējām zivīm? Turklāt vimba pašreiz traki piesardzīga, negrib īsti ņemt, varbūt viņa to gummī redz, un ņem slābani.
Sestdien manējie čomi bija Bauskā, visu dienu un ar pludu. Vienam - sešas, otram (īstam lielmeistaram, ķer kādus 45 gadus vismaz) - septiņas. Tas, kuram sešas, bija uzlicis pašgatavotu mormeni (dzeltenu), tam visas paņēma godīgi un labi. Savukārt tam meistaram galīgi čābīgi ņēma, viņš teica, ka tik daudz shodu reti kad bijis. Ļoti daudz bijis vienkārši aizcemerētu zivju, aiz sāna vai spuras. Tā kā tā zivs vēl nav nobriedusi īstam kampienam.
29.marts 2016, 17:48 | links
 
Sveiki, fīderisti!

Jautājums tieši Jums. Manam te pa reizei notiek lielu zivju nogājieni. Tas fīderējot. Pats lieto pīteni. Tā apdomājot nonācu līdz feedergum, lai šos shodus samazinātu.

Vakar copēju vimbiš un pirmoreiz ar feedergum pa vidam. Pļac, praktiski 50% nogājienu pie krasta. Āķi asi, pavada ~ 70cm. Kumoss - pārītis pinki un ķikuru bunte.

Vobšem, visu tā apdomājot, gribās norakstīt uz feedergum. Moš esmu kā pārpratis tā pielietojuma jēgu?

Var kāds zinātājs paķidāt šo jautājumu?

o.

otinjsh, 29.marts 2016, 14:40


Pārāk maz izejas datu, lai mēģinātu rast risinājumu. Vajadzētu zināt vismaz kas par gamu, kāds garums, kādā montāžā un kurā vietā montāžā tiek izmantot.
Izmantojot pīto kā pamatauklu gams nodrošina amortizāciju ne sliktāk par mono pamatauklu, bet tas pavisam noteikti nav nekāda panaceja. :)
Neredzu nevienu iemeslu lai ikdienas copē nelietotu gamu patstāvīgi. Ar rullīti pietiek sezonai, un realizēto copju skaitu tas noteikti palielinās, tāpēc runāt par liekiem izdevumiem ir lieki.
29.marts 2016, 19:47 | links
 
Papildinājums:

Sistēma inline. 60gr barotava vidēji stiprā straumē 3m dziļumā. Copēju ap 25m attālumā.
Gum - Drenan power gum, 0.65mm/6,3kg kādi 10cm savienota pie pamatpītenes 1#.
Tad kādi 50-70cm 0.154mm pavada.
10ā nr owner peny hook āķis.
Cilvēcīgs piecirtiens, diezgan vaļīga bremze.

Visi shodi izvadīšanas beigu fāzē.

o.
29.marts 2016, 21:04 | links
 
Es izmantoju, mani pamācija, gummi likt ne garāku par 5-6cm. Varbūt nepareizi. Bet zivi tur labi.
29.marts 2016, 21:10 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager