Fīderi

bums:tagad sēžu un funktierēju ,tur nav ko štukot!Man kaimiņš, vecāks puika,kājas jau arī tādas švakrākas -līdzīgā veidā sēž uz līdakām.makšķerējot ar pludu uz dzīvo zivtiņu,pie pluda barības maisiņš,apakšā kā parasti dzīvais un tas pamazām staigā.Sīkie nāk un baksta to barību,līdaka jau neatstāj to bez uzraudzības-ir klāt un noķer piesieto bez šaubām.Panākumi citreiz pat pārsteidz,es km nostaigājot mazāk copes redzu,kā viņš sēžot vienā vietā!
4.aprīlis 2010, 19:13 | links
 
seklās vietās varētu būt rezultatīva uzparikte
3.aprīlis 2010, 16:42 | links
 
Interesanta uzparikte , uztaisīšu un izmēģināšu , redzēsim kas sanāks .
3.aprīlis 2010, 16:34 | links
 
kad sāksies karpu sezona būs jāpamēģina nagļu dīķos
3.aprīlis 2010, 14:45 | links
 
tagad sēžu un funktierēju
Pagājušo gadu Slampes dīķos bija skaistas karpas bet...ņēma no ūdens virsas Pāris dabūju uz burbuli -pludam klāt negāja ne par kādu naudu.Iemetu burbuli un ar kaķeni šāvu lēni grimstošu barībutad arī trāpiju.šajā gadījumā tiek atrisinātas 2 problēmas 1. piebarošana un 2. netradicionāla izskata priekšmets peldošs pa ūdens virsu.Signalizātors ir kāts
3.aprīlis 2010, 14:43 | links
 
par tādu pirmo reizi dzirdu...kāds ir mēģinājis???
3.aprīlis 2010, 14:37 | links
 
Cope ar peldošo fideri
http://www.sportfishing.ua/library/6701.html
3.aprīlis 2010, 14:32 | links
 
No 01.04 līdz 15.04 feeder makšķerkātiem un barotavām 10% atlaide
COMPETITION TWIN FEEDER 365/425 MIKADO
tagad tikai 52.36 Ls
http://copmans.lv/lv/sakums.html
2.aprīlis 2010, 12:04 | links
 
:D
2.aprīlis 2010, 12:00 | links
 
vel nevar nomierināties :) , ar trosi vajag feederēt 30mm/diam. kāta vietā pekanisku 80t
31.marts 2010, 23:20 | links
 
mazkalns;Es nesaku ka jāmet 20....m,tā ir katra izvēle.Kā jau saka ir jāpārzin vieta,ir jau labu vietu varbūt apmakšķerēt ērtāk pašam metot no lielāka attāluma.Vari sēdēt un zivi pievilkt labākā vietā krastā.Ne kā stāvā,krūmiem apaugušā.Un Abava jau pat lejtecē nav tik plata,vienīgais ja pilnībā gribi mest uz otru krastu,nu ir atsevišķas vietas uz vienas rokas pirkstiem gandrīz saskaitāmas.Lielās upēs jau cits piegājiens.Vēl jau uz kādu zivi tēmē?Nav jau to brekšu baru tādu kā Lielupē,Gaujā un tt.Un ķeksēt raudas no 50m attāluma?katrs izvēlas pats.
31.marts 2010, 23:01 | links
 
2. gadus lietoju tikai 0.12 pīto, jo toreiz jau izdomāju, ka labāk vienreiz samaksāt un miers, pītajai auklai jau mūžs ir ilgs, vēl pāris gadu domāju derēs.
Vispār mans subjektīvais viedoklis ir, ka galvenais ir pareizas vietas izvēle, citādi ūdenī var iegrūst kilogramiem dārgas barības, makšķerēt ar dažnedažādu ēsmu ar vissmalkākajiem rīkiem ... un nekā!
31.marts 2010, 20:14 | links
 
aakkis vajag jau nu gan vasarā tos 40 m.,Abava taču sakas pēc Imulas un Amulas. Tāpēc jau uz mača bij uztīta pītā ka spole sekla.Un ar pīto protams ka krutāk,bet vai rezultāts sliktāks.vairāk no svara vietas pārzināšana.Vēl tagad aceros kā mani un kādu sporta makšķernieku,nu jau senioru, izgrieza Daugavā kā stāvošus onka ar ņevas spoli un ausmas kātu uz gruntenēm.Vēl jau jautājums,cik tai visā marketings,cik mērīšanās ar krāniņiem un kādas ir katra iespējas.
31.marts 2010, 20:04 | links
 
par auklām
pirmos četrus gadus fīderēju ar mono auklu un biju pārliecināts, ka nav priekš tās lietas nekā labāka. Tad, izlēmu pamēģināt, kā ir ar pīto , un sapratu, ka tā ir lieta. Tagad mono izmantoju tikai tur, kur ir reāla iespēja, ka pieķeras karpa( dīķos).
31.marts 2010, 18:52 | links
 
Nu nav vajadzība mest tos 40m,iemetīsi jau 20-25m un pietiks.Lielās upēs jau savadāk,rudeņos jau zivis pārsvarā aiziet uz bedrēm.Zivis jau jāmeklē tur,kur ir viņām barība-zāļu tuvumā.Mačspole au atšķirās ar savu salīdzinoši seklo kaseti,jo nevajag daudz auklas uztīt.
31.marts 2010, 18:27 | links
 
Neesmu baigais specs fiderešanā,bet teikšu ka veiksmīgi ķeru 100 gr-ās raudas Abavā 1,5 metru dziļumā metot 0,28 mono auklu 40-50 m pa straumi.Esmu mēģinājis arī pīto ar mačspoli,jā iemest var tālāk,piecirst arī labāk,bet cena neataisno sevi- dārgi+ vajadzīga laba spole.
31.marts 2010, 18:00 | links
 
paldies
31.marts 2010, 11:32 | links
 
siets, pilnīgi piekrītu – katram savs. Viss atkarīgs no vietas, apstākļiem un galvenokārt iespējām. Lai veicas!
31.marts 2010, 00:11 | links
 
nezinu Māmuliņā nekad mazie netrāpas, par buterbrodu uz āķa var nešaubīties smiltīs neierokas
Katram savs viens ezerā ķer ar heavy otrs upē ar picker . Vienam pītā otram mono, fluoro utt
30.marts 2010, 23:59 | links
 
siets, bet mazāki par 200g varbūt gadās maz tikai tādēļ, ka vieglu copīti neredzi un nevari laikā piecirst :)
30.marts 2010, 23:52 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager