Fīderi

GatisBB....superigi.....ha ha ha .....ja iztelojas labs skats no malas....:))
2.septembris 2009, 22:39 | links
 
Es domāju, ka uz fīderi ir jālieto auklas sākot no 0.50 mm un uz augšu, barotavas sākot no 200 gramiem, kuras piebāztas ar līmveidīgu putru, pavada ne mazāka par 0.40 mm, kātam derēs lazda (tāda paresnāka) ar ozolkoka spicīti un ja runājam par āķiem, tad 1/0 izmērs būs pašā laikā (vēlams trijžuburis un no paresnākas stieples). Uz āķa vajadzētu spraust zalkšus un odzes - pa 2 gab uz katra žubura. Kad tāds rīks ir īpašumā, tad uz copi prom. Un pierādat, ka man nav taisnība!!!
2.septembris 2009, 20:47 | links
 
Un lai spechi lielie te nestaasta par tiem aakjiem, lielaaku par 10smitaa nr. aakjiem nelietoju un lielaakais shogad Daugavaa ar fideri 2,7 kg tika izvilkts no 9nju metru dziljuma bez probleemaam. Ne asakas
2.septembris 2009, 19:08 | links
 
Par vakardienas copi, njeema praktiski visu dienu +/-. Rezultaataa viens 1,7/ divi 1,3 un viens 1,1 kg un mazie. Cope liidz pl 18tiem. Riid braucu atkal, bet uz citu vietu ! Atskaite sekols.
2.septembris 2009, 19:06 | links
 
Sapals

Es laizhu riit un ceturdien !
31.augusts 2009, 18:01 | links
 
Draiskuli, tu uz copi tiec arī citās dienās? Gribās šonedēļ aizlaist pafīderēt uz Daugavu Ogres rajonā...
31.augusts 2009, 14:44 | links
 
Tā nu, lai fīders neliktos baigi vienkārš, ir kārtējais montāžas izgudrojums. Te viens rakstiņš, kā palielināt fīdera jūtību straumē un varētu redzēt jebkuru copi. Pagaidām izlasot to pirmo reizi man tā liekas baigā "amērika", bet varbūt tajā jēga ir, sevišķi tiem kas fīderē upē.
http://salapin.ru/article705.html

p.s. tie kas izmanto trubiņas var gavilēt
31.augusts 2009, 14:37 | links
 
Uz 12 nr var uzspraust 1 grūbu....
Sīko barošana!
31.augusts 2009, 10:11 | links
 
12nr āķus uz fīdera ir tas pats kas uz līņiem 8-10nr likt.un neredzu jēgu likt lielākus.jo strādā ekselenti.mazāk uzkrītoši un nējūtīgāki.kaut tārpu pušķīti var labu labo uzlikt.uz tā paša 8nr naktenieks ideaļņikā sēž virsū.ilgāk dzīvīgs.
30.augusts 2009, 21:58 | links
 
Pārkāpjot visus brekšu copēšanas kanonus ar 0,35 mm pavadiņu un 4-6 nr. āķiem esmu dabūjis šogad no 1, 7 - 2, 15 kg 5 brekšus jūrā , neskaitot mazos, tie kas gāja tieši uz brekšiem , ar fīderi utt. manā klātbūtnē nevienu nedabūja !
30.augusts 2009, 21:58 | links
 
baboon
mailītes pa nopietnam ķer uz 18- 22 nr. āķiem. Izvilkt zivi ar striķi, kam galā enkurs, īpašu gudrību nevajag. Es pats fīderējot brekšus un citas upes zivis lietoju 14- 16 nr. āķus un 0,13- 0,16 pavadiņas, pamataukla 0,12 pītā. Šā gada lielākais breksis 2,6 kg, pie tam vēl diezgan stiprā straumē.
30.augusts 2009, 21:50 | links
 
Baboon..:D Brekši uz 1,8 vai 2,1 kg ir diezgan pieklājīgi,un ārā no ierastās vides tika dabūti tieši ar šādiem āķiem.Protams var to arī neizdarīt,bet tas jau ir pīckas regulējuma un nervu jautājums.;)Nu bet ja reiz aiziet tad aiziet, - tas tikai uzsit asumu nākamajām copes reizēm.:)Šeit es runāju par to ka pat nesajutu zivi pretojoties,- kā vilka tā aizvilka.Zināju ka var gadīties ka pieķeras kaut kas tamlīdzīgs,bet tāpēc jau neiešu nopakoties uz breksi pa "smago".
30.augusts 2009, 20:40 | links
 
Mierīgi ar 12. nr var vilkt 1,5kg brekšus un lielākus. Nesaskatu jēgu lielāku likt piebāz pilnu 12 numuru ar 9 - 12 baltajiem vai 3- 4 sliekas un žvidzini iekšā mazie tādus lielus kumosus nevar paņemt bet breksim tieši laika =]
30.augusts 2009, 20:38 | links
 
Ja jau grib ķert zivis ap kg. un lielākas,tad jau ar tiem numuriem nav prāta darbs.Sportot jau var!
30.augusts 2009, 20:00 | links
 
ar 12nr. ķer mailītes nevis brekšus...
30.augusts 2009, 19:15 | links
 
Šodien pāris stundas no vakara pafīderēju Koknesē,cope ne visai,divi tādi ņemami brekšuki un finierīši (visi pēc copes atpakaļ mājās).Bet labākais vakara moments bija sama "stiepiens".:) Copēju kā parasti - 12 nr āķis un viss diezgan pa smalko.:) Sēžu,baigā pauze copēs,un tad bija tāds vilciena cienīgs stiepiens (pirms tam ne čiku ne grabu) - tāds konkrēts un jaudīgs - tipa "nu tad es eju,ja":D , es protams protestēju un piecirtu... neko pat nesajutu, izvilku sistēmu ar pliku un atliektu āķi..:)Kārtējā reize kad nočortojos par smalkajām pariktēm,bet nu tā jau ir,-ja sēdi uz breksi,tad uz breksi.Lielais Melnais uzliek kaku uz Tavas sistēmas,paņem ko vajag un aiziet tālāk.:D
29.augusts 2009, 00:16 | links
 
labriit copmanji, laizham pafiidereet otrdien ! copes vieta Daugava
28.augusts 2009, 08:30 | links
 
martin, ja kaut ko no Tava texta neesmu pareizi sapratis, tad piedod - alus, alus, alus...
27.augusts 2009, 20:55 | links
 
martin, ja Tu copē ar turbiņu, tad Tu Visu priekšstatu pars sevi manās acīs esi sabojājis. Cilpas rāda jebjuru copi, Paternosters, vai kā tur viņu sauc, arī copes rāda, bet kā ir ar zivs nācienu uz krastu?
P.S. neko varāk sakarīgu uzrakstīt nevaru - alus, alus, alus...
27.augusts 2009, 20:54 | links
 
es par to pašu ko Mcjānis

fīderītis kā pirmais ļoti labs un izturīgs cik gan ans nav pārcietis un zivis izturējis :)))
27.augusts 2009, 18:47 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager