Fīderi

jereemy Paņem Salmo Taifun Special Feeder 90 nav īpaši dārgs un sākumam derēs.
27.augusts 2009, 18:22 | links
 
Ja man būtu jāņem tagad sev pirmais fīderis, tad iespējams izvēlētos tādu kuram var izņemt vienu posmu, respektīvi, ja vajaga tev ir garaiss variants, ja nē tad īsais ... nu piemēram šis Mikado Ultraviolet Twin Feeder
Bet vispār kā pirmo rekomendē fīderi ar testu 80-120 gr, tas tād daudz maz unversiāls rīks
27.augusts 2009, 16:09 | links
 
jereemy - nu kā lai atbild? Nav jau tavu vēlamo parametru, ko tu gribi ar to fīderi darīt :D Kuros ūdeņos ķersi - ezeros, upēs, dziļumos, seklumos, straumē, mierīgā 'denī... saproti, ja es tev ieteiktu pirkt maigāku kātu, bet tu domā copēt zem Ķeguma hes, tad pēc tam visiem teiksi, ka es esmu ambālis, kurš neko nesajēdz. Es jau tev ieteiktu paņemt normālu mietu, ar testu līdz 100, nu varbūt līdz 80 gramiem un ar to arī sākt. Tad faktiski nebūs tādu ūdeņu, kuros nevarēsi pacopēt. Sākumam domāju gan cenas, gan izpildījuma ziņā tev ļoti labi noderēs Salmo fīderu apakšgals. Ieej tepat pie ekspertiem un paprasi Normundam, lai iesaka kādu kātiņu - tikai apraksti mazliet tos ūdeņus, kuros gribi copēt.
27.augusts 2009, 14:30 | links
 
nevaram :)))
27.augusts 2009, 14:26 | links
 
gatavojos pirkt feeder kātu, bet nezinu kādu lai ņem, tapec nevarētu padalīties informācijā, un pieredzē??
27.augusts 2009, 14:19 | links
 
mirtin - skicē cilpai abas puses izskatās praktiski vienāda garuma, tātad nav pareizi ;)
Un vispār... (labāk nerakstīšu) ;DDD
27.augusts 2009, 13:43 | links
 
aakkis - a priekš kam tev vajadzīgs tik liels gājiens? Tu gaidi lai tev breksis 25 cm novelk spici? Tad jau viņš pats sev āķi iecirtis lūpā :DDD
27.augusts 2009, 13:07 | links
 
Man tas pavadiņas stiprinājums ir iesiets kādus~25cm no pamatauklas.Uzskatu,ka tad ir lielāks gājiens barotavai pa cilpu.
27.augusts 2009, 12:37 | links
 
kilka - nav jau nepareizi, kad izstiepsi auklu, viss nostāsies tā kā tu teici :D :D
27.augusts 2009, 11:51 | links
 
McJāni
Manuprāt, nepareiza Tev tā sistēma, vai arī tikai nepareizi uzzīmēts. Taisni pretīm pamatauklai jāatrodās barotavai, cilpa ar pavadiņu atrodās sānos!
Ceru, ka saprati, ko domāju.
27.augusts 2009, 10:05 | links
 
mirtin,varbūt es nemāku uzrakstīt lai saprastu.Tā kā makšķerēju upē pārsvarā,tad tur baigi daudz visādu kni'fu.Pat ir atšķirības vai iemet pret straumi no sevis,vai pa.Barotavas svars ar nosaka,lielās upēs jau ar vienādu straumi to mazāk jūt.Kad straume mētājas bedres izejā,reizēm kā atpakaļ straume,tad pat ar smagu barotavu aukla un spicīte staigā.Pat reizēm labāk ņem,ja barotava mazliet lēnām slīd pa straumi.Pa to cilpu;es to pavadiņas stiprinājumu iesienu vienkāršu 0,4mm auklu ar cilpiņu galā,ne kādas vērpšanas-pavadiņai.Sienu saliekot auklas kopā vienkārši astotnieku,lai cilpiņa būtu kāta virzienā~10cm garu.Tā viņa ar pavadu attālinās no pamatauklas.Tā sienu jau sen pārsvarā visiem grunts veidiem,pat uz vēdzelēm.Nu sametas man reti tās pavadas,kad izcel no ūdens to parikti,pat tad pavada ar ēsmu ir nost no auklas.
27.augusts 2009, 09:15 | links
 
Kad piešaujas tad vairs nekas nepinas....
27.augusts 2009, 08:01 | links
 
aakkis - vai es nesapratu, ko tu uzrakstīji, vai tu nesaprati, ko rakstīju es. Pie nesimetriskās cilpas copes - spieces iztaisnošanās nav. Visas copes ir spices noliekšanās. Tas ir tas pluss. Vienalga - dūņas, smiltis, vai māli. Nevar salīdzināt trubiņu mālos ar cilpu dūņās. Jāsalīdzina vienādos apstākļos. Man cilpa nepatīk, jo tik un tā ik pa laikam kaut kas apmetas vai savērpjas. Laikam neesmu piešāvies. Bt es esmu izbaudījis cilpas priekšrocības un tās atzīstu. Daudz vieglāk gan ir strādāt ar paternosteri :D
27.augusts 2009, 07:50 | links
 
Tas lielais breksis,ja jau ir izgaršojis ēsmu(pacēlis no grunts),tad jau viņš sāk kustību prom no tās vietas pārliecinoši.Un aukla slīd caur slīdošo barotavu.visos gadījumos.Lielākā priekšrocība cilpai ir,ja barotava iegrimst dūņās ar visu auklu.Bet ja breksis nāk krasta virzienā paraleli pamatauklai,vienalga viņam tā aukla jāvelk caur dūņām.Lai redzētu,kā spicīte iztaisnojas.
27.augusts 2009, 07:46 | links
 
aigaigars - es arī labprātāk lietoju paternosteri, kas man laikam tā arī nekad nav sapinies :D Taču nesimetriskajai cilpai ir priekšrocībā par visiem citiem veidiem - jebkura cope - uz leju, uz augšu uz priekšu un atpakaļ, tiek reģistrēta kā spices noliekšanās. Tev ar trubiņu, ja lielais breksis nāk uz krastu, viņš sajūt barotavas svaru un var pagūt izspļaut ēsmu. Tā ir cilpas vienīgā priekšrocība. Bet jāatzīst liela.
27.augusts 2009, 07:24 | links
 
nē nu ar mani jau viss ok es māku jau kādu laiku nabē litoju bet nu tā nesapratu kāpēc lai es viņu vēl lietotu man labāk paīk ar trubiņu vismaz nepinas!!!!
26.augusts 2009, 22:54 | links
 
Reku bilde nesimetriskajai no viena cita foruma, visu var saprast un pats pēc šīs bildes iemācījos to uzsiet :D

26.augusts 2009, 22:27 | links
 
Nu ir tak likti zīmējumi tai cilpai,es neredzu problēmas uzsiet.Un nav tiem izmēriem tik svarīgi ievērot centimetrs centimetrā.Katrs izmēģinot nonāks pie saviem izmēriem.
26.augusts 2009, 21:16 | links
 
nu Gati par to es domāju tev ne viens vien paldies pateiks!
26.augusts 2009, 21:05 | links
 
snaperis
Lielais parasti spici pieliec, un tad iztaisno. Vismaz man visi lieli tā ir ņēmuši. Tā pastāvīgā raustīšana varētu nākt no sīkzivju puses, bet īsti nesaprotu, kāpēc Tu nevari piecirst, jo es uz fīderi esmu arī ļoti sīkas raudiņas ķēris.
Par cilpām - būs man laikam jānopūš putekļi no videokameras un jāuzfilmē, kā to cilpu pareizi sien.
26.augusts 2009, 20:53 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager