Fīderi

kaza,
Nes uz veikalu, ja tev ir čeks, viņiem ir jāmaina 100% brāķa kāts, vai bojāts
11.jūnijs 2009, 22:58 | links
 
Kad augu es, fideris, mans teevs copmanis to nezinaaja(varbuut) :), bambusene man- kameer nemaaceci piesiet visu sisteemu, uzlabu furkji nemaz nepretendee, teevam bija tajaa laikaa gan japaanju kaati , gan japaanju un zviedru spoles :)
11.jūnijs 2009, 22:56 | links
 
Prakse, prakse un velreis p..... :)
11.jūnijs 2009, 22:54 | links
 
Ar gadiem tā pierasts,ka pie pieciršanas rokas pašas automātiski noreaģē(noamartizē) to spēku.Tad ir baigi jācērt un pliča galva vien krastā.
11.jūnijs 2009, 22:50 | links
 
Bruunajiem krievu kaatiem, taa bija slimiiba, neadekvaata rinkju izvietoshanas sisteema pret kaatu :(, shim chomam vareetu buut braakjis, kaats stikls vai ogleklis?
11.jūnijs 2009, 22:50 | links
 
Shimano gan :)
11.jūnijs 2009, 22:47 | links
 
Draiskuli, kur tad Tu sēdi Daugavā? Ja Tu esi Shim...., tad uzraksti vēstuli uz profilu!
11.jūnijs 2009, 22:44 | links
 
Ja jau puikam viegli salūza, moš' brāķis, a moš pac kaut kur uzsita, īpaši tam nepievēršot uzmanību.
Savā copes mūžā man izdevies piecērtot salauzt tikai vienu kātu. Tas pats bija brūnais Ausmas teleskops, ko izmantoju par līdakmakšķeri, līdaka bija 3.5 kg, salūza otrais posms. Izdevās atpakaļ kāpjoties no ezera to izvilkt :D Izrādījās, ka kāts bija brāķis, jo posmam pretējās sieniņas biezumā atšķīrās kādas 3 reizes.
Pārējais ir neuzmanīgi uzsitot nolauztas pašas spicītes :DDD
11.jūnijs 2009, 22:43 | links
 
Tiko pabeidzu siet cilpas, riit vakars pie Daugavas :), peedeejos lomus apskatat albuumaa :)
11.jūnijs 2009, 22:41 | links
 
Saaksim ar fidereeshanas vienu no pamatlikumiem, pieceertot, spolei mazliet ir jaaiisliid, ja vien nelieto shokliideri, bet arii ja lieto, spoles bremzei mazliet jaaisliid. Pie piitaas auklas lietoshanas, ieteicams arii pie monofiilaas. Es Daugavaa paargaaju uz fiderim domaataas monofiilaas auklas, vieglaak nolikt mieraa un mazliet padodas. Shajaa gadiijumaa, netreguleejot spoli, nebuutu saluuzis pie iemetiena, buutu saluuzis pie piecirshanas. :)
11.jūnijs 2009, 22:38 | links
 
P.S. Amīšiem un angļiem vēl patī raxtīt "line weight"
11.jūnijs 2009, 22:35 | links
 
Jā neizlasīju,ka salūza piecērtot,tad jau vēl visa ūdens,dūņu pretestība nāk klāt.Un ja tā nopietni cērt???
11.jūnijs 2009, 22:34 | links
 
Īzī-pīzī ;) Es nerakstīju, ka muld ;)
Casting weight un lure weight ir viens un tas pats, uz fīderiem, mačiem, bolonēzēm un tml. neraksta LURE weight ;)
No taviem tekstiem var saprast, ka tie ir divi dažādi jēdzieni ;)
11.jūnijs 2009, 22:32 | links
 
Bvakar, vechi kuri tieshaam maana zivis ar fideri, sariikojam pleziiri ar fidereeshanu(copi) un tu arii visu izrunaasim?!
11.jūnijs 2009, 22:29 | links
 
Kurš te muld?Tā tas ir,ne uz visiem kātiem tas ir rakstīts.Ja barotavu piestum pilnu ar slapju putru,tad tās svars pieaug pat trīs reizes,cik liels tas konteiners.
11.jūnijs 2009, 22:26 | links
 
aakkis - nu Tu riktīgi kaut ko samurgojies ;)
11.jūnijs 2009, 22:17 | links
 
nu vienkārši sakot ar fīderi ir jāmāk copēt!
11.jūnijs 2009, 22:13 | links
 
Tas ir kāta tests,bet =lure weiglty=?mānekļa svara tests?Ir liela atšķirība,jo mānekļa testam ir lielāka nozīme.Uz kātu ir baigā slodze ar to smago barotavu+pilnu ar putru pie asā metiena,sevišķi ja met pāri plecam,galvai.Ja met ar svārsta metienu no sāniem,tad iznāk tas metiens līdzenāks.
11.jūnijs 2009, 22:11 | links
 
Manam kātam tests ir 50-120 grami un es metu 40 gr barotavu !!
11.jūnijs 2009, 22:00 | links
 
Katram kātam ir virsū rakstīts =lure weiglty=tas ir ieteicamais mānekļa,tavā gadījumā barotavas(svina) svars,=casting weight=kāta tests.Ja šos parametrus ignorē,tad tā ir paša vaina.
11.jūnijs 2009, 21:55 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager