Fīderi

Sveicināti.Tikko iegādājos fideri un paldies visiem,kuri pēdējo nedēļu laikā izteica savas domas šajā sakarā un norādīja ,kur meklēt informāciju. Vispār tā. Pirmajā reizē nedabūju neko ,jo nesapratu fišku ,tagad ir ok ,par ko liecina trīs brekši ap 1.5 kg un kilogramīgs līnis šorīt.
23.maijs 2009, 19:03 | links
 
Man atkal tāda lieta, ka pirmo fīderi nopirku neko īsti daudz per šo copes metodi nezinot. Un tā nu sanāca, ka tests 50 - 150 grami. It kā jau ar tievāko spici redz pat mazu raudiņu copes, tomēr prasās kaut ko delikātāku. Ir doma šogad nopirk iepriekš minēto MEDIUM klases fīderi, bet ja sanāks, tad arī LIGHT klases (taču šīs ieceres varētu izjaukt apstāklis, ka sekojošajai ziemas sacensību sezonai esmu nolēmis sagatavoties nopietnās, nekā pagājušajai - urbis, jauns kombenzons, florkarbona auklas utt)
23.maijs 2009, 15:35 | links
 
Tas ir labs. Vispār maveram ir labas mantas. Pats esmu pāris fīderīšus rokās paturējis, smuki, viegli... estētisks baudījums garantēts. Nevar salīdzināt ar tiem bomjiem, kas ir man:D Taču mans vecākais fīderis ir dikti sens, daudz cietis, bet vēl joprojām turpina ciest :D Taču nekādas vainas :D
23.maijs 2009, 14:23 | links
 
martin, Tava copes dislokācija, ja pareizi saprotu, pārsvarā ir Daugava. Tur ir tāli metieni un ar mono auklu varētu rasties zināmas problēmas. Es atkal copēju pārsvarā tādās vietās, kur metiena attālums reti kad pārsniedz 25 m, un tur ar mono jūtību problēmu nav bijis. Bet jaunajam fīderim, ko plānoju pirkt, gan uzlikšu pīni, jo būs pārliecība, ka tam tiešām ir SIC riņķi, bet par to, kas man ir tagad - nu nav man 100 % pārliecības, ka tam tie SIC ir.
Pirkums varētu būt sekojošs - lūdzu komentārus
http://www.fishingshop.lv/products/lv/82/522/sort/1/filter/0_0_0_0/F%C4%ABdermak%C5%A1%C4%B7ere-THOR-80gr-3.60mt-F%C4%ABdermak%C5%A1%C4%B7eres.html
23.maijs 2009, 12:40 | links
 
Šogad plānoju beidzot patestēt kā pamatauklu monofīlo "tuvcīņai" uz pikerīti, nezinu kas sanāks, bet kamēr nepamēģināsi neko neuzināsi
23.maijs 2009, 12:01 | links
 
GatisBB - par tām karabīnēm ar pērlīti, es tev pilnībā piekrītu. Nopirku pirmo reizi, man tā plastmasa nepatīk. Turklāt arī izpildījums nav 100%, jo vienreiz pavada bija ieķērusies starp plastmasas daļiņām pa vidu. Tobiš sakausējums nav ideāls.

Man kaut kur mājās mētājas vēl no AZ laikeim Milo veikalā pirktās ar SIC materiālu kā makšķeres riņķiem. Taču nevarējuatrast. Esmu pārvācies uz citu dzīvesvietu, tādēļ visi pribambasi vēl nav pie vietas un ir grūti orientēties :D
23.maijs 2009, 12:00 | links
 
GatisBB - nu paskatījos to auklu... aukla laba, bet... es principā izmantoju pīto auklu. Līdz ar to visi pribambasi jāņem rupjāki, jo amortizācija tikai uz kāta un spoles. Man šķet jušana pītajai un monofīlam ir nesalīdzināma. Es labāk izvēlos, lai man kāda zivs noraujas, jo zivs dabū izsist āķi no mutes, nekā kad neredzu kādu copīti. Tas protams ir gaumes jautājums,bet es labāk lietoju pīto. Rezultātā arī pavadas krietni resnākas. Kad pirmajā reizē uzliku ierasto 0,1 pavadu, nesapratu, kas par lietu - trīs piecirtieni un 3 āķi nost. Uzliku 0,12, arī nost, paliku pie 0,13, bet ar pilnīgi vaļā spoles bremzi. Tagad lieku 0,16 :DDD. Sākumā izmantoju makšķerei paredzēto pamatauklu, tagad speciāli nopirku :D
23.maijs 2009, 11:58 | links
 
P.S. Auklas krāsa - kaut kas starp oranžu un sarkanu!
23.maijs 2009, 11:39 | links
 
Priekš tādām vietām, kur nevar parasto turētāja kātu iespraust, man ir trīskājis - katra kāja regulējas atsevišķi un var nolikt da jeb kur - slīpumā, akmeņos utt. Bildes gan nav, bet domu Tu saprati!
Par karabīnēm - man tās ar plastmasas pērlīti iekausēto diez ko nepatīk - pārāk masīva. Arī karabīne baigi liela. Es lietoju baigi līdzīgas, tikai plastmasas pērlītes vietā ir līdzīgs veidojums no metāla. Tās ir smalkākas un ja barotava neglābjami ir ieķērusies, tad vismaz manā teorijā karabīnei vajadzētu atsprādzēties un tā tiek pazaudēta, nevis visa sistēma.
Par auklu - šogad pamēģināšu šo -
http://www.fishingshop.lv/products/lv/56/193/sort/1/filter/0_0_0_0/Aukla-Maver-Smart-Stone-River-Sinking-Line-150mt-0.16-Aukla.html
23.maijs 2009, 11:35 | links
 
man ir tāds kā šeit bildē - http://www.salmo.lv/public/26440.html - tas kas ar sarkano trubiņu,tikai man ir ar zaļu un no Mavera. Bet redzēju, ka ir līdzīgas štelles Salmo Daugavgrīvas ielā un pa lēto:)) Es domāju galvenais lai pamatfunkciju izpilda, pārējais ir gaumes jautājums. Kad sāku fīderēt, es no parastās žāklītes cirtu:D Neko, Par lomiem nevarēja sūdzētis. Savukārt Daugavā, kur vispār normālu žāklīti akmeņos nevar iespraust, darbojos no akmeņu krāvuma :D Tikai paliku apakšā dvieli, vai kaut ko citu, kas ļauj nesasist kātu :D
23.maijs 2009, 10:51 | links
 
Štelle baigā. Man jau patīk!
23.maijs 2009, 10:35 | links
 
 
Nu to, kas zem spices es nopirku visvienkāršāko fīdera turētāju. Tam nav īpāsa padzi';linājuma auklas slīdēšanai, bet nejūtu īpašas problēmas :D A zem roktura parastā žāklīte.

Turētāju nopirku Maverā, maksāja 2 lati ar santīmiem.Bet redzēju Salmo veikalā pa latu ar kapeikām. Tā ir laba lieta, jo no parastās žāklītes piecirtienā tomēr ir jāpiedomā, bet speciālajam turētājam, tas laukums ir lielāks un nav jācērt uz augšu, bet var piecirst uz sāniem. Nu ja tovar dēvēt par piecirtienu, jo ar pīto auklu pietiek straujāk pacelt kātu un viss:)) Es gan reizēm plicim tā dodu pa zobiem, ka man šķiet šiem protēzes izlido :D Nu reizēm nervi izšauj uz tām drausmīgajām raustīšanām, ko plicis mauc pa kātu :D
23.maijs 2009, 10:11 | links
 
A kādas restes (žākles) fīderim lietojam?
23.maijs 2009, 09:36 | links
 
Draiskulis - nu kādreiz varētu kādu pieredzes apmaiņas braucienu uztaisīt. Es gan neesmu praidu piekritējs, tur mums ir lielākas autoritātes, tādi kā Vieplis un co :D
23.maijs 2009, 08:20 | links
 
mirtins

Varam sarunaat kopiigu copi un tad varam izshaut visas idejas utt., jo sen zinaams, prakse un pieredze ir pats labaakais. Riikojam copi un attiet ?!
22.maijs 2009, 22:04 | links
 
Gatis - Karabīne man ir tā, kas ir ar iemontēto pērlīti, lai aukla labāk slīd cauri. Pie tās karabīnes kabinu barotavu. Viņa slīd pa cilpu. Vēl ir viens griezulis augšā, kas savieno pamatauklu ar cilpu.

Es arī tās puspītās pavadas redzēju. Doma interesanta. Īpaši ja ir vējš, tad iemest varētu būt vienkāršāk, mazāk pītos. Lai gan man domāt katrs lieks mezgls samazina izturību un palielina iespēju kaut kam kaut kur aizķerties. Tāpēc man ļoti labi patīk paternosters. Divas nelielas cilpiņas un viss. Bet ņemot vērā, kā es šodien brekšus piecirtu, uz kādām copītēm... paternosterim tādas laikam nespīd :D Ja velk prom tad jā, bet ja velk atpakaļ, visticamāk breksis izspļauj āķi un viss. Knapi knapi trīcēja un tuč, tuč pieliecās. Asimetriskajai cilpai baigaiss pluss ir tas, ka faktiski var nemaz nepieliekt spici. Galvenais nostiept auklu. Līdz ar to, vismazākā pretestība copei. :D
22.maijs 2009, 21:37 | links
 
Būt viņi tur toč ir, bet man tas ezers diez ko nepatīk, tāpēc tur esmu rets viesis!
22.maijs 2009, 20:10 | links
 
GatisBB kaa ar Unguru?
22.maijs 2009, 20:01 | links
 
Būt jau viņi ir, tikai es pats viņus ķeru ne Cēsu rajonā, kaut tan pie pašreizējās ekonomiskās situācijas būs jāpapēta tuvākās apkārtnes ūdenstilpnes - vairs nevarēs aizbraukt tur, kur gribas.
22.maijs 2009, 20:00 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager