Fīderi

Sveiki! Jautājums gan attiecas uz dažādiem copes veidiem, taču īpaši interesē fīderēšana, arī nedaudz pludiņmakšķerēšana.
Varbūt varat padalīties, kā jūs organizējat savu copes inventāru? Pats sevi pieķeru, ka pārāk daudz mantu vienkārši turu maisiņos, kaste, kas ir pārāk maza, bieži vien ir ultra haotiska.
Jebkurš ieteikums būtu vērtīgs, droši stāstiet, kādas kastes/ietvarus/konteinerus izmantojat.
4.janvāris 2021, 15:17 | links
 
Man šitā beidzās viens džerka kāts. Cope parastā un beigās vairs izjaukt nevar. Nu dusmas utt. Pf, mājās izjaukšu. Bet nekā. Noliku malā, lai stāv, īsti nepatika tāpat. Tad bija doma pārdot, pēc kāda laika. Nu tak ar spēku nevarēju izjaukt. Beigās jau bija po, un protams tika salauzts.. Mēģinot dabūt vaļā savienojumu...
Nu labi, tā stāvēja vairāk kā gadu. Tagad nesen lasot, ka viens te fīderspici nevar ārā dabūt, izdomāju šo izjaukt. Tak sūdu... Ar divām amerikankām man tas neizdevās, turot katru posmu savās spīlēs... Plīsa, juka, un drupa viss, izņemot savienojuma vietu.
Kā tur bija savienojies, vēl tagad nesaprotu.
Kāts bija kaut kāds fox rage prism vai tamlīdzīgs
9.oktobris 2020, 20:48 | links
 
Stipri silts udens, tuvu karstam ari palidz. Auksta laika velams līdzi termosa vadāt
9.oktobris 2020, 20:03 | links
 
Vislabākā "smērvoela" ir ūdens. Jo ūdens netīrumus izkliedē%šķaida.
9.oktobris 2020, 18:24 | links
 
Kaut kas nojuka..:) īsāk sakot, ielejot tādā trubiņā ūdeni, un iebāžot tad pirkstu iekšā, ieslēgsies viegla panika, jo ārā vairs dabūt tik viegli nevar. (Bērnības testu atmiņas) :))
9.oktobris 2020, 17:48 | links
 
Laikam tas iesprūšanas process darbojas dēļ ūdens uz vakuuma principa. Ja paņem trubiņu kurā var daudzmaz brīvi iebāzt pirkstu (vienam galam jābūt vaļā,otram ciet
9.oktobris 2020, 17:44 | links
 
PS. Varbūt uzpilināt kādu eļļu , minerāleļļu , kaut vai motoreļļu , jaunu protams dažas piles un lai pastāv nakti un tad pamēģināt !
9.oktobris 2020, 11:36 | links
 
Sveiki ! Man fīderim spice bija iesprūdusi no pagājušas vasaras , kā pieaugusi , ne uz priekšu ne atpakaļ , nekustēja nu nekādi . Nospļāvos un nemaz nemēģināju izraut ar varu . Bet šovasar copējot pati gandrīz izkrita :)) . Coppējam tālāk ! ;))
9.oktobris 2020, 11:31 | links
 
NG-NG [09.10.20]: Nav tā gadījies, bet tīri teorētiski varētu mēģināt to pašu WD40 savienojumā uzsmidzināt un paturēt uz augšu tā,lai iesūcas dziļāk savienojumā.

corner, 8.oktobris 2020, 17:21

WD40 saaudzē kātu vēl vairāk kopā :), ir iets cauri :), štekermakšķeres posmus taisam vaļā 3jatā, tad izdodas , divi aiz galiem velk, viens pa vidu tur un viegli apļo, bet tur katrs posms maksā 100-300 eiro, gribi negribi sipīsies :)))
Paldies, ka pabrīdināji par WD40 :))
9.oktobris 2020, 10:25 | links
 
Nav tā gadījies, bet tīri teorētiski varētu mēģināt to pašu WD40 savienojumā uzsmidzināt un paturēt uz augšu tā,lai iesūcas dziļāk savienojumā.

corner, 8.oktobris 2020, 17:21


WD40 saaudzē kātu vēl vairāk kopā :), ir iets cauri :), štekermakšķeres posmus taisam vaļā 3jatā, tad izdodas , divi aiz galiem velk, viens pa vidu tur un viegli apļo, bet tur katrs posms maksā 100-300 eiro, gribi negribi sipīsies :)))
9.oktobris 2020, 09:02 | links
 
Man šāda problēma novērojama karpu kātiem it sevišķi pēc vairāku dienu sesijas, palīdz ieliekot krastā ūdenī uz pāris min un tad iznāk āra diezgan brīvi.
8.oktobris 2020, 19:50 | links
 
Tieši tā arī bija, ka pa nakti mitrā laikā stellēju kopā kātu.
Liels paldies visiem par ieteikumiem! Rīt mēģināšu visu pēc kārtas :) ziņošu kurš ieteikums nostrādās. Ja nekas neizdosies tad, lai arī tā spice paliek tur pat :D
8.oktobris 2020, 18:17 | links
 
Nav tā gadījies, bet tīri teorētiski varētu mēģināt to pašu WD40 savienojumā uzsmidzināt un paturēt uz augšu tā,lai iesūcas dziļāk savienojumā.
8.oktobris 2020, 17:21 | links
 
Nezinu, es ta liktu karstā ūdenī, parasti tas visur līdz :D
8.oktobris 2020, 17:19 | links
 
Tā mēdz gadīties, kad mitrā laikā stiķē kopā. Man ar ir bijis. Aizstiepu kātu meistaram. Tas izvilka. Es neriskēju.
o.
8.oktobris 2020, 16:53 | links
 
Vīri, vajadzīga palīdzība!
Distances feederim pēdējā copē spicīti ieliku tā ka vairs nevar viņu ne pagriest, ne izkustināt un dabūt ārā.
Kādi ieteikumi kā rīkoties, lai dabūtu spici ārā!?

edzuss2, 8.oktobris 2020, 10:58


???? kā to var dabūt gatavu???
Principā bez spices sabojāšanas netiks cauri, lai glābtu kāta nākošo posmu.
Jānostiprina spice kaut kur stingri (kaut vai kādās skrūvspīlēs), un pats kāts jāvelk bez rāviena, bet tas viss jādara vienā perfektā līnijā, ne kur nedrīkst nolocīties uz malām. Var mēģināt uzsildīt nedaudz pirms velc.
8.oktobris 2020, 15:51 | links
 
Vīri, vajadzīga palīdzība!
Distances feederim pēdējā copē spicīti ieliku tā ka vairs nevar viņu ne pagriest, ne izkustināt un dabūt ārā.
Kādi ieteikumi kā rīkoties, lai dabūtu spici ārā!?

edzuss2, 8.oktobris 2020, 10:58


Sveiks.
Es ieteiktu ar izolācijas lenti aptīt nedaudz galu un pa virsu nostiprināt ar pīto aklu, spicīti arī ar izolāciju tikai biezāk un tad ar aiz spicītes velc ar spēku, domāju izvilksi.
Cieņā.
8.oktobris 2020, 15:23 | links
 
edzuss2 [08.10.20]: Vīri, vajadzīga palīdzība!
Distances feederim pēdējā copē spicīti ieliku tā ka vairs nevar viņu ne pagriest, ne izkustināt un dabūt ārā.
Kādi ieteikumi kā rīkoties, lai dabūtu spici ārā!?
Mos var kkā saeļļot? Uzraksti Normundam Grabovskim ekspertos, viņš gan jau zinās atbildi
8.oktobris 2020, 12:36 | links
 
Vīri, vajadzīga palīdzība!
Distances feederim pēdējā copē spicīti ieliku tā ka vairs nevar viņu ne pagriest, ne izkustināt un dabūt ārā.
Kādi ieteikumi kā rīkoties, lai dabūtu spici ārā!?
8.oktobris 2020, 10:58 | links
 
Un nav tā ka tukši muldu, uz tā galda agri vai vēlu pienāks skaistuļi (ja vieta pareizā). Un tad tik spēj strādāt, un " neuzšaut kādam pa zobiem". Uzpīpēt nesanāks. :D
25.jūnijs 2020, 22:51 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager