Pirms veido jaunu tēmu vai raksti atbildi, iepazīsties ar CopesLietas.lv foruma noteikumiem un norādījumiem!
Skatīt foruma noteikumus »
Veidot jaunu tēmu!

Meklēt forumā

Sacensības

Nu jūs jau visi gribat sportu. Te viš ir savā godībā - sviedri, asinis, sūdi, asaras un karš.
24.septembris 2020, 14:30 | links
 
jaunieši laikam vairs neatceras ,ka sacesībās Babītē negodprātīgi darboņi sacensības sāka jau nedēļu iepriekš un noķertās līdakas sēja pie niedru puduriem :) Kā viņus atkoda vairs neatceros ,bet šmuce un citu copmaņu nosodījums bija liels

bums, 24.septembris 2020, 13:35

Pagājušajā gadā Babītē vienās sacensībās uzvarētāji arī esot šmaukušies. Lai kā tur būtu, izskatās, ka tik drīz no šīs šmuces vēl netiksim vaļā :)
24.septembris 2020, 13:47 | links
 
jaunieši laikam vairs neatceras ,ka sacesībās Babītē negodprātīgi darboņi sacensības sāka jau nedēļu iepriekš un noķertās līdakas sēja pie niedru puduriem :) Kā viņus atkoda vairs neatceros ,bet šmuce un citu copmaņu nosodījums bija liels
24.septembris 2020, 13:35 | links
 
Līdaciņa 49.9cm dod 0 punktus, a vot 50 jau dod labus punktus. Vot i saniezējās džekiem
24.septembris 2020, 13:08 | links
 
Sen senos laikos man stāstīja par vienu makšķernieku kas zemledus sacensībās individuālajā vērtējumā regulāri ierindojās pjedistālā, biežāk pirmajā, tad izrādījās ka viņam palīdzējuši četri copmaņi atdodot savus lomus.
Nebrīnīšos ka kādam sacensību dalībniekam nav paslēpts tīkliņš zivju glabāšanai.

Tās ir manas rakstiskas fantāzijas, lūdzu nezāģēt.

Cieņā.
24.septembris 2020, 12:58 | links
 
Vai tik nozīmīgs, lai liktu info vienā no vadošajiem portāliem???

KingFisher, 24.septembris 2020, 11:20


Da nedomāju ka kāds Delfiem speciāli sūtīja. Kāds no ziņu dienesta monitoŗe soctīklus un vienkārši savāca ieinteresējušu info no FB, varbūt uzprasīja atļauju pārpublicēt a mož i nē. Viņiem tak kontentu vajag un visādu...
24.septembris 2020, 11:24 | links
 
Bik nevrubilsa LMSF nebija kas organizēja Latvijas kausu spiningošanā sogad? Tur tak Vitaļiku pieķēra ar 50cm līdaķeli kur lineāls ielocīts divās vietās

++++++++++++++++

Latvijas Makšķerēšanas Sporta Federācija

LMSF paziņojums:
Ievērojot to, ka sociālajos tīklos un masu medijos ir izskanējusi informācija par to, ka Latvijas makšķerēšanas sporta sabiedrībā labi pazīstami sportisti, šogad, piedaloties vairākās dažāda līmeņa sacansībās spiningošanā no laivām, ir pieķerti manipulācijās ar iesniegto lomu/zivju izmēru, kas panākts ielocot organizatoru izsniegtās mērlentes, Latvijas Makšķerēšanas sporta federācija (LMSF) vēlas norādīt uz sekojošo:
- Makšķerēšanas sporta attīstība un izaugsme nav savietojama ar nesportisku rīcību, krāpšanos vai jebkādām cita veida manipulācijām, kas veiktas negodīgu rezultātu iegūšanas vai uzlabošanas nolūkos.
- Šāda veida precedenti rada nopietnu kaitējumu visai makšķerēšanas sporta sabiedrībai, graujot šī sporta veida reputāciju un prestižu.
- LMSF valde gaida no attiecīgo sacensību organizatoriem oficiālu iesniegumu un pamatotus pierādījumus, lai varētu veikt radušās situācijas izvērtējumu un pieņemt lēmumu par tās atbilstību patiesībai, kā arī iespējamajiem piemērojamajiem soda mēriem attiecīgajiem sportistiem.
24.septembris 2020, 11:22 | links
 
erudzi [24.09.20]: Par godprātības principu nekad neesi dzirdējis? Šī ir problēma, kas ir jāiznīdē jau pašā saknē un jebkurā sfērā. Ar domāšanu "man uz nagiem neviens neskatās, tātad varu meklēt iespēju nošmaukt" tālu netiksim. Šādi domājošo niecīgs atbalsts, vai morālā kaitējuma izpratne (mēģinājums meklēt attaisnojumu) ir vēl muļķīgāka un nosodāmāka par pašu krāpšanos.

onkyo, 24.septembris 2020, 10:22


Protams, mēs visi reizi četros gados ejam balsot, cerot uz godprātību:) Visi godīgi maksājam nodokļus, nepārkapjam ātrumu, nekur un nekad nemnipulējam u.tt. Šis nav labs gadījums, necenšos to attaisnot. Vai tik nozīmīgs, lai liktu info vienā no vadošajiem portāliem??? Tur tak vajag īpaši pacensties, vēl Latvijas vēstnesī vajadzēja.[/quote]Svens visu jau pateica. Ja tu attaisno šādu rīcību, tad esi totāls idiots un vienā plauktā liekams ar tiem varoņiem.
24.septembris 2020, 11:20 | links
 
Par godprātības principu nekad neesi dzirdējis? Šī ir problēma, kas ir jāiznīdē jau pašā saknē un jebkurā sfērā. Ar domāšanu "man uz nagiem neviens neskatās, tātad varu meklēt iespēju nošmaukt" tālu netiksim. Šādi domājošo niecīgs atbalsts, vai morālā kaitējuma izpratne (mēģinājums meklēt attaisnojumu) ir vēl muļķīgāka un nosodāmāka par pašu krāpšanos.

onkyo, 24.septembris 2020, 10:22[/quote]

Protams, mēs visi reizi četros gados ejam balsot, cerot uz godprātību:) Visi godīgi maksājam nodokļus, nepārkapjam ātrumu, nekur un nekad nemnipulējam u.tt. Šis nav labs gadījums, necenšos to attaisnot. Vai tik nozīmīgs, lai liktu info vienā no vadošajiem portāliem??? Tur tak vajag īpaši pacensties, vēl Latvijas vēstnesī vajadzēja.
24.septembris 2020, 11:02 | links
 
Vo bla!!! A es domāju Vitālījs ir godīgs īsts makšķernieks sportists!
24.septembris 2020, 10:54 | links
 
Zigs [24.09.20]: Respektīvi no 49.5 cm līdakas uztaisa 50cm. Zivi pagarināja par dažiem milimetriem ielokot lineālu zem rokas cik es saprotu?
3cm ielocīja.
24.septembris 2020, 10:45 | links
 
t.i. 18.24cm
24.septembris 2020, 10:43 | links
 
Respektīvi no 49.5 cm līdakas uztaisa 50cm. Zivi pagarināja par dažiem milimetriem ielokot lineālu zem rokas cik es saprotu?

Zigs, 24.septembris 2020, 10:38


18.34cm asaris uzrādīts kā ~21.1cm garš. Krāpšanās +/- par 3cm.
24.septembris 2020, 10:43 | links
 
Respektīvi no 49.5 cm līdakas uztaisa 50cm. Zivi pagarināja par dažiem milimetriem ielokot lineālu zem rokas cik es saprotu?
24.septembris 2020, 10:38 | links
 
Ja tik enerģiski tiktu vajāti visi, visu veidu pārkāpēji, kā šajā gadījumā, tad norvēģi uz LV skatītos ar skaudību:) Neatbalstu šmaukšanos, bet rīkotājiem arī jāpakustina smadzene, lai samazinātu krāpšanas iespējas, šo pie rūpīgākas izvērtēšnas varēja izķert jau sacensību gaitā, cik saprotu LK tā arī notika. Formāts bez tiesneša laivā ir foršs, bet ir vāji aizsargāts pret visāda veida manipulācijām. Diemžēl jārēķinās, ka vienmēr būs kāds kuram var paslīdēt roka vai kāja.

erudzi, 24.septembris 2020, 10:05


Par godprātības principu nekad neesi dzirdējis? Šī ir problēma, kas ir jāiznīdē jau pašā saknē un jebkurā sfērā. Ar domāšanu "man uz nagiem neviens neskatās, tātad varu meklēt iespēju nošmaukt" tālu netiksim. Šādi domājošo niecīgs atbalsts, vai morālā kaitējuma izpratne (mēģinājums meklēt attaisnojumu) ir vēl muļķīgāka un nosodāmāka par pašu krāpšanos.
24.septembris 2020, 10:22 | links
 
10 gadus atpakaļ klīda basņa kā prikols ka Vitaļiks 500ls tiesnešiem laivā piedāvā
24.septembris 2020, 10:13 | links
 
Ja tik enerģiski tiktu vajāti visi, visu veidu pārkāpēji, kā šajā gadījumā, tad norvēģi uz LV skatītos ar skaudību:) Neatbalstu šmaukšanos, bet rīkotājiem arī jāpakustina smadzene, lai samazinātu krāpšanas iespējas, šo pie rūpīgākas izvērtēšnas varēja izķert jau sacensību gaitā, cik saprotu LK tā arī notika. Formāts bez tiesneša laivā ir foršs, bet ir vāji aizsargāts pret visāda veida manipulācijām. Diemžēl jārēķinās, ka vienmēr būs kāds kuram var paslīdēt roka vai kāja.
24.septembris 2020, 10:05 | links
 
Es tā īsti nesapratu kàdà veidā viņi ir šmaukušies?

Zigs, 24.septembris 2020, 07:21


locījuši sacensību lineālus
24.septembris 2020, 07:37 | links
 
Es tā īsti nesapratu kàdà veidā viņi ir šmaukušies?
24.septembris 2020, 07:21 | links
 
Tā šmaukšanās riktīgi smieklīga, bērnudārznieku līmenī. Nez kā būtu bijis, ja tie, piemēram, būtu uzražojuši savu mērlentu savādākā proporcijā. Respekt tiem čaļiem, kas tik un tā šos tipus spēja uzvarēt.
23.septembris 2020, 21:14 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager