Pirms veido jaunu tēmu vai raksti atbildi, iepazīsties ar CopesLietas.lv foruma noteikumiem un norādījumiem!
Skatīt foruma noteikumus »
Veidot jaunu tēmu!

Meklēt forumā

Sacensības

eMKa un ZG, ja būsiet vienā komandā, tad, tā kā noprotu arī katrs asars dos 1p, man būs viens secret weapon, ko Jums pastāstīt. Bet ja nevienosities, secret uz divām komandām nedomāju dalīt :DDDD
P.s. ar sariem to sistēmu pac veixmīgi pārbaudīju ;)
7.februāris 2011, 22:41 | links
 
vieplis bleķus pārdeva, sien mušas. Ar mušām nevarēs...
7.februāris 2011, 22:30 | links
 
O. un vēl Viepli arī pie sevis paņemiet :)
Ja tā, tad varu Jums arī pa tiesnesi / ieroču nesēju iet :)
7.februāris 2011, 21:46 | links
 
eMKa + ZG, Jūs taču būsiet vienā komandā, lai man ir par ko nedalīti īkšķi turēt :)
7.februāris 2011, 21:45 | links
 
MārisV, Griezeejs negribēja braukt. Un aizbrauca tikai labi spiningotāji.
AH, tas bij arī mana pārinieka, NortmundaN, nopelns + arī pārējo no komandas. Arī gaisotne tajā čempī bija daudz patīkamāka, nekā jau nākošajā. Nu, vismaz priekš manis :)
7.februāris 2011, 21:43 | links
 
Alfred: Kaspars P ir ljoti labs makskernieks, paziistu vinju jau no beerniibas. Atceros arii, ka shii 4 vieta bija kaadaa 2006 gadaa. Tad likaas, ka gan jau naakamgad aizies.... Ziemas copee un spiningoshanaa no laivaam komandaam sakariigi starteejam katru gadu. Par bassiem, taisniiba, ka Griezeejs nostarteeja medaljaas. Toties pagaajushogad uz PCh aizbrauca 3 companji, kas bassus vispaar nekad nebija kjeerushi. Kur logjika?
7.februāris 2011, 21:36 | links
 
maarisv-iisa tev atminja, foreļees ir gājis labi agraak-piem. Kaspram Poisim, arii bassos ir pasaules sudrabs-Griezeej-k-gam no sii foruma
7.februāris 2011, 21:12 | links
 
Lauznis jau var gadiities ik vienam :))). Bet vienmeer var arii kautko praktiski noderiigu iemaaciities. LV chempis noteikti naaks par labu arii forelju spiningoshanas sporta liimenim. Ziemas copee un spiningoshanaa no laivaam esam pavisam citaas poziicijaas nekaa forelju un bassu chempii. Taapeec, cerams chempis buus liimenii, konkurence buus nopietna un tas dos atbilstoshu rezultaatu naakamajos PCh.
7.februāris 2011, 20:50 | links
 
Es, jau divi mēneši atpakaļ zināju, ka startēšu! :))) Būs arī mans skolnieks. Jāvelk ārā savas kastes ar sporta vizuļiem.... :)
7.februāris 2011, 19:55 | links
 
Lbruno- piekrītu :), tāpēc arī pa krūmiem esmu "slēpies" :). Sacensības nav ikdienas cope- tā ir pilnīgi cita pieredze un stratēģija...
marisv, kā jau minēju- sacensību formāts ir pilnīgi cita "opera" un guru var izrādīties arī ne guru, šādā pasākumā...tāpēc ir visai riskanti startēt, a ja nu lauznis :DDD, tas attiecas arī uz mani :)...katrā ziņā es esmu nolēmis startēt :)
7.februāris 2011, 18:44 | links
 
Vo vo eMKa, skaidrs, ka vajag. Jo nopietnaaka konkurence LV chempii, jo labaak. Cerams ZG arii aizstaavees savu forelju guru reputaaciju. Peedeejos gados LV komandai Wch foreleem taa iisti nekad nav veicies. Citiem vienmeer izraadiijushies kaati garaaki, rotinjiem lapinjas plaanaakas, taarpiem astiites lunkanaakas utt....
7.februāris 2011, 16:28 | links
 
Tere!
Uzskatu,ka cope ir stipri intīms pasākum,kur sacensībai nav vietas.Varbūt kļūstu vecs?
Za ribalku
7.februāris 2011, 16:26 | links
 
Starp citu, :) oltemaris izrādās ir arī extrasens :D, tieši vakar vakarā domāju par foreļu sacensībām- vai man to vajag, vai gribu...u.tt., nonācu pie secinājuma, ka gribu un vajag :)))
7.februāris 2011, 12:51 | links
 
Es te vienu labu bildi uzraku no PČ :))), tikai nemāku te ielikt, tāpēc iebliezu bilžu galerijās :) Visam vajag pieiet ar ļoti lielu humora devu :)))
7.februāris 2011, 12:43 | links
 
lai nesāk foreles džerkot :D
lai mērķtiecīgi iet uz forelēm, nevis līdakām.
7.februāris 2011, 12:43 | links
 
gan jau kādām ir viedoklis arī šeit ;)
7.februāris 2011, 12:37 | links
 
Kilka - tu nesaproti, ko nozīmē vārdi - jautājiet tur... :DDDD Tas ir tur, nevis šeit :DDDD
7.februāris 2011, 12:32 | links
 
LČ FORELĒS: "līdakas neskaitīsies, bet asari un sapali gan" ??????
7.februāris 2011, 12:28 | links
 
Par Ziemas PČ runājot. Komandai- apsveikumi, Stikutam kā korespondentam- ne. Ja Salmo lapā apsola veidot reportāžas, bet pat diennakti pēc sacensību beigām vēl nekā- tā ir nolaidība. Rezultātā cieš Salmo.lv
Tiešām naudas kādā interneta kafejnīcā iesēsties nebija?!
7.februāris 2011, 12:14 | links
 
Par LČ forelēs- mani aicināja smalkāk aprakstīt noteikumus.
http://fishing.nomad.lv/?p=631
Te ir. Ja kas neskaidrs- jautājiet tur un es paskaidrošu.
7.februāris 2011, 12:11 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager