Kādas zivis laist dīķī?

atshkiriibaa cik lielu! var nemt un maksaat pa stundaam, vai uz kubiem!
26.jūnijs 2008, 18:54 | links
 
man arii ir mazs diikkis pa ziemu tiiri taa neko bet vasaraa uudens jau tagad ir maz kut kur 1 or kapeikaam bet tur iekšaa ir savaistas karuusas līņi un raudas. neviena neizspraaga pat tagad mazaas raudas ir dikkim dibenaa ir daudz un biezu dubļu kaut kaa gribas ielaist karpas. tā jau diikis ir smuks ar smukaam ziviim lielaaka karuusa ko esu izvilcis ir 30cm gara. vai bisku mazaak. driiz kad murerei buus nauda tad raks otru diiki un vispār CIK IZMAKSAA DĪĶA RAKŠANA LATOS!!!!!!!!!!
25.jūnijs 2008, 10:19 | links
 
karuusas! paareejaas zivis izspraags!
18.jūnijs 2008, 20:41 | links
 
kadas zivis jus ieteiktu laist mazaa diki kura ir diezgan padaudz zalju??

dikim nau caurtece!

dikis ir samera sekls!(1-2m)
18.jūnijs 2008, 19:38 | links
 
To rolis,tās ir hibrīdkarūsas,tas ir karpu un karūsu nkrustojums,arī esmu redzējis!:)
3.maijs 2008, 12:16 | links
 
ja kas ar forelem naw tik gruti ka jus domajiet manam pazinam ir foreles vins saka ka nekada tur keepaa naw(katru dienu tik japabaro)
3.maijs 2008, 09:47 | links
 
Karūsas jau gan būs pamodušās ( šodien pats ķēru ) ...Vispār tās karūsu sugas ir dažādas , citas aug pat līdz 4,5 kg ( pats esmu redzējis ) , citas dekoratīvās tādas sprīža garumā tik izaug , arī izturība viņām atšķirās , citas iedzīvojās , citas nē ... par to tīrīšanu ,esmu tikai no zālēm tīrījis dīķi ....
1.maijs 2008, 13:46 | links
 
Paldies, cerams tad kada karusa paradisies, laikam vel gulj :) Vel nevar saprast par tirishanu.Vai pietiek ja ielej kadas bioattiritaju buteles vai vajadzetu kaut kaa izbagareet pilnibaa, un ja taa, tad ar kadiem instrumentiem to dara?
1.maijs 2008, 13:29 | links
 
Protams , ka tādos dīķos arī zivis ir .... karūsa un līnis jūtās tīri labi pie šādiem apstākļiem !
1.maijs 2008, 13:20 | links
 
Iepirku vienas majas kuras ir dikjis bez caurteces, tads uz aci 25x25 m , kadi 3 m dziljsh.Gruntsudeni augsti tapec udens praktiski visu laiku turas ari karsta vasaraa.Pagajsgad ielaidu barinju karusu, sogad nevar saprast vai vel dzivas vai jau cau, tirinaas tikai vardes un tas stulbas vaboles par kuram dzirdets ka uzbrukot zivim.Jautajums vai bez struklakas,u.c. ka arii bez caurteces tados caurumos kkas vispar var izdzivot? Paldies.
1.maijs 2008, 13:12 | links
 
Izklausās ideāls variants,visām zivīm.Un pa forelēm,man čomakam ir dīķī'foreles(varavīksnenes),iemet vardi un tās to saplosa acu priekšā gabalos.Tas zināšanai.
23.aprīlis 2008, 10:01 | links
 
Jā, vīri, Jūs man te visu pamatīgi sarežģījāt:-) Biju jau uzbūris ainiņu, kā sēžu pie dīķa un velku te karpu, te līni, te ari foreli, bet laikam jau jānolaižas uz zemes..
Ja nopietni - dīķa rakšana man bija pat necerēti lēta - ja rēķina kubos, tad dīķa tilpums varētu būt 25x40x3m (vidējie mēri) = 3000m3, kas man izmaksāja ~1500 LVL, jo nebija jāved projām grunts, bet tā bija nepieciešama turpat apkārtnes izlīdzināšanai. Ja būs jāved projām, tas maksās līdz pat 2x vairāk kā paša dīķa rakšana. Pie tam, kā jau teica Viesis37, viss ir baigi atkarīgs no pilota. Man minēyto paveica pāris dienās.
Par zivīm - foreli gribēju tāpēc, ka man ir paredzēta ūdens kaskāde virs dīķa viena malas, kas ņems ūdeni no dziļuma (~5m) un visu laiku kritīs ūdenskritums no aptuveni 1.5m augstuma, radot skābekļa iespējas zivīm un arī ūdens apriti. Pastāvīgi tekošas starumes gan caur dīķi nav, izņemot jau minēto meliorāciju, kas ļoti labi strādā un pievadītos lietusūdeņus no teritorijas jumtu plaknēm (~500m2), kā arī vienā dīķa galā esošo āderi, kas spiež ūdeni iekšā.
23.aprīlis 2008, 09:34 | links
 
Tad jau jāņem paraugiem un jāved uz spec.laborotoriju.
23.aprīlis 2008, 09:08 | links
 
nu nav jau runa par aciim redzamaam slimiibaam,bet par viirusiņiem un tos jau ar aci neredz!!!
23.aprīlis 2008, 09:02 | links
 
Nu pats jau vari noteikt vai ir slimas zivis,ja ne pasauc kādu ar pieredzi.Māris jau ar nav tas lielākais spečuks,tad jau neietu 5 klasniekos.
23.aprīlis 2008, 08:54 | links
 
Nu čau veči!!! Cik zinu ar zivju laišanu dīķī ir jābūt ļoti uzmanīgam....un nedriigst laist no citaam uudens kraatuveem,jo var sanaakt baigaa šaize!!!Oltiņš reiz staastiija par šito štelli,ka var ievazaat baigaas zivju slimiibas un tad ar diiķi ir cauri!!!!pirms laist zivis savaa diiķii es ieteiktu sazinaaties ar Māri un pajautaaties kas ir kas!!Nu vismaz es taa dariitu!!!
23.aprīlis 2008, 08:47 | links
 
Rakšana ar vienkausnieku maksā kādi 0.60 ls kubikmetrs.Ja iznāk pārmest čupu tālāk par to 0.45 ls.Citi ņem pa stundām.Tas maksā 35ls stundā.Ja normāli piloti tad amēram tas pats vien sanāk.
22.aprīlis 2008, 23:06 | links
 
Izrakt iespējas ir vienmēr,tas vis atkarīgs no reljefa,ja ir grava un strauts ,tad jau lieliski.Maksa dažādos reģionos atšķirīga,nu bezšaubām dziļums,zemes izvešana,līdzināšana un tt..Cenu pateiks racēji,pēc vietas apskates.
22.aprīlis 2008, 17:47 | links
 
Bet pašam ir iespēja izrakt dīķi ? Un vispār cik tas APTUVENI maksātu ?
22.aprīlis 2008, 17:35 | links
 
Lai ko audzē,līdakai un asarim ir jābūt,pārejais gaumes lieta.Savādāk sa viesīsies sudr.karūsas un vēl sīči,kas tikai patērē skābekli un tolka maza.
22.aprīlis 2008, 17:21 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager