Juglas ezers

Cope Juglas ezerā - spiningošana, pludiņmakšķerēšana, gruntenes...
Nedaudz jau stulbi sanāk, bet...dzīvoju 10.minūšu gājienā no Juglas ezera un nezinu kas šinī ūdenstilpnē notiek...protams, ka esmu bijis pāris reizes ar pludiņmakšķeri pasēdējis uz brekšukiem, bet nekādi īpašie rezultāti nav bijuši...ja ir iespēja, tad padalaties informācijā par ezeru- vai ir atļauts laist iekšā savu laivu, kāda ir cope tagad, kad daļa ezera ir aizrakta, rezultāti, metodes, u.t.t.! PAAAAAALDIES! :)
22.aprīlis 2008, 11:45 | links
 
Tā vien izskatās, ka neviens Juglā nemērc bada pātagas! :)
22.aprīlis 2008, 12:16 | links
 
Zinu ka tur var dabūt labus līņus.
22.aprīlis 2008, 17:01 | links
 
ir dzirdēts par lielajām karpām..
22.aprīlis 2008, 17:57 | links
 
uz spiningu nekad bez liidakaam nepalieku pagajuso gad dabuju divas 3,5- 4kg siikaas zemmeera jau vienmeer sportam labi pavilkt.... un protams atlaist... :-))
22.aprīlis 2008, 20:35 | links
 
Basais, no savas laivas tur drīkst copēt?

Paldies par info, atliek tikai darboties! :)
23.aprīlis 2008, 10:21 | links
 
es tur copeeju no gumijas laivas "ufimka" bez probleemaam.... :-))vieniigi laivossanas sezona saakas Juulijaa reaali meenesi veelaak nekaa citur vismaz pagaajusso gad taa bija....
23.aprīlis 2008, 19:16 | links
 
ko nozīmē reāli 1 mēnesi vēlāk?

vai tur atļauts tikai no Jūlija? vai arī reāli sāk ķerties vēlāk?
23.aprīlis 2008, 20:38 | links
 
maksskkereet no laivas atllauts no 1.Juulija nevis kaa citur no 1.juunija.... pagajusso gadu 1.juunijā domaaju braukssu atklaat laivossanu bet tur vieteejie saka lai neriskee jo vel meenesi nedriikst taa naacaas braukt uz kkiissezeru....
23.aprīlis 2008, 21:52 | links
 
Es vel tuvāk dzīvoju :D man apmeram vaj mazak par 100 metriem no ezera un vel Basais kurā krasta pusē un apmeram tu spiningoji
23.aprīlis 2008, 22:31 | links
 
es tur pie neredziigajiem parasti no taa laukuma saaku tur var labi masiinu atstaat un tad taisni pretiim briivdabas muzejam arii aireejos un vairaak pa kreisi uz ssosejas pusi....
23.aprīlis 2008, 22:49 | links
 
Basais, kāda suņa pēc tur ir tādi ierobežojumi līdz 1.jūlijam, kaut kā nevaru netā info uzrakt...moš Tev vienkārši piep***? :) Man te arī pagājušā gadā viens, ne īpaši apdāvināts, onka pienāca licenci paprasīja- pajautāju no kurienes šamējais? čalis sadusmojās un gribēja klopi!!! :D Moš Tu zini kur netā ir kaut kas konkrētāks par ezeru uzrokams?
24.aprīlis 2008, 16:32 | links
 
ieej moska zive.lv un paprasi - gan jau tur vecie viedie ar info neskoposies
24.aprīlis 2008, 16:35 | links
 
ej nost es tiesi tur pie neredzigajiem dzivoju zinu tur tada platforma ir esmu tur bijis ja zini tad tada divstaviga maja palabi ta maneja nevis kad brauc uz platformu bet pirms iebrauc ieksha ja brauc pa labi tad ta pirma maja mana aiz tam kreslu rindam
24.aprīlis 2008, 17:27 | links
 
aa un liegums beidzas 1. maija var iet spiningot bet no laivas no pirma junija ekspertam pajautaju
24.aprīlis 2008, 17:28 | links
 
Es pārsvarā pa Lielupi, bet šogad kā teikt gribu vairāk iemēģināt Rīgas labumus. Būs pēc 01.07. jāpavelk pa Juglas ez. (arī) :)
24.aprīlis 2008, 18:48 | links
 
Starp citu par to platformu- kad domāju kur var noparkoties, kāreiz iedomājos par to piestātni :)
Ne asakas...
24.aprīlis 2008, 18:49 | links
 
varbuut toreiz mani arii pie..... bet toreiz pie ezea citas informaacijas bebija un taa arii nestriideejos un braucu citur peectam nekur info neatradu.... taakaa konkreet teikt nezinu lai jau buutu kad taa no 1.juunija :-)
24.aprīlis 2008, 19:42 | links
 
Nolaid to dīķi un miers.
24.aprīlis 2008, 20:05 | links
 
jā tur ir labi kur atstāt mašīnu pirms platformas tads stavlaukums vel var ari uz pasas platformas un tad talak pa krastu ar kajam
24.aprīlis 2008, 21:49 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager