Juglas ezers

Cope Juglas ezerā - spiningošana, pludiņmakšķerēšana, gruntenes...
šodien laikam nevaru sūdzēties, ja iepriekšējās divās reizēs bez copēm, tad šodien 49 un 51, bet vispār priekš rudenīgā laika švaki kožas, pabiju arī brekšu līcī, to varētu dēvēt par mirušo zonu, jo pirms gadiem 5 tur ķēru uz dzīvo un vienmēr varēja tikt pie pāris mēriņiem, tad šobrīd tur nekā vairāk par kaut kādu duļļķi dibenā nav, pat sīkās zivis nemanīju, kāds protams uz kantes mēģināja zanderus ķert, bet ar diezko laikam neveicās. māc šaubas vai tiešām pērn ielaiduši tos dūcišus, jo nu cope vāja!
12.oktobris 2013, 22:20 | links
 
Nu sodien pilnigs atsukajiens. Laicinsh forh bet tikai viens asuks. Nu sudigaka cope soruden. Neredzeju ,ka kads blakus butu vilcis. Briesmigi gribejas vel smuki pavilkties....
12.oktobris 2013, 18:43 | links
 
Nupat atcerejos. Metajot tvisteriti sajutu taka copiti,piecirtu un ir. Izradas nabaga vezits,nu pats dikti peleks un mazam spilitem. Padomat tik ir pat vezi.
30.septembris 2013, 20:55 | links
 
Sodien situacija lidziga. Uz spini ne uzsitiena ,tamdel metaju tvisterishus. Rezultats 5 amnesteti merveidigie. Jo nezinu 50 cm bija ja mera no purna gala lidz pasam astesgalam,nu lai paaugas. Vislabakais bija papirfabrikas nosturi cope un nu loti negribeja nakt augsha,bremzite kauc un kas lenam tuvojas bridis un nevar saprast te nak te atkal aiziet. Rezultata gaidita zanderisha vieta paradas asuku vecpapus. Uz kadiem 800 gramiem.Ta luk necope ari kads tomer cope. Burviga diena laiva,satikti labi draugi un aktivi pavaditas brivdienas.
29.septembris 2013, 19:32 | links
 
Vakardien nu pilnigs tukshums,lidaks tikai bakstas bet nemt negrib. Tiku vel lietu un krusa,tas nu pilnigi nedeva neko labu.pilnigi necopeja. Vakara pret rietu uz mikrodzigupiemaniju 5 asukus. Sodien braukshu vel bet nu jau vairs bez ipasas intereses. Tadas necopes dienas biku izsit gribeshanu salt un salit.
29.septembris 2013, 09:45 | links
 
Man atkal neka ipasa 4 palaidu paaugties un viena divniecite man prieksh pannas. Nema vairak gar zalu malu bet ta svaki. Pa vidu ezeram nu totals tukshums biju cerejis ,ka tur dabushu ko lielaku,tacu nekas. Dziluma pie kantem ari neka nav. Ja un viens smuks asukins trapijas uz tvisteri bet tikai viens. Sakuma domaju,ka lidaka labi pavilka.
21.septembris 2013, 20:58 | links
 
Šodien gan ezers dāsns.Uz diviem četras laivā un divas peld paaugties.Ņem gan ar gariem zobiem. Izmērs virs kilograma.
21.septembris 2013, 15:43 | links
 
Šodien galīgi švaka cope.Ar lielu lūgsanos vienu zemmēru pierunaju uz ņēmienu.

Spriditis, 15.septembris 2013, 16:52


Pa kuram vietam metaji? Kada tev laiva? Es businiece un bez secoka. Lidakas nemu kailam rokam,nu ja aizies tad lai iet.
15.septembris 2013, 19:36 | links
 
Sodien biju nu bet dikti shvaka cope. Pa zalem pilniga nulle. Asuks ari neko. Beigas uz velciti man viena noplesa vobleri ar visu kevlara pavadu. Iemetu enkuru un 2metienos pec kartas divas lidakas. Sikulis sakuma merinsh bija meriju ar meru un otra 1,5kg. Merinu palaidu lai paugas. Pec tam nu visadi centos bet nu neka. Pasas beigas,viens sikulis vel pieteicas. Ari tas tika amnestets. Nesaprotu kur lielas!
15.septembris 2013, 19:32 | links
 
Šodien galīgi švaka cope.Ar lielu lūgsanos vienu zemmēru pierunaju uz ņēmienu.
15.septembris 2013, 16:52 | links
 
Kuku! Kads sodien bija ezera vismaz vienu laivu redzeju no vidzemes shosejas puses. Padalas ar info. Doma ritdien laist...
14.septembris 2013, 16:32 | links
 
Jugliņā švaki.Vieni kapmēri nāk ārā.Toties ir ko padarīt.Cerēsim kad velāk izmērs augs.
14.septembris 2013, 16:30 | links
 
Kociņ,
Tu esi riktīgs gaļenieks ,vai tik tāds pa pusei ?
Ja kautrējies ,vari neatbildēt....

Tonis, 12.septembris 2013, 23:27


Nu nesmu es galenieks. Tacu lai lielas lidakas laistu vala,man vel ir ko augt. Vienmer nemu tikai tik cik zinu ,ka mana gimene un es godam notiesasim. Tad jau drizak galenieki ir tie ,kas ja keras tad nem visu ,kas kustas.
13.septembris 2013, 21:28 | links
 
Kociņ,
Tu esi riktīgs gaļenieks ,vai tik tāds pa pusei ?
Ja kautrējies ,vari neatbildēt....
12.septembris 2013, 23:27 | links
 
šogad juglā zinu vienu vīru kas ir dabujis padsmit līdakas virs 5kg!

lacuks007, 24.novembris 2012, 16:52



Uz ko ker? Ne tad jau ar tikliem,es ari zinu paris virus ,kas dabujusi lielas lidakas un pat foreli.
12.septembris 2013, 22:23 | links
 
Koki un veel laivaa parvietoties ar makskereem arii nav aizliegts!

opusums, 10.septembris 2013, 22:27


Tas bija par maija liegumiem, rudeni protams brauc ar laivu kamer var pabraukt. Vienreiz vela rudeni man bija ka atpakal braucu jau pa vizniem.
12.septembris 2013, 22:19 | links
 
Koki un veel laivaa parvietoties ar makskereem arii nav aizliegts!
10.septembris 2013, 22:27 | links
 
Nu es braucu tur tad kad inspektori man atlava. Es vel junija braucu kad mani nokera izteica bridinajumu. A tur man talu nav jabrauc es vietas zinu un ja brauc inspektori maucu krasta. A krasta laiva sedet nav aizliegts.
10.septembris 2013, 22:25 | links
 
pavasarī?!?! Drīkst tak tikai no 1. jūlija!
7.septembris 2013, 22:56 | links
 
Ja man tur patik jo atrak tieku ezera jo man vel nav stavieta pie Kishezera. Vismaz zinu Juglas ezeru vislabak. Lielas lidakas ja gadas tad vismaz man parsvara pavasari.
7.septembris 2013, 20:58 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager