Juglas ezers

Cope Juglas ezerā - spiningošana, pludiņmakšķerēšana, gruntenes...
21.11. Līdaka 52. 55. 57.cm. Vietās kur citi neiedomājas mētāt. Zaļa gumija.
23.novembris 2012, 20:02 | links
 
šodien no 9-16 viena cope, tas pats zemmērs, spiediens savu padarīja...toties priekš darba dienas laivu daudz, saiskaitīju 9, kā citiem veicies?
14.novembris 2012, 22:11 | links
 
Varbūt kāds specs man var palīdzēt ar kartēm, jo ir interese par Juglas ezera dziļuma karti, visur googlē izmet tikai vecās dziļuma kartes, kas ir vēl pagāšā gadsimta 70-80.g stādītās, bet esmu redzējis CL 2002. gada žurnāla pielikumā "31 Latvijas ezers" kur ir krietni svaigāka Juglas ezera karte ar visām bedrēm, kas ir izveidotas pēdējo 10-15 gadu laikā- kur šādu karti internetā būtu iespējams atrast?
10.novembris 2012, 02:41 | links
 
aizbrauca :) vismaz pa kanalu toc
6.novembris 2012, 13:40 | links
 
Jālaiž, ta jālaiž, bet vai aizlaida :) ok ne par to stāsts, var jau būt man nav veicies ar vi;niem sastapties, bet uz ezera gan gribētu redzēt biežāk:)
6.novembris 2012, 13:27 | links
 
ko tu stasti! cik sogad mani kisi baudijusi un visas reizes laikam 5 teica ka jaaizlaiz uz juglu.
6.novembris 2012, 13:24 | links
 
šogad pirmais pārsteigums bija, kad redzēju pašvaldības ekipāžu ezerā, kas pavasarī piestāja, dok neprasija, zivju izmērs arī neinteresēja, tik pateica ka liegums ezerā atrasties ar laivu, tas arī viss. Tā kā dzīvoju pie ezera, redzu kas notiek, bēdīgi, bet kontroles praktiski nav, saprotu ka benzīns maksā utt, bet tas atkal atraisa rokas maļikiem
6.novembris 2012, 13:21 | links
 
nu ķīsim jau citi izmēri un tur arī savādāk kontrulē, et nu vienlaga daudz...vnk pie Juglas dzīvoju un šogad manīti vairākas reizes patruļa, ko iepriekšējos 6 gadus nav nācies satikt, nodomāju, ka tomēr kaut kas iet arī uz labo pusi, bet nu dzirdot šo skumīgi tomēr.
6.novembris 2012, 13:19 | links
 
runaju ar pasavaldibniekiem. tur stipri vairak ir izcelts sogad! kisi esot 17km izvilkti
6.novembris 2012, 13:13 | links
 
šogad Juglā esi 6 tīklus redzējis? par cik man piemājas ezers,
sogad nopriecājos, ka neesmu nevienam uzkrējis virsū un aŗi tas ka pašaldībnieki šoruden nav aizmirsuši ezeru arī bij prieks, bet kā redzu garnadži savu vienlaga panākuši :(
6.novembris 2012, 13:05 | links
 
un ko var gribēt no pierīgas ezera, presings liels, makšķernieku daudz, pa vidam brakari ņemas, šogad 6 brakaru tīkli tika izvilkti, un daudzi kā redzams pie bada ņem visus zemmērus kas ķeras, rezultāts bēdīgs, ezers tiek izslaukts, tūlīt nāks ziema atkal Juglas alkāni ūdas varēs likt
6.novembris 2012, 12:58 | links
 
nezinu kā citiem, man pagājušās brīvdienās 6dien no 12.-14.20 ne piesitiena, 7dien no 12.30 - 16.30 viens zemmērs, ezerā laivu daudz, cik biju ezerā neredzēju, ka kāds ko vilktu, piestāju pie 2 laivām aprunājos ar večiem abiem ablamovičš ne piesitiena
6.novembris 2012, 12:54 | links
 
šeit arī nācās pabūt nedēļas nogalē un laivu arī bez sava gala bija, kādi lomi? pats pēdējās paŗis reizes pa paŗis stundām labi ja vienu mēru dabūt var, zālēs vairs nemana zivis un uz velci ar diezko nepiesakās....novēroju ka paŗis laivas sēž uz upes gala un vienlaicīgi mētā un uz dzīvo sēž, piesakās gan tikai uz dzīvo!
6.novembris 2012, 12:43 | links
 
Sveiki,

Vai ir iespējams Juglas ezerā izīrēt laivu kaut kur? Lūdzu padalās kontaktos un cik tas varētu maksāt. Paldies.

kristapsP, 11.oktobris 2012, 15:56


Pieejama laiva Juglas ezeraa. Raksti PM.
20.oktobris 2012, 21:05 | links
 
Vakar no krasta no 14-17 līdaka 55 cm,džigs, Relax gumija.
20.oktobris 2012, 10:14 | links
 
Laivu izīrī citur,un brauc copēt.
16.oktobris 2012, 20:15 | links
 
Nau laivu nomas.,ja nu vieniigi vari meginaat atrast kadu vieteejo ,kas savu laivu iedos iziireet..! :)
11.oktobris 2012, 18:17 | links
 
Sveiki,

Vai ir iespējams Juglas ezerā izīrēt laivu kaut kur? Lūdzu padalās kontaktos un cik tas varētu maksāt. Paldies.
11.oktobris 2012, 15:56 | links
 
Šī diena neko ievērības cienīgu nesniedza.No divam viena realizēta un amnestēta.Ūdens līmenis nedaudz krities.
2.oktobris 2012, 19:37 | links
 
šodien vakarā, stundiņu pirms lietus pabradāju pa Juglas ezeru, reultātā viena mēra līdaciņa izmānīta :)
27.augusts 2012, 22:31 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager