Juglas ezers

Cope Juglas ezerā - spiningošana, pludiņmakšķerēšana, gruntenes...
juglai raksturiga liela,balta vibroaste.Kads tad sodien rezultats?
19.novembris 2011, 15:54 | links
 
es biju zaļā stiklaškiedras laivā, šodien ezerā baigais vējš, līdz ar to no rīta nevienas laivas nebija, uz ko ta paņēma?
19.novembris 2011, 14:57 | links
 
xman120..tu nebiji tani kocene,ko inspektori pirmo parbaudija?Redzeju baigo baru ar laivam pie pansionata stura,nez kadi viniem tur bija rezultati.Rit laikam paloznasu pa ezera vidu.pagajuso svetdien vidu daduju 3.880.
19.novembris 2011, 13:09 | links
 
xman120..redzeju inspektorus bet vini brauca pa ezera vidu,es biju zveraudzetavas krasta.Cik es ezera iebraucu,gandriz katru reizi vinus sastopu.Parasti vini parbauda kartinas un zemmerus.
19.novembris 2011, 12:48 | links
 
kas tad tie pa brīnumiem, ka juglā ieradušies patrulētāji.....lai gan nav jau brīnums, ezerā tak lapas visas nopuvušas, šie beidzot var iebraukt ar motorenēm :D nebiju dzirdējis, ka pat šeit ķer pa vestēm, ma nkaut kā pēdējos 5 gadus nav nācies nevienu manīt šeit, interesanti!
19.novembris 2011, 00:41 | links
 
biju, bet uz stundu parādījās ūdens policija, braucu krastā tā kā vesti biju atstājis mājās, rezultāts 0 opap, tas nebiji tu kas orandžā vestē gar meldriem uz pansionāta pusi aktīvi mētāja?
18.novembris 2011, 21:57 | links
 
shodien tika apspiningota krasta josla,meldri.rezultata 2 mazas amnestetas un tas ari viss.
18.novembris 2011, 19:56 | links
 
opaps rīt uz eseru tad ziņošu:)
18.novembris 2011, 00:40 | links
 
kas dzirdams par zobainajam jugla
17.novembris 2011, 21:22 | links
 
31.10 no 9:30-12:00 divas copes, laivā viena līdaciņa 63cm
1.novembris 2011, 00:21 | links
 
kads varetu tur biznesu uztasit ar laivu iri!;)Tad es ari neatteiktos brivdiena izmantot pakalpojumu.;)
26.oktobris 2011, 14:49 | links
 
Varbūt kāds kurš dzīvo pie Juglas ezera var izīrēt savu laivu man uz dienu? Sestdien ir doma pacopēt Juglas ezerā.:)
25.oktobris 2011, 20:41 | links
 
25.10 no 9:30-14:30 nevienas copes, lai gan nebrīnos, kaut arī diena ideāla no viedokļa, ka bija mazs vējš un pusi dienas migla, bet spiediens 773 dara savu laikam!
25.oktobris 2011, 17:31 | links
 
protams var no krasta arī, ja brauc no Brīvdabas muzeja puses vai vienkārši brien pa Berģu krastu, bet nu ir redzēts vairāki bridēji kam gan nekas nekas nav trāpijies un bieži vien sevi tikai uzvel, jo iemetot zāles nevienu vien rupju izteicienu sanāk dzirdēt pat ezera vidū, bet nu tas vasarā, secinot no tā arī rudenī nez vai būs ko meklēt pa krastu staigājot, jo krasta līnija ir stipri pasekla....pats ar laivu braucu un iebraucu kur gribu un rezultāts vismaz kaut kāds ir...tā ka spried vien pats, bet nu Juglā manuprāt bez laivas nav ko darīt...
23.oktobris 2011, 21:04 | links
 
tur ar lavu jabrauc lai labi kertos vai vienkars no krasta ari var?
23.oktobris 2011, 20:56 | links
 
ķeras uz visa, tika ijāskatās kāda diena un jāmeklē uz ko labāk ķeras, pa vasaru labāk ņēma rotiņus un mazās gumijas, augustā un septembrī vairāk ķērās uz vobleriem un parastiem bleķiem, oktobrī vairāk ķeras uz slaideriem, lielajām gumijām...
23.oktobris 2011, 20:30 | links
 
Nu uz gumijām
23.oktobris 2011, 17:48 | links
 
Kā te ķeras lidakas?
23.oktobris 2011, 17:14 | links
 
Nju analogs ir Kjisezera, par to zivju presesanu. Man vietejais pazinja aktivi cope kadu nedelju pec iespejas, no laivas, no 1maija, parasti silta kanala rajona ezera un liicii.
Sakuma cope esot loti laba laba, zivis meers, bet nje lielas, bet visi ka traki vinjas njem, lielas vai mazas.
Bet pec tam............. nav vairs to lidaku..... tapec ka presings, presings.
Butiba es jau ar ne visai labo zivju copi Kjisezera saistu ar to ka tas tomer ir caurteces ezers. Baltezera ir trapijusies lasi pec nostastiem. Pie Mezaparka piestatnes lasis 4 kg. Aukstaja kanala sams 8 kg (parbaudita informacija, un nelegalaja murdaa ), siltaja kanala sami uz 5 kg.
Ka ar to lidaku migraciju ??? dzivo vinja uz vietas, vai migre, nezinu.
22.oktobris 2011, 22:40 | links
 
Nezinu, biju domājis svētdien pavandīties pa ezeru, bet ja tur ir 46!!! laivas, tad kolhozā ķert negribas. Pavandīšos pa upi, piebraukšu pie ezera, tad redzēs, kas un kā
21.oktobris 2011, 21:38 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager