Liepājas ezers

Sestdien no 05:00-10:00 savilku smukus asarus, visi tādi 250-400gr,12 gab , 4 zobainās 55-60cm, copēja labi!
20.jūlijs 2009, 16:40 | links
 
Kā ar laivu nomu Liepājas ezerā? Kur iespējams iznomāt? Cik te lasu, tad Reiņos, vai kādam nav saglabājies tālruņa numurs un kādas tagad cenas? Paldies!
14.jūlijs 2009, 09:27 | links
 
Ka ar Copi Tirdzniecibas kanala ?
29.jūnijs 2009, 13:35 | links
 
Piektdienas vakarā Bārtā uz spini ne piesitiena, sestdien no rīta 4 šnapiji, bet visiem jāaug tālāk. Kur palikušas mēra zivis?
14.jūnijs 2009, 22:32 | links
 
Atradu vajadzīgo info, postu var uzskatīt par slēgtu.
3.3.3. aizliegta makšķerēšana (spiningošana) ar iebrišanu ūdenī no 1. marta līdz 31. maijam;
9.jūnijs 2009, 10:46 | links
 
Visiem sveiks! Forumā uzdūros uz vienu biedru, kurš raksta, ka ar brišanas metodi spiningo Liepājas ezerā. Vai tad noteikumos nav teikts, ka brišanas metode Liepājniekā ir aizliegta? Nesaprotiet to kā pārmetumu, ja kāds no Jums lieto šo metodi, es vienkārši vēlos uzzināt vai drīkst pielietot šo metodi, jo pats neaateiktos no tās. Jau iepriekš paldies par info.
9.jūnijs 2009, 10:39 | links
 
Paldies par info......bet tā arī neizdevās tikt uz liepājnieku :(.
23.maijs 2009, 09:57 | links
 
Skolā neēsi gājis-raksti latviski,lai visi saprot.
21.maijs 2009, 10:01 | links
 
meklējam tiesnesi sačos
zvaniet 26347979
21.maijs 2009, 08:46 | links
 
vel tie paši grimekļi un pārējās bīstamās vietas bez jebkādām zīmēm vai bojām. pagaišgad vismaz tukšās PET pudeles kādu brīdi bija.
20.maijs 2009, 14:58 | links
 
Gavenais ka zālīte izpļauta (nodedzināta) un murdiem vietas ir :))
20.maijs 2009, 14:53 | links
 
biznes ta biznes, bet žogs mālenē, kā stāv ar visām dzeloņdrātīm, tā arī stāv. par šito zin gan ģirtiņš (liepiņš), gan kāds kungs no liepājas ezeru valdes. viņi jav ne man ne tev jaunu vinti pa100ls nepirks!
20.maijs 2009, 14:47 | links
 
Var jau būt :)), es ar to politiku nenodarbojos, vienvārsakot bizness ir bizness, karmuška jau baigā daudziem !
20.maijs 2009, 14:39 | links
 
man gan roli liekas ka liepājas ezeri jauc p.... ar plaušām.
20.maijs 2009, 14:34 | links
 
Ar to laivu registrāciju laikam Liepājas ezerā noteikts tāpēc , lai cīnītos ar malu zvejniecību, jo laivu ne tikai jaregistrē , bet jābūt uz borta reg. numuram !
20.maijs 2009, 13:33 | links
 
Palasījos un nodomāju,ka tas viens pamatīgs murgs ar to Liepājas.Labi,ka šogad vēl neesmu bijis un iekritis.
CSDD MAN SKAIDRI UN GAIŠI PATEICA:
"Ja nav kur naudu likt,tad vari reģistrēt,bet viņiem nav tādu komandu,reģistrēt manu laivu,domājams tādu parametru"
Honda -Marine(2.50 m garums) un motors Honda 2.3

Tad ,ko man tagad braucot pāri visai Latvijai,Liepājā bez licenzes iegādāšanās vēl jāpastāv reģistrācijas rindā,vai?
20.maijs 2009, 13:25 | links
 
Nezinu kas tur par laivas lobeeshanu,bet oficaali nevienas laivu nomas Liepaajas ezeraa nav!Par ko mees sestdien bijaam ljoti paarsteikti,nobraucot 300km uzinot,ka nav kur iznomaat laivas,bet saszvanot sacensiibu riikotaajus uzinaajaam par "kruumja dakteriem"!
19.maijs 2009, 21:45 | links
 
Ezeri kuri ir pašvaldību apsaimniekošanā pieņem savus normatīvos aktus un maksu par ūdenstilpnes izmantošanu.Tā kā pašlaik ir izveidojies kārtējais bardaks,to izmanto spicie vīriņi un iekasē /nelikumīgi/kaut kādus sodus un mistiskas licenzes Tā piemēram Usmas un Tīruksi uzdarbojas kāds mistisks inspektors ar bargu ģīmi sāk draudēt ar mistiskām soda naudām,paņēm kukuli no 10 lidz 20 ls un heijā Tā pa dienu salasa prāvu summiņu.Bez dokumentu uzrādīšanas nepieļaujie lai jūs muļķotu.Par jokainiem inspektoriem un nelikumīgiem tīkliem zvaniet Usmas ezera inspektoram Visvarim Štrausam tel.mob.29125416
19.maijs 2009, 21:42 | links
 
Velreiz uzrakstīšu :" Visām laivām Liepājas ezerā ir jābūt registrētām vai nu B/U Liepājas ezeri vai nu CSDD to nosaka apsaimniekotājs !!!
Tas ka kāds vēlās makšķerēt bez licenzes ir tas pats, kas maksķerēt bez makšķernieku kartes ( sods no 20ls ) un viss loms ( protams , ja būs) skatīsies nelikumīgi iegūts ( viena luicene 60 ls) ....
Vēlu veiksmi un ne asakas !
19.maijs 2009, 21:42 | links
 
katraa ziņā es piektdien braukju liepaajas ezeraa un man nebuus tur nekas registraats. Varbuut licenci nopirksju ja 5.00 no riita veikals straadaas.
19.maijs 2009, 21:34 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager