Lielupe

Vakara pēc darba velce. Divas līdakas viens zandarts. Uz mājām aizbrauca no katras sugas pa vienam. Zivi sanāca meklēt plašā areālā.
VFS visas zivis izvilcis! :D:D:D
5.jūnijs 2014, 08:19 | links
 
Šodien bija doma sēdēt uz breksi, bet ņemot vērā "labos" laika apstākļus nolēmu meklēt laimi velcē: novelcēts no rīta līdz pusdienām, copes daudz, izmērs nekāds, viena līdaciņa un zandartiņš paņemts.
3.jūnijs 2014, 15:58 | links
 
Vakardien vakara cope Priedainē ar pludu. Baroju tuvo kanti uz 4+ m. Svētdien tā vieta jau tika iebarota. Pārsvarā ķērās brekšuki līdz 250 + daži pličuki un raudeles. Monstri nebija, bet kaifu noķēru, jo process bija raits. Dažbrīd apakšā bija baisa konkurence, jo brekšuki uzsita pludu gaisā uzreiz, kad ēsma nogrima.
Ja iepriekšējā dienā zivītei patika piparota garša uz tārpiem, tad vakar darbojās krēmīgais aromāts.
Straume neliela uz augšu, pēcāk aizgāja uz leju, līmenis arī nedaudz kritās.
Salīdzinot ar svētdienas lomu uz diviem, vakar bija divtik vairāk.
Vakar pirmo reizi Lielupē sanāca pievilināt un noturēt brekšuku baru. Norāda, ka kaut ko beidzot daru pareizi.
Iebarošana ik pēc 5 - 15 minūtēm atkarībā no copes intensitātes.

Un ar kaķeni darboties ir kaifs, kad piešaujas. :)
3.jūnijs 2014, 12:31 | links
 
Majoros, Dubultos spiningotāji klīst pa betoniem un pie saulrieta/saullēkta arī dabon pa kādam zanderam.

Alcans, 2.jūnijs 2014, 14:24

Tikai kāda izmēra? :D:D:D

Lucky, 2.jūnijs 2014, 15:24

Piekrītu - savās vietās arī zemmēriņus ik pa laikam esmu nejauši izkacējis. Taču vienreiz uz fīdera noķerto plicīti sakampa kaut kas smuks. Protams to neizvilku, bet plicīti laukā dabūju. Spriežot pēc rētām, tas bija zandarts, turklāt nebūt ne mazs. Tas liek domāt, ka zandarti teorētiski tur ir, jautājums vai viņi tur ir tagad un kā viņus noķert:))) Laivas tur cirkulē, zemmērus ķer.... cerēt jau var vienmēr.... man ir doma sagrupēties un pamēģināt:)

mirtins, 2.jūnijs 2014, 16:04


Uz dzīvo jau nav problēma, noteikti , ka arī var.
iedžigot zandi no krasta gan būs grūtāk, jābūt labai vietai, kur viņam no krasta tikt klāt, "pravodku" uztaisīt utt. Turklāt vairumā gadījumu
sanāk vilkt pa kanti uz augšu. Tie ir tikai mani pesonīgie novērojumi, bet esmu nonācis pie slēdziena, ka zandim pamatā tomēr patīk pa kanti uz leju krītošs māneklis. Asari gan bieži pa kanti uz augšu velkot var sakacināt, ir bijuši gadījumi, bet zandiks man tādā veidā veidā reti parakstījies. Karoč, ja vieta atļauj tad tik mauc ar spini, ja tā prispičelo :D ja nē, tad tomēr prātīkāg būtu uz dzīvo vai gabaliņiem.

Jā un agrā rītā, un vakarā var viņus mēģināt savākt no sēkļiem. Bet tur tas laiks ir baigi īss parasti.
2.jūnijs 2014, 21:39 | links
 
Majoros, Dubultos spiningotāji klīst pa betoniem un pie saulrieta/saullēkta arī dabon pa kādam zanderam.

Alcans, 2.jūnijs 2014, 14:24

Tikai kāda izmēra? :D:D:D

Lucky, 2.jūnijs 2014, 15:24


Piekrītu - savās vietās arī zemmēriņus ik pa laikam esmu nejauši izkacējis. Taču vienreiz uz fīdera noķerto plicīti sakampa kaut kas smuks. Protams to neizvilku, bet plicīti laukā dabūju. Spriežot pēc rētām, tas bija zandarts, turklāt nebūt ne mazs. Tas liek domāt, ka zandarti teorētiski tur ir, jautājums vai viņi tur ir tagad un kā viņus noķert:))) Laivas tur cirkulē, zemmērus ķer.... cerēt jau var vienmēr.... man ir doma sagrupēties un pamēģināt:)
2.jūnijs 2014, 16:04 | links
 
Majoros, Dubultos spiningotāji klīst pa betoniem un pie saulrieta/saullēkta arī dabon pa kādam zanderam.

Alcans, 2.jūnijs 2014, 14:24


Tikai kāda izmēra? :D:D:D
2.jūnijs 2014, 15:24 | links
 
Majoros, Dubultos spiningotāji klīst pa betoniem un pie saulrieta/saullēkta arī dabon pa kādam zanderam.
2.jūnijs 2014, 14:24 | links
 
Kas priecē:) Arī mans zanderu izgājiens beidzās bez zanderiem:)

mirtins, 2.jūnijs 2014, 12:12

No krasta uz fideri? Pat asarīši neparaustīja :)

kola, 2.jūnijs 2014, 12:59


Da asarus paķēru, pat līdaku noķēru, bet gāju ta uz zanderiem no krasta:))) Ar spiningu:)

mirtins, 2.jūnijs 2014, 13:21


Mirtin Tas ir labs chellenge:) Nav daudz vietu kur to var dabūt gatavu ar pozitīvu rezultātu:)
2.jūnijs 2014, 13:28 | links
 
Kas priecē:) Arī mans zanderu izgājiens beidzās bez zanderiem:)

mirtins, 2.jūnijs 2014, 12:12

No krasta uz fideri? Pat asarīši neparaustīja :)

kola, 2.jūnijs 2014, 12:59



Da asarus paķēru, pat līdaku noķēru, bet gāju ta uz zanderiem no krasta:))) Ar spiningu:)
2.jūnijs 2014, 13:21 | links
 
Kas priecē:) Arī mans zanderu izgājiens beidzās bez zanderiem:)

mirtins, 2.jūnijs 2014, 12:12


No krasta uz fideri? Pat asarīši neparaustīja :)
2.jūnijs 2014, 12:59 | links
 
no 5 līdz 11, ne piesitiena, tad nedaudz aktivizējās, pāris smuki asari, pāris nelielas līdakas,garāmbraucot redzējām ka upes galvenajā stūrī ķērās brekšeļi un tad arī bij jābrauc prom.zandarta copes ne sajutām ne kādam citam manijām.

usis, 1.jūnijs 2014, 18:29


Kas priecē:) Arī mans zanderu izgājiens beidzās bez zanderiem:)
2.jūnijs 2014, 12:12 | links
 
Un jau atkal ar čomu sarunājām copēt tad, kad laikapstākļi nav tie patīkamākie un piemērotākie.

Doma bija ar pludiem kādu brekseli dabūt. Neskatoties uz lielo vēju, kas pūta tieši sejā, viļņiem, kas traucēja saprast kaut ko, zupas izlasei mazie brekšuki līdz 300, pliči, raudiņas tika savākti.
Iegādājos kārtīgus vaglerus, ar kuriem iemest pat brāzmainā vējā nebija ne mazāko problēmu.
Protams, šādos laikapstākļos feināk būtu vērot fīdera spici, bet līdz tam vēl jātiek.

Straume sestdienas vakarā gāja uz leju, svētdien - uz augšu, svētdienas vakarā kļuva mainīga - tad uz vienu pusi, tad otru, taču copes ziņā nekādas jūtamas izmaiņas tas neviesa.

Šodien atkal jāaizlaiž uz vakaru. Izskatās, ka vējš ir norimies.
2.jūnijs 2014, 11:57 | links
 
no 5 līdz 11, ne piesitiena, tad nedaudz aktivizējās, pāris smuki asari, pāris nelielas līdakas,garāmbraucot redzējām ka upes galvenajā stūrī ķērās brekšeļi un tad arī bij jābrauc prom.zandarta copes ne sajutām ne kādam citam manijām.
1.jūnijs 2014, 18:29 | links
 
Vakar no gaismas līdz pusdienai velce. 3 līdaciņas un divi zandarti. Zivis atlaistas, vēl nav apēstas pērnās. :D Biju palūkot citur, kas ķeras, bet izrādās viss tas pats izņemot asarus.
1.jūnijs 2014, 08:56 | links
 
Šodien vakariņās būs 2 asarīši, 36 un 40 cm. Pārējiem amnestija. Cope savāda, īstu koncentrāciju neatradām.
31.maijs 2014, 18:52 | links
 
līdaxa:):):)
31.maijs 2014, 18:33 | links
 
Tatad šodien no 0500-1530 viena ņemama līdaxa un 6 asari. darbūbas rajons majori-priedaine-majori -dubulti. Velce, vieglais jigs.
31.maijs 2014, 18:32 | links
 
Ir vēl pa kādam copmanim.
Velce: Šorīt 5 līdaciņas, viens asaris un ..... kā vienmēr:) Finālā tikai divas mēra.
30.maijs 2014, 15:12 | links
 
Sanāk jau ik pa laikam, bet nav ar ko palielīties, piemēram, vakar pa kādām 5 - 6 stundām 2 mikro asari un ne piesitiena. Tas man ir antirekords uz džigu.
Straume sākumā uz augšu, vakara pusē aizgāja uz leju. Bet vispār ar asariem Priedainē pašvaki pagaidām. Jāmācās makšķerēt. :)
Maijā esmu atcopējies ar džigu, likšu malā un pajaukšu barības kādu laiku.

P.S. Vēl pāris dienas atpakaļ asariem pieņi tecēja.
30.maijs 2014, 08:51 | links
 
Izskatās, ka Lielupē ķeru tikai es :D:D:D.
Nu ko, vakara velce - trīs labi asari, viena līdaciņa un divi žaņi. Kā parasti, asari uz pannu, pārejie paaugties.
30.maijs 2014, 08:35 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager