Lielupe

Par kapariem sauc bālganus kāpurus (iespējams, ka tie ir skrejvaboļu), ko sarok pie vībotņu saknēm. Laikam, ka tā . Pats pagaidām neesmu lietojis nekādā veidā. Vēl ir maijvaboļu kāpuri, arī bālgani, tos meklē trūdainā zemē, vislabāk vecās sūdu un komposta čupās, tie ir resni ar vēl resnāku pakaļu, kurš parasti ir melns, jo tur ir sūdi iekšā.
18.aprīlis 2014, 21:27 | links
 
Kas ir KAPARI?
18.aprīlis 2014, 20:55 | links
 
šodien starp jelgavu un kalnciemu divas ļoti smukas vimbeles,pusbrekšuks uz pus kilo un bars ar pličiem(tas no rīta un līdz pl.11,vēlāk nezinu)un baigais kolhozs pie upes...
18.aprīlis 2014, 19:17 | links
 
Ķeru tikai uz KAPARIEM.Protams ir jāstrādā lai viņus dabūtu,bet gala iznākums ir patīkams.Šodien pārsvarā bija lielās vimbas.
18.aprīlis 2014, 19:12 | links
 
Vimbas virs Jelgavas ņem ka prieks.Skaitu neteikšu jo nosauks par gaļenieku.pa 5stundām-daudz.Vajag pareizo ēsmu un viss notiekās.Kas sēdēja uz garneli+slieka,vilka uz nebēdu-ķīšus.

es69, 18.aprīlis 2014, 14:21

ķīšus nevilku, bet uz pliku tīģergarneli plicēnus gan, kāda tad bija pareizā ēsma? Balto negrib, garneli, tīģergarneli, slieku, dažadās kombinācijās, ar murmuļiem, bez, nekā.
Vienīgo mamīti dabūju jau prombraucot, kad pavadas galā mazu plutuplastiņu uzliku, lai ēsmu paceltu i uz slieka, baltais smuki paņēma, tātad wimba ir, bet pusūdenī.
18.aprīlis 2014, 15:00 | links
 
Vimbas virs Jelgavas ņem ka prieks.Skaitu neteikšu jo nosauks par gaļenieku.pa 5stundām-daudz.Vajag pareizo ēsmu un viss notiekās.Kas sēdēja uz garneli+slieka,vilka uz nebēdu-ķīšus.
18.aprīlis 2014, 14:21 | links
 
Pašlaik virs Jelgavas, wimbas nav agri no rīta masveida pliču uzbrukums i vēlāk viss apklusa.. Citiem pa kādai ir bet ļoti švaki.
18.aprīlis 2014, 09:37 | links
 
Pēc darba cope pie Baltās kāpas. Norma salasīta, bija arī zemmēri. Tik tiešām uz pīlēm šovakar būtu bijis daudz labāk :D:D:D.
18.aprīlis 2014, 07:17 | links
 
šodien pie kāpas pīles nārsto, pa pusei nestraume, vimbas maziņas, mazas un 3 knapmēri. Cope nēkada varteikt.
17.aprīlis 2014, 22:41 | links
 
"Starp citu draugs rādīja uz mobilā video, liepājā tagad lielupē iepeldēja butes"
Tas ir labais, kur ir Liepāja, un, kur Lielupe...!?
14.aprīlis 2014, 18:15 | links
 
Starp citu draugs rādīja uz mobilā video, liepājā tagad lielupē iepeldēja butes :D

Crugus, 14.aprīlis 2014, 10:19

Butes, bet sīkas gan, visu laiku kādu pa kādai gadās izvilkt, nav Lielupes lejtecē nekāds retums.
14.aprīlis 2014, 10:47 | links
 
es iedomaajos to skatu ,kaa vinas tur kaasiitii peld iekshaa :))
14.aprīlis 2014, 10:33 | links
 
Starp citu draugs rādīja uz mobilā video, liepājā tagad lielupē iepeldēja butes :D
14.aprīlis 2014, 10:19 | links
 
Sēžu Dubultu stacijā, tikko no upes. Šausmas. Stiprs vējš un pa nullēm. Ne man ne čomiem apkārt ne copes...
14.aprīlis 2014, 10:18 | links
 
šodien interesanta pieredze pie pāļiem (tas ir pirms lisijas goras grīvas rajonā). Atbraucu ap 8, veči jau kā mūris, vietu izvēle nekāda. Atradu nišu kur uz 1 otru pusi pa 20 m līdz nākamajam fišermenam (arī vumenam) un ...

Duglas, 13.aprīlis 2014, 21:49


Tas apraksts ir zelta vērts :D
13.aprīlis 2014, 22:28 | links
 
šodien interesanta pieredze pie pāļiem (tas ir pirms lisijas goras grīvas rajonā). Atbraucu ap 8, veči jau kā mūris, vietu izvēle nekāda. Atradu nišu kur uz 1 otru pusi pa 20 m līdz nākamajam fišermenam (arī vumenam) un iepidžināju 2 gruntenes. Līdz pl 16:00 večuks ap 70 man pa labi saķēra 7-8 vimbas un strēķi ar podļeščikiem. Nākošais fišermens pa labi noķēra hrenu (t.i. neko) , tas pats arī citiem no manis pa labi un kreisi , izņemot to ģedu. Es arī līdz 4 vakarā noķēru mārutku, bija dažas copes bet kopumā nekā. Pēc 4 ģeds aiztinās un es iegāju viņa vietā un ... līdz 7 vakarā spēju tik cilāt copenes... 20 m uz abām pusēm hrens a tur kur ģeds sēdēja i vimba i podļeščiks lielā slānī. Lūk tāda pieredze šodiendien
13.aprīlis 2014, 21:49 | links
 
Šorīt Baltā neiepriecināja, bijām agri, pirmācope ap 7 iņiem, mērs, tad zivs stundā, palielinājas straume sāķa arī zemmēri ņemt, breku uz kilo un 3 mērus paņēmu , kā arī ķīšus zupai jāpamēģina. Bija kādi 5-6 zemmēri plicēni viena rauda smuka un asars panninieks. Tautas maz, bet cope salīdzinoši nekāda.
12.aprīlis 2014, 14:14 | links
 
Pēc darba cope pie Baltās kāpas. Rezultāts 50/50 - 4 mēra, 4 zemmēra vimbas , 1 breksis, 1 sīkbreksītis. Copes laikā līmenis visu laiku cēlās. Straume vidēja.
12.aprīlis 2014, 07:25 | links
 
Meisters, 11.aprīlis 2014, 21:00


Līmenis bija SMAGI...

kraft, 12.aprīlis 2014, 00:25


Ā :D Es atbraucu tikai pirmdien, tāpēc neredzēju līmeni pirms tam... Paldies :) Pēc 4h vilciens :D
12.aprīlis 2014, 00:42 | links
 
Vai tad Dubultos nav bedru...

Morbidejs, 11.aprīlis 2014, 18:50
Ir ir tur bedres, bet skatoties kur, Dubultos mazāk, nekā Majoros, kaut gan es paskatīšos. Šodien tu bija daudz copmaņu uz pīrsiem, es fīderīti iemetīšu kādā bedrē uz breksi vai vimbiņu un tad pludiņu pamētāšu visur, tā teikt "pataustīšu apkārtni", gribējās vēl piebilst, ka ūdens līmenis pa 2 dienām ir traki stipri pacēlies...

Crugus, 11.aprīlis 2014, 19:37

kurā vietā līmenis ir pacēlies? es dzīvoju 50m no upes un ar sīko staigāju gar tās krastiem katru dienu, nekādu līmeņa celšanos gan neesmu novērojis...
Apendiksa sākumā sēdēju 2as dienas atpakaļ ar fīderi, nekā prātīga nedabūju, vakar vīram, kas tur sēdēja arī divi asarīši tikai ;)

Meisters, 11.aprīlis 2014, 21:00



Līmenis bija SMAGI nokrities, un tagad tas ir pacēlies biku biku. aptuveni vasaras līmenis.
12.aprīlis 2014, 00:25 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager