Lielupe

Mājās virtuves svari rāda precīzāk!!!Un 63cm
5.janvāris 2014, 17:04 | links
 
Vakar Lielupē bija superīgs pārsteigums! Mēģināju no krasta noķert kādu līdaku vai zanderu, bet trāpījās 1,8 kg. vēdzele! Bija paņēmusi kārtīgi, abi āķi mutē. Citādi neviena piesitiena.

copers, 5.janvāris 2014, 15:11


angļu svari sameloja vai pa ceļam līdz mājām paspēja uzbaroties? :D :D :D :D :D :D :D :D
5.janvāris 2014, 15:21 | links
 
Vakar Lielupē bija superīgs pārsteigums! Mēģināju no krasta noķert kādu līdaku vai zanderu, bet trāpījās 1,8 kg. vēdzele! Bija paņēmusi kārtīgi, abi āķi mutē. Citādi neviena piesitiena.
5.janvāris 2014, 15:11 | links
 
Vimbaso ir sākot no Varkaļa uz augšu! Velcējot papētiju bet lai no krasta sasniegtu baru tikai retā vietā varētu:) un tie visu laiku pārvietojas. Toties vecā slimība ir atgriezusies-svins ar troiņiku uz auklas. Varkaļu ostas līkumā dabas apdalītie cilvēciņi strādāja no laivas.
5.janvāris 2014, 00:25 | links
 
Par pēdējām dienām tad es ar:

Gadu sāku cerīgi, ar savu mīļako zivi - zanderu, zemmers gan bet tomēr patīkami - MJ no krasta superslepenajā meiljards zacepu vietā. Iepriekšējā reizē ašuks uz 200, un sjo. Struame bija abnormāla... kas man deva cerību tālākām darbībām tuvākajās dienās -


Un šodien bijām tuvāk pāļiem iefīderēt, nu nepatīk man vairs tā tārpošana, bet ko nu padarīsi, ja kādu zivi piešmaukt gribas. Diezmžēl atkal straume taisīja savus ierastos pigorus, lai gan vējš bija "pareiazis" kamēr čečka kaut čuč bija, uz baroto točku ļoti lēni, negribīgi, apātiksi, pienāca depresīvi pliči un raudas. ar superknapām copītēm, beigās jau lieta aizgāja uz bilanci 5min, zivs. Es cerēju uz vimbu, viena arī bija, bet nemērā. vabūt pie baltās viņas ir?
Tā nu spiestā kārtā atklāju 2014 gada fīderēšānas sezonu. Būtu motiļi pieejami, tad jau pavisam jautri varētu skaldīt, tagad knapi divus baltos ar gariem zobiem locīja iekšā :)

Nu es jums saku, tai vimbai tur jābūt, bet kur?:)))) Es pag gad 7 janvārī pie tilta iznesu 890gr. uz murmuli...
4.janvāris 2014, 23:59 | links
 
Veicēju rajonā Slokas tilts-Kalnciema tilts jau daudzus gadus, esmu izvilcis lērumu līdakas, pat virs Kalnciema redzēju kā izvelk 16 kg samu, bet nekad neesmu tur dabūjis nevienu zandartu. Nesaprotu, kur jūs viņus tur dabūjāt?
Man tāpat šogad tur lielākā 5kg, un cerams sezona! turpināsies līdz 15 martam.

i
30.decembris 2013, 03:07 | links
 
To Duglass: Par tām baumām pilnīgi piekrītu, tomēr jāzin kuram var ticēt;) Meženi 5nieci un līdaku10mitnieci vari apskatīt decambra copes lietās, kuras Liepiņu pāris izvilka. Ne gluži pie tilta, bet turpat vien bija.

Man ar sanāk šad un tad tur pavelcēt, lielākā šogad ir 6,8kg.

To mazymazy2: Kas attiecās par Tevis pieminēto atskaišu nelikšanu, vai pats lasi ko tur raksta? "Apdirst" mēs viens otru mākam uz goda, bet ........ . Tāpēc jau neviens vairs arī neraksta.

Te būs dažas atskaites, velce: 15dec. viens mēra zandarts un divas līdakas., 18dec. 4 zandarti(lielākais 2,4) un trīs līdakas(nekas dižs)., 21dec. divas līdakas, viena virs trīs., 24dec. divas līdakas, viena atkal virs trīs. Tā kā patlaban esmu atvaļinājumā, tad parīt atkal selgā "lašus" medīt:D

P.S. Aprunājoties ar džekiem krastā un velcējot, redzu ka praktiski visi kaut ko velk laukā, tā ka viss notiek. Vajag tikai rakt;)
29.decembris 2013, 22:27 | links
 
mazy, es pats pie kalnciema esmu diezgan regulāri un tie stāsti ka "vakar viens noķēra 9,8 kg .." tur klīst vienmēr. Sevišķi populāra figūra ir kāds "mēmais" kas kā iebrauc, tā netalu no bāzes izmakarē 10-nieci līdaci, vai 5-niku zanderu... Vēl klīst teiksam ka viens izvilcis 5 kg vimbu ...Man ir versija ka to izplata kalnciema laivu noma, lai piesaistītu klientus. Bet var jau būt kļūdos.
Pašam šis gads bija švackāks nekā iepriekšējais, laikam lielākā līdaka šogad bija pie 5 kg, asaris 900 gr , zanders - pie 2 kg un arī ķeršanās biežums bija švakāks. Šogad pirmā vietā isumi vobleri, tad buma šūpiņi, tad leišu šūpiņi. Ar gumijām kaut kā negāja.
Tagad jāgaida ledus, dusku apnicis pa tukšo upi bagarēt.
Bet zivis šobrīd ir šeit http://www.apollo.lv/zinas/foto-pasaules-rekorda-cienigs-loms/629473
Gan jāsak ka čukči arī iemanījušies izmantot rūtaino mormišku, un drīz pašiem būš brīnums kapēc vairs nav zivis
29.decembris 2013, 21:22 | links
 
Sen saja sadalja nav neviens neko rakstijis, kaut gan copmanji maniti:(( Sodien Kalnciema puse, dzirdeju ka izveda 8nieci, pasam pieticigak, 1 stiklacis ~ 2 kg.
28.decembris 2013, 20:35 | links
 
22.12 iebraucām ar čomu Lielupē cerībā uz lielo svētku līdaku :D Rezultātā uz abiem pāris knapmēri un 1,8 kg zaļā , cope pašvaka ;)
23.decembris 2013, 12:32 | links
 
jansonsjr
Olas parsalusas copes nav.

Tu uz viņām tik bēdīgi skaties...!:)))
22.decembris 2013, 11:15 | links
 
Olas parsalusas copes nav. Zdes ribi netu
21.decembris 2013, 19:22 | links
 
Sezu valteru raga, ara vejs lietus un meginu tikt pie vedzeles,ja vinas seit ir.
21.decembris 2013, 18:34 | links
 
Sveiki,
Iztāstiet līdz kurienei Lielupē var sastapt vēdzeles? Jūrmalas pilsētas teritorijā viņas ir?

jansonsjr, 18.decembris 2013, 09:37



Par vēdzelēm nezinu, bet vēdzeļotājus var sastapt pie dz. tilta bedrē. Tur gan izskatās, ka jamie pārvākušies uz dzīvi, jo vienmēr kāds sēž, bet vietas tur labi ja 3 copmaņiem. žnačit būt viņas tur ir, meklē un pastāsti man arī :DD

Rīt pastaigāšu ar MJ, nekad vēl dažas dienas pirms Xmasiem to nebiju darījis..:)
19.decembris 2013, 23:23 | links
 
Janson,
ir jābūt arī pilsētas robežās,
tie nakts laupītāji ir gandrīz visās upēs...
18.decembris 2013, 09:54 | links
 
Super, bet varbūt kāds var pateikt konkrētāku vietu. Pats esmu Valteros, problēma mums šeit tāda, ka visur sabūvētas mājas un īsti nesanāk meklēt.
18.decembris 2013, 09:51 | links
 
Sveiki,
Iztāstiet līdz kurienei Lielupē var sastapt vēdzeles? Jūrmalas pilsētas teritorijā viņas ir?

jansonsjr, 18.decembris 2013, 09:37


Ir, ir visā Lielupes garumā un Mēmelē līdz robežai, Mūsā neesmu dabūjis :)
Arī Jūrmalas teritorijā ir un pat smukas, tikai ar to atrašanu :(-jāmeklē, jo man pārsvarā trāpās nejauši (Mēmelē gan ir braukts tieši uz vēdzeli)
18.decembris 2013, 09:45 | links
 
Sveiki,
Iztāstiet līdz kurienei Lielupē var sastapt vēdzeles? Jūrmalas pilsētas teritorijā viņas ir?
18.decembris 2013, 09:37 | links
 
Kāds varētu padalīties ar info un kontaktiem kur Jelgavas apkaimē ir kāda laivu bāze?
12.decembris 2013, 14:06 | links
 
Vakar Lielupē uz velci- viena uz aci ~ 2.5 kg un kolēģim smuks asars. Pāris asaru copes uz džiga un tas arī viss.
24.novembris 2013, 17:56 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager