Lielupe

Liels paldies!
18.septembris 2013, 12:49 | links
 
laivu bāze pie kalnciema tilta- 26321118
18.septembris 2013, 10:48 | links
 
Vai vereetu dabuut ,taas laivu baazes tel.nr.,jeb nosaukumu,kas pie tilta atrodas?
18.septembris 2013, 10:26 | links
 
Tīkliem, uz kuriem ir atļaujas, katrā galā ir pa karodziņam ar nr. šamajiem nemanīju. Un es jau nesaku ka katru dienu viņi tos tīklus tur liek, saku ka regulāri. Zinu pat kas to dara, jo kādreiz tur ņēmu laivu, un kāds vietējais aborigēns gandrīz katru reizi piedāvāja svaigas, rūtainas zives, vai arī prasīja 1ls par to ka mašīnu pieskatīs. Un kad izbraucu krastā, laipni sagaidīja un palūdza vēl 1 ls, jo redz ar mašīnu vis ir ok!! :))
17.septembris 2013, 14:01 | links
 
Braucot no Rīgas puses, pirms tilta labajā pusē. Tur vēl ir arī laivu bāze un kādreiz bija pārceltuve. Nu lūk, no tās bijušās pārceltuves (koka pāļi vēl torčī laukā) uz tilta pusi ir tāds smuks pagarš, ar lēpēm aizaudzis līcītis. Tur arī notiek tās darbības.

Fishmens, 17.septembris 2013, 09:59


1. Zinu to līcīti - neesmu redzējis tur tīklu - bet pievērsīšu uzmanību - parasti tas ir diezgan apspiningots - tur regulāri laivas piestāj.
2. BTW - nezinu kā šogad bet katru gadu laivu bāzes īpašniekiem ja nemaldos bija atļauja.

Kad būšu uz vietas apjautāšos ar bāzes īpašniekiem - jo viņi regulāri pievērš uzmanību kas uz ūdens notiek ar.
17.septembris 2013, 12:12 | links
 
Braucot no Rīgas puses, pirms tilta labajā pusē. Tur vēl ir arī laivu bāze un kādreiz bija pārceltuve. Nu lūk, no tās bijušās pārceltuves (koka pāļi vēl torčī laukā) uz tilta pusi ir tāds smuks pagarš, ar lēpēm aizaudzis līcītis. Tur arī notiek tās darbības.
17.septembris 2013, 09:59 | links
 
Hmz,

Kalnciema apkārtnē šogad esmu bijis diezgan regulāri un nevienu tīklu neesmu manījis.

Varbūt no Google map iemet precīzu vietu - nakamās reizes pasekosim tai vietai un vismaz sagriezīsim tos tīklus!
17.septembris 2013, 09:50 | links
 
Pie kalnciema tilta lielupē, Rīgas pusē, onkas regulāri liek tīklus. Pagājušo vasar braucu pāri tam tiltam un redzēju kā divi vīri laivā veic šo pasākumu. Tad arī sazvanīju inspektorus kā sauc nezinu. Man inspektoram bija jāstāsta, ka pats esu makšķernieks un zinu kā izskatās tīkls un redzu labi utt. Palikām pie tā, ka benžas ir maz, tīkls pēc maniem nostāstiem nav pārāk garš, un vispār....tos vīrus viņi jau sen zinot un izdarīt neko nevarot, jo tie ir vietējie bomži, no kuriem tā pat nav ko paņemt. Tāds lūk stāsts.!
17.septembris 2013, 09:32 | links
 
kad un kadiem inspektoriem tu zvaniji,kura vieta LIELUPE TIE TIKLI TIKA LIKTI?
17.septembris 2013, 06:47 | links
 
Morbidejs..
Man kaut kas liek domāt, ka , ja es šajā situācijā būtu kļuvis par sabiedrisko inspektoru.....tad tie trīs jaunieši man piesietu akmeni pie kājām.!!! Es filtrēju situācijas, kad var un kad labāk nevajag!!!
15.septembris 2013, 19:00 | links
 
Jelgavniekiem - pie jaunā Driksas tilta no rītiem var aiziet uz superīgu mežeņu copi. Tur no Lielupes salīdis liels bars maiļu, un meženes arī tām līdz.
15.septembris 2013, 18:37 | links
 
Auklas galā liku gan mj (ēdamās gumijas "Lucky dzon" dažādu krāsu un izmēru), gan arī DS. Bet kaut kā vainu nesanāca. Par inspeltoriem u cemmerēšanu piekrītu, bet.....vairs nezvanīšu. Pēdējo reizi kad viņiem zvanīju, kad pats savām acīm redzēju kā vīri liek +-100 m tīkliņu upē, tad man bija ilgi jāskaidro, kur tas ir un vai es nekļūdos, vai nēsu pāsrskatījies un pārpratis, un ka viņiem uz četriem tik viena mašīna ar benzīna limitu. utt utt. Tā kā nafig. Lai paši sargā.

Fishmens, 15.septembris 2013, 16:50


Iesaku painteresēties vairāk. No valsts un pašvaldībām inspektoriem atbalsts tiešām nosacīts, jāspiež laukā. Un viņi strādā makšķernieku labā.
Beigās atbrauca pakaļ tīklam?

Ja nu kas, ir risinājums - kļūt par sabiedrisko vides inspektoru.
Pats gribēju kļūt, bet man izglītība liedz. Šī iemesla dēļ sāku prātot, vai nevajadzētu saņemties un dabūt to papīreli. Pirmā reize, kad tam papīram redzu kādu jēgu. :))
15.septembris 2013, 17:38 | links
 
Auklas galā liku gan mj (ēdamās gumijas "Lucky dzon" dažādu krāsu un izmēru), gan arī DS. Bet kaut kā vainu nesanāca. Par inspeltoriem u cemmerēšanu piekrītu, bet.....vairs nezvanīšu. Pēdējo reizi kad viņiem zvanīju, kad pats savām acīm redzēju kā vīri liek +-100 m tīkliņu upē, tad man bija ilgi jāskaidro, kur tas ir un vai es nekļūdos, vai nēsu pāsrskatījies un pārpratis, un ka viņiem uz četriem tik viena mašīna ar benzīna limitu. utt utt. Tā kā nafig. Lai paši sargā.
15.septembris 2013, 16:50 | links
 
Cemmerē visur, arī Ventā vairāki eksemplāri to dara regulāri!
15.septembris 2013, 16:09 | links
 
"Ja lieto makšķerēšanas rīkus, nav atļauts izmantot:
12.1. aizciršanas paņēmienu, ja zivi aizķer ar āķi aiz citas ķermeņa daļas, nevis mutes;"

Cemmerēšana nav atļauta, tā kā principā jāzvana inspektoriem.
Fishmen, ko liki auklas galā?
15.septembris 2013, 16:07 | links
 
šodien no pl. apm 8.00 līdz 14.00 devos ekspedīcijā uz Lielupes grīvu, +- pret Balto kāpu. Ar rezultātu visai apmierināts . Pa 4 stundām nevienas copes. NEVIENAS. vēl bija laivas 10-13, kas nezkāpēs ik pa 15 min mainīja dislokācijas vietu. Man nervi neizturēja un nolēmu doties mājās. Mašīna noparkota Buļupē, pie Vārnukroga. Iebraucot tuvāk Buļļupei pamanīju, ka kādus 200 m no manas bāzes stacijas vienuviet dreifē kādas 5 laivas. Skopums un azarts ņēma virsroku, un devos tai virzienā. Noparkojos pieklājīgā attālimā no pārējiem un sāku kapāt. Un ne velti tur aizbraucu..! Jau uz 38 metiena jūrinieks galā. pie tam tāds nopiets...uz gramiem 50.! :) viens vīriņš netālu dreifējošajālaivā tādus ik pa brīdim izvilka. Tad uzmanību pievērsa kāda laiva ar trīs "Vīriem" laivā. Jaunieši. Uz ko viņi ķēra nezinu, bet šo metodi sauc cemmerēšana. Spinings iiss, un straujas nepārprotamas kustības augšā-lejā. Vai uz čorķiku (it kā neizskatījās) vai uz bļitku vai šķērsbļitku, nu vot nesaredzēju, bet......zivs bija katrā trešajā ielaidienā. Zivs...tas tajā ziņā, ka zivtiņa. Asarīši max līdz 100 gr. kurš aiz vēdera, kurš aiz astes...bija gan arī tādi, kas bija mutē paņēmuši. Bet nu kapāja diezgan intensīvi. Man apnika, aizbraucu mājās.
Tāda lūk man šodien izdevās jauka atpūtiņā. Ne asakas viesiem!!!
15.septembris 2013, 15:40 | links
 
Pa lielam jā, ik pa laikam jau pabraucu uz vienu vai otru pusi, bet tā kā pedējā laikā esmu bez transporta, tad turos tuvāk mājām...
12.septembris 2013, 17:02 | links
 
nu pat no upes, nometāju pāris stundiņas, dabūju, pāris zemmērus un pāris asarus, bet nekā sakarīga... vismaz atpūtos un "dabu" pabaudīju...
tas Jūrmalā... :)

Meisters, 12.septembris 2013, 16:28


Tu tik Dubultu-Majoru rajonā darbojies?
12.septembris 2013, 17:01 | links
 
nu pat no upes, nometāju pāris stundiņas, dabūju, pāris zemmērus un pāris asarus, bet nekā sakarīga... vismaz atpūtos un "dabu" pabaudīju...
tas Jūrmalā... :)
12.septembris 2013, 16:28 | links
 
brīvdienās kārtējo reizi pārliecinājos, ka cilvēkiem kkā švaki ar izdzīvošanas instinktiem...

kkas, 12.septembris 2013, 10:17


Ne velti saka: "Ko Dievs grib sodīt - tam viņš atņem prātu..."
12.septembris 2013, 13:20 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager