Lielupe

sestdien gar majoriem dzintariem un lidz varkalim pilnigs bezkļovs...uz metasanu pa zalem 5 atlaizamas...tada sajuta ka nav laiks vel...veci tik brekus vilka vienu pec otra...
27.augusts 2012, 14:02 | links
 
Vairis30 bij 6dien uz cop. Ko ta neko neraksta? Moška rokas sāp no lielās vilkšanas ? kā ir Vairi30?
27.augusts 2012, 09:48 | links
 
Biju izbraucis paliedēties pēcpusdienā, no 0 izspruku, bet 200nieku jau mājā nevedīsi :)
26.augusts 2012, 22:51 | links
 
Parasti jau ar mazu makšķerīti. Tā jau iet diezgan ātri, ja viņas tur ir. 1 šķērsām uzvērtu balto piedāvāju 30 cm zem ūdens virsmas un ir ok. Protams, ka ar to tīkliņu būtu vel foršāk. Vispār jau es tās mailes mēdzu iepriekšējā dienā saķert, ja nav besis, vai sūdīgs laiks un tad akvārijā sabāžu un izsmeļu cik vajag, gan arī mani asari pa nakti dabon panašķēties ar tām mazākajām :D
26.augusts 2012, 22:48 | links
 
farniir,kaa tad tu taas mailes kjer?
26.augusts 2012, 21:58 | links
 
mailes pie niedreem reti ganaas,jo niedrees parasti sleepjas pleeseeji..mailes vairaak atklaataa udenii un straumiitee...
26.augusts 2012, 21:54 | links
 
Gulbi, nu stulbi sanāca, pēc tam pats sevi lamāju :) Es domāju, ka pie tām niedrēm gar kurām braukšu varēs mailītes arī saķert, bet redz ka viņām patika tikai pie piestātnes ķerties, tp bija atpakaļ jāairējās :)
26.augusts 2012, 21:52 | links
 
varbuut tas zhors bij,bet farniiram bij tikai divas mailes...nu kursh ta brauc ar divaam maileem uz pleeseejiem:))))))))))))
26.augusts 2012, 21:41 | links
 
atskaitei, pa nakti uz 26.08....viens līnīts pieķērās ap 21.50. bet tā kādi 5 plaukstas lieluma brekšīši, kuri peldas tālāk...pa nakti vispēr klusums
26.augusts 2012, 19:47 | links
 
gintsgg, gan jau kādreiz būs vien jāpiekāpj, ja redzēšu, ka šiverē pa pagalmu;)
26.augusts 2012, 19:43 | links
 
mani tas neitrese....
26.augusts 2012, 19:17 | links
 
To JanKa_K: Pēc šodienas velces pilnīgs sirds miers. Nekas vēl nav sācies un tik ātri nesāksies. Copes nav, ja neskaita kādu sīko grabināšanu, kuru pat saskatīt grūti;) Jāturpina vien fīderēt.
26.augusts 2012, 19:13 | links
 
jabrauc citur meklet :)
26.augusts 2012, 16:47 | links
 
Janka, manaa posmaa kaa akaa, straumes nav, uudens svaarstiibas pa diennakgti 5 cm, ssobriid nav man ideju, ko , kas, kaa,,,
26.augusts 2012, 16:39 | links
 
straume ir ? Galigi galigi ?
26.augusts 2012, 16:33 | links
 
Es teiktu, ka cope ssodien pilniigaa d......
26.augusts 2012, 16:32 | links
 
Nu es piekrītu, ka vārdu žors es lietoju galīgi nepareizā kontekstā :D Bet nu bija normāls rīts, pat ja nebija normāli lomi + redzēju beidzot inspektorus pārbaudām makšķerniekus :) savādāk domāju, ka viņi vairs neeksistē.
26.augusts 2012, 15:32 | links
 
:D :D :D
26.augusts 2012, 14:28 | links
 
Farniir, ar divaam copeem tev sskkiet ka ir zzors :)))))
26.augusts 2012, 14:25 | links
 
Šorīt Jelgavā apmēram pus spetiņos, kad ar laivu iebraucu upē un ar 2 mailītēm spainī, plēsējiem bija žors riktīgākais. Iemetu pludiņu, kaut ko tur piņķerējos, tas jau zem ūdens pagājis, protams tas bija šoks, ka tik ātri, nu zemmēra bija līdaciņa, pēc tam atkal iemetu, un uzreiz asarīts tāds uz 350 pieticās. Protams, mailes beidzās, braucu atkal uz maiļu vietu, kamēr saķēru pilnu spaini, tad arī sākās vējš, un žors beidzās :) Vēl viena cope bija palaista garām, kamēr biju krastā piestājis uz 5 minūtēm... tik izvilku reņģes galvu no nedrēm un pluds protams kaut kādi 15 metri aiznests. Spiningotājiem šodien ne tik spoži, teica ka vispār 0. Nebūtu es noslinkojis, un agrāk aizbraucis + saķēris mailītes pietiekami daudz, varbūt būtu pilns sačoks :) bet no kļūdām jau mācās. Arī patīkams pārsteigums bija, ka stiprā miglā tās zivis bija aktīvas, parasti tādās dienās diezgan švaki.
26.augusts 2012, 12:32 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager