Lielupe

nu ko ve4i gatavi pameetaat spiningu/?
rit uz lidakam uz grunteni un pludinju uz lielupi!!:]
pasakatisimies kas tad kersies!!
30.aprīlis 2012, 20:20 | links
 
Nu nezini cik gadi atpakal tas bij neatminos vairs bet bij pavasaris vel auksts bet bij tads zors lielupe uz liniem jo patd ar trapiju.kadu nedelu pa 30-50 liniem vareja dabut uz visparastako grunteni un bez nekadam barotavam.
Pats interesantakais bij tas ka nema talaja distance bet pie krasta nani..
Naca ara dubletos un nema ta ka pat zvaninu nepaspej uzlikt ka jau cope.
Bet es domaju ka tas nebij nekads linu zors bet kkas cits pie ta vainigs bij bet kas nezinu.
Jo pec nedelas copes vareja talak sedet un brinities uz zvaniniem un kert kišus.
Taka onka nemelo bij bij ta:))
30.aprīlis 2012, 13:13 | links
 
onka teica ka no 800 - 1500 gr
30.aprīlis 2012, 11:32 | links
 
Ko tas krievu onkulis sauc pa līņiem!Ja tos ciparus izdalītu ar 3,tad vēl būtu ticami.Kādam līņu baram tur jābūt apakšā ,lai noķertu 80it līņus?Ja tie ir mazie līņuki-tad pa to es nebrīnos!
30.aprīlis 2012, 07:00 | links
 
>Kuto
Šogad dzirdēju par daudzpacmit, pašam pirms pāris gadiem pa dienu sanāca 9. mēra piemānīt, bet 50. izklausās pabriesmīgi :)
30.aprīlis 2012, 00:54 | links
 
šodien Lielupē pie sarkanās mājas bij doma līni izsēdēt, bet tāds vējš!!! Jomajo. Viens laipns krievu onkulis pienāca un sūdzējās ka šodien arī nekā nav. Tā nu vārds pa vārdam šis man stāstīja ka pirms 4 gadiem, Lielupē, ar kolegu esot trāpījušies uz līņu žoru. a ber tāāadu! Viņam 32 gabali, kolegam 50(!) Onka izskatījās gana pieklājīgs un kam viņam man melst, lai gan dažādi ļaudis staigā apkārt. Nu nezinu kā bija patiesībā. Moška kādam ir bijis līdzīgs gadījums?
30.aprīlis 2012, 00:48 | links
 
Jēziņ, nu toč gals klāt, kā jau nesen tika izsecināts - Daugavā ķeras brekši geji, bez pieņiem, lielupē asari lezbietes. ...labāk nezināt kāds trends šogad ir līņiem :D
30.aprīlis 2012, 00:22 | links
 
T.Paldies par izskaidrojumu.Tāpēc es navarēju saprast,kāpēc sadokā šamais tik nepieklājīgi uzbāžas vimbām. DDD
29.aprīlis 2012, 23:40 | links
 
Brusi,-tā bij lezbiete...DDD.
29.aprīlis 2012, 23:20 | links
 
Toni es naf ihtiologs,bet šodien tīrot Lielupas asari ap 350 gr,pārgriežot vēderu ikri vienkārši izgāzās. Neizskatījās,ka šiem ir tendence uzsūkties.Pieļauju,ka bija globālās sasilšanas iespaidots indivīds vai hibrīds.DDD
29.aprīlis 2012, 23:11 | links
 
Gint,iespējams ka tām mātītēm īstais laiks vēl nebij pienācis, jo nārsts nav visur vienā laikā un jebkurai likumsakarībai var būt arī savi izņēmumi,tāpat kā ja ir ikri ,tas vēl nenozīmē ka zivs obligāti iznārstos,dažreiz tās neiznārsto,bet ikri uzsūcas atpakaļ organismā kā barības viela.Es runāju par vispārīgām tendencēm.
29.aprīlis 2012, 22:56 | links
 
galvenais kā atšķirt- gara anālā spura.
29.aprīlis 2012, 22:10 | links
 
Bet tomeer vinja griezaas ....... :), teica viens slavens viirelis pirms vinju pakaara :):):), ir ir pa reizei visaadi briinumi, pats reizeem briinos kas tie par mutantiem :):):)
29.aprīlis 2012, 21:50 | links
 
Kā tu zini ka nav 100 punkti? tīri teorētiski var būt.
Bet nu man nav dokumentētu pierādījumu, tākā lai jau paliek, kāda tam tagad vairs nozīme... Bet plicis jaunu toč tas nebija. :)
29.aprīlis 2012, 21:43 | links
 
Latvijaa so jociigo nav 100 punkti, sinec esmu keeris Volgaa, breksis ar plica muti, biki saartaakas spuras, mums ir plici, citur maigaaki, citur rupjaaki, tas atkariigs no bariibas baazes, bet tikai plici....., taapat kaa pie mums nav sazaanu :):):)
29.aprīlis 2012, 21:31 | links
 
Kāds vēl plicis...
Nu šitas! http://www.latvijasdaba.lv/zivis/abramis-ballerus-l/

uz gramiem 300 bija.

100% punkti. Uzreiz ievēroju, jo slaidāks un taisna anālā spura. Vaitad tāds retums? bāc vajadzēja nofočēt. Jopt!...:( Bet man ir liecinieki, tas neder? :))

Tos ru raidījumus esmu redzējis, tāpēc arī tā nosaucu.

Nevajadzēja atlaist, kolēģim vēl piedāvāju vai šis negrib to paturēt kopējā katlā... ehh :)
29.aprīlis 2012, 21:13 | links
 
Kraft, kas tas pa siņec? Kur salasījies šito krievu žargonu :))) Viņiem Volgā dzīvo daži brekša radinieki, bet pie mums Latvijā tikai durbe. Ja tādu noķersi, rakstīs par Tevi avīzēs ilgi:) Ja tā sauc plici, tad dzirdu pirmo reizi. Tie mūsu krieviņi ienes tādu haosu terminoloģijā :DDDDDD
29.aprīlis 2012, 18:24 | links
 
šodien pie baltās ap pusdienu ierubījās pretīgs pūtiens, vimbas ar vairs nebija, vai arī copi pat nevarēja redzēt,nav patīkami karoch. No jūras pū'š iekšā ūdeni, vimba vairs nekust.

no 10-15 normu izspiedu, + breksītis un siņecs. šodien gan vairāk kā puse zemmēri. Večiem kā kuram, cits sūdzās, ka tik viena vimba, cits (blakus) vilka nonstopā.

Pēc tam tik smuki maximas kulē 15 gab iekšā un jūtas gandarīts. Gan jau ka zemmērus ar neatlaida. Ja atbrīvojas kāds logs starp večiem, tad ir kur ielīst, tā viss krasts aizsists.
29.aprīlis 2012, 16:10 | links
 
Toni , ņem gan tās mātītes , man arī pagajušo nedēļ pāris smuki asari noķērās pilni ar ikriem .
29.aprīlis 2012, 10:08 | links
 
Toni, passam ar bij izbriins, ssie visu laiku dzenaa, bet ne bariem, bet pa divi, max 3 kopaa, laikam gatavojas tam mirklim, jo parasti vinni man tur gasee lielaakaa skaitaa.
29.aprīlis 2012, 09:17 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager