Lielupe

Lūgums palīdzēt!!! Sestdien,14 aprīlī Garozas rajonā pie Lielupes tika aizmirsta makšķerēšanas soma ar divām bezriķu makšķerēm,Iīderi un lietussargu.Atlīdzība protams garantēta,tomēr svarīgāk ir tas ka makšķeres vajag Latvijas čempionātam! t 27526459
15.aprīlis 2012, 20:53 | links
 
>Sienaazis
Es ar būtu tur palicis, tikai jūrinieki mājās aizmirsās :)
15.aprīlis 2012, 20:24 | links
 
L-Līni, nebij tik traki, mēs turpat netālu ar Zivinieku un viņa čomu copējām. Pavēlu jau sākām, bet Zivinieks pie brangas vimbas tika, kaimiņiem bij pāris brekši līdz 1,5 kg. Man lielākais brekšelītis ap gr 400 trakoja tā, ka jau sapriecājos par vimbu. Vairāk jau ķērām sauli un priecājāmies par labo laiku, kā copējām. Tas kurš varēja aizmest vistālāk, tam arī copēja, pie krasta vispār klusums. Zivnieks vilka tādus ķīšus, kādus es savu mūžu nebiju redzējis - černobeļskije. Ja laiks būs šāds vēl pāris dienas, tad nedēlās nogalē būs tādi brekšu lomi, ka visi būs smaidīgi.
15.aprīlis 2012, 20:14 | links
 
Pabiju es arī pie Lielās upes - piektdien un šodien. Skaista diena, ja neskaita -4 grādus no rīta, kas spieda pat garneles slēpt kabatā. Piektdien 6-as, šodien 4-as un daudzas nerealizētas copes. ''Kohas'' klubiņa pārstāvei (sportsmenka, komsomolka, krasavica, paldies par kafiju!) rezultāti izteikti labāki. Arī mans kolēģis trāpīja ''uz āderes''. Atbrauca arī MRK. Sarūmējām vietiņu arī viņiem, bet par rezultātiem nezinu, jo 14-tos braucu prom ''plusiņus'' pelnīt. Paldies par kompāniju un ne asakas!
15.aprīlis 2012, 19:56 | links
 
Itālim taisnība, kauns rakstīt :)
Ap 12 iejūdzu bērīti un apbraukāju Slokas tuvāko apriņķi. Veču ka mudž, bet visi paskābi. Pa kādai raudai un asarim dabujuši, tas arī viss.
Pats ar iemērcu fīderi, 3 mazraudiņas 2. st. laikā un metu mieru, vimaz dārziņu sanāca uzrakt :)
15.aprīlis 2012, 17:56 | links
 
Tukšs, ja neskaita kolēģa dupletu vimba+vēdzele, plus vimba pati, plus man asaru duplets. Tas viss gan pa nakti, līdz 9.00 rītā.
15.aprīlis 2012, 16:13 | links
 
Kaut ka nav dzirdets ka kads baigi vilktu. Bet nu driz jau vajadzetu saakties.
15.aprīlis 2012, 15:37 | links
 
tapeec ka nevienam nekjeraas :D:D:D vai arii visi kautko meercee :D
15.aprīlis 2012, 15:36 | links
 
pats šodien diemžēl netiku, bet spriežot pēc laika un tā ka pat pie jaunmārupes peļķes (tāds mazs ezeriņš starp jaunmarupi un liepājas šoseju) puikas pludu peldināja, šķiet atskaitēm jābūt tipa "... šodien vimbu norma pirmajās 20 min. , pēc 50-tās sajuka skaits..". kapēc neviens neraksta vzbodrjajušajas atskaites ?(:
15.aprīlis 2012, 15:32 | links
 
Lielupe zem Jelgavas - fīderis - 4 brekši, 3 vimbas, kaudzīte ar "čepuha" un daudzas nerealizētas copes! pirmajam sezonas reidiņam ir o.k.
14.aprīlis 2012, 22:52 | links
 
Nē raudas tik viena normāla 150-200gr pārējās sprīži, peld tālāk.
14.aprīlis 2012, 21:46 | links
 
hecs7 -Raudas labās, jeb vēlarvien sīkās?

Lielupē normālās raudas ar vēl nava, viens trakums notiek :(
14.aprīlis 2012, 20:56 | links
 
Lielupe - Staļģene - 1 vimba, pārējās raudas un plikšņi. Ķēru as pludiņa makšķeri raudas, ēsma maksteņu kāpuri.
14.aprīlis 2012, 17:50 | links
 
Shodien pie Baltās vimbu nava tikai plichi raudas un bonusā Sīga mērā. Sīkie visu laiku notìra āķus līmenis normāls bet vēJšs gan baigi pretīgaiss. Visā visumā ozons labs bet wimba laikam šogad tur netusēs.
14.aprīlis 2012, 16:24 | links
 
tieshaam neesat redzeejushi bebru vecteevu ar sirmu baardu un pliku pleseni uz 80kg?Jociigi,pa aivieksti pa laikam kaads no vecuma nospraadzis aizpeld pa straumi,ka veel bishku sauliitee uzpuushas liekas ka ronji peld:)
14.aprīlis 2012, 01:15 | links
 
raimondo33,Tas jau nekāds brīnums nav ,padomju laikos tā darīja.Nezinu pa Lielupi bet pa mazākam upēm gan bija tā cik es zinu.
14.aprīlis 2012, 00:25 | links
 
tiko atbraucu no copes lielupe virs jelgavas.vakar 2vas copes viena vimba.sodien 6 copes 4 vimbas krasta viena aizgaja un viena cope nerealizeta. 3 vimbas panema 30min laika un tad atkal kadu h klusums.
13.aprīlis 2012, 21:37 | links
 
Labvakar visiem !
Vakar atklāju vimbu sezonu.
Ziņas nebija pārāk iepriecinošas - pa kādai kāds noķēris, bet vēl nekāpj.
Devāmies pēc 12iem no Rīgas, caur DUS un Rimi.
Copes vieta - Lielupe pie Jelgavas.
Atbraucam, sariktējamies un 14os sākam copēt. Blakus jau 2 vīri sēž - viens sakās no rīta jau sēžam un tikai 1 vimba + ķīsis, otrs - tikko atnācis.
Nu neko, laiks dievīgs, nedaudz pūš vējš, nelielām brāzmām, bet viss ir super.
Zvaniņi ik pa brīdim ieraustās un viss. Pārmetot izvelkam pa ķīsim, arī raudiņa piesakās.
Mainam attālumus, ēsmas (baltais, slieka, garnele - dažādās variācijās) - nekā.

Bet tad - pirmā nopietnā cope - pielecu klāt un velku - ir!!! Vimba! Bet 2 m no krasta, noraujas (uz šīs makšķeres man bija mazāki āķīši). Bet ņēma uz garneli.
Nu neko, vismaz cerība ir. Un domājam, ka uz vakaru sāks ņemt :)

Bet kamēr vimbas neņem, ņemu es. Absolut mandarin veldzē manu dvēseli (neesmu šoferis un varu nedaudz atļauties), ar domubiedrim apēdam Rimi nopirkto vistu, piekožam itāļu maizīti, iedzeram burbulinādi un tēju no termosa, un gaidam... ;)

Bet nekā, necopē. Atkal pa brīdim iezvanas, bet kā ķīši. Uz vienas makšķeres uzlieku tikai garneles gabaliņus. Skatos, atakal ķīsis dricina. Bet varbūt neķīsis/vimba? :) Pieņemu, ka visu laiku bija paauksts un tāpēc vimba vēl kūtra un tāpēc neņem tā riktīgi kā "kāpiena" laikā.
Un nekļūdos. Nedaudz lielāka stiepiena reizē piecērtu un IR!!! un IR krastā !!! Yes, vimba vimba :)

Nu neko, tagad amats rokā.Tā tieku pie vēl vienas un jau pustumsā pie vēl vienas. Visas 3 mēra vimbas un es ir priecīgs :) un nedaudz bēdīgs - jo kolēģiem - zero ;)

Tā kā,viss būs labi un skaidrs, ka būs vēl.
Ne asakas !!!
13.aprīlis 2012, 20:32 | links
 
Šodien no slokas tilta varēja redzēt,kā tai līkumā kādi padsmit veči darbojās.Iepriekš nemanīju,tad jau kāds kaut ko ir dabūjis!D
13.aprīlis 2012, 19:05 | links
 
Par copi:
Aizvakar ķērās līņi, norma ar uzviju (no drošiem avotiem), vakar daži, kad šodien pats tiku līdz upei tikai kreņķi bij palikuši :)
13.aprīlis 2012, 18:02 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager