Lielupe

tonis, tā vietā lai macītu mani dzīvot, labāk atdod kvoku

Bet vispār laiks tāds , ka jāiet būs drīzāk pakaļ iekonservētajam urbim, nevi federis jāstelē vai pluds jāpludina
2.aprīlis 2012, 09:37 | links
 
Hei, Duglas!Tu tik nepārdomāti nereklamē valsts vai privātā īpašuma izsaimniekošanu,skat ka algu neapgriež...
1.aprīlis 2012, 23:03 | links
 
> Duglas
Es arī biju labajā krastā, rezultāts = ar tavējo, tikai es upi ar metāliem nepiesārņoju :)
1.aprīlis 2012, 22:57 | links
 
Puika ir baigais malacis un jau pieredzējis copmanis , no viņa daudzi vecie var pamācīties , puika man daunrehgeri mācīja .
1.aprīlis 2012, 22:32 | links
 
par gadiem nu būtu skaidrība, bet ja par zivēm, tad izskatās ka tas augšpus jelgavas sapeldējušas. Šodien visā posmā no tiltiem līdz cementam liās ka es vienīgais labā krastā, neskaitot dažus cemerpuikas pašā kanālā. Dažus redzēju augšpus valteriem, bet kreisā krastā. Piekdien biju pie Ānes , tur cita lieta. Darbdienās man benzīns na haļavu, tipa braucu strādāt , a bagažniekā copenīte ..., svēdien benzīns par savu naudu, tad aŗī braucu netālu no sētas

martins, kanālā nebiju, es par varkali tā to rajonu dēvēju ap kanālu, es i godīgs
1.aprīlis 2012, 22:30 | links
 
Nē tikai deviņi būs :))
1.aprīlis 2012, 22:08 | links
 
Andi,naudu tu vienmēr esi mācējis skaitīt,izrādās ka cita gadus ar...D
1.aprīlis 2012, 22:03 | links
 
Jokupeeteri!
1.aprīlis 2012, 22:01 | links
 
maksi,Tu kaut ko neesi sajaucis?Sanāk,ka Tavam puikam jau 29:))Ja jau 10 gadus kā no armijas atnācis?:))
1.aprīlis 2012, 21:59 | links
 
Sveicināti vimbu spečuki.Nezinu kas tur jānogaida,bet vimbas Lielupē ap Jelgavu ir.Vakar no 17.00līdz22.30 uz diviem normas ar uzviju.
1.aprīlis 2012, 21:52 | links
 
Tev liels puika,ja jau pēc armijas...:D
1.aprīlis 2012, 21:48 | links
 
Aizmirsu pierakstīt ka tagad Dēlam deviņi gadi būs..A to padomāsiet ka mācu kādu bugaju :) pēc armijas jau desmit gadi ka pagājuši:)))))
1.aprīlis 2012, 21:42 | links
 
Šosien bijām ar dēlu Lielupē,gribēju viņam parādīt kā ķerās vimbas,pieleca ātri un gala rezultāts vecajam pat iekabināja,bet dahēra mormenes norāva,saka ka mugura sāpot :)..Bet kļovs ir pa skaisto ķerās visiem un kā standartiņš 500-560 gramuļiki..Kas meklē tie atrod....
1.aprīlis 2012, 21:41 | links
 
jelgava pie tilta,2.5h-1 rauda,0 vimbas :)
1.aprīlis 2012, 21:37 | links
 
bračkas Ablo.. un Atso.. paņēma mani pēc pilnas programmas, teju 10 stunas pie upes, viens plicis... lai teiktu - labi pavadīts laiks jābūt rūtītam mazohistam.
1.aprīlis 2012, 21:03 | links
 
Vechi uzmanaas pie Staļģenes tilta....
shodien bijaam tur kad brauc lejaa nomesti deelji, saakumaa domaajaam, ka tie nomesti lai labaak cauri tiktu dubljainajiem celjiem, bet izraadijaas, ka tie salikti ar naglaam uz aukshu, maz netruuka, lai riepas buutu pushu...
Lai gan cik vareeju visas ar kaaju nolociju, bet piesargaas tikuntaa... citviet ar var gadiities, ka kaadi kretiini ko taadu ir izdarijushi...
aaa un pa copi, tur nekaa veelaak pabraucaam zemaak pa straumi pirms jelgavas, copeet copeeja, bet plauzhi, vismaz cik copes sanaaca realizeet 2 traapijaas un peec copeem ar vareeja noprast, ka siichi vien ir, biku veel taa vimba jaanogaida...
1.aprīlis 2012, 20:41 | links
 
Sveiks lai asaka! Vakar biju Lielajā upē,vējš liels un nepatīkams, rezultāts, vimba 0, asari 12 gab. Shodien 1. aprīļa joks, liels ziemeļnieks un nekāda rezultāta, pat ašuki neņēma.
1.aprīlis 2012, 20:01 | links
 
Martin, paskaties kartē :) Varkaļi nav tas pats kas varkaļu kanāls :)))
1.aprīlis 2012, 18:54 | links
 
Staļģenes tilts , tikai mazas raudiņas.
1.aprīlis 2012, 18:44 | links
 
Duglas, varkalju kanala ir atljauts copet vaitad tagad? :)
1.aprīlis 2012, 18:15 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager