Lielupe

dženeralī spiking visi laikam peipusā, bet šķiet viss tāds pieklusis jau pāris mēnešus, vecos kadrus gandrīz vairs nemana
4.marts 2012, 19:30 | links
 
Duglas- vai tad pats neapjaut cēloņus Tevis aprakstītajam?... (es par forumu).
P.s. šoreiz es nopietni!
4.marts 2012, 19:27 | links
 
pieklusis kaut kāds tas forums, te tik bums uz latgale kaut ko kustina. Saguruši visi, vai pa svešām zemēm...?, ne salīdzināt ar gadu atpakaļ.

Ka tur jelgavā vakar tas čempionāts beidās ?
4.marts 2012, 19:22 | links
 
>Gulbis
Paldies, cerams straume ledu tik drīz vēl neizgrauzīs cauri :)
4.marts 2012, 18:25 | links
 
Šodien dekorācijas nomainīju, labāk būtu mainijis pet šnabi :)
Laikam tomēr blīvītē vaina, jātrennē prasmes:)
4.marts 2012, 17:55 | links
 
Liini,mani vienmer pievelk tas mazaas salas gals,kursh pie slimniicas,jo tur suudus dzen virsuu,tur vajag paurbt vispirms,tas ziemaa...vasaraa tur nav ko dariit,ja nu vieniigi raudas pietruukst...
3.marts 2012, 21:10 | links
 
Liini,salinjas gala straume nav,viss iet pa malaam,un straume piedzen visus suudus pie gala..un mosh taapeec tas asars tur reizeem ielien...salas gals apmeeraam kaa piiraaga gals,tur no abam puseem sanak piedziit...
3.marts 2012, 21:07 | links
 
Šodien pie dz. tilta bari pamatīgi, tikai vai ko saķēra , nezinu, cik staigaja prasītāju garām, tik visi teica ka ne mārutka nav arī tais baros. Visi itkā uz vimbu. Es ar stundas 4 mēģināju vimbot pa tilta rajonu , beigas zakaļibalo . Nogāju pie krasta tik tuvu ka jau putra sākas, sagāzu barības, saskrēja smuki asar ap 150 g, un rauda 400 g pieteicās, tas apmēram 3 m dziļumā. Diemžēl jau pašā vakarā, kad sāka ritīgi copēt, palika jau krēsla, vajadzēja tecēt uz mašīnu.
Ledus kopumā 30-40 cm. Vienu vietu gan uzgāju , kā sāku griezt tā cauri , kaut kur 7-8 cm, neomulīgi palika , muku prom
3.marts 2012, 18:59 | links
 
Liini, nav tik bezceriigi, daudz jau neko nenokkeeru, bet izmeers prieceeja. Biju aizbraucis pie pazinnas un passepteeju, nneema gan balansieri, gan taarpinnu. Peecaak divas zobainaas pieteicaas, pirmo palaidu vallaa, otra taa ietesa, ka pat nesapratu kas notiek, balansieris tutuuuu.

Zivs apakssaa ir, tik kuutra.
3.marts 2012, 17:48 | links
 
Paldies Gulbi.
Visi veči šogad cepās, ka zivs kaut kur pazudusi.
Šodien biju pie slimnīcas no 8-12 pat copi neredzēju, straume ne pa jokam. Ceturtdien tas pats, arī pie cementenes 0. Mājās nākot maniju kā vīri ar pussprīža zobiem cīnās.
Rīt nebūšu skops un mainīšu dekorācijas pet Baltezeru vai Dūnīti:)
3.marts 2012, 14:49 | links
 
Liini,tu reizeem paproovee pie mazaas Zirgu salas otraa pusee pie CPF,kur tas salinjas gals,tur smuks sliipums,tur viengad bij baigie asari...
3.marts 2012, 14:26 | links
 
>Krafts
Pirms pāris ned, kad bija aukstums ap -15 meklēju asari, nekas īsti neķērās, bet te pēkšņi cope, pretojas, ievelku ālinģī raudu ap 300-400gr, bet nomuka. Copēju Slokā pie Zirgu salas, dziļums ap 1m, 3-5m aiz niedrēm, apmācies, oda kāpurs uz 3mm zelta disko bumbas lēni šūpinot.
3.marts 2012, 00:54 | links
 
Šodien braucu,pat varkaļos daži tikai bija uz ledus,viens pie Slokas tālumā rēgojās.Atpakaļ braucot ~16itiem autiņi pie Jūrmalas tilta kādi bija,upi nevar redzēt no ceļa.Tālāk vispār ne vienu nemanīju uz ledus.Nav tajā Jūrmalas posmā makšķernieku! Ja ir,tad tie neķer zivis-bet ko citu!
2.marts 2012, 21:44 | links
 
kraft, goč pendele, pats redzēju, uz 3-4 kg bija onkas savilkuši. Barojot ar smalkajiem miežu putraimiem un/vai knoriņu, uz āķa grūbu vai "ķesto" . No kā taisa to ķesto nepateica. Zinu ka citi ber Garda kukurūzu (jo ta ir vislētākā) . Es pats arī lielupē ziemā esmu noķēris pāris tikai raudas , apmēram pusē no puses upes (nezinu ka citadi paskaidrot t.i . nav pa visu bet starp vidu un krastu) uz murmuli. Uz to barošanu un grūbu vārīsanu man slinkums, tapēc nevaru spriest par to raudu. Paipusa ķeras uz tārpiem, lielupē ne. Bet varbūt nemaku. Ja kas klausi sienaazis , tas ir vairākkart dzirdets ka raudas ņem uz acīm (tik nemēģini ar savām) . Jāsaķer zirgazobus gar krastu, nogriez galvu, izurbini acis un liec uz āķa.
2.marts 2012, 21:43 | links
 
Nulabi, bet kur vinjas meklēt? pie/ap zālēm nav, dziļumā nav. Jēzus. A te stāsta , ka ķerot.
tagad tikai kādas 2 raudas pa visām reizēm esmu nokēris.


Jeb Duglas samuldēja, ka jau ir rauda? :)))
2.marts 2012, 21:27 | links
 
Vairi,es tik varu nocopeet kaadu UK blozgu,kuras parsvaraa lidziigas Lielupes vedzeleem:))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))
2.marts 2012, 20:54 | links
 
kraft,ja gribi lielas, tad asara acs
2.marts 2012, 20:51 | links
 
Duglas. Es ar tur shodien pastaigājos.
tur tie onkas pie tilta kas raustiija, ap kaadiem 14. bija izraustijushi zanderu. vismaz viens meetaajaas uz ledus. Puutiens baisais. Pa vidu briesmiigi lieli ķīši un sljo.

Klau, man briesmiigi interesee taas raudas, nekaadi nevaru jamaas atrast! kur, ko ,kaa? Help!
Vaitad uz mannu un mormeni?
2.marts 2012, 20:44 | links
 
kolēgas saaģitēja iet pie dz. tilta, noželoju. Biju tai bara ko Vairis redzēja 8 no rīta. Visi klejoja , mainīja vietas un ap 10 pamazām pazuda. Ne knābiena. Aizgājām gar krastiem medīt asarus, kuļķeni pielasījām. Pretī priedainei uz zandartu sēkļa kādas paris stundas sēdēja bars, ap 3 pazuda. Pretī jahtām jūrmalas pusē upes vidū kadi 3-4 kadri kā no rīta nosēdās tā kūkoja arī vēl ap 4 . Bars bija starp tiltiem, bet ar cik ievācu info nekā. Daži kas gāja uz "raudām a la Peipus" ar mīklu un grūbām salasīja pa pāris kg . Apmeram ta šõdien pie tiltiem.
Ja , iekša vajag iet gar dz. tilta kreiso pusi (sk. uz jūrmalu) , tur ir laipas, pa labo pusi vakarā vairs bez peldes līdz dupsim iziet nevarēja
2.marts 2012, 17:16 | links
 
veiki vīri!
Kas jauns Jelgavā pils apkārtnē? kāda vimba ir manīta? ja vispār var uz ledus vēl tikt.............
2.marts 2012, 09:39 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager