Spininga kāti

Droši ņem gan Salmo, gan Aiko, baigi labie, neko labāku nevaru iedomāties.
Es paņēmu uz reiz vairākus.

Tad jau vairumtirdzniecības atlaide bija :)
21.novembris 2015, 21:36 | links
 
Sveiki
vai kāds var padalīties ar atsauksmēm par kātu: St. Croix TXS70MF2 vai Abu Garcia Vengeance VENGS702-5
24.novembris 2015, 10:54 | links
 
Droši ņem gan Salmo, gan Aiko, baigi labie, neko labāku nevaru iedomāties.
Es paņēmu uz reiz vairākus.
................................................................
Necopes gadījumā ar tiem var piekaut konkurentus vai arī atvairīt inspektorus, jāņem ar maksimāli lielu testu, tad tie ir izturīgāki un labāki
24.novembris 2015, 14:01 | links
 
palasot pēdējos ierakstus sapratu ka jāpērk kāti pa 200 eur un uz augšu ar citiem kātiem zivis nenoķers. :)
24.novembris 2015, 14:10 | links
 
Man gan liekas, ka neviens nesaka, ka zivi nevarētu noķert ar kadiķa mietu, 0,5mm auklu un ņevas spoli. VAR. Bet pārsvarā mūsdienu makšķernieks ar šo hobiju nodarbojas nevis lai gūtu ekonomisku labumu - noķertu daudz zivis. Bet gan lai gūtu prieku kā no jebkura cita hobija. To taču neapšaubīsiet, ka ar dārgu inventāru ir patīkāk makšķerēt. Katrs taču tērē savu naudu. Var braukt arī Dacia, bet ar S klasi taču ir jaukāk vai ne, protams, ja var atļauties. Šie strīgi gan ir absolūti neauglīgi.
24.novembris 2015, 14:28 | links
 
Pirms pirkt kādu kātu, vispirms ir jāuzdod SEV jautājums...- a ko es ar viņu darīšu? Tad jau viss pārējais....Cik, pa cik, ar ko un ko, kamdēļ, tamdēļ, kādu, tādu...utt.
24.novembris 2015, 14:42 | links
 
andiska atslēgas vardi:
.. Katrs taču tērē savu naudu!

Nu nevajag 15-dīgam puikam spini par 200 EU!!!
Lai pamētā ar Salmo Diamont Agressor,,nekāda vaina,,,no laivas 5-ci izvilku!
Ievilksies, sapratīs, patiks,,,tad lai ari ir uz ko tiekties un *nopelnīs* tam krutajam spinim!
Bet te sanāk, ka jauniešus dzen komleksos, ja tev nav tas un tas, tad tu neesi copmanis.
24.novembris 2015, 14:48 | links
 
Es arī uzskatu ka salmo ka pirmais kātiņš būs ok.
24.novembris 2015, 14:54 | links
 
Es lietoju Salmo x-twich kātu par 35 eiro. Bet man neprātā nenāk kādam stāstīt, ka tas ir tik pat labs kā tie par 200+. Par to jau iet runa.
24.novembris 2015, 14:57 | links
 
Nu tak...te viens no foruma lielākajiem piespamotājiem savulaik pat teica, ka pilnīgam iesācējam Latvijā rīkus pat nopirkt nevarot, viss tik slikts...kur nu vēl tālāk.

Neuzskatu, ka vidusmēra Latvijas iedzīvotājs var atļauties tā vienkārši nopirkt 300 eur kātu puikam, kas varbūt salauzīs, kam varbūt nepatiks (un pārdos par puscenu), kam varbūt vajadzēs citu testu vai tamlīdzīgi. Iesākumam var nopirkt gauži demokrātisku un lētu komplektu. Un nav ko polemizēt, ka ar prastiem rīkiem neradīsies copēšanas kāre, jo spole smaga un kāts muguru līkumā liec. Liela daļa foruma biedru sākuši ķert ar kadiķi kātu, stiklašķiedras kātu, bez spoles u.t.t. Viegli bija? Nē, bet vai tad tāpēc entuziasms neradās?
Ar laiku būs gan saprašana, gan spēja to 200 eur kātu novērtēt.

Par Aiko - man ir Troutex kāts (smagākais tests, laikam līdz kādiem 6 gramiem). Man jau patīk.
24.novembris 2015, 15:09 | links
 
Es lietoju Salmo x-twich kātu par 35 eiro. Bet man neprātā nenāk kādam stāstīt, ka tas ir tik pat labs kā tie par 200+. Par to jau iet runa.

andiska, 24.novembris 2015, 14:57


Es tik viennozīmīgi uz to lietu neskatītos. Profa rokās, saprotams, glaunais kāts noteikti strādās daudz labāk par prasto, taču absolūtam iesācējam tā starpība nez vai būs liela.
Tas gan vairāk attiecas uz tiem sludinātājiem, kas stāsta, ka iesācējam vajag tikai to labāko.
24.novembris 2015, 15:11 | links
 
Vīri, sorry, nevaru noturēties neielikt te vienu repliku...

Iesācēji mēdz būt dažadi. Ir bērni un pusaudži, kam inventārs, saprāta robežās, tiešām galīgi nav svarīgs, tur galvenais ir izmantot bērnības
kūsājošo enerģiju un saprast un apgūt copes prieku, bērnībā nav tāda jēdziena "hobijs", tur visa dzīve notiek tādā fīlingā.

Un ir pietiekami daudzi pieauguši un dzīvē nostabilizējušies cilvēki, kas, kad pirmais dzīves rāviens - jaunības trakulības, mācības, karjeras veidošana, stabila partnera atrašana, bērnu radīšana utt. , ir vairāk vai mazāk pabeidzies, vienkārši grib atrast savu vaļasprieku, iespējas atrauties no rutīnas, gūt kaifu no kaut kā abstrakta, nepraktiska, nerentabla, bezrūpīga, kam var ar prieku tērēt savu brīvo laiku un naudu.
Te ir bišku cits stāsts, nobriedušiem cilvēkiem ir citas prasības pret lietām sev apkārt, komforta līmeni, kvalitātes kritēriji utt. Katram, protams, pilnīgi savi un individuāli, atbilstoši arī, protams, dzīve liek sablansēt vēlmes un iespējas un arī mērķi. Te nav vienotas receptes, nav ne pareizi, ne nepareizi... Kam kaifs ir pie ūdens kompānijā šņabi iedzer, kam savilkt maisu ar zivīm, kam vienkārši meditēt, kam izjust adrenalīnu no cīņas ar zivi, kam sacensties meistarībā ar citiem, kam apgūt arvien jaunu inventāru un metodes utt. utjp. jebkādos salikumos.

Visas šīs filosofijas rezumē - katram savs! Tomēr atgriežoties pie inventāra, man liekas, ka taisnība ir kaut kur pa vidu. Analoģija - neredzu jēgu sākt autobraucēja gaitas ar "žiguli", nafig sevi mocīt, pat ja tēvi to darījuši, neredzu jēgu arī to darīt ar "Ferari", tolka nebūs iemaņu trūkuma dēļ. A vot pa vidu, pamata funkcionalitātes nodrošināšanai derēs gan budžeta "golfiņš" gan luksusa "Mersedess", izvēli nosaka tikai prasības pret lietām un rocība.
24.novembris 2015, 16:21 | links
 
īsāk sakot -apskati kurpes, pa 80% nekļūdīsies:)
24.novembris 2015, 16:25 | links
 
īsāk sakot -apskati kurpes, pa 80% nekļūdīsies:)

Citreiz par kurpēm ir svarīgāk skatīties uz pašu copmani un attieksmi pret copi ! :)
25.novembris 2015, 10:23 | links
 
Azartisks copmanis drīzāk nenopirks sev kurpes, bet nopirks noskatīto kātu! :D
Arī es copēju ar dažādiem Salmo kātiem. Pie tās cenas, kāti ir ļoti labi. Ja notiek kļūme, vari aizgādāt uz servisu un pēc dažām dienām lieto tālāk! Importa kātiem šis laiks var vilkties pat pus gadu. Domāju, ka nepieredzējušākiem copmaņiem kāti lūzt biežāk, tāpēc servisa faktors arī būtu vērā ņemams .
27.novembris 2015, 09:24 | links
 
Vīri, ir kādam bijusi saskarsme ar Pontoon 21 pshycogun PGS732MSF? Doma ir priekš twicha un top-wateriem?
esmu nonācis dillemas priekšā starp Major craft Restive un šo kātu, it kā pontoonam labāki riņķi, bet garums biedē...
3.decembris 2015, 10:16 | links
 
LAbdien visiem zvejas cienītājiem!
Lieta tād,ka šopavasar sāku praltizēt mikro džigu uz ultra light,aizrāva mani tā padarīšana,visu bērnību tiku spiningojis līdakas ar "bomi"! Esmu no vidzemes,un manā galā džigs galīgi nebij populārs,reti kad kāds pie upes vai ezera džigoja! Šogad sanāc daudz būt rīgas pusē un te pie ūdens reti kuru varēja sastapt ar vnk spinigu,visi ar UL un ēdamgumijām,mikro,drops :) sagadījās tā ka juglas kanāla uz fīdera uz naktiniekiem vilku asarus,pienāk vietējais ar UL un klopē laukā vienu pēc otra,iedeva man arī paprovēt,pēc pirmās copes sapratu,ka tas ir tas ko gribu..:)
nopirku savu pirmo ul kātu salmo elite milrojig 2-10 gr sprašanas sākumā nebij,izbūros pa i=netu,kko sāku sprast,visu vasaru un rudeni cītīgi džigoju,kērās,tākā esmu kājnieks,laivas man nav,tad pamatā ar brideni staigāju gar krastu kur nu vien tiku klāt,cope tiešam aizraujoša,nu jau klāt nosacīti ziema,ir lieks budžets skrājies,tpc pa ziemu plānoju iegādāt jaunu jau kcik cienīgu mikro komplektu,,tātad doma sekojoša..
Graphiteleader - Calzante EX 762UL-T
Mitchell mag pro 1000,tā nu netā no atsuksmēm salasīju šo komplektu,gribētos dzirdēt pluss un mīnusus šiem rīkiem un vrb ir vērts kko mainīt??
labprāt uzklausīšu jūsu domas un pieredzi,liels paldies jau iepriekš..... :))
6.decembris 2015, 15:47 | links
 
Vīri, ir kādam bijusi saskarsme ar Pontoon 21 pshycogun PGS732MSF? Doma ir priekš twicha un top-wateriem?
esmu nonācis dillemas priekšā starp Major craft Restive un šo kātu, it kā pontoonam labāki riņķi, bet garums biedē...

Meisters, 3.decembris 2015, 10:16


Ar Restive esmu copējis. Neko sliktu nevaru pateikt. Līdzīgs avidam, tikai nešķiet tik bomīgs. No lavas būs labs.
6.decembris 2015, 16:42 | links
 
LAbdien visiem zvejas cienītājiem!
Lieta tād,ka šopavasar sāku praltizēt mikro džigu uz ultra light,aizrāva mani tā padarīšana,visu bērnību tiku spiningojis līdakas ar "bomi"! Esmu no vidzemes,un manā galā džigs galīgi nebij populārs,reti kad kāds pie upes vai ezera džigoja! Šogad sanāc daudz būt rīgas pusē un te pie ūdens reti kuru varēja sastapt ar vnk spinigu,visi ar UL un ēdamgumijām,mikro,drops :) sagadījās tā ka juglas kanāla uz fīdera uz naktiniekiem vilku asarus,pienāk vietējais ar UL un klopē laukā vienu pēc otra,iedeva man arī paprovēt,pēc pirmās copes sapratu,ka tas ir tas ko gribu..:)
nopirku savu pirmo ul kātu salmo elite milrojig 2-10 gr sprašanas sākumā nebij,izbūros pa i=netu,kko sāku sprast,visu vasaru un rudeni cītīgi džigoju,kērās,tākā esmu kājnieks,laivas man nav,tad pamatā ar brideni staigāju gar krastu kur nu vien tiku klāt,cope tiešam aizraujoša,nu jau klāt nosacīti ziema,ir lieks budžets skrājies,tpc pa ziemu plānoju iegādāt jaunu jau kcik cienīgu mikro komplektu,,tātad doma sekojoša..
Graphiteleader - Calzante EX 762UL-T
Mitchell mag pro 1000,tā nu netā no atsuksmēm salasīju šo komplektu,gribētos dzirdēt pluss un mīnusus šiem rīkiem un vrb ir vērts kko mainīt??
labprāt uzklausīšu jūsu domas un pieredzi,liels paldies jau iepriekš..... :))

waffenss88, 6.decembris 2015, 15:47


Pirmkārt, šis ir makšķernieku forums, ne zvejnieku, tauta var arī nesaprast.... D


Komplektu esi izvēlējies loti adekvātu manuprāt. Calzante labi met, kas no krasta nav mazsvarīgi.
Spoli gan ņem 500 Izmēra, kas kopā ar Calzanti ir loti labi. jo Mitchell ir savādāki izmēri kā piem. Shimano.
1000 izmērs, ir kā 3000/4000 pēc Shimano. Galīgi ne mazajam džigam.
6.decembris 2015, 20:24 | links
 
LAbdien visiem zvejas cienītājiem!
Lieta tād,ka šopavasar sāku praltizēt mikro džigu uz ultra light,aizrāva mani tā padarīšana,visu bērnību tiku spiningojis līdakas ar "bomi"! Esmu no vidzemes,un manā galā džigs galīgi nebij populārs,reti kad kāds pie upes vai ezera džigoja! Šogad sanāc daudz būt rīgas pusē un te pie ūdens reti kuru varēja sastapt ar vnk spinigu,visi ar UL un ēdamgumijām,mikro,drops :) sagadījās tā ka juglas kanāla uz fīdera uz naktiniekiem vilku asarus,pienāk vietējais ar UL un klopē laukā vienu pēc otra,iedeva man arī paprovēt,pēc pirmās copes sapratu,ka tas ir tas ko gribu..:)
nopirku savu pirmo ul kātu salmo elite milrojig 2-10 gr sprašanas sākumā nebij,izbūros pa i=netu,kko sāku sprast,visu vasaru un rudeni cītīgi džigoju,kērās,tākā esmu kājnieks,laivas man nav,tad pamatā ar brideni staigāju gar krastu kur nu vien tiku klāt,cope tiešam aizraujoša,nu jau klāt nosacīti ziema,ir lieks budžets skrājies,tpc pa ziemu plānoju iegādāt jaunu jau kcik cienīgu mikro komplektu,,tātad doma sekojoša..
Graphiteleader - Calzante EX 762UL-T
Mitchell mag pro 1000,tā nu netā no atsuksmēm salasīju šo komplektu,gribētos dzirdēt pluss un mīnusus šiem rīkiem un vrb ir vērts kko mainīt??
labprāt uzklausīšu jūsu domas un pieredzi,liels paldies jau iepriekš..... :))

waffenss88, 6.decembris 2015, 15:47

Pirmkārt, šis ir makšķernieku forums, ne zvejnieku, tauta var arī nesaprast.... D


Komplektu esi izvēlējies loti adekvātu manuprāt. Calzante labi met, kas no krasta nav mazsvarīgi.
Spoli gan ņem 500 Izmēra, kas kopā ar Calzanti ir loti labi. jo Mitchell ir savādāki izmēri kā piem. Shimano.
1000 izmērs, ir kā 3000/4000 pēc Shimano. Galīgi ne mazajam džigam.

kraft, 6.decembris 2015, 20:24


paldies,par info,kā ir ar jūtīgumu,tai,kalzantei??
mitchell nēmu 1000 tpc,ka vinas ir salīdzinoši vieglas,par tādu cenu skatiijos analogus 1000niecēm,bet citu brendu spoles par 20-30 g smagākas.... :)
6.decembris 2015, 20:35 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager