Spininga kāti

aigaigar,precīzāk lūdzu...
31.janvāris 2011, 16:29 | links
 
copējis ar 100ls vērtu spiningu neesmu, bet veikalā paņemto rokās 100ls un 30ls ujjj kāda atšķirība..
1. simtlatīgais neļum :))
2. daaudz krutāks
3. krietni labāka kvalitāte, blanka, pavisam citi riņķi utt
man vairāk liekas, ka starp 100ls un 200ls spiningiem nav pārāk liela atšķirība, varbūt kļūdos, nezinu
labi, nav ko runāt par lietām, no kurām neko nesaprotu :))
31.janvāris 2011, 16:38 | links
 
Nu ja, labāk nerunā! ;DDD
31.janvāris 2011, 16:41 | links
 
neaiztieciet purvciema garda meitenes! :)) bet atcerieties veco patiesību - viens muļķis var jautāt vairāk nekā 100 gudrie atbildēt! Ja jau pircējs nezin ko vioņam vajag, kāpēc tad pārdevējs vainīgs... :))

kātu virs 100Ls neesmu pircis un nepirkšu, jo tādam vajadzīgas trubas glabāšanai, katrreiz viss jāmontē nost un tāpat risks virsū uzkāpt un bērnam nevarēs iedot...
31.janvāris 2011, 16:45 | links
 
1. Kāts ir kā darba rīks, jo biežāk lieto, jo vairāk tajā ir jāiegulda, salīdzinājumā teiksim maximas pirkts skrūvgriznis - 4 reiz gadā ieskrūvēt skrūvi varēsi un funkciju pildīs labi, bet ja skrūvēsi 4reiz nedēļā, tad skopais maksās divreiz un darbs ar laiku būs mokas!
2. Maksāt 2x par to ka virsū rakstīts ūber slavens brends tas nav vienkāršam Latvietim pa kabatai un tirgū pirktais un uzticīgais būs piemērotāks vajadzību apmierināšanai ierindas copmanim un skāde mazāka un sāpe ar!
3. Mans kāts būs noteikti rūpīgi izmeklēts un ne pirmais un ne akcija uzpiestais, ko vitrīnē ieraudzīšu! Cena man paliek sekundāra, jo tas tak ir mans hobijs, mana sirdslieta ko daru dien dienā! Bet es noplēsīšu Daiwa vai Shimano vizuļojošo birku, jo kātu pērku sev ne draugu baram ar ko lielīties! Turklāt, nemūžam neizvēlēšos atkārtoti attiecīgās firmas produktu, ja tas mani pievils!
31.janvāris 2011, 17:43 | links
 
es savu spiningu nopirku pa 70ls, pilna cena 135ls. paspiningot nau sanaacis jo iegaadaajos janvaarii. bet nu kaa teica Aigars panemot rokaas var just atskiriibu starp un 30ls un 130ls.

Dzhams, to uzrakstu Shimano tak nevar nopleest. tas tak ir iestraadaats uz kaata. vieniig pleevi ar uzrakstu gan.
31.janvāris 2011, 18:23 | links
 
īsto vērtību tik velkot zivi sajutīsiet.savādāk,gan 30-latnieks,gan 100-latnieks uz roku var ari neatšķirties!
:))
31.janvāris 2011, 18:27 | links
 
un to saka cilvēks, kas nemakšķerē gadu vien ....
tak ir atšķirība un kāda vēl .... vai varbūt man vienīgajam ir spēja sajust to, ka 100latnieks neļum, un paņemot tādu rokās sāc skatīties, ka tik kkur neatsit ... :)))

Tom, apsveicu ar pirkumu, gan jau būs tā vērts! :)
31.janvāris 2011, 18:34 | links
 
paņem vienāda testa,materiāla un garuma kātus.tad apskaties ritīgi.atšķirību manīsi tiki copē,nevis rokās raustot un tirinot.kas tur var ļumēt?
:)
31.janvāris 2011, 18:38 | links
 
zivi jau izvilk protams var ar jebkuru kaatu, bet vai tas process tomer atskiras spiningojot ar taifuunu vai speedmasteru.

Aigar, nevaru vien sagaidiit kad ledus nokusiis. kaa Dzhams teica, gaidu 1 maiju kaa mazs beerns ziemassveetkus :)
31.janvāris 2011, 18:40 | links
 
tā... klausies .... :)
paņem rokās divus vienādus kātus (nu kā tu jau teici) abus pavicini, un tad ar strauju kustību apstādini, paskaties, kurš paliks taisns, kurš vēl 2-3-5-nX nošūposies! to es saucu par ļum/neļum! :)))
31.janvāris 2011, 18:41 | links
 
tad turpini vicināt&raustīt&tirināt kamēr nelabi paliek.ne man tevi mācīt kā laivā tirst!
:DDD
31.janvāris 2011, 18:44 | links
 
nemāci ar, es pa savam... pāri bortam! :)))
31.janvāris 2011, 18:48 | links
 
Man patīk cilvēka, kas acīmredzot neko nejēdz no spiningiem, argumenti, kādēļ 100 latu spinings ir labāks par 30 latu spiningu.
1. simtlatīgais neļum - es no Viepļa nopirku vieglu, cietu spiningu. Tas neļum. Varētu domāt, ka samaksāju 100 latus. Nē - samaksāju Ls 5.

2. daaudz krutāks - pret to nav argumentu. Vienīgi, jo krutāks kāts, jo grūtāk copēt. Noteikti pērkot kātu pa 1000 latiem, vispār nevar pacopēt, jo abām rokām "paļcovka".

3. krietni labāka kvalitāte, blanka, pavisam citi riņķi utt - kas nosaka kvalitāti? - Ogleklis, tā daudzums, tinums, lakas kvalitāte... kas? Blanka... ups... Manuprāt ja mēs noliekam blakus dažādiem mērķiem paredzētus 100 latu spiningus, tad arī tiem būs katram sava "blanka". Pavisam citi riņķi.... Pļac... Katram spiningam ir savādāki riņķi. Tas kas tika likts uz kātiem pirms 10 gadiem un kas tiek likts tagad - ir pilnīgi dažādas lietas. Kādreiz ūbermodīgi skaitījās porcelāns. Riņķu forma arī ir pamatīgi mainījusies... un ne tikai tiem kātiem, kas nopērkami par 100 latiem.


Man patīk glamūrīgi makšķerrīki. Taču es centīšos nopirkt maksimāli kvalitatīvu rīku, kuru varēšu atļauties un nekat nezvaigāšu par cilvēkiem, kuri copē ar lētiem kātiem, ja viņi nevar atļauties neko labāku. Taču ja cilvēki sāk gudri runāt par to, ko paši nejēdz, tas gan izskatās dumi...

P.S. Pats no spiningiem un "Blankām" neko nesaprotu, tādēļ diskusijās par to kurš labāks, neiesaistos. Kad kaut kas jāpērk, izstāstu sp[eciālistiem savu sāpi, pasaku, cik naudas varu atļauties un viņi man iesaka piemērotāko variantu - kā saka krievi - Ņeimej 100 rubļej, a imej 100 druzej.
31.janvāris 2011, 19:31 | links
 
.....kaut kā ir sagadījies tā,ka kāts vienmēr pats mani atrod...:)..ieeju bodē,pastaigāju,papētu,zinu cik varu atļauties iztērēt,paņemu kātu,piemeklēju spolīti,pamainu kombinācijas,izeju no veikala un neko neesmu nopircis...:)...pēc nedēļas šis rituāls atkārtojas..(īpaši šobrīd,ziemā)....un tad pēkšņi hops...čomi jubilejā sadāvina skanošo un dāvanu kartes...un sākas atkal viss no jauna. Nu man piķis ir vairāk un es sāku lūrēt jau uz "dārgākiem" verķiem.....lūru,lūru,taustu,štukoju...un beigās paņemu to pašu kombināciju (nosacīti lētāku) kas man iepatikās jau pirms diviem mēnešiem...:)...
..kaut kā tomēr gribās man piekrist dzhamam....hobijs ir hobijs..šeit naudai nav nozīmes un katrs tērē tik cik var atļauties. Vienalga par cik ir pirkts makšķerkāts.....tas vienmēr būs tik labs par cik labu tu viņu uzskatīsi pats.....un ja galīgi nepatiks..ok..tagad ir vismaz pieredze un nākamo nopirksi savādāku....
...lēts vai dārgs ir tas pats kas ...mīli nedaudz vai mīli daudz..vārdu sakot..manā skatījumā absurds..:)
..piedodiet lūdzu...bikiņ aizfilazofējos..:)
31.janvāris 2011, 19:32 | links
 
Mirtins
bet piekritīsi ka Gluumis ir labāks par Aluumi???
protams attiecīgai copei ari Aluumis ir šika lieta!!!
:DDD
31.janvāris 2011, 19:37 | links
 
p.s.
un Aluumis nav ari tik ļumīks!!!
:DDD
31.janvāris 2011, 19:38 | links
 
urmaas - cik aļūmi esmu rokās turējis, tas nemaz nav ļumīks, varbūt tādēļ ka īss:D Iespējams arī ka esmu rokās turējis 100 lats vērtu aļūmi? :DD
31.janvāris 2011, 19:57 | links
 
Mirtins
pēc jaunēkļa definējuma-jo mazāk ļumīks,jo krutāks!!!tā kā tad jau esi turējis ūberkruto Aluumi!!!
:DDD
31.janvāris 2011, 20:08 | links
 
ta ko Jūs vispār no spiningiem saprotat :))

nevis krutāks, bet vieglāk, patīkamāk darboties, metiens sanāk daudz reizes asāks, nenoraujas pie beigām svārstību dēļ, nu Jūs sapratāt :))

bija tāds gadījums .... :D visu laiku darbojos ar ļumīgajiem, tad tiku pie excelera, pāris mēnešus padarbojos, un Vidzemes foreļbraucienā kolēģis iedeva man pamētāt ar manu bijušo spiningu (ļumīgo) kādi bija mani metieni.... nerunāšu par to ... no malas diezgan smieklīgi izskatījās drošvien :)))

pamēģinat kādreiz kaut pagalmā ar parastu ļumīgu kātu vēlams UL mest rotiņu, sapratīsiet par ko runāju!
31.janvāris 2011, 20:14 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager