Spininga kāti

ko lai saku ka copē ar kātu ne jau etiķeti, un pareizi mirtins saka ka katrs pērk kātu atkarībā no saviem naidas līdzekļiem, ja var tad pērk dārgu, ja ne tad lētāku. zivju daudzums principā no tā nemainās. protams, ar dārgāku kātu ir patīkamāk copēt, gan svara ziņā, gan izsvarojuma, gan pašas blankas ziņā. kādu pirkt tā ir katra paša izvēle, un neba jau pie ūdeņiem iešu smieties par kādu kuram ir kāts par 5 ls!
31.janvāris 2011, 20:18 | links
 
Mirtins, saki glamūrīgas lietas patīk? Man ir padomā vienc DS kātelis, nu tiešām glamūrīx un par ļoti sakarīgu rubli.
Bet liec aiz auss - es Tev nekāc draux neesu! Tā kā savu 100 rubļu vs 100 draugi parunu pielietot nevarēsi :DDDDDDDDDD
P.s. Vai minētais, no Viepļa pa Ls5 iegūtais kāc, nav St.Croix, gadienā?????
31.janvāris 2011, 20:28 | links
 
esu copējis gan ar dārgā gala kātiem,gan ar lētā.katram sava vieta.ir pat ļoti labi kāti cenu kategorijā ~30Ls un lētāki ar.šogad pat iepirku vēlvienu UL kātiņu,par kuru pat nobrīnijos,ka stipri lētajam galam var būt tik forši kātiņi.kko identisku tiki varēju ieraudzīt pie kātiem,kuru cenas ir pāri pa 40Ls!
:))
31.janvāris 2011, 20:29 | links
 
Domu sapratāt, bet piesietas ta gribās, aj kā gribās, vai ne? :))))
31.janvāris 2011, 20:31 | links
 
nu man pašam viens no maniem UL, es uzskatu ka no lētā gala - maksāja kkur 30 ls, 0-8g tests, superīgs kāts. tomēr salīdzinot ar Daiwa Presso, bik pieklibo :)
31.janvāris 2011, 20:32 | links
 
Griezeejs - da nē.... pavisam neglamūrīgāks... bet tiešām ļoti labs - pirmkārt īss, līdz ar to laivā vieglāk visināties, otrkārt maksimāli ciets un ļoti viegls - pateicoties tam, es sāku saprast agresīva tviča iespējas. Man vienkārši tādu vieglu bomju nebija un es nevarēju izspēlēt vairākus voblerus - vienkārši nestrādāja un viss:D Vai arī ja varēja izspēlēt, tad roka vakarā bija beikta:DDD A tagad... he... vājprātīgi agresīva raustīšana ir kruta štelle... nezinu kādēļ bet kāreiz dienās kad neķeras, reizēm uz kaut ko tādu ščukineni pavelkas:D
31.janvāris 2011, 20:33 | links
 
aigaigars - es ar tevi vispār nekomunicēju, bet ja gribi, tad es ar tavu ļumīgo aizmetīšu tālāk, nekā tu ar cieto. Katram kātam savs metiens...
31.janvāris 2011, 20:35 | links
 
mirtins. ..tad jau Izumi ..aizies..:D !!!!
31.janvāris 2011, 20:37 | links
 
un vispār - man starp citu ir 200 latu vērts kāts - 10 metrīgais bezriņķu teleskops. Un vēl 80 latu vērts bezriņknieks. Uzskatu, ka tie ir katra iztērētā santīma vērti. A pirms tam makšķerēju ar ļumīgu 8m mahu ko nopirku no čoma pa 10 latiem. Un nemaz nenoniecinu - ja nebūtu dikti smags, copētu vēl šodien.
31.janvāris 2011, 20:38 | links
 
epox59 - it kā jā... iznācienu bija daudz... rezultativitāte abnormāli maza... Neuzķēru ritmu:DD
31.janvāris 2011, 20:38 | links
 
Mirtin, Tavs stāsc, par Tavu agresīvo uzvedību uz ūdens, mani nepārsteidz :)))))))
Bet kā ar piedāvāto? Tas ir ar testu 1/4 līdz 1oz, 6' garš, viendaļīx, līdzi nāk zaļa samta rod sock, ...
31.janvāris 2011, 20:39 | links
 
"aigaigars - es ar tevi vispār nekomunicēju, bet ja gribi, tad es ar tavu ļumīgo aizmetīšu tālāk, nekā tu ar cieto. Katram kātam savs metiens"

aj Mirtiņ, Mirtiņ, ja Tu vispār saprastu par ko es runāju .....
bet labi, kas man daļas, met, kur gribi! :))))
31.janvāris 2011, 20:44 | links
 
Griezeejs - oi pļac - zamšīgie rodsoki ir to vērts lai jebkuru kātu pikrtu - pat ļumīgu:DDD Man kāreiz ir vēlme tirināšanai pievērsties, taču laikam es pas... uztaisīju mājās perestroiku - kamēr neizdomāšu kā to visu kaut kur civilizēti sakrāmēt, nevis sagāzt kaktā, tikmēr neko jaunu nepirkšu - pats vairs nesaprotu, kurš ir kas:D Turklāt tu tak lētāk pr 50 naudiņām nepiedāvāsi:D... lai gan zamšīgais rodsoks... varētu noderēt nākamziem bļitku pulēšanai. man gan labāk patiktu red rodsoks... kā jau viss sarkanais:DDDD
31.janvāris 2011, 20:44 | links
 
Būs mazāk par Ls50, bet pasteidzies ;)
P.s. Pat vērā ņemami mazāk :))))))
P.p.s. Bet magaričas - kādi 3 ali :DDDDD
31.janvāris 2011, 20:49 | links
 
Te runas par tik augstiem plauktiem...es nemaz negrib te iekšā līzt ar savu viedokli :DDDD
31.janvāris 2011, 20:57 | links
 
..eMKa....nu lūdzu...:))
31.janvāris 2011, 20:58 | links
 
Es ar Mirtini te vispār par kātiem no plauktiem tuvu grīdai. Viņam kāc par Ls5, manā piedāvājumā kāc zem (krietni zem) Ls50, tā kā eMKa ...
... piebiedrojies, un par stiklašķiedreniekiem, un neticamajiem piedzīvojumiem ar tiem, pastāsti, lūdzu ;)
31.janvāris 2011, 21:05 | links
 
ne viss labais ir dārgs un ne viss dārgais ir labs!
:))
31.janvāris 2011, 21:07 | links
 
nu jau dzheki ar gailiishiem saaka meeriities :D
31.janvāris 2011, 21:10 | links
 
būtu zelta gailītis, varētu arī pamērīties!
:DDD
31.janvāris 2011, 21:11 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager