Spininga kāti

Jau nomainīju un vienu tikai sev paturēju 2.1 m Dod vēl puikas iegāja azartā grib līdaķus ķert par vienu kātu gandrīz saplēsās Tā ka davai :DD
10.aprīlis 2011, 15:21 | links
 
Klau, vai kādam ir šādas divas spoles un kādiem kātiem (ar kādu testu) tās izmantojat un kādu auklu tinat virsū:

1) Salmo Supreme XR5 bezinerces spole (6830FD)
(http://www.xnet.lv/index.php?zoomid=144441)
2) Salmo Elite Attack 5220 RD
(http://www.euroshop.lv/sports_turisms/fishing/415/_salmo_elite_attack_5220_rd/)

Paldies!
10.aprīlis 2011, 20:36 | links
 
Labdien, sen neredzētie! :)

"Ierakumu biedrs" meklē foreļkātu...
Smalkie lūmji, pie kuriem es tā kā varētu tikt :), viņam ir par dārgu un arī nav vajadzīgi. Nav tas tips - krūmos salauzīs un kreņķi vien būs.

Augstākais tēmējiens varētu būt Croix Premier sērija. Vai to te kaut kur var dabūt vismaz apskatīt?

Kā ir ar citiem brendiem? Vai kaut kur kaut ko puslīdz sakarīgu ir cerības sameklēt par, teiksim, +/- 70 latiem?

Bija reiz kaut kādi Banax vai kā viņus, kas ir ar tiem?

Varbūt kādam ir kas pre-owned priekš seila?..
23.aprīlis 2011, 12:10 | links
 
Lisa tu tak google vari apskatit tos katus :)
23.aprīlis 2011, 12:19 | links
 
Kādā vēl googlē? Mani interesē, ko reāli forelisti reāli ir redzējuši reālos Rīgas vaikalos!
23.aprīlis 2011, 12:42 | links
 
Taks...
Ir pirmais piedāvājums - Daiwa Infinity 2.10 3-15g. Nav dabonams uzreiz, bet cena izklausās laba, varbūt ir vērts pagaidīt.
Bet... Vai kāds no šejienes fainšmekeriem ir darbojies ar šo kātu un var pakomentēt testu 3-15? Vai šādu kātiņu varētu pielīdzināt 1/16 - 5/16 amerikānim (loomis, croix) vai Daiwa tomēr būs jaudīgāka? Un kas tas vispār ir par "stroju"? Zinu, ka skaitļi nesakrīt, bet zinu arī to, ka minētie usa brāļi ir krietni vien under rated, bet dažādi produkti, kurus tirgo te, bieži vien neatbilst solītajam.
Tātad, kas īsti ir Infinity 3-15g?
23.aprīlis 2011, 15:23 | links
 
Speciāli willow! Var lasīt eMKa, kapteinis un pārējie! :)))

Svara tests 5-25g nemaz nav slikts. Kādas sešas sezonas nostaigāju ar 2,10m kātu, kuram tests bija 10-30g. Tiem laikiem foršs kāts. Pa šiem gadiem tehnoloģijas, kātu ražošanā ir gājušas uz priekšu un foreļcopē izmantojās ar mazākiem testiem. Ir vietas, kur vajag tādu kātu!!! Pats svarīgākais, tam ir pietiekams resurs noturēt lielu zivi, šauros apstākļos! Nav tur nekas bomīgs! Tas ir parasts "lait" kāts. Ul kāts ir 2\3-10\12g Ir vēl SUL Super ultra laits 0\1-4\7g Tas tā zināšanai.
24.aprīlis 2011, 08:48 | links
 
Neesmu es profesionalis, bet tomer 2-3reizes menesi izstaigaju garakus posmus un protams izmeginats ir daudz kas, bet uzskatu, ka vislabakais kas man tiesam ir iepaticies un ir loti eersti Cormoran Black Bull 1.95 5-21 tests! Bet nu man patik, par to garumu var strideties loti daudz un daudz, bet nu es domaju savadak!
24.aprīlis 2011, 12:52 | links
 
..zg...es notestēju savu 5-25. Zivi noturēt var lieliski..:)))...kātam nav ne vainas, bet tomēr prasās ko nedaudz smalkāku....tikai un vienīgi dēļ spices iemetieniem.
24.aprīlis 2011, 20:17 | links
 
willow. Uzmanīgi lasīji manu komentāru?! Es teicu: ir vietas, kur tādu vajag. Man vajadzīgi vairāki foreļkāti. Ir vietas kur jācopē ar garāku. Ir vietas, kur vajag drusku "svarīgāku". Universāļa nava!!!
25.aprīlis 2011, 06:29 | links
 
es, kaa iesaaceejs, panjeemu pa leeto - salmo grand rapid 2,44m 5-18gr. kameer nezinu, kas ir superiigi, liekas ok ;)
25.aprīlis 2011, 07:45 | links
 
marti. A, kas ir pa lēto? Es, visu laiku domāju, ka uz tirguslaukuma pa piecīti ir lēti?! :D Grand jau nemaz nav slikts!
25.aprīlis 2011, 07:48 | links
 
zivgaarni - tev daljeeji taisniiba ;)
kas kuram ir leeti un kas kuram daargi.
manaa izpratnee leets kaats ir ap 20-30 latiem.
pats paarsvaraa taadus arii peerku, jo neesmu tik profesionaals, lai teereetu vairaak :D
manupraat, videeja cena kaatam ir ap 70 LVL un virs 100 saakas daargie.
kameer neesmu pircis daargos, tikmeer man par 30 LVL kaati liekas ljoti ok.
25.aprīlis 2011, 07:56 | links
 
marti > Labs rīts . (Grand Rapid paņēmu pa lēto) ?? !!!! Cik tad Tavu prāt ir pa dārgo ... !!!
Man ir Grand Rapid -2.7 , T-7-25gr es viņu pirku trīs gadus atpakaļ , nu neteikšu , ka viņš-kāts bija pa ''lēto''.... :) . Manā skatijumā kātiņš ir ļoti labs !
25.aprīlis 2011, 08:00 | links
 
puishi - es atvainojos, ja skaaru kaada juutas :)))
taas grand rapid seerijas tagad salmo bija izliktas pa +/- 30 LVL. konkreeti to es panjeemu par 28 LVL.
kaats arii manaa skatiijumaa ir labs.
25.aprīlis 2011, 08:13 | links
 
p.s. griezeejs man vinju ieshkjieba :D
paldies vinjam!
6dien notesteeju dabaa un man patika.
25.aprīlis 2011, 08:14 | links
 
marti, ...kādas jūtas ... :DD , apskatijos i- veikala katalogā , arī tagad viņš Maksā !!! Tu vienkāŗši esi veiksminieks un Griezeejs zina KO DARA.... :)) !!!!
25.aprīlis 2011, 08:29 | links
 
Pirms pāris dienām nolauzu savam spiningam spici spiningojot. Pirku pie Bloma un draugs teica ka jāiet uz turieni un varot pasūtīt spici tur pat. Bet spinings nav diez ko populārs tāpēc uztraucos vai varēs dabūt spici?
25.aprīlis 2011, 10:48 | links
 
..zg..tā jau ir. Nav tāda universāļa un sorry džekiem par manām provokācijām foreļkātu jautājumos....
25.aprīlis 2011, 13:09 | links
 
Tiem, kas domā, ka G.Loomis ražo China / Rumānijā / ...
Var palasīties TE
9.maijs 2011, 16:52 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager