Spininga kāti

Sveiki.esmu baitcast kāta meklējumos.firma varētu būt Favorite vai Major Craft.vēlamais garums nedaudz virs 2,40 un tests līdz 24gr.varbūt kāds zinošs cilvēciņš var ieteikt konkrētu modeli?varbūt kādu citu firmu. Paldies.

gahans, 8.novembris 2022, 09:50

https://ratterbaits.lv/collections/hearty-rise-casting-rods/products/volga-game-vgc-782l
9.novembris 2022, 13:31 | links
 
RaimisD [08.11.22]: varivas 4x aukla
Es to akcentēju, jo zinu ,ka dažiem x4 auklas baigi nepatīk esot skaļas, cietas un vēl nezin kas.
8.novembris 2022, 19:35 | links
 
Vigulis [08.11.22]: Šitas ir baigi vecs modelis, krievu tirgum, rādās, ka ir uz vietas, drusku līdzīgi parametri.

Neieteiktu pirkt tik dārgu un specifisku kātu , pirms 100% neesi sapratis kādu kātu īsti vajag.
Man ir Majora firstcast FCC-702x
10-84 g
Nav slikts, bet varēja būt ne tik stīvs priekš saviem parametriem.
Ja galīgi nav iespēju kur dabūt patestēt, tad varu iedot pamēģināt biki mierīgāku kātu.
Savage Gear m.fast 213 10g-30g
Virsū stāv Daiwa Tatul 100tā un varivas 4x aukla
8.novembris 2022, 19:28 | links
 

Jig.lv nopirktais komplektiņš
šodien nostrādāja godam !
3,43 kg
8.novembris 2022, 18:00 | links
 
Vigulis [08.11.22]: Diez vai, priekš casting kāta tie skaitās ļoti dīvaini parametri. Major Craft kādreiz bija tāda Over 7 sērija dažiem modeļiem. Savulaik izdevās iegūt vienu Speedstyle SSC 782M divdaļīgu brīnumu- 235 cm 7-21g, ļoti patīkams kātiņš, bet sen neko tādu neesmu manījis.
Parametri nav akmenī kalti.protams kāts var būt nedaudz īsāks un + daži gr vairāk,teiksim līdz 28gr. Gribu dzirdēt zinātāju ieteikumus un kurā virzienā meklēt.
8.novembris 2022, 15:51 | links
 
Kādai copei tad tādu vajag?
8.novembris 2022, 14:18 | links
 
http://spinning.lv/index.php?route=product/product&path=81_179_605&product_id=4356

Šitas ir baigi vecs modelis, krievu tirgum, rādās, ka ir uz vietas, drusku līdzīgi parametri.
8.novembris 2022, 14:17 | links
 
Diez vai, priekš casting kāta tie skaitās ļoti dīvaini parametri. Major Craft kādreiz bija tāda Over 7 sērija dažiem modeļiem. Savulaik izdevās iegūt vienu Speedstyle SSC 782M divdaļīgu brīnumu- 235 cm 7-21g, ļoti patīkams kātiņš, bet sen neko tādu neesmu manījis.
8.novembris 2022, 14:10 | links
 
Sveiki.esmu baitcast kāta meklējumos.firma varētu būt Favorite vai Major Craft.vēlamais garums nedaudz virs 2,40 un tests līdz 24gr.varbūt kāds zinošs cilvēciņš var ieteikt konkrētu modeli?varbūt kādu citu firmu. Paldies.
8.novembris 2022, 09:50 | links
 
Hunter09 [07.11.22]: Sorry, bija domāts JK7 lietotājam
Paldies, būs jāievērtē!:)
7.novembris 2022, 21:31 | links
 
Sorry, bija domāts JK7 lietotājam
7.novembris 2022, 18:20 | links
 
dzelziss [07.11.22]: Louis [Vakar]: Bija OK !

dzelziss, 6.novembris 2022, 23:18

Ja paņēmi par pilnu cenu, tad nemācēji pat normāli sakontaktēt..nu tā sanāk.Lai Tev jauka diena !!!!
Paskaties Jig.lv Crazy fish levin, ar pilno rokturi, ńēmu lidakai un zandartam, kāts bomba;)
7.novembris 2022, 18:19 | links
 
Louis [06.11.22]: Te ož pēc cccp..veikalā kaut ko kaulēt un uztver to par normu. Ok, ja pērk daudz vienas pozīcijas vai kopsumma ir ievērojama, var prasīt labāko dīlu, ko var piedāvāt..bet citādi nu bāc :D
Tiešām pieņemam kā normu to, ka piem. zemletes.lv veikalā kāds pasaka paroli ''man sievai pupi abi kreisie'' un tāpec samaksā 2x mazāk? Pārējos ņem uz ''lohu'' un lai maksā x2?
Te nu esi tas kas zemāk tekstā paša pieminēts. Runā par lietām vai laikiem par kurām sapratnes nav. Laikam gribēji pieminēt padomju laika zīmolu lai negācijas izsauktu. Pagaidi, gan atkal kāds moderns eiropisks veikals pasludinās akciju uz banāņiem ka varēs pirkt bez pazemošanās
7.novembris 2022, 18:07 | links
 
Lēnām skatos fast akcijas spininga kātu līdaku copei!

Vai ir kādam pieredze ar Golden Catch Inquisitor spiningiem? 2.51, 6-24

Kā viņiem ar jūtīgumu?

Vēl variants CF versus, bet paņemot rokā, varbūt uzreiz tā grūti pierast pie skeletona rokturi, jo vienmēr paticis korķis!:)

SG4 Medium game arī uzrunāja!
7.novembris 2022, 17:35 | links
 
Louis [06.11.22]: Bija OK !

dzelziss, 6.novembris 2022, 23:18

Ja paņēmi par pilnu cenu, tad nemācēji pat normāli sakontaktēt..nu tā sanāk.
Lai Tev jauka diena !!!!
7.novembris 2022, 15:04 | links
 
Mans veikalu topsis ir šāds:
Dalīta 1. un 2. vieta"

Jig. lv un Ēsma (tajā man strādā ļoti laba draudzene un tur es iepērkos pamatā fīderim).

Pārējie veikali tiek izmantoti pārsvarā ar omnivas palīdzību (nu jau ilgāk par gadu tāda kaste ir arī manā nomaļajā kaktā). Un tie ir Ribak 24.lv (ļoti pieklājīga attieksme), copesnams.lv, salmo, un fishingshop.lv. Dažus smukus pirkumus esmu veicis ehelotēs. Tārpus lielākoties pērku pie Krišiņa (OK Cope), reizēm pieskrienu arī pie Ziediņagra. Pārējie veikali gandrīz nav nepieciešami, nu varbūt reizi gadā pēc sīkumiem pieskrienu fišingdiskauntā Vienības gatvē.
7.novembris 2022, 08:51 | links
 
Piemetīsim savu žagariņu diskusijā par džigelvē. Ja tu labi pazīsti pārdevējus (vai īpašnieku), tad nekādas atlaides nav jālūdz, viņi tās ierēķina paši. :):):)
Es nekad dzīvē neesmu jig.lv prasījis atlaidi, taču (vismaz tajos gadījumos, kad strādā Gunča vai Māris), esmu allaž tādu saņēmis. Man šis veikals patīk un esmu samērā uzticams klients. Bēda tikai tajā, ka viss spiņiem ir jau sapirkts, un sanāk iegriezties tā retāk, un jāpērk gandrīz tikai sīcene - gummi, plumbums un krjuks. :)
7.novembris 2022, 08:39 | links
 
Es rekomendēju jig.lv. šad tad tur iegriežos. Ir pirkti kāti, spoles, auklas, mānekļi. Cilvēcīga attieksme, šad tad arī parunāt sanāk. Un veči vienmēr atlaidīti iedod. Paldies par to. Salmo arī sanāk bieži ieskriet, bet tur, protams, atlaižu nav. Vismaz man.
7.novembris 2022, 08:11 | links
 
Tīri no savas puses par jig.lv
Sava mēra "atlaidi" dabūt tur vispār nav problēma, lielāku atlaidi ar var dabūt, pat daudz nav jārunā un es neesmu tur patstāvīgais klients, bet bilancē savu ienesamu veicu ik pa laikam . Bija tur viens pārdevējs kurš bija diezgan daudz uz muti kritis un manā skatījumā liels "di'sējs", bet atlaidi un sabīdīt, kad abi ir apmierināti arī nebija problēmu.
C19 laikā attālinātā apkalpošana un visa saistītā pierakstu apkalpošana bija līmenī, un biju ļoti apmierināts, jo "Zaraza" patiešām centās visu izsūtīt pēc iespējas ātrāk un visus apkalpot!
Jig.lv nav tieši mana mērķa auditorija, bet puikam ir daudz kas no tā, arī šis tas man (ieskaitot vienu jamagu).

PS. Tie kas apd'irš jig.lv, tieši to pašu dara ar citiem veikaliem, nezinu kāda ir viņu motivācija, nevar nopirkt to ko vēlas vai vienkārši skauž, vai vecais vissirslikti.lv ...
7.novembris 2022, 00:30 | links
 
Bija OK !

dzelziss, 6.novembris 2022, 23:18


Ja paņēmi par pilnu cenu, tad nemācēji pat normāli sakontaktēt..nu tā sanāk.
6.novembris 2022, 23:26 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager