Spininga kāti

Sveiki!
Ir doma iemēģināt roku lašu copei.
Meklēju kātu šim nolūkam.
Varbūt kāds var uzrakstīt kādu kātu skatīties, t.i., kāta garums, tests un varbūt vēl kam jāpievērš uzmanība? Kādu diametra auklu izvēlēties.
Katrā ziņā plānoju šim kātam ziedot līdz 150 EUR.
1.septembris 2015, 22:05 | links
 
Thnx
31.augusts 2015, 15:05 | links
 
Pie kura Rīgas tirgoņa interesēties par Major Craft spininga augšējo posmu? Sanāca saīsināt :), bet gribās atpakaļ to apakšējo testa robežu. Tirgo jau viņus visi, kam nav slinkums, bet kurš ir pārstāvis?

Headhunter, 31.augusts 2015, 13:25


Goldfish Lubānas ielā
31.augusts 2015, 14:16 | links
 
Pie kura Rīgas tirgoņa interesēties par Major Craft spininga augšējo posmu? Sanāca saīsināt :), bet gribās atpakaļ to apakšējo testa robežu. Tirgo jau viņus visi, kam nav slinkums, bet kurš ir pārstāvis?
31.augusts 2015, 13:25 | links
 
Pāķis pamatīgs un absolūti neizglītots - tāāādu kļūdām bagātu, bezsakarīgu murgojumu te uzskribelēt...DDD...

nu pa sp katu gan neuzskatu ka 143var maksat 115 ok!!tapat ka team salmo tioga-22gramiem ir labs kats tik ne lidz galam izdomats rokturis paresns bomigs un priekseja skruve pa garu nevajag tik daudz evas materialu spoles prieksa!!!!
cik ir paverots tad Salmo ir sada tendence problema taisa baigi resnos kata turamos un ja spole skruvejas pie kata no priekspuses tad pusi var drosi griezt nost un sanak kas lidzigs vantige serijas katiem

iesacejs50, 5.augusts 2015, 20:20
26.augusts 2015, 22:35 | links
 
Varbūt kādam ir spinings no Evergreen Light Cavalry CLCS-70ML. Ja tā, tad lūdzu padodiet ziņu, varbūt ir iespējams satikties un parādīt to. No manis alus vai konīts.
26.augusts 2015, 21:12 | links
 
Labāk apēd čību, nevis steidz pie personālijām, ja?
Pirms kādu saukt par pāķi, nenāktu par skādi iemācīties izmantot garumzīmes un pieturzīmes, tobiš tikt galā vismaz ar pamatskolas beigu pārbaudījumiem :)
5.augusts 2015, 20:50 | links
 
martons
atgal ar mega gudribam izcelies pakis ritigais tu esi
5.augusts 2015, 20:24 | links
 
nu pa sp katu gan neuzskatu ka 143var maksat 115 ok!!tapat ka team salmo tioga-22gramiem ir labs kats tik ne lidz galam izdomats rokturis paresns bomigs un priekseja skruve pa garu nevajag tik daudz evas materialu spoles prieksa!!!!
cik ir paverots tad Salmo ir sada tendence problema taisa baigi resnos kata turamos un ja spole skruvejas pie kata no priekspuses tad pusi var drosi griezt nost un sanak kas lidzigs vantige serijas katiem
5.augusts 2015, 20:20 | links
 
Opā, kreksis nolīda pagrīdē līdz cena pakāpās virs "čības ēšanas latiņas" un tagad jau lej žulti no citas puses, bet čību ēst kā negrib, tā negrib :D
Arī paķēru tādu kātiņu par tiem pat 115Eur agri pavasarī un viss štokos.
Neesmu finanšu cilvēks, bet pieļauju domu, ka pavājais eiro aŗī savu lomu uz cenām atstāj. Vēl pirms gada dažādus sīkumus pa vienam eksemplāram vilku no uzlecošās saules zemes caur ebay, tagad man uz to vairs nestāv īpaši, kad usd, rupji runājot, vienāds ar eur.
5.augusts 2015, 12:44 | links
 
es šo diskusiju ļoti labi atceros :D un tieši kā mini_me saka, veikala plauktā cena BIJA 115 EUR. Ja nemaldos lai ēstu čību noliktā likme bija 135 EUR :D Tas, ka tagad ir uzlikts uzcenejoums un kāts tiešām maksā vairāk, tas jau sen ir cits stāsts... (šī cik nojaušu ir jaunais kātu pievedums un pieļauju, ka kāti maksā dārgāk transportu vai citu izdevumu dēļ (man tiešām nav nemazākās jausmas))

arvis_an, 5.augusts 2015, 11:32


Cik atceros, tad to jau brīdināja, ka jaunie Salmo kāti vēlāk bus dārgāki, kā pirmie pavasara modeļi. Es savu paspēju iepirkt "pa lēto" un miers mājās :D Bet par konkrēto varētu arī maksāt esošo ciparu. Kāts labs!
5.augusts 2015, 11:47 | links
 
es šo diskusiju ļoti labi atceros :D un tieši kā mini_me saka, veikala plauktā cena BIJA 115 EUR. Ja nemaldos lai ēstu čību noliktā likme bija 135 EUR :D Tas, ka tagad ir uzlikts uzcenejoums un kāts tiešām maksā vairāk, tas jau sen ir cits stāsts... (šī cik nojaušu ir jaunais kātu pievedums un pieļauju, ka kāti maksā dārgāk transportu vai citu izdevumu dēļ (man tiešām nav nemazākās jausmas))
5.augusts 2015, 11:32 | links
 
zarāzij!
Man jau arī it kā nekādas daļas, bet arī es nevaru noturēties bez replikas. :DDD
iesacejs50 minēto Team Salmo Tioga TSTI9-742F modeli es iegādājos kaut kad agri pavasarī Salmo Daugavgrīvas ielas veikalā par tiem pašiem 115Eur, tāpēc šeit nu gan nebūs nekāda sakara ar izstādes politiku un PVN.
P.S. Cik atceros, tad stāsts ir par to, ka pirms šo kātu parādīšanās tirdzniecībā CL notika diskusija par iespējamajām cenām. Šķiet, ka iesacejs50 tomēr čību nenāksies degustēt. :DDD
5.augusts 2015, 11:18 | links
 
vot ka jau vienmer Salmo ozcelas ar savu cenu politiku Team Salmo Kats lidz 12Gr kas bija uz izstadi kipsala tik 25gab maksaja 115€ bet veikala cena salmo veikalos 143€
tatad ja pasizmaksas sim katam ir 50-60eiri tad salmo uzlicis 190%jeb 200% uzcenojumu:)))))))))
taakaa nevienu cibu man nav jaed!:)))))))))))))))))))))))))))


iesacejs50, 5.augusts 2015, 09:48


Man gan nekādas daļas, bet nevaru noturēties no replikas :)
1. Izstādē "Salmo" nepiedalījās, piedalījās privātpersonas cita uzņēmuma stendā
2. Noņem no 143EUR 21% PVN un iegūsi aizdomīgi līdzīgu ciparu, nevedina uz pārdomām? Veikalā čekus sit un PVN maksā...

P.S. A cik kurš liek uzcenojumu tas gan katra paša ziņā, naudu vajag skaitīt savā kabatā, nevis svešā... Un % uz maizes nesmērē un veikalā nepieņem, visa reālā matemātika notiek absolūtos skaitļos eiro un citās naudiņās un preces gabala pašizmaksu masveida ražošanā ir stipri abstrakts lielums ko izmanto tikai informatīvos cenas aprēķina nolūkos, a reāli rēķina ne jau uz vienu vienību bet gan uz kopējo investīciju ieguldījumu un atdevi visai preču partijai.
5.augusts 2015, 10:43 | links
 
vot ka jau vienmer Salmo ozcelas ar savu cenu politiku Team Salmo Kats lidz 12Gr kas bija uz izstadi kipsala tik 25gab maksaja 115€ bet veikala cena salmo veikalos 143€
tatad ja pasizmaksas sim katam ir 50-60eiri tad salmo uzlicis 190%jeb 200% uzcenojumu:)))))))))
taakaa nevienu cibu man nav jaed!:)))))))))))))))))))))))))))
5.augusts 2015, 09:48 | links
 
DAIWA MEGAFORCE

Kādas atsauksmes par šo kātu??

OskarsN, 2.augusts 2015, 14:38

Diezgan feins kāts. Ļoti labi tur zivi, ja trāpās kas lielāks. Tikai jāuzmanās ar auklas apmešanos ap gredzeniem, citādi spininga garuma saīsināšanās garantēta.
2.augusts 2015, 21:24 | links
 
Arī tur ir zandarti (walleye) un asari (yellow perch). Arī līdakas. :)
2.augusts 2015, 21:06 | links
 
Laba diena, mans te nejauši uz pusgadu iemaldījies USA. Ir plāns ar pacopēt (ezeros) iesakiet kādu normālu spini (ko var te iepirkt) lai var pēc tam mājās atvest un turpināt copēt ...

LV mērķa zivs zandarts .... te gan jau BASS.

UL neinteresē mājās ir ... doma par 5-20 gr (kaut kā tā)
2.augusts 2015, 16:27 | links
 
Man pirmais katinš bija megaforce.
Labs :) Neko sliktu nevaru pateikt.
2.augusts 2015, 16:17 | links
 
DAIWA MEGAFORCE

Kādas atsauksmes par šo kātu??
2.augusts 2015, 14:38 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager