Spininga kāti

to willijs
Šķiet, ka taustiju, vai vismaz redzēju, bet nav īsti atmiņā palicis, būs jāpievērš uzmanība. Paldies!
4.decembris 2014, 21:36 | links
 
Tepat Salaspilī viens foršs kātiņš bodē stāv!Tāds ar burkānkrāsas blanku!Likās loti labs uz tausti un nebija dārgs!Tubulars ar testu 2-8.gr ja nemaldos aizčāpo paskaties!)))
4.decembris 2014, 19:58 | links
 
Paldies, vīri. Sapratu, ka meklējumi vēl jāturpina.
4.decembris 2014, 19:22 | links
 
Man bija visu sēriju St. Croiz kāti. Extrimu garumā 76'' -10,5 gr pārdevu, kaut bija ļoti labs zandartu džiga kāts. Pārejos atstāju, kā ļoti labus. Man nepatika rokturis! Reizēm ,kā ar strāvu iebliež un neiegūla man rokā. Viszivīgākais un vis labāk rokā iegulst Elite , man garums 70'', līdz 7 gr Ligt. Tagad jaunie Elites nākot ar nedaudz samazinātiem riņķu diametriem. Avids man 96'' -28 gr līdaku bieds! Leģenda 70'' 10,5 gr superīgs kāts dažādām situācijām- tvičam, džigam ,rotiņam.
4.decembris 2014, 16:56 | links
 
Sorry, pārrakstijos, Team Salmo Small Game ir tubulārā spice! :) protams, viennozīmīgi tubular.
Par cenu jāprasa Ingusam, bet cik saprotu tad tavā budžeta kategorejā iekrīt stabili.
4.decembris 2014, 12:13 | links
 
Calzante ap 170€, Corto mazliet lētāks..

Robis88, 4.decembris 2014, 10:26


Biju domājis tos jaunos Salmo kātus, bet arī par šo info paldies.
4.decembris 2014, 11:45 | links
 
Forelēm toč soild neņemtu, tika tubular, turklāt ja strādāsi ar vobleriem, rotiem, un ja vēl gribēsi padžigot foreles, tad toč jāmeklē spinins ar tādu labu akciju - te ir grūti izskaidrot bet noteikti ne Extra Fast, varbūt pat ne Fast...
4.decembris 2014, 11:35 | links
 
Es forelēm noteikti neņemtu solid(līmēto) spici, bet gan skatītos uz tubular. Paskaties arī powder 2-8g versiju, veikalā kratot patika, ir paciets salīdzinot pret īsāko versiju :)
200 EUR robežās arī var uzbūvēt no rokas uz Rainshadow ISP 842 laikam F blankas, bet tas jātausta vai patiks, es ar tādu eju.
4.decembris 2014, 11:31 | links
 
Calzante ap 170€, Corto mazliet lētāks..
4.decembris 2014, 10:26 | links
 
kraft, kāda aptuvenā cena būs šiem kātiem?
4.decembris 2014, 10:06 | links
 
Sanders, es ieteiktu pagaidīt kad atnāks jaunie baltie Team Salmo Small game - solīdā spice,
čuika akūna, maziem voblerīšīem arī derēs, Fasts, met izcili, varēsi gan voblerīšus, gan mazos rotiņus, gan jigu. Jaudas rezerver arī viņam ir krietna, un pati spice ir salīdzinoši resna, neizskatās, ka tik viegli var salauzt. Vēl var paskatīties Graphiteleader Corto un par veco labo darba zirgu Calzanti arī nevajadzētu aizmirst, ja nerunājam par superaugstiem plauktiem.

No tevis nosauktajiem visi būs smagi pa stingru, manuprāt. Amīšu līdz 10gr, var mest arī 15-18gr...
4.decembris 2014, 08:06 | links
 
Sveicināti, vīri! Palīdziet izlemt. Gribu nomainīt veco Shimano Alivio 2.10m, tests 2-8g foreļu kātu pret jaunu. Šis šķiet nedaudz par garu un par mīkstu. Skatos apmēram uz 2m kaut ko "ātrāku" un kvalitatīvāku. Piemēram:
1.Lamiglas X11 Freshwater LX662LS, 2,01m, tests 3,5-14g, fast. Par - mūža garantija, pret - liels tests priekš foreļu mānekļiem.
2.St.Croix Avid AVS66MF2, 2,00m, tests 3,54 - 10,6g, fast. Par - firma esot kā RollsRoycs starp spiningiem, pret - liels tests, padārgs.
3.G.Loomis SR 782-2 GL3, 1,98m, tests 1,78 - 8,9g, fast. Par - ideāli atbilst tests, pret - padārgs.
Visi šie kātiņi maksā no 130 - 205eur, kas man nav maz. Tāpēc arī lomka. Negribās nopirkt kaut ko krutu, kas vēlāk izrādās īsti neder. Neesmu sportists, bet parasts krūmu bridējs. Gadās pa brikšņiem laužoties visādi, kā uz to reaģēs tīrasiņu aristokrātiskie spiningi? Varbūt nav jācenšas izlēkt no zābaku lencēm un jāņem kaut kas vairāk darba zirgam pietuvināts, piemēram Favorite Blue Bird, 1,92m, tests 1-7g, extra fast. Par - labas ekspertu (tigotāju) atsauksmes, ļoti laba cena, solid (pilnā) spice, pret - vai x-fast nebūs par kokainu, nav korķa rokturis.
Forelēot izmatoju voblerus, ļoti reti arī rotiņus, bet ar džigu vēl nesmu sācis (nelietoju). Padalietis, lūdzu, pieredzē, pamatojiet atbildes, iesakiet varbūt vēl kādus variantus. Paldies jau iepriekš. Ne asakas!

Sanders, 3.decembris 2014, 23:15



Neesmu forelists, bet vienmēr saku cilvēkiem, ka nevajag pirkt kātus , kurus pēc tam bail lietot dēļ zaudējumu riska. Uz augsto/dārgo galu jāskatās tad kad sasniegta noteikta fanātisma pakāpe un droši zini ko un kāpēc gribi, esi gatavs lietot (un arī lauzt). Ja visu laiku jāstreso par kātu, tad puse no copes prieka vējā :(
Šajā gadījumā gan domāju, ka Blue Bird 1-7g būs garām, tas ir izteikts mikrodžiga kāts, spice ļoti delikāta, vobleriem straumes apstākļos, pat maziem, tas vienkārši nav paredzēts. 3-12 versija vēl var būt. Bet tie nav foreļu kāti, forelēm, pēc manas saprašanas, vajag biki paraboliskāku stroju - fast vai moderate fast, kas ļauj labāk amortizēt izvadīšanu. Ja gribi, atnāc pie mums uz Avotu 17 pataustīt, ir arī klasiskie voreļu kāti no Varivas, kas gan jau ir divos simtos.

P.S.
Principā tīri labas atsauksmes ir dzirdētas par Team Salmo Powder, bet lietojis un tausījis neesmu.
4.decembris 2014, 00:09 | links
 
Sveicināti, vīri! Palīdziet izlemt. Gribu nomainīt veco Shimano Alivio 2.10m, tests 2-8g foreļu kātu pret jaunu. Šis šķiet nedaudz par garu un par mīkstu. Skatos apmēram uz 2m kaut ko "ātrāku" un kvalitatīvāku. Piemēram:
1.Lamiglas X11 Freshwater LX662LS, 2,01m, tests 3,5-14g, fast. Par - mūža garantija, pret - liels tests priekš foreļu mānekļiem.
2.St.Croix Avid AVS66MF2, 2,00m, tests 3,54 - 10,6g, fast. Par - firma esot kā RollsRoycs starp spiningiem, pret - liels tests, padārgs.
3.G.Loomis SR 782-2 GL3, 1,98m, tests 1,78 - 8,9g, fast. Par - ideāli atbilst tests, pret - padārgs.
Visi šie kātiņi maksā no 130 - 205eur, kas man nav maz. Tāpēc arī lomka. Negribās nopirkt kaut ko krutu, kas vēlāk izrādās īsti neder. Neesmu sportists, bet parasts krūmu bridējs. Gadās pa brikšņiem laužoties visādi, kā uz to reaģēs tīrasiņu aristokrātiskie spiningi? Varbūt nav jācenšas izlēkt no zābaku lencēm un jāņem kaut kas vairāk darba zirgam pietuvināts, piemēram Favorite Blue Bird, 1,92m, tests 1-7g, extra fast. Par - labas ekspertu (tigotāju) atsauksmes, ļoti laba cena, solid (pilnā) spice, pret - vai x-fast nebūs par kokainu, nav korķa rokturis.
Forelēot izmatoju voblerus, ļoti reti arī rotiņus, bet ar džigu vēl nesmu sācis (nelietoju). Padalietis, lūdzu, pieredzē, pamatojiet atbildes, iesakiet varbūt vēl kādus variantus. Paldies jau iepriekš. Ne asakas!
3.decembris 2014, 23:15 | links
 
Ir man arsenālā (tvičam) St.Croix Legend Xtreme (LXS70MF2) un ir tikai tās labākās atsauksmes. Ar labu auklu un spoli kluss un patīkams darbībā. Izmantoju #1,5 (pēc JP) auklu un tievie riņķi nerada nekādas problēmas, kā arī rokturis (ir nedaudz jāpierod) ir OK.
2.decembris 2014, 15:37 | links
 
Liels paldies par pieredzi.. līdz šim no lasīta biju sapratis, ka trijnieks ir sekojošs: Extreme, Tournament, Avid. Par Eliti nav daudz labu vārdu.

Man jau nu ļoti patīk Tournaments pēc izskata, roktura utt.. Tas varētu būt ar tādām pat īpašībām kā minētais LES76MF.

PS Kādēļ diemžēl 7'0? Vai tad 213cm minimālais ideāls soningošanai no laivas? Manā galvā ideāls ir no 7'0-7'2 max. :)

sigi, 1.decembris 2014, 14:12


Tournament pēc manas izpratnes ir vairāk kā kastinga kāts (tas, ka kāts atsedzas starp spoli un kāta galu ir tikai vizuāli labāks par xtreme, bet praktiski neatšķiras no xtreme, kam tā daļa ir pārklāta ar plānu EVA materiālu). Man ir arī viendaļīgais legend Elite LES66LF - fantastisks kāts, bet diemžēl standartā nāk ar "parastajiem" riņķiem, kas reizēm ir kaitinoši, ja smalka pītene ķeras aiz riņķiem.
Manuprāt Elite izvēlas mazāk, jo to pielietojuma specifika ir nedaudz cita , es teiktu, ka šaurāka, kā arī riņķi ir zemākas klases kā extreme kātiem (rokturis man labāk tīk Elite kātiem).
P.S. tās ir tikai manas domas un mani secinājumi (R).
1.decembris 2014, 17:28 | links
 
Sigi, man ir TBS71MHF, lietoju 2 sezonas kā tviča kātu, mailēm 15-28gr. Ja vajag raksturot ar pāris vārdiem - slotas kāts. Pieļāvu nelielu kļūdu, pērkot nepiemērīju, kā tas guļ rokā ar spoli. Man tas īsti neieguļas, roka piekūst ātri un salst, kad ir auksts ārā. Esmu mēģinājis džigot ar to, no 15gr + māneklis kaut ko jūt (neesmu liels džigits, nav ar ko daudz salīdzināt), bet gumijas, bleķa un rotiņa mētāšanai es to neredzu, esmu radis tos mētāt ar paraboliskāku daiktu. Ar citiem St Croix kātiem pagaidām neesmu strādājis.
1.decembris 2014, 15:28 | links
 
Elite ir kā Stradivari vijole nu vienkārši klasiska un laba!!!)))
1.decembris 2014, 15:00 | links
 
"Tas varētu būt ar tādām pat īpašībām kā minētais LES76MF."- šis domāts kā jaut.teikums :)
1.decembris 2014, 14:13 | links
 
Liels paldies par pieredzi.. līdz šim no lasīta biju sapratis, ka trijnieks ir sekojošs: Extreme, Tournament, Avid. Par Eliti nav daudz labu vārdu.

Man jau nu ļoti patīk Tournaments pēc izskata, roktura utt.. Tas varētu būt ar tādām pat īpašībām kā minētais LES76MF.

PS Kādēļ diemžēl 7'0? Vai tad 213cm minimālais ideāls soningošanai no laivas? Manā galvā ideāls ir no 7'0-7'2 max. :)
1.decembris 2014, 14:12 | links
 
Pāris mēnešus lietoju LES76MF, kāts lielisks džigam, voblerus līdz 15gr mierīgi var dancināt pat tuvu hardcore režīmam. Lielākus neesmu testējis.
Runājot par auklu un riņķiem - nu nezinu, man uz līdakām aukla #1.8 iet cauri mazajiem riņķiem bez problēmām. Riņķu un auklas diametra attiecībā problēmu nesaskatu ;)
1.decembris 2014, 11:52 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager