Spininga kāti

Daudzi droši vien iebildīs.. taču es labprāt redzētu arī dažādu copes preču reklamēšanu/testēšanu LV vidē (ne tikai specifiskas tehnikas utt.).. Bieži vien MN vai MaO raidījumos tiek pastāstīts par inventāru.. tomēr, jo vairāk cilvēki padalās ar saviem iespaidiem par konkrētiem rīkiem, jo vairāk var novērtēt lietas pirms pirkt.. te es nedomāju, ka vajadzētu baigos noslēpumus atklāt.. vnk no formuma var spriest, ka cilvēki copē ar tik dažādiem rīkiem (gan ekon.klases, gan top klases), kādus nemaz pie mums LV nevar apskatīt.. tad nu interesanti būtu paklausīties un paskatīties viņu iespaidus.. ;)
10.oktobris 2014, 14:04 | links
 
VSOP, Izskatās ka neesi sapratis domu. lai jau paliek ;)
10.oktobris 2014, 13:22 | links
 
VSOP, atļaušos nepiekrist. Intereses pēc, noskaties MN raidījumu par Engures ezeru. Ja pareizi atceros, bija arī par Burtnieku, bija manuprāt par Daugavu. Ļooti izglītojoši un nebūt ne tas vājākais LRČ dalībnieks tos pasniedza ;)

Modzha, 9.oktobris 2014, 21:55


Iespējams, ka tas , kas vienam ir interesanti un jaunums, tas citam ir sen zināms risinājums. Šobrīd nav daudz sportistu, kuri strādā copeslietu firmās, šo sportistu atbalstam tirgotāju loks ir zināms, attiecīgi veidojas sižeti
10.oktobris 2014, 12:36 | links
 
Nu tā viš ir!Vienmēr jau gribās kaut ko jaunu,nagi niez bet-Parasti apstādina doma a vai vajag?Mikruhā neiespringstu,bet jigam,twičam un klasikā domāju ka esmu nopakojies.)))))Nu ja nu Crokšiem kas jauns parādītos,nu tāds ka ieguļas rokās.)))))Varbūt kādu spoli varētu ieķert,bet vai vajag ja strādā tas kam esmu bijis uzticīgs!Un kam pirkt jaunu auklu ja vecā nav vēl nolietota?Nu gumijās un jiggalvās tur gan ūūūūū aiziet gana daudz bet tā jau lielgabalu gaļa.)))))Nu kaut kā tā!Viss rīt uz cop jāiet čučāt atskaite par konzerviem būs vakarā!))))
9.oktobris 2014, 22:44 | links
 
Starp citu, atgriežoties pie kātiem... Fliper, ja sanāk un nav grūti, izlasi manu rakstu pēdējā "Copeslietu" numurā par kātu vēsturi un grafītiem. Tur kā rezi es Tev piekrītu tai daļā, ka nav jāpārspringst uz tehnoloģisko nianšu ķidāšanu, ja kāts patīk un guļas rokā, tad jāņem un jācopē nevis jāpēta zem mikroskopa, visi tie cipari un moduļi ir stipri no gaisa paķerti. Bet nu , sit mani nost, nevaru es sevi piepiest nepirkt un nemēģināt visādas "finķikluškas", jauns kāts vai māneklis copmanim ir kā dāmai jauna cepurīte... Pērk ne jau tāpēc, ka nebūtu ko galvā likt, a tapēc ka patīk un iepriecina :)
9.oktobris 2014, 22:30 | links
 
Atbildēšu tā-Ar vieniem un tiem pašiem mānekļiem nestrādāju gan(lasi,vienmēr meklēju kaut ko interesantu),cenšos tos dažādot un kā jau rakstīju ja patīk forma,bet neapmierina krāsojums tad.....!Un kas jauns ir izgudrots raustāmpuļķu jomā?Nekas,pat krāsojumi nemainās,gadiem!Ļoti reti uzpeld kaut kas interesants!A tā puļķi ka jau puļķi!)))))Tikai skaļas reklāmas vot šitas ķer!Ups ne par tēmu!Japāņu spiningi arī rulz,kad izdomāsu spēkoties ar 100gr asarīšiem pāriešu uz Tenry!
9.oktobris 2014, 22:24 | links
 
JIG vai nākotnē plānots potoon 21 kāti pārdošanā?

4undra, 9.oktobris 2014, 22:10


Pontoon21 pārstāvis ir SIA "GOLD FISHING" (veikals Prūšu ielā 25), īpašnieks Vitālijs Karpenkovs ir viens no labākajiem Latvijas spiningotājiem, tiešām saprot ko dara, un veikals viņam ir patiešām labs. Par Pontoon jāprasa viņam. Mēs no Pontoon21 turam pie sevis tikai gumijas (ļoti nesliktas starp citu), bet kātus pagaidām neesam plānojuši, ja nu pēc telpu paplašināānas uz pavasari.
9.oktobris 2014, 22:22 | links
 
JIG vai nākotnē plānots potoon 21 kāti pārdošanā?
9.oktobris 2014, 22:10 | links
 
VSOP, atļaušos nepiekrist. Intereses pēc, noskaties MN raidījumu par Engures ezeru. Ja pareizi atceros, bija arī par Burtnieku, bija manuprāt par Daugavu. Ļooti izglītojoši un nebūt ne tas vājākais LRČ dalībnieks tos pasniedza ;)

Fliper, neapnīk visu laiku strādāt ar vieniem un tiem pašiem mānekļiem gadiem ilgi ? Nu tāpat kā braukt ar žiguli, arī tad kad var atļauties VW ? Katram savs izpētes cikls ir jāiziet, ja gribi kļūt labāks copmanis ;) iedod strādājošu mānekli, bet nemāki to pasniegt zibvīm - nekas nestrādā :)

p.s. Ja par špiņu kātiem, interesē pamēģināt MC KGlights ajing kātu darbībā. Kadu bairīti uzsauktu, ja varētu ar to pāris izmēģinājuma metienus izdarīt.
9.oktobris 2014, 21:55 | links
 
Šeit drīzāk iet runa par ko citu, un proti par to ka tiek intensīvi reklamēts viens konkrēts veikals gandrīz visās sadaļās!(((( Varbūt Adminam vajadzētu ieviest kādas korekcijas šajā sakarā? Savādāk tas atgādina Sudrabas masveida kampaņu! Nu citas bodes tā nedara vai ne?

flipers, 9.oktobris 2014, 13:35


Ja vari norādīt kur un kā ir reklāma un būtu pārkāpti foruma noteikumi, tad raksti adminam. Par jaunumiem bez jebkādas cenu utt. norādīšanas informējam veikalu sadaļās, kas tam arī ir domātas. Par visu pārējo vienkārši piedalos diskusijā, dalos pieredzē un izsaku savu subjektīvo viedokli, tāpat kā citi aktīvie foruma dalībnieki. Rakstu arī žurnālā "Copeslietas", cenšos sniegt padomus un atbildēt arī privātā sarakstē, jautājumus uzdod pietiekami nebūt ne tikai par mūsu veikala produkciju. Ja citu veikalu pārstāvji tā nedara, tad, manuprāt, to nebūt nevar uztvert kā komplimentu, ka viņi nedalās ar savu pieredzi.
9.oktobris 2014, 20:48 | links
 
Bļin, tak aizveraties un runājat par tēmu, nevis izrādiet savu lielu pārgudrību un "zināšanas" .
Šeit nav Spama dadaļa.
9.oktobris 2014, 19:36 | links
 
Sigi.

Ar ko labāk jāsi, ar vienkāršo sugas ķēvīti, ko, protams, bez bēdu var darīt, bik paskubināt, piebarot utt, jebšu seksīgu, elegantu, maigu un jūtīgu sugas ķēvi, kas klausa katrai tavai pavēlei, turklāt no puss vārda :)
9.oktobris 2014, 19:32 | links
 
Grūti būs ar tiem copes tehnikas video. Daudzi notiem, kuri patiešām jēdz šīs lietas, sacenšas LČ un citos mačos, tā sacīt - konkurentus skolot negrib, bāzes lietās visi padalās, bet niansēs -hmmm. Kuri nestartē - savukārt kaifo, ka viņiem ķeras un citiem nē ;) Arī tas ir jāņem vērā. Vēl ir tā lieta, ka nav sevišķi daudz ūdeņu, kur šādus video iefilmēt ar rezultātu. Kā likums - katrs video sižēts izsauc gribētāju vilni, kurš savukārt vai nu noplicina vietu, veido bara efektu utt.

Par spiningiem ir tā, ka gadiem vari copēt ar kātiem līdz 100 EUR un ķert zivis. Bet kāti apnīk un dzīve tikai viena - kāpēc neķert ar labiem rīkiem? Tā arī veidojas še tā diskusija. Viena daļa uzstāj, ka nafig dārgo inventāru nevajag(jo vienkārši nespēj novērtēt to ko nezin) un otra daļa - kuri zin, experimentē un lieto. Novēlu katram iespēju copēt ar labu inventāru!
9.oktobris 2014, 17:43 | links
 
Esmu novērojis, ka katrā no copes veidiem šeit forumā ir savi eksperti, kas ļoti aizraujas, piemēram, ar twiču, džigu, mikro džigu utt. Būtu jauki, ja šie cilvēki ievietotu video, kur padalās ar savu pieredzi un uzskatiem, kā arī pastāsta ar ko copē pašlaik, un kam gājuši cauri, lai nonāktu pie tiem rīkiem, ar ko copē tagad.. Lūk, tad būtu laba materiālā bāze un video nebūtu ņemts no RU vai com saitiem, bet tepat LV uz LV ūdeņiem.. :)
9.oktobris 2014, 17:00 | links
 
.. vispābā, gan šo tēmu gan arī katru otro tēmu gandrīz prasās sadalīt divās plūsmās tjip :
-spininga kāti elitei.
-spininga kāti pārējiem. utt !
9.oktobris 2014, 16:15 | links
 
Neliela piebilde-Foruma noteikumi2.5!

flipers, 9.oktobris 2014, 13:50


gadījumā nestrādā kādā Valsts iestādē par ierēdni? Kaut gan tādi jau esam.
9.oktobris 2014, 15:24 | links
 
fliper

kā lai iesācējs bez pieredzes uzreiz nopērk vobleri kas strādā? Tieši tāpēc visiem mums ir "nevajadzīgi" vobleri. Tikai no "kļūdām" mācāmies.

Mr. Dzintars precīzi pateica - pārlēkt kaudzi nevajadzīgu vobleru. Es šo kaudzi sāku pārlēkt sastopot savā dzīves ceļā konkrētu veikalnieku, lai vieglas smiltis viņam. Pirms tam tie simpātiskie Salmo u.c. man ieskapēja lietas bez kurām var iztikt. Veikalnieks vienmēr gribēs pārdot, bet gudrs veikalnieks darīs to tā lai klients pie viņa atgrieztos.
Un vispār - taisos iepirkt RUDRU!!! :) ir idejas kur un kā to pielietot. Pirkšu fish bone, patīk tie čaļi. Te arī ir reklāma?
Labi, nošokēšu vēl fliperi - JIG.LV esmu jau iztērējis ap 150 eur un ko nu? :)
9.oktobris 2014, 15:22 | links
 
Fliper!
Varbūt tomēr padomā par to konservu fabriku......
9.oktobris 2014, 13:53 | links
 
Admins šeit ierodas atbilstoši garastāvoklim ;) Ko grib to dzēš, ko negrib to nedzēš ;)
9.oktobris 2014, 13:52 | links
 
Neliela piebilde-Foruma noteikumi2.5!
9.oktobris 2014, 13:50 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager