Spininga kāti

Jau kādu brīdi taustīju un pētīju ukraiņu FAVORIT kātus. Viņi baigi cīnās pa Ukrainu un Krieviju, tagad arī Eiropā rullē pēc šī gada izstādes EFTEX 2014, kur ar savu nākošā gada dārgā gala modeli SOLO arī balvu dabūja arī Eiropā http://favorite-fishing.com/category/news/?lang=en.
Bet ne par to stāsts... Taustīju un taustīju, nevaru teikt, ka visas lietas patika, tur daži modeļi likās jocīgi, bet nu viņu vieglā džiga modeļu sērijai BlueBird naetradu kur piesieties... A es esmu piekasīgs :) Nav nekāds kosmoss, protams, ir kaudzēm labāku kātu, bet tie maksā vismaz 120-150EUR, a šitie 2x lētāki. Nostrādāts forši, blankas nav līkas, Fuji tipa spoles turētājs, rinķi uzlikti akurāti, izvietojums arī kaut kas KR Concept līdzīgs, nav tik viegli kā japāņi, taču arī ļoti viegli savai klasei, asa akcija un labs balanss, praktiski nav spices parazītkustību. It kā jau biju nolēmis budžeta galu uz veikalu neņemt, nav zolīdi balkus japānim, bet šos tagad testam paņemu un toč liekas, ka nebūs kauns tirgot.Tiem kātiem reāli būtu jamaksā vairāk!

A vot viņu zandartu sērija Zander, kas stipri dārgāka man nepatika. Nez ar kuru galu tur domāts un kāda ideja, bet nu tādus lakas klučus uz gala riņkiem uzlikuši, ka man uzreiz atsitās doma viņus ņemt testam, tā vien liekas ka aiz tiem rimbuļiem aukla pīsies. Mož man nav taisnība un es kaut ko tai štukā nesaprotu :(

Smago galu es nepētīju, pašlaik man īsti nav to kur bāzt un nejūtos arī kompetents, bet vēl man iepatikās un iegūlās rokās viņu New Spirit modeļi, cipaŗa ap 80-90 naudiņām. Asas cietas blankas, vajadzētu būt labam skanīgumam un "čuikai", Fuji ručka, Fuji K-Type riņķi. Varētu būt perfekti tviča kāti. Jātestē, es gan tvičoju maz, laikam 1.98m 4-18g modeli paņemšu sev dropšotam, kaut kā baigi rokā iegūlās, nevar tādu zīmi nu augšas ignorēt :)
28.jūlijs 2014, 22:56 | links
 
Svieki!

TEAM SALMO TIOGA (TSTI5-702F) / Garums (m) 2.13, Tests (g) 0.5-5.5 gr.

Ieplaisāja kāta apakšējā daļa starp spoles turētāju un pirmo riņķi (kā sakās aizgāja pa šķiedru metiena laikā).

Varbūt kādam ir aizķērusies šī konkrētā modeļa spininga kāta apakšējā daļa....
Labprāt atpirkšu par sakarīgām naudiņām!!!

Jo situācija ir diezgan nepatīkama... nesen tika atsevišķi iegādāta jauna spicte un ir arī vēcā spicite bez pirmā posma.... BET APAKŠĒJĀ kāta daļa ir beigta....

Varbūt kādam ir kāds INFO kur kko tādu var salabot vai atsevišķi nopirkt.....

Paldies!
28.jūlijs 2014, 09:54 | links
 
Tuvākajās dienās plānoju sūtīt pasūtījumu Lamiglas kātiem.Ja kādam interesē,apskatiet www.lamiglas.com un informējat,ko vēlaties,prasat cenu.
Ko es varu ieteikt?Viennozīmīgi lašu kāti,Certfied Pro sērija,jaunā Redline sērija.Protams arī citas sērijas,gaume un maciņš katram savs.
Ja runājam par līdaku un asari,tad vērts apskatīt X Pro Bass un jauno EXCEL II Bass sēriju.
15.jūlijs 2014, 16:28 | links
 
raihs, ja ne sikrets, kādā veida? it kā stiprie špini...
4.jūlijs 2014, 15:17 | links
 
Lai arī salūza,par sūdiem saukt tos man mute neveras. Viegli,"sausi",jūtīgi,un vēl gribēt,lai izturīgi-tas būtu par audz prasīts. Pieļauju,ka pat tīri teehniski neiespējami. Kaut kas no tām visām augastākminētajām īpašībām ir jāziedo. Es labprāt ziedoju to izturību-hui s nim-nopirkšu arī trešo kātu,ja vajadzēs,bet copētprieks ar tādu kātu ir krietni vien lielāks.
3.jūlijs 2014, 23:14 | links
 
Nekad savā pārdesmit gadu copes praksē nebiju salauzis nevienu kātu(ja nu vienīgi kāta reāla noguruma un lielā gadagājuma dēļ salūzt paši no sevis bezsakarā). Un tad pēkšņi gada laikā divi-un abi divi jauni St.Croxsi! Nav dīvaini,ne?:)

raihs, 3.jūlijs 2014, 20:18


Tāpēc jau arī es tādus dārgus s...s nepērku! :) Pietiek ar SHIMANO Catana par 40 ērikiem. Sirds pārlieku nesāp, ja salūzt. Vispār Latvijā nav nekādas lielās izvēles, ko pirkt. Interneta veikali ir laba lieta, tikai nevar aptaustīt -jāvelkas uz veikalu anyway un tad jau tā 5 ēriku starpība nespēlē lomu. Tā pat sanāk par pasta izdevumiem to samaksāt. Būs jāizčeko UK Portsmutā oktobrī komandējuma laikā, varbūt kas sakarīgs rodas.
3.jūlijs 2014, 20:26 | links
 
Nekad savā pārdesmit gadu copes praksē nebiju salauzis nevienu kātu(ja nu vienīgi kāta reāla noguruma un lielā gadagājuma dēļ salūzt paši no sevis bezsakarā). Un tad pēkšņi gada laikā divi-un abi divi jauni St.Croxsi! Nav dīvaini,ne?:)

raihs, 3.jūlijs 2014, 20:18


Zinot to no kurienes viņi ir nākuši, domāju, ka nav nekas dīvains :D
3.jūlijs 2014, 20:20 | links
 
Nekad savā pārdesmit gadu copes praksē nebiju salauzis nevienu kātu(ja nu vienīgi kāta reāla noguruma un lielā gadagājuma dēļ salūzt paši no sevis bezsakarā). Un tad pēkšņi gada laikā divi-un abi divi jauni St.Croxsi! Nav dīvaini,ne?:)
3.jūlijs 2014, 20:18 | links
 
ir tāds teiciens - zemē nolikts spinis ir salauzts spinis. Tā kā viss pašu rokās un acīs :)
3.jūlijs 2014, 19:56 | links
 
Kātus parasti laužam mēs paši,,,,
3.jūlijs 2014, 18:25 | links
 
Hmm vajadzētu jaunu kātu priekš ventas pašreiz lietoju 2,4 m salmo ultra spin (kautkā tā), bet salūza (sūds), vēlētos kādu 2,7m , parasti izmantoju vieglus mānekļus ar pavieglu testu.
Neko pārāk dārgu, kādi ieteikumi?

Keiko, 3.jūlijs 2014, 17:49
3.jūlijs 2014, 18:24 | links
 
Hmm vajadzētu jaunu kātu priekš ventas pašreiz lietoju 2,4 m salmo ultra spin (kautkā tā), bet salūza (sūds), vēlētos kādu 2,7m , parasti izmantoju vieglus mānekļus ar pavieglu testu.
Neko pārāk dārgu, kādi ieteikumi?
3.jūlijs 2014, 17:49 | links
 
to fiskare
man ir surfmaster ultra izskatās labs,vēl nav mērcēts.cena skaista.
3.jūlijs 2014, 17:16 | links
 
St. Croix Legend Xtreme arī nav kur aizkabināt vobleri, bet dēļ tā kāts sliktāks nepaliek:)

kaspars71, 3.jūlijs 2014, 16:33

Kamēr nesalūzt!:)
3.jūlijs 2014, 16:49 | links
 
St. Croix Legend Xtreme arī nav kur aizkabināt vobleri, bet dēļ tā kāts sliktāks nepaliek:)
3.jūlijs 2014, 16:33 | links
 
Strike Pro Tiny Busterīši rullē! Man pat ir bijis, ka ņem uz velcīti. Sākotnēji, kamēr iemācās, ķeras arī tāpat ietinot. Ja vēl tiem piedomātu sarkanas gumijas asti kā lielajam Wolf tail vispār būtu super.
Salmo gan manā arsenālā nerulē. Ir arī slaideri kastē, bet neko neesmu uz tiem noķēris. Skrāpējumi uz sāniem ir tikai no citiem āķiem. Vispār par to firmu gribas teikt, ka tās produkti ir s..c ar diviem "C" beigās. Man stāsta veikalā, ka džigu kāti ir superīgi, bet es vienu kātu nopirku savam ABU ziepju trauciņam. Iedomājieties - lencītes kur aizkabināt voblerīti, roterīti nav. Riktīgs Low End. Pirktu tikai tad, ja nebūtu nekā cita, ko izvēlēties. Un toreiz arī nebija.
Tūlīt Salmo atbalstītāji sakritīs virsū, bet par gaumi nestrīdas. Arī negatīvas atsauksmes ir iemesls, lai uzlabotu produktu kvalitāti.
3.jūlijs 2014, 16:28 | links
 
quickbot: ar Team Salmo tioga TSTI8-752F (tubulārais) 2.30m vai 1,98m - 7-23.gr!! Manuprāt samērīgs universālis iesācējam!!! Džērks kā tāds ir smago mānekļu raustīšana apmēram 60gr un uz augšu, bet ir daudz mānekļu, kas ir lielo brāļu miniatūras versijas un piemērotas parastiem spiningiem. Piemēram, "Micro" džērkot var gan baby buster, buster jerk V, salmo slider 7-5cm, gan Twičam mailes līdz 9cm izraustīt, (protams ne dziļās versijas), gan džigot palielas gumijas 8-10cm uz līdaku, teiksim no 8-15gr džiggalvām....

... tad kad sapratīsi, kura metode tev ness vislabākos rezultātus vai iet pie sirds, tad jau vari papildināt savu arsenālu ar speciāli izgatavotu kātu attiecīgai metodei!

dzhams, 3.jūlijs 2014, 09:44


Piekritīšu, ka Strike pro mazie džerkiņi ir ļoti intersanti mānekļi. Arī mazākais Tiny Buster ir ļoti zivīgs un svars māneklim ir ļoti pateicigs. Poļu Salmo slaideri arī ir vērtējami kā labi, zivis ķeroši vobleri (visos izmēros, atliek tik izvēlēties, kas kātam atbilstošāks). Ne asakas!
3.jūlijs 2014, 10:33 | links
 
Paldies, tagad biš kāda skaidrība jau ir. Man jau iepatikās jig tehnika, vismaz viģikos baigi interesanti izskatās. Tagad tik jābrauc uz upi un jāmēģina tā padarīšana.
3.jūlijs 2014, 10:12 | links
 
quickbot: ar Team Salmo tioga TSTI8-752F (tubulārais) 2.30m vai 1,98m - 7-23.gr!! Manuprāt samērīgs universālis iesācējam!!! Džērks kā tāds ir smago mānekļu raustīšana apmēram 60gr un uz augšu, bet ir daudz mānekļu, kas ir lielo brāļu miniatūras versijas un piemērotas parastiem spiningiem. Piemēram, "Micro" džērkot var gan baby buster, buster jerk V, salmo slider 7-5cm, gan Twičam mailes līdz 9cm izraustīt, (protams ne dziļās versijas), gan džigot palielas gumijas 8-10cm uz līdaku, teiksim no 8-15gr džiggalvām....

... tad kad sapratīsi, kura metode tev ness vislabākos rezultātus vai iet pie sirds, tad jau vari papildināt savu arsenālu ar speciāli izgatavotu kātu attiecīgai metodei!
3.jūlijs 2014, 09:44 | links
 
varbūt kāds zin kur var iegādāties PONTOON 21 GAD HARRIER spiningus:)

4undra, 1.jūlijs 2014, 16:01

Balvos tirgū-atvesti no Pleskavas par 40 Eirām,pats paņēmu divus
3.jūlijs 2014, 09:26 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager