Spininga kāti

Cik var saprast mūsdienīga makšķerēšana daudz neatpaliek no reaktīvo motoru būves :D Pašlaik saprotu to, ka vienas receptes kā sākt spiningot ar UL nav. Cik cilvēku, tik viedokļu un pieredzes stāstu. Mēģināšu kaut kā sākt. Ar kādu kātu - liels jautājums. Jebkurā gadījumā paldies visiem, kuri komentēja un dalījās ar zināšanām un pieredzi.
12.septembris 2022, 20:07 | links
 
Kometars Zaraza - sis galigi nu nav armaturas stienis vai sportinieks, es vairak teiktu uz fast pusi kas lieliski sien asari. Ari visas atsauksmes par so katu ir uzsverts ka tas nav stienis ka visi parejie Arioni.
Pie tam izskatas ka CF paplasina savu asortimentu ar fast katiem - ASRE702ULS, jaunas Alfas nu galigi vairs nav armaturas stieni.

Krastanags, 11.septembris 2022, 20:36


Ar "armatūras stieni" bija domāta AKCIJA. Ļoti cieta un asa - manā personīgajā uzskatā nepiemērota pirmajiem soļiem mikrodžigā... Piemērota tad, kad zini, ko un kā dari, un, ka tiešī tā un ne savādāk pašam patīk...

P.S. Alpha vakar testēju, ja kas. Lielisks kāts, bet atkal - ļoti specifisks, manā ieskatā, tieši tik pat nepiemērots kāts iesācējam. Tur otra galējība. Īsa atskaite par testu manā Facabook: https://www.facebook.com/profile.php?id=100006010338729
11.septembris 2022, 21:04 | links
 
Skatos, ka Inspire līdz 7g ir tikai solid versijā. Vai man, kā iesācējam, nebūtu universālāks kaut kas ar tubular spici? Solid spices esot kas līdzīgs fīdera spicei.

AZet, 11.septembris 2022, 20:03

Paga, tad kas ir prioritāte "universālāks" vai " specializēts mikrodžigam"? :)
Lielākā daļa tieši mikrodžiga kātu ir solid, respektīvi ar ielīmētu spici ( arī te minētais Arion, ja kas). Nu tad sākam ar teoriju biki... :) Kāpēc vispār tās spices līmē ? Tīri pēc fizikas, tak viengabala konuss jebkurā gadījumā labāk novadīs vibrāciju nekā ielīmēta spice. Standarta spininga blanka (nez kapēc to apzīmējumu "tubular" uzsver vairāk tikai mazajos testos, citiem neraksta baigi klāt, jo tas pašsaprotami) ir tīts dobts konuss, resnāks vai tievāks ar noteiktu apakšas un spices diametra atšķirību. Vidējos un lielos testos tur nav problēmu... Bet līdzko vajag panākt lai spicei būtu savādāki raksturlielumi kā apakšai (lai būtu "mīkstāka" un/vai "ātrāka") tā sākas tehnoloģisks gemorojs, grūti to konusu tā uztīt ar tik lielu atsķirību elsatības rādītājo - vai nu pārāk tieva ļurīga "niedrīte" pamatā vai atkal baigi resna spice. Jā, tur var visādus risinājumus taisīt, miksēties ar grafītiem utt. bet nu budžeta galā to neviens baigi nedara. Nu un tur tad risinājums - ielīmēt spici, kas uzvestos savādāk nākā pārējā blanka. Mikrodžiga gadījumā , tas padara spici labāk metošu mazos gramus, kā arī uzlabo iespēju vizuāli redzēt copi. Ja daži (ne visi) pieredzējušie buki saka, ka uz to spici nav ko skatīties, visu jājūt rokā, tad bez pieredzes to izdarīt ir ļoti, ļoti grūti... Atgriežoties pie auto analoģijas tipa mācīties braukt ar aizsietām acīm :D Visas tās mikronianses izspēlē un arī copes daudz vienkāršāk iemācīties kontrolēt vizuāli un tur solid spice palīdz. Nu tas tā pavisam vienkāršoti, tur vēl kaudze nianšu, likumu un izņēmumu...Atvaino, bet par šo var disertāciju rakstīt, foruma formātā par garu :(
11.septembris 2022, 20:59 | links
 
zaraza [11.09.22]: zaraza [37m]: Nepieciešams padoms. Varbūt kāds var ko labu/sliktu pateikt par spiningu FAVORITE NEW BLUE BIRD BB1-762UL-T? Kādas būtu alternatīvas šajā cenu kategorijā? Nepieciešams UL spinings ar testu orientējoši 1-7 g, fast vai extra fast. Plāns ir kaut ko mēģināt noķert no krasta Ķīšezerā, Sarkandaugavā, Daugavā, reizēm arī izbraukt līdz Salacai. Varbūt skatīties kaut ko no dārgāka gala? Teiksim CF Arion ar šādu testu. Negribu izmest naudu vējā un pēc tam pirkt ko citu. Ir spole Daiwa Regal LT 2000S, mānekļi džigam. Esmu iesācējs un no šī visa vēl sajēga maza. Bērnībā esmu spiningojis ar "slotaskātu" un kaut kādu lēto DAM bezinerceni. Ir noķertas arī pāris līdakas - pašnāvnieces :)

AZet, 11.septembris 2022, 13:36

Ja gribi tomēr kaut ko pa vidu cenā un asāku, tad kā variantus var pataustīt Crazy Fish Inspire (varianti līdz 6g un 7g) vai, biki uz augšu klasē, Crazy Fish Perfect Jig (variants līdz 5g tur būs piemērotāks, jo ar šo kātu var droši maukt līdz 8g, zinu no prakses, pašam ilgi tāds bija)Paldies visiem par atsaucību! Ko teiksi par Arion līdz 7 g? Ir jēga kā iesācējam uzreiz tā ieguldīties vai Inspire būs gana labs? Man arī nav skaidrs vai patiks tieši džigs. Ar Arion var pavilkt arī kādu rotiņu vai vobleri? Par Crazy Fish kātiem lasu labas atsauksmes, bet kā ir patiesībā?

AZet, 11.septembris 2022, 19:21

Arion, protams, ir lieliski kāti, taču ir BET... Tie ir specifiski, galīgi nesnosauksi par klasiskiem mikrodžiga kātiem pat mazajos testos. Ļoti,ļoti cieta/asa akcija, superviegli un skanīgi "armatūras stieņi", ideāli sīkai animācijai, agresīviem rāvieniem, fantastiski piecērt (jāvelk gan "ar jutām"). Ja copmanim laika gaitā ar pieredzi ir jau izveidojies savs "rokraksts" ka patīk tieši tādi, tā viena lieta, bet kā pirmo kātu iesācējam es personīgi to neiesaku. Pirmo auto parasti neņem sportinieku :D Inspire, ,manuprāt, ir krietni universālāka izvēle pirmajam mikrodžiga kātam, ar tiem varēs pietiekami labi izanimēt i klasikā stop&go, gan asāk, gan lēnāk un līganāk, vairāk vizuālās kontroles komponentes ar balto spici.
Man ka reiz ari ir FAVORITE NEW BLUE BIRD BB1-762UL-T. Kats nav slikts, universals kats kas der visam, bet kas der visam ...
Tagad vins kraj puteklus.

Ta rezultata es sogad iegadajos ASRE702ULS no JIG LV - ar to vienkarsi baudu asaru kersanu.
So sezon sanaca piemajas ezeros notestet ar 40cm, 35 un 30 cm asariem - Kats sien lieliski. Mazakus ashukus ari ir looti patikami izvadit - asaru nemiens un izvadisana ir liela bauda.
Lidakas man gan lielaka bija 55 - nu ari sanaca izvadit bet ar veiksmes palidzibu lietojot 0.16 flurokarbona pavadu
Es gan izmantoju smalkas auklas (0.2PE). Pie tam, kamer vel ir Salmo atlaides, vari iegadiets YGK 0.2 un 0.25 par loti labam cenam lidz 12.00 shodien.

Kometars Zaraza - sis galigi nu nav armaturas stienis vai sportinieks, es vairak teiktu uz fast pusi kas lieliski sien asari. Ari visas atsauksmes par so katu ir uzsverts ka tas nav stienis ka visi parejie Arioni.
Pie tam izskatas ka CF paplasina savu asortimentu ar fast katiem - ASRE702ULS, jaunas Alfas nu galigi vairs nav armaturas stieni.
11.septembris 2022, 20:36 | links
 
zaraza [11.09.22]: zaraza [37m]: Nepieciešams padoms. Varbūt kāds var ko labu/sliktu pateikt par spiningu FAVORITE NEW BLUE BIRD BB1-762UL-T? Kādas būtu alternatīvas šajā cenu kategorijā? Nepieciešams UL spinings ar testu orientējoši 1-7 g, fast vai extra fast. Plāns ir kaut ko mēģināt noķert no krasta Ķīšezerā, Sarkandaugavā, Daugavā, reizēm arī izbraukt līdz Salacai. Varbūt skatīties kaut ko no dārgāka gala? Teiksim CF Arion ar šādu testu. Negribu izmest naudu vējā un pēc tam pirkt ko citu. Ir spole Daiwa Regal LT 2000S, mānekļi džigam. Esmu iesācējs un no šī visa vēl sajēga maza. Bērnībā esmu spiningojis ar "slotaskātu" un kaut kādu lēto DAM bezinerceni. Ir noķertas arī pāris līdakas - pašnāvnieces :)

AZet, 11.septembris 2022, 13:36

Ja gribi tomēr kaut ko pa vidu cenā un asāku, tad kā variantus var pataustīt Crazy Fish Inspire (varianti līdz 6g un 7g) vai, biki uz augšu klasē, Crazy Fish Perfect Jig (variants līdz 5g tur būs piemērotāks, jo ar šo kātu var droši maukt līdz 8g, zinu no prakses, pašam ilgi tāds bija)Paldies visiem par atsaucību! Ko teiksi par Arion līdz 7 g? Ir jēga kā iesācējam uzreiz tā ieguldīties vai Inspire būs gana labs? Man arī nav skaidrs vai patiks tieši džigs. Ar Arion var pavilkt arī kādu rotiņu vai vobleri? Par Crazy Fish kātiem lasu labas atsauksmes, bet kā ir patiesībā?

AZet, 11.septembris 2022, 19:21

Arion, protams, ir lieliski kāti, taču ir BET... Tie ir specifiski, galīgi nesnosauksi par klasiskiem mikrodžiga kātiem pat mazajos testos. Ļoti,ļoti cieta/asa akcija, superviegli un skanīgi "armatūras stieņi", ideāli sīkai animācijai, agresīviem rāvieniem, fantastiski piecērt (jāvelk gan "ar jutām"). Ja copmanim laika gaitā ar pieredzi ir jau izveidojies savs "rokraksts" ka patīk tieši tādi, tā viena lieta, bet kā pirmo kātu iesācējam es personīgi to neiesaku. Pirmo auto parasti neņem sportinieku :D Inspire, ,manuprāt, ir krietni universālāka izvēle pirmajam mikrodžiga kātam, ar tiem varēs pietiekami labi izanimēt i klasikā stop&go, gan asāk, gan lēnāk un līganāk, vairāk vizuālās kontroles komponentes ar balto spici.
Skatos, ka Inspire līdz 7g ir tikai solid versijā. Vai man, kā iesācējam, nebūtu universālāks kaut kas ar tubular spici? Solid spices esot kas līdzīgs fīdera spicei.
11.septembris 2022, 20:03 | links
 
zaraza [37m]: Nepieciešams padoms. Varbūt kāds var ko labu/sliktu pateikt par spiningu FAVORITE NEW BLUE BIRD BB1-762UL-T? Kādas būtu alternatīvas šajā cenu kategorijā? Nepieciešams UL spinings ar testu orientējoši 1-7 g, fast vai extra fast. Plāns ir kaut ko mēģināt noķert no krasta Ķīšezerā, Sarkandaugavā, Daugavā, reizēm arī izbraukt līdz Salacai. Varbūt skatīties kaut ko no dārgāka gala? Teiksim CF Arion ar šādu testu. Negribu izmest naudu vējā un pēc tam pirkt ko citu. Ir spole Daiwa Regal LT 2000S, mānekļi džigam. Esmu iesācējs un no šī visa vēl sajēga maza. Bērnībā esmu spiningojis ar "slotaskātu" un kaut kādu lēto DAM bezinerceni. Ir noķertas arī pāris līdakas - pašnāvnieces :)

AZet, 11.septembris 2022, 13:36

Ja gribi tomēr kaut ko pa vidu cenā un asāku, tad kā variantus var pataustīt Crazy Fish Inspire (varianti līdz 6g un 7g) vai, biki uz augšu klasē, Crazy Fish Perfect Jig (variants līdz 5g tur būs piemērotāks, jo ar šo kātu var droši maukt līdz 8g, zinu no prakses, pašam ilgi tāds bija)Paldies visiem par atsaucību! Ko teiksi par Arion līdz 7 g? Ir jēga kā iesācējam uzreiz tā ieguldīties vai Inspire būs gana labs? Man arī nav skaidrs vai patiks tieši džigs. Ar Arion var pavilkt arī kādu rotiņu vai vobleri? Par Crazy Fish kātiem lasu labas atsauksmes, bet kā ir patiesībā?

AZet, 11.septembris 2022, 19:21


Arion, protams, ir lieliski kāti, taču ir BET... Tie ir specifiski, galīgi nesnosauksi par klasiskiem mikrodžiga kātiem pat mazajos testos. Ļoti,ļoti cieta/asa akcija, superviegli un skanīgi "armatūras stieņi", ideāli sīkai animācijai, agresīviem rāvieniem, fantastiski piecērt (jāvelk gan "ar jutām"). Ja copmanim laika gaitā ar pieredzi ir jau izveidojies savs "rokraksts" ka patīk tieši tādi, tā viena lieta, bet kā pirmo kātu iesācējam es personīgi to neiesaku. Pirmo auto parasti neņem sportinieku :D Inspire, ,manuprāt, ir krietni universālāka izvēle pirmajam mikrodžiga kātam, ar tiem varēs pietiekami labi izanimēt i klasikā stop&go, gan asāk, gan lēnāk un līganāk, vairāk vizuālās kontroles komponentes ar balto spici.
11.septembris 2022, 19:48 | links
 
zaraza [11.09.22]: Nepieciešams padoms. Varbūt kāds var ko labu/sliktu pateikt par spiningu FAVORITE NEW BLUE BIRD BB1-762UL-T? Kādas būtu alternatīvas šajā cenu kategorijā? Nepieciešams UL spinings ar testu orientējoši 1-7 g, fast vai extra fast. Plāns ir kaut ko mēģināt noķert no krasta Ķīšezerā, Sarkandaugavā, Daugavā, reizēm arī izbraukt līdz Salacai. Varbūt skatīties kaut ko no dārgāka gala? Teiksim CF Arion ar šādu testu. Negribu izmest naudu vējā un pēc tam pirkt ko citu. Ir spole Daiwa Regal LT 2000S, mānekļi džigam. Esmu iesācējs un no šī visa vēl sajēga maza. Bērnībā esmu spiningojis ar "slotaskātu" un kaut kādu lēto DAM bezinerceni. Ir noķertas arī pāris līdakas - pašnāvnieces :)

AZet, 11.septembris 2022, 13:36

Ja gribi tomēr kaut ko pa vidu cenā un asāku, tad kā variantus var pataustīt Crazy Fish Inspire (varianti līdz 6g un 7g) vai, biki uz augšu klasē, Crazy Fish Perfect Jig (variants līdz 5g tur būs piemērotāks, jo ar šo kātu var droši maukt līdz 8g, zinu no prakses, pašam ilgi tāds bija)
Paldies visiem par atsaucību! Ko teiksi par Arion līdz 7 g? Ir jēga kā iesācējam uzreiz tā ieguldīties vai Inspire būs gana labs? Man arī nav skaidrs vai patiks tieši džigs. Ar Arion var pavilkt arī kādu rotiņu vai vobleri? Par Crazy Fish kātiem lasu labas atsauksmes, bet kā ir patiesībā?
11.septembris 2022, 19:21 | links
 
Nepieciešams padoms. Varbūt kāds var ko labu/sliktu pateikt par spiningu FAVORITE NEW BLUE BIRD BB1-762UL-T? Kādas būtu alternatīvas šajā cenu kategorijā? Nepieciešams UL spinings ar testu orientējoši 1-7 g, fast vai extra fast. Plāns ir kaut ko mēģināt noķert no krasta Ķīšezerā, Sarkandaugavā, Daugavā, reizēm arī izbraukt līdz Salacai. Varbūt skatīties kaut ko no dārgāka gala? Teiksim CF Arion ar šādu testu. Negribu izmest naudu vējā un pēc tam pirkt ko citu. Ir spole Daiwa Regal LT 2000S, mānekļi džigam. Esmu iesācējs un no šī visa vēl sajēga maza. Bērnībā esmu spiningojis ar "slotaskātu" un kaut kādu lēto DAM bezinerceni. Ir noķertas arī pāris līdakas - pašnāvnieces :)

AZet, 11.septembris 2022, 13:36


Ja gribi tomēr kaut ko pa vidu cenā un asāku, tad kā variantus var pataustīt Crazy Fish Inspire (varianti līdz 6g un 7g) vai, biki uz augšu klasē, Crazy Fish Perfect Jig (variants līdz 5g tur būs piemērotāks, jo ar šo kātu var droši maukt līdz 8g, zinu no prakses, pašam ilgi tāds bija)
11.septembris 2022, 19:01 | links
 
Kuha [11.09.22]: Paskaties "Lucky John" dažādus modeļus. Tagad "Salmo" ir labas atlaides, bet tiem LJ, tiešām, nav ne vainas.

Tā ir. Pats lietoju. Uz max svara robežas, tas ir 9g. Tad džigs , dribls praktiski uz vietas varētu šķist patizls, pārāk mīksts. Jo spicīte sadzēš kustību. Bet tā, feins skanīgs kāts. 2-9g
11.septembris 2022, 17:01 | links
 
Kuha [11.09.22]: Paskaties "Lucky John" dažādus modeļus. Tagad "Salmo" ir labas atlaides, bet tiem LJ, tiešām, nav ne vainas.
Par LJ spiningiem neesmu dzirdējis neko labu, bet ņemšu vērā tavu padomu.
11.septembris 2022, 16:46 | links
 
voters9 [11.09.22]: Nepieciešams padoms. Varbūt kāds var ko labu/sliktu pateikt par spiningu FAVORITE NEW BLUE BIRD BB1-762UL-T? Kādas būtu alternatīvas šajā cenu kategorijā? Nepieciešams UL spinings ar testu orientējoši 1-7 g, fast vai extra fast. Plāns ir kaut ko mēģināt noķert no krasta Ķīšezerā, Sarkandaugavā, Daugavā, reizēm arī izbraukt līdz Salacai. Varbūt skatīties kaut ko no dārgāka gala? Teiksim CF Arion ar šādu testu. Negribu izmest naudu vējā un pēc tam pirkt ko citu. Ir spole Daiwa Regal LT 2000S, mānekļi džigam. Esmu iesācējs un no šī visa vēl sajēga maza. Bērnībā esmu spiningojis ar "slotaskātu" un kaut kādu lēto DAM bezinerceni. Ir noķertas arī pāris līdakas - pašnāvnieces :)

AZet, 11.septembris 2022, 13:36
Bija tieši šis modelis,nepatika,pārdevu,ļoti mīksta spice,augšējais tests drīzāk līdz 5g.Bet nu tas,tikai mans viedoklis.Skatītos crazy fish virzienā.
Paldies! Par Favorite produkciju ir pretrunīga informācija. Vismaz no copes blogeru video. Laikam būs jāskatās kas dārgāks.
11.septembris 2022, 16:44 | links
 
Paskaties "Lucky John" dažādus modeļus. Tagad "Salmo" ir labas atlaides, bet tiem LJ, tiešām, nav ne vainas.
11.septembris 2022, 15:19 | links
 
Nepieciešams padoms. Varbūt kāds var ko labu/sliktu pateikt par spiningu FAVORITE NEW BLUE BIRD BB1-762UL-T? Kādas būtu alternatīvas šajā cenu kategorijā? Nepieciešams UL spinings ar testu orientējoši 1-7 g, fast vai extra fast. Plāns ir kaut ko mēģināt noķert no krasta Ķīšezerā, Sarkandaugavā, Daugavā, reizēm arī izbraukt līdz Salacai. Varbūt skatīties kaut ko no dārgāka gala? Teiksim CF Arion ar šādu testu. Negribu izmest naudu vējā un pēc tam pirkt ko citu. Ir spole Daiwa Regal LT 2000S, mānekļi džigam. Esmu iesācējs un no šī visa vēl sajēga maza. Bērnībā esmu spiningojis ar "slotaskātu" un kaut kādu lēto DAM bezinerceni. Ir noķertas arī pāris līdakas - pašnāvnieces :)

AZet, 11.septembris 2022, 13:36

Bija tieši šis modelis,nepatika,pārdevu,ļoti mīksta spice,augšējais tests drīzāk līdz 5g.Bet nu tas,tikai mans viedoklis.Skatītos crazy fish virzienā.
11.septembris 2022, 14:51 | links
 
Nepieciešams padoms. Varbūt kāds var ko labu/sliktu pateikt par spiningu FAVORITE NEW BLUE BIRD BB1-762UL-T? Kādas būtu alternatīvas šajā cenu kategorijā? Nepieciešams UL spinings ar testu orientējoši 1-7 g, fast vai extra fast. Plāns ir kaut ko mēģināt noķert no krasta Ķīšezerā, Sarkandaugavā, Daugavā, reizēm arī izbraukt līdz Salacai. Varbūt skatīties kaut ko no dārgāka gala? Teiksim CF Arion ar šādu testu. Negribu izmest naudu vējā un pēc tam pirkt ko citu. Ir spole Daiwa Regal LT 2000S, mānekļi džigam. Esmu iesācējs un no šī visa vēl sajēga maza. Bērnībā esmu spiningojis ar "slotaskātu" un kaut kādu lēto DAM bezinerceni. Ir noķertas arī pāris līdakas - pašnāvnieces :)
11.septembris 2022, 13:36 | links
 
Amatniekss [2.sep]: Sveiki!
Varat ieteikt kādu universālu budžeta kātu, kaut kur orientējoši testos no 10-60?(nav nepieciešams tieši šie grami, bet apmēram) Gribētu lai varētu uzmest gan 4-5 izmēra rotiņu, gan kādu smagāku mānekli.
Biju atradis Salmo Elite Jig 15-60,Salmo Elite Jig n Twitch 12-42, Lucky John Powerjig 15-56, LJ vanrex 10-42. Kuru no šiem labāk? Paldies!Vari apskatīties Pontoon21 GAD Gancho GNH702MHF 213cm 14-48g.
Pašam ir šis kāts, tikai 10-32 testā, izcils kāts tajā cenu kategorijā, ļoti labs metiena attālums, neskatoties uz īso garumu, laba jaudas rezerve, labi met gan 90mm mailes, gan 40g gumijas. Bonusā fuji riņķi, kas parasti nav kātiem zem 100eiro.
Gad gancho ar testu 14-48 varētu būt tas, ko meklē.

EdgarsPriede, 4.septembris 2022, 11:22


Paldies par info! Izskatās tiešām ok!
4.septembris 2022, 13:22 | links
 
Amatniekss [02.09.22]: Sveiki!
Varat ieteikt kādu universālu budžeta kātu, kaut kur orientējoši testos no 10-60?(nav nepieciešams tieši šie grami, bet apmēram) Gribētu lai varētu uzmest gan 4-5 izmēra rotiņu, gan kādu smagāku mānekli.
Biju atradis Salmo Elite Jig 15-60,Salmo Elite Jig n Twitch 12-42, Lucky John Powerjig 15-56, LJ vanrex 10-42. Kuru no šiem labāk? Paldies!
Vari apskatīties Pontoon21 GAD Gancho GNH702MHF 213cm 14-48g.
Pašam ir šis kāts, tikai 10-32 testā, izcils kāts tajā cenu kategorijā, ļoti labs metiena attālums, neskatoties uz īso garumu, laba jaudas rezerve, labi met gan 90mm mailes, gan 40g gumijas. Bonusā fuji riņķi, kas parasti nav kātiem zem 100eiro.
Gad gancho ar testu 14-48 varētu būt tas, ko meklē.
4.septembris 2022, 11:22 | links
 
Vai kāds ir novērojis, ka daļai spininga kātu ir lielāks vai mazāks (knapi, bet pamanāms) izliekums? Vai arī man ir snaipera acs.
3.septembris 2022, 22:27 | links
 
Sveiki!
Varat ieteikt kādu universālu budžeta kātu, kaut kur orientējoši testos no 10-60?(nav nepieciešams tieši šie grami, bet apmēram) Gribētu lai varētu uzmest gan 4-5 izmēra rotiņu, gan kādu smagāku mānekli.
Biju atradis Salmo Elite Jig 15-60,Salmo Elite Jig n Twitch 12-42, Lucky John Powerjig 15-56, LJ vanrex 10-42. Kuru no šiem labāk? Paldies!

Amatniekss, 2.septembris 2022, 14:04

Kā variants - CRAZY FISH Aspen Stake 15-55g 2.40m. Īsts universālis, tiks galā gan ar #5 rotiņiem, gan smago džigu/drop-shot, gan voblerus var uzraustīt, gan "mazo" big baitu tipa "cūkas" vai mini-džerkus kā Baby Buster, Salmo Slider.
Pie tam savam testam un budžeta kategorijai pārsteidžoši viegls un ar normālu "čuiku", galīgi nav bomis.

zaraza, 2.septembris 2022, 19:02

Sveiki!
Varat ieteikt kādu universālu budžeta kātu, kaut kur orientējoši testos no 10-60?(nav nepieciešams tieši šie grami, bet apmēram) Gribētu lai varētu uzmest gan 4-5 izmēra rotiņu, gan kādu smagāku mānekli.
Biju atradis Salmo Elite Jig 15-60,Salmo Elite Jig n Twitch 12-42, Lucky John Powerjig 15-56, LJ vanrex 10-42. Kuru no šiem labāk? Paldies!

Amatniekss, 2.septembris 2022, 14:04

Paskaties uz Savage gear power game un citiem modeļiem no Savage.

Davis-Di, 2.septembris 2022, 16:10


Paldies par info, paskatīšos tos kātus! Vēl ieraudzīju fox rage kātus, ir kādas atsauksmes par tiem?
3.septembris 2022, 10:43 | links
 
Sveiki!
Varat ieteikt kādu universālu budžeta kātu, kaut kur orientējoši testos no 10-60?(nav nepieciešams tieši šie grami, bet apmēram) Gribētu lai varētu uzmest gan 4-5 izmēra rotiņu, gan kādu smagāku mānekli.
Biju atradis Salmo Elite Jig 15-60,Salmo Elite Jig n Twitch 12-42, Lucky John Powerjig 15-56, LJ vanrex 10-42. Kuru no šiem labāk? Paldies!

Amatniekss, 2.septembris 2022, 14:04


Kā variants - CRAZY FISH Aspen Stake 15-55g 2.40m. Īsts universālis, tiks galā gan ar #5 rotiņiem, gan smago džigu/drop-shot, gan voblerus var uzraustīt, gan "mazo" big baitu tipa "cūkas" vai mini-džerkus kā Baby Buster, Salmo Slider.
Pie tam savam testam un budžeta kategorijai pārsteidžoši viegls un ar normālu "čuiku", galīgi nav bomis.
2.septembris 2022, 19:02 | links
 
Sveiki!
Varat ieteikt kādu universālu budžeta kātu, kaut kur orientējoši testos no 10-60?(nav nepieciešams tieši šie grami, bet apmēram) Gribētu lai varētu uzmest gan 4-5 izmēra rotiņu, gan kādu smagāku mānekli.
Biju atradis Salmo Elite Jig 15-60,Salmo Elite Jig n Twitch 12-42, Lucky John Powerjig 15-56, LJ vanrex 10-42. Kuru no šiem labāk? Paldies!

Amatniekss, 2.septembris 2022, 14:04


Paskaties uz Savage gear power game un citiem modeļiem no Savage.
2.septembris 2022, 16:10 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager