Spininga kāti

Ja netīk maksāt daudz naudiņas par Krojiem ir alternatīvas blankas Batsonam. Vismaz uz pusi lētākas un jūtības ziņā neatpaliekošas no Leģendām. Un savākts kāts pēc jūsu vēlmēm būs nesalīdzinoši patīkamāks darbā par sērijveida ražojumiem.
17.oktobris 2013, 12:19 | links
 
maitu putns - Evergreen ir ĻOTI asāks...
Tenrushka, kas lunakia arī interesanta. Pirms kāda laika bija pie Matīsa ielā.
17.oktobris 2013, 09:45 | links
 
St. Croix nav slikts ne Tournaments ne Elite, ne Extrem, bet man kaut kā vairāk japāņu darinājumi patīk, it sevišķi uz džigu.
17.oktobris 2013, 09:44 | links
 
250 ls par lietotu /attiecīgi jauns 300 ls/diez vai 70 % no CL kontingenta varēs atļauties/ Tenryu Lunakia Sonic Lks710Mh/
arī ST CROIXam ir pietiekami labi un demokrātiski kātiņi un ar iegādi būs problēmu mazāk Rīgas robežās iegādājami :))
17.oktobris 2013, 09:28 | links
 
Hmmm Tenryu īsti nebiju iekļāvis savā sarakstā, bet Lunakia man ir pazīstama, tiesa gan vecā, Lunakia, nevis jaunā Lunakia Sonic. Latvijā viņus netirgo, bet ir iespējams viņus dabūt.
Ja saki ka Evergreen is asāks, tad tas vairāk man der, jo galīgi ļumīgie man nepatīk. Tieši tapēc arī visu laiku svārstos par to Trentu...
17.oktobris 2013, 09:20 | links
 
to maituputns- sev esmu atradis to,ko meklēju šajā klasē. Tas ir Tenryu Lunakia Sonic LKS 710 MH. Tests 1-12 gr. Mierīgos laika apstākļos 5gr. džigs ciešami, sākot no 7gr. līdz 10gr. jebkuros apstākļos , manuprāt, ideāli. Pielietojums džigs, teksasa, karolīna. Vienīgi nezinu vai kāds veikals Latvijā šos kātus tirgo.Jā, aizmirsu piebilst, svars 92 gr. un extrafast, ja tas ir svarīgi.
17.oktobris 2013, 08:16 | links
 
Arkso - jau 2 sezonas tādu lietoju, ja domā par ML. Ļoti patīk dropšotā. Ir labs no 5/6 gr līdz 14 gr. max 15 plus gumija. Komfortablākā zona - 7/8 gr līdz 12 gr plus gumija.

to maituputns - Evergreens Saltu un Trenta ir ļoti ļoti atšķirīgi kāti. Abiem tiešām 10 ir griezti. Tikai vienam blanka ir ļoti asa (Evergreens) otram pretēji. Tur jāsaprot, ko sagaida un kāds būs pielietojums. Vigoru plānoju Tournamenta vietā. Būs labāka apakšējo svaru kontrole un čuika.
17.oktobris 2013, 07:32 | links
 
Es arī sev meklēju vieglo jiga kātu un paliku piepārbaudītām vertībām - St.Croix Tournament 76.
Šodien paturēju to kātu rokās un visu priekš sevis sapratu =)
16.oktobris 2013, 23:34 | links
 
Nu viņš ir ML, bet pēc jušanas velk uz light pusi. Teiksim Trenta ir light kāts, bet tomēr man kaut kā viņa vairāk uz micro galu velk, jo apakša ir 0.6 grami. Ideāli būtu teiksim 4/5 līdz 10. No Evergreen iekritusi acīs, un ne tikai, ir Salty Sensation sērija. Ir tur arī viens light kandidāts 0.2 līdz 10 grami, bet baidos ka viņš būs līdzīgs Trentai, tāds pārāks viegls :) līdz nākošai sezonai vēl ir laiks, gan sapratīšu kas un kā :)
16.oktobris 2013, 22:30 | links
 
ja vieglais dzigs liidz 10 gramiem, tad jaunais Vigors tomēr vairāk būs drusku smagākam diapazonam- ML - reāli no 5/6 - 14 gr. Papēti vēl Shimano, Daiwa, Evergreen, Yamaga Blanks. Ir interesanti modeļi tam testam. Pats esmu pārdomās starp 5 - 6 variantiem.
16.oktobris 2013, 22:10 | links
 
Šobrīd esmu tieši light klases džiga kāta meklējumos, viena izvēle bija Tiro - 1-12 gr testu, izkratīju, kāts, protams, ka labs, bet tomēr gribās ko nedaudz citu...
Tagad manas domas ir pie Finezza Trenta ar testu līdz 10 gramiem, vai Vigore, ar testu līdz 14 gramiem. Pie kam Vigore, lai arī ar lielāku testu nav nemaz bomīga, salīdzinot ar Trentu. Tas pateicoties citam grafītam, salīdzinot ar Trentu.
Protams paliek vēl tāda lietā kā nule kā prezentētais Tiro Prototype - veidots no Quattro graphite cloth grafīta, kas dod superīgu jušanu.
16.oktobris 2013, 16:52 | links
 
Skatījos es arī uz to Tiro, bet nobijos no japāņa trausluma un džigam paņēmu LES76MLXF2.
principā var strādāt jau no 6 grami, tas ļoti atkarīgs no auklas.14 grami metu brīvi, vairāk nav bijis vajadzība. Čiuka mani pilnībā apmierina, tomēr tajā Elitē ir labs grafīts ielikts. I jūt kad asaris uzpierž, i kad sudāks uzknābj.
16.oktobris 2013, 16:49 | links
 
To:lapuxis

Divas sezonas lietoju Tiro tieši tādu. Izmantoju džigam no 7 līdz 12 gr. Visādus kātus esmu mēģinājis, bet pie šā esmu apstājies. Ļoti jūtīgs, katru nieku sajutīsi. Jāapietas gan kā ar jēlu olu, ļoti viegli salauzt, plānas sieniņas.Redzēju eboat servissā no iekšpuses:)
16.oktobris 2013, 16:37 | links
 
var kāds padalīties iespaidos par šo kātu kam jau vins ir vai ir lietojis?

http://www.fishbon.lv/site/products/series/view/lv/graphiteleader-tiro

Vai šis kāts no 4-22 buus piemeerots vieglaa ( L) klases jigam... Vēlos strādāt no 7 -17 g ...
16.oktobris 2013, 11:25 | links
 
kgasuns - kastinga nemācēšu ieteikt, bet no spininga modeļiem Major Craft Restive 2.06m 8-32g vai Major Craft Rizer 2.24m 8-35g vai arī Major Craft Rizer 2.13m 10-42g. cenas 140-190ls.
16.oktobris 2013, 10:56 | links
 
Ir 6.6 pēdas un 7 pēdas. Abi labi, patirināsi , sapratīsi kurš tev labāk patīk.
16.oktobris 2013, 10:33 | links
 
[quote=333365]Kāts pret cenu ir ļoti labs. Zinu vairākus lietotājus, kas ir ļoti apmierināti. Vari iebraukt e-boat.lv veikalā, viņi ir uz vietas.


a kads garums ir labaaks, ejosakais
15.oktobris 2013, 19:53 | links
 
Kāts pret cenu ir ļoti labs. Zinu vairākus lietotājus, kas ir ļoti apmierināti. Vari iebraukt e-boat.lv veikalā, viņi ir uz vietas.
15.oktobris 2013, 18:34 | links
 
kaadam ir shimano crucial, ir doma iegadaties
15.oktobris 2013, 16:26 | links
 
15.oktobris 2013, 15:58 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager