Spininga kāti

Ja nekļūdos tad eboat pirms dažām dienām paziņoja par jaunu adresi. Viņi tagad ir Stopiņos. Žēl beigsies eboat biznes.

micuks, 12.maijs 2013, 16:57
,

vai tad ne fishbon ?

mmartins, 12.maijs 2013, 17:11[/quote]

Uij točna fishbone.
12.maijs 2013, 17:28 | links
 
Ja nekļūdos tad eboat pirms dažām dienām paziņoja par jaunu adresi. Viņi tagad ir Stopiņos. Žēl beigsies eboat biznes.

micuks, 12.maijs 2013, 16:57[/quote],

vai tad ne fishbon ?
12.maijs 2013, 17:11 | links
 
Nu ja stiep tik uz eboat.lv Rīgā, Teikā, Brīvības gatvē 277 tas ir shimano katu serviss domaju ar sataisihanu problemu nebus .

cilpa, 11.maijs 2013, 13:51


Ja nekļūdos tad eboat pirms dažām dienām paziņoja par jaunu adresi. Viņi tagad ir Stopiņos. Žēl beigsies eboat biznes.
12.maijs 2013, 16:57 | links
 
Man galejam rinķim tas pats bija noticis, meisters par 5Ls samainija visu gala stiprinājumu! Pasī riņķīši atsevišķi nav dabonami!
12.maijs 2013, 16:25 | links
 
Var būt kāds var dot padomu? Spininga kāta auklas riņķim izkritis,pazudis glancētais gredzens. Kādi varianti jāmaina viss stiprinājums ?
12.maijs 2013, 16:04 | links
 
Nu ja stiep tik uz eboat.lv Rīgā, Teikā, Brīvības gatvē 277 tas ir shimano katu serviss domaju ar sataisihanu problemu nebus .
11.maijs 2013, 13:51 | links
 
Šito lietu ņemsim vērā!
Var jau būt, ja materiāls vel ir jauns un slidens, tad gan ta verētu notikt1
Man ir bijis ka pec mētāšanas paliek vel stingrāks, it sevisķi kad ir bijis aizķēries un dabujis palocities, ari pec palielākām zivīm, tad kaut ar zobiem rau ārā!

Ja tu saki ka ir remontējams, tad nav tik traki, vismaz garantijas ateikuma gadijumā nebūs jāliek sekcijā aiz stikla kā špinis ar vismazāk noķertakām zivīm-2ām!)))))):
11.maijs 2013, 13:42 | links
 
Vinsh paliek valigaks no metieniem katrs meties tak ir taka grudiens uz priekshu un kad tu nometa entas reizes vinsh savienojuma vieta paliek valigaks , tapec ieteicams ik pa laikam pieviklt. Ja no pasha sakuma vel slikti salit kopa tad i 3 metiena var palikt bez posma vaj nokrakshket ta ir .
11.maijs 2013, 13:05 | links
 
Šitādu variantu vel nebiju dzirdējis!
Saprastu ka stipri palietotam kātam savienojums paliek vaļīgs ar laiku, bet nejau jaunam!
11.maijs 2013, 12:16 | links
 
Es domaju tas metajot ishluka posms man ta gadijas ar fideri, mestars ar tecica ka ta gadas ieplaisaja veklot ik pa laikam vajag savienojuma vieta pievilkt tad nebus tadu podu nu remonts izmaksaja 5ls un 5cm no kata nost .
11.maijs 2013, 12:03 | links
 
papsi,par stabu tev ir taisnība, bet nu ar spini rokas es neesu pirmo gadu, gadi 15it jau būs!
Viss notika tā: Braucam ciemos pie radiņa a šis dzīvo pie ezera, grēks būtu nepaņept līdz iemēģināt jauno kātu, kādā brīvā brīdi.
Nogāju pie ezera, sāku mētāt, paņēma ašuks uz grami 150-200, palaidu šo un pats eju uz citu laipu, tur panem šī līdaciņa,piecirtu nostrādāja bremze likās nu tik būs, sāku vilkt tomēr nē, nāk viegli, tad šī sak trakot notarkšķēja bremzīte un reize bij tads ta ka krakškis, tirkškis, pirmā doma spice nolūza parlaižu atri acis pari kātam itkā vis kartiba, izvelku lidaciņu krasta, protams palaižu, domaju japaskatas vērīgāk kas tur nobrakšķēja, ieraugu no savienojuma vietas kautkada sterbelīte izlīdusi, izrauju aukšu ārā un apakšējā daļā parādās divas plaisas, neiztureja savienojuma vieta!
Kāts ir Catana CX 240ML, tests 7-21g.
11.maijs 2013, 11:33 | links
 
Ar Shimano, kas paredzēti Eiropas tirgum, tiešām kaut kas nav riktīgi. Mans nebūt ne lētais Cardiff, kurš tika saudzīgi glabāts, transportēts un lietots, arī neizturēja virskilnieci jau pirmajā sezonā. Arī uz blankas rakstītie parametri, manuprāt bija aplami.
11.maijs 2013, 10:44 | links
 
Tā jau man likās! Stulbi gan, kats tika iegādāts uz ziemassvētku atlaidēm un pamēģināts tikai pagajušās brīvdienās, bet lidaciņa ap 1kg pielika punktu maniem priekiem!
Jāsagaida eksperta viedoklis, ko šis teiks!

Janis.ba, 10.maijs 2013, 21:17

ES ar Shimano copēju jau gadus 8, un esmu izvilcis ne tikai 1kg līdaciņu. Salzuzt jau principā var arī telefona stabu. Protams nekā personīga, bet lai spriestu par tavu gadījumu ir nepieciešama vairāk informācijas. Starp citu kas par kātu? Shimano ir pietiekami plašs klāsts spiningiem
10.maijs 2013, 23:03 | links
 
Janis.ba

man bija līdzīga problēma ar Shimano Catanu
http://www.copeslietas.lv/site/bildes/bilde-48891.htm

vari netērēt laiku, vārds garantija un atbildība nav viņu vārdu krājumos, vispār manuprāt tagad Shimano galvenais pārstāvis Baltijā ir Lietuvā, kāda ir Normark Latvija funcija tagad -nezinu.
10.maijs 2013, 23:00 | links
 
Tā jau man likās! Stulbi gan, kats tika iegādāts uz ziemassvētku atlaidēm un pamēģināts tikai pagajušās brīvdienās, bet lidaciņa ap 1kg pielika punktu maniem priekiem!
Jāsagaida eksperta viedoklis, ko šis teiks!
10.maijs 2013, 21:17 | links
 
Sveiki vīri! Vai kādam ir bijusi darīšana ar SHIMANO, kāts kas ir salūzis garantijas laikā, kāda ir viņu attiksme pret šādiem gadijumiem?

Janis.ba, 10.maijs 2013, 16:44


Gada laikā salauzu 2vus Lesatus, tālāk vari minēt pats!
10.maijs 2013, 17:50 | links
 
Sveiki vīri! Vai kādam ir bijusi darīšana ar SHIMANO, kāts kas ir salūzis garantijas laikā, kāda ir viņu attiksme pret šādiem gadijumiem?

Janis.ba, 10.maijs 2013, 16:44


1000% mati!
10.maijs 2013, 17:48 | links
 
Sveiki vīri! Vai kādam ir bijusi darīšana ar SHIMANO, kāts kas ir salūzis garantijas laikā, kāda ir viņu attiksme pret šādiem gadijumiem?
10.maijs 2013, 16:44 | links
 
Pārdodu:

Shimano Speedmaster 3 m spinings:
SSMAX30MH 300cm 197gr 14-40gr tests

Lietots tikai 2 copēs, vēl uz roktura ir visi plastmasi, kā jauns.

Ls 49,00
Rakstat privāti caur profilu.
7.maijs 2013, 16:54 | links
 
march
Izstādē iedeva vizītkarti no makšķernieku piederumu bāzes "Epohook" Vestienas iela 6, Rīga, tālr. 28309308. Viņu stendā bija Norstream kāti.
29.aprīlis 2013, 21:50 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager