Spininga kāti

sweiki kāds pastāstiet kas ir kāta klase un kas ir akcija??Kā šīs 2 lietas atšķiras??
22.marts 2013, 13:12 | links
 
Modernie kāti pat mīksti ir ļoti ātri. Ar izteikti citiem kātiem ir novērots ka ir vairāk shodu nekā ar mīkstākui kātu. Bet nu katram patīk savs, vienam māte, otram meita, trešam kleita.
20.marts 2013, 11:25 | links
 
sauciet mani par vecmodīgu, bet nu nepatīk man mīkstie kāti, patīk cietie/ātras akcijas
20.marts 2013, 11:23 | links
 
Jurists, ja negribās atvēlēt tad arī neatvēli. Daudzi
ļoti veiksmīgi copē ar 2.7-3m spiningiem ar augšējiem testiem līdz 21-28g. Ja tāds kāts ir, tad vajag pamēģināt kā būs copēt un tikai pēc tam dommāt par jauna iegādi. Ar mīkstu kātu ir tikai viens mīnus, grūtāk ir ar zacepiem cīnīties un ir kārtīgi jāpiecērt. Visādi citādi es par mīkstāku kātu nekā par bomi.
20.marts 2013, 11:20 | links
 
... negribas jau atvēlēt, bet jūtu, ka nāksies.
senx par ieteikumiem.
20.marts 2013, 11:11 | links
 
Jurists, St.Croix Avids vai Elite, Gloomis 1143, Gloomis 1204, Rainshadow 1144, Pontoon 21 Detonada DST 102, Major Craftam arī kaut kas bija. Tā ka izvēle ir liela, jautājums ir tikai cik naudiņas gribi tam pasākumam atvēlēt.
20.marts 2013, 10:32 | links
 
iesakiet kaut ko no +/- 3metrīgajiem, - lasim
20.marts 2013, 10:02 | links
 
RIO!!!
Es,Es uz tām bombongām lūdzu?
20.marts 2013, 09:44 | links
 
doks 1959,kur ir tava probleema?kas konkreeti nav veicies?,serviss ,apkalposana?uzzvani uz daugavgriivas veikalu(paprasi mani Janis) piesaki kad buusi,kafiju uztaisiisu,bombongas nopirksu,ja vareesu ar savu auto pretii aizbrauksu(vecs nissans gan,piedod)ja buus iespeejams sarunasu tev konsultaciju ar kadu Salmo spiningosanas ekspertu(ja tie buus uz vietas),ja kas , izsakies ludzu konkreeti kas kad ,kur,nepatika,lai varam to noverstvai izskaidrot radusos situaciju.
20.marts 2013, 06:32 | links
 
dok1959,kad redzēju tevi Salmo bodē NG nebija,tomēr cik atceros pie tevis piegāja un pajautāja kā var palīdzēt,parunājām par Tavu spiningu.Vienīgais ko nevarējām pateikt kad būs jaunā Tiogas sērija.Tad ar ko tad tev nepaveicās?

lokijs, 19.marts 2013, 23:35


Neesmu bijis Salmo bodē, kopš janvāra, kad Juglā skatīju Shimano spoles. Par kātiem vispār toreiz neinteresējos un par tādu Tiogu neko nebiju toreiz dzirdējis. Bet nepaveicās vairrākkārt. Bet tas tā. Kādam, noteikti, ir arī veicies. Es izteicu savu subjektīvo viedokli.
Būsi mani ar kādu sajaucis (ja pazīst, tad sajaukt pagrūti).
20.marts 2013, 00:24 | links
 
dok1959,kad redzēju tevi Salmo bodē NG nebija,tomēr cik atceros pie tevis piegāja un pajautāja kā var palīdzēt,parunājām par Tavu spiningu.Vienīgais ko nevarējām pateikt kad būs jaunā Tiogas sērija.Tad ar ko tad tev nepaveicās?
19.marts 2013, 23:35 | links
 
Droši vien prasīs kāpēc ne Salmo bodes? Mans pieņēmums, ka iepriekš nosauktās bodēs pārdevēji ir arī īpašnieki vai līdzīpašnieki. Tāpēc ieinteresētība iedziļināties klienta interesēs ir lielāka. Un profesionalitāte ir pulka lielāka. Nu, vienīgi, ja trāpi Salmo uz NG, tad var dabūt i ieinteresētību, i profesionalitāti. Man līdz šim nav veicies ar Salmo.
19.marts 2013, 22:27 | links
 
Droši vien prasīs kāpēc ne Salmo bodes? Mans pieņēmums, ka iepriekš nosauktās bodēs pārdevēji ir arī īpašnieki vai līdzīpašnieki. Tāpēc ieinteresētība iedziļināties klienta interesēs ir lielāka. Un profesionalitāte ir pulka lielāka. Nu, vienīgi, ja trāpi Salmo uz NG, tad var dabūt i ieinteresētību, i profesionalitāti. Man līdz šim nav veicies ar Salmo.
19.marts 2013, 22:27 | links
 
vari sīkāk paskaidrot atšķirību pie aptuveni vienādiem garumiem un testiem?

akacis, 19.marts 2013, 15:58



Bez testa gramiem un garuma ir vēl pulka citas lietas, ka dod atšķirības. Kāta materiāls un uzbūve nosaka kāda ir akcija -ex fast(ef), fast(f), moderate fast(mf), moderate (m) un slow(s). Ātram spiningam pie slodzes saliecas pats gals, savukārt lēnam viss kāts līdz pat rokturim. Vēl svarīga ir furnitūra -gredzenu uzbūve un materiāls (labākā Fuji ar titāna ietvariem - dārgajam galam) arī spoles turētājs. Blankas materiāls, furnitūra un uzbūve nosaka svaru, balansu - to kā aparāts strādās un kādam veidam labāk būs piemērots.
Konkrēti TIOGA ir ar ielimētu spicīti - SOLID tips (S), kas piemērota vairāk jigam. Vēl ir tukšais jeb Tubular (T). Pieminētais Shimanis ir T. Ar to var smuki mest un vilkt.
Ieteiktu Tev:
1) palasīt un youtoobā paskatīt dažādus spiningošanas veidus un nolemt kā darbosies,
2) aiziet uz bodi pateikt, ka gribi šādam veidam kātu un, ka tam vari atļauties šādu summu. Tev parādīs un izstāstīs.
3) labas mantas un zinoši pārdevēji ir Prūšu, Lubānas, Matīsa ielā un Albakorā (pie Cenu kluba veikala). Iespējams arī citur, bet mana pieredze iesaka šos.
.
19.marts 2013, 20:21 | links
 
akacim. Ekseidžs 2500 būs labu labais, taisni tvičam (u.c. vieglākām nodarbēm), varēsi izrullēt pat smagus mānekļus. Vai arī otrs (līdzīgs) variants - Okuma Trio. Spečuki jau droši vien rullēs Tvinpauera vai vēl labāku spoļu virzienā, tak naudas jau ir taisni tik daudz, cik viņas ir, ne jau katrs var atļauties arsenālā turēt septiņas Stellas (tas no intervijas CL ar spiningošanas - treka riteņbraukšanas sportsmeni). :D:D:D
19.marts 2013, 16:38 | links
 
vari sīkāk paskaidrot atšķirību pie aptuveni vienādiem garumiem un testiem?
19.marts 2013, 15:58 | links
 
Vai SHIMANO EXAGE 2500FC būs labs balanss arSALMO TEAM TIOGA TSTI2-752F 2.30m 3.5-22g?Ko sakat par shimano speedmaster salīdzinājumā ar tiogu?

akacis, 19.marts 2013, 15:38


Pavisam dažādi kāti!
19.marts 2013, 15:54 | links
 
Vai SHIMANO EXAGE 2500FC būs labs balanss arSALMO TEAM TIOGA TSTI2-752F 2.30m 3.5-22g?Ko sakat par shimano speedmaster salīdzinājumā ar tiogu?
19.marts 2013, 15:38 | links
 
pasam ir salmo power pike ar testu 20-60 gr pa 30 latiem gadu atpakalj pirkts , pilniigi apmierina lidakas ar celsanu var celt lauka :D
18.marts 2013, 22:28 | links
 
ne tikai salmo, ir dažādas firmas, d-a-m, surfmaster un citi, kas ir arī lieliski spiningi, galvenais pirms pirkuma vajag aptaustīt
18.marts 2013, 21:43 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager