Spininga kāti

www.leurrestruites.com/Cannes-cbtaaaaaa.asp
taadi vini ir no virtuaalaas pasaules.
31.decembris 2012, 12:46 | links
 
ir jautaajiens! vai kaads Lv ir saskaaries ar Smith firmas spinjiem?
ir doma uz pavasari panjemt smith dragonbait trout vai smith magical trout.
ul un sul seeriju. cipars ir taads kaads ir bet doma ir nemt.
biju te francenee uz dazhiem copes veikaliem, gribeejaas taka bisku pakratiit paskatiit un apchamdiit jo par to cenu ir jaaredz klaatiene.
veikalnieki var pasuutiit un sakot ka prieksh u.l un super u.l esot dikti labi kaati. bet veelos vismaz apchamdiit uz aklo kaatu taka stulbi panemt.
ir kaadam bijusi izdeviiba redzeet shos firmas kaatus ar savaam aciim?
itkaa razhoti japaanaa.
31.decembris 2012, 12:25 | links
 
Sprīdīti 30, kurā vietā gribi ķert? No laivas vai no krasta? Cik naudiņas vari atvēlēt spinim? Vai tev jau ir spole, aukla un mānekļi (ja ir tad kādi vai uz kādiem gribi ķert)? Tie ir galvenie priekšnosacījumi, ja uz tiem atbildēsi, tad kaut ko jau tev te daudzi varēs ieteikt!
30.decembris 2012, 07:25 | links
 
Jā "ļoti vērtīga diskusija" Jums bija..."kura firma ( pat ne firma, bet nosacītā "ražotājvalsts" ir labākā...' Par špininga garumu... "....ir līdz tam jāizaug...". Tāpat jautājumā par testa gramu izvēli ir tik daudz kas sakāms. Un jādiskutē tā, lai "gudrāki" paliekam. Lai ir par ko domāt. Labi ar pieredzi padalīties. Piemēram: kādam vizuļa tipam, svaram, apstāķliem, izvēlēties špininga testu. Mešanas tehnikas, vizuļa tipa, svara sakarības. Kā to "izjust", kā saprast, vai uzrakstītais ir patiesība. Kā veikalā saprast, ir "mans" vai nav. Pakratot, palocot, paprasot, palasot, ....? kas slēpjas cenā. Riņķu tips, konstrukcija, skaits, lielums, resnums, krāsa, materiāls...( kā to atšķirt...). Te lūk ir par ko runāt! Daugavzoons: teicāt:"Jo garāks jo lielāks meistars? Varbūt kaut kādā citā lietā, bet spiningošanā nedomāju, ka vajag ar garumu lielīties." Lielība te nav nekādā sakarā. Ja pārnestā nozīmē tas domāts, tad tā ir "rupjība". Nekometenci tas parāda gan! Ir ceļš vēl ejams...ja galvenais ir "japāņu" vai "amerikāņu"...
29.decembris 2012, 17:18 | links
 
Nu paldies par padomu.
Dažās copes bodēs pārdevējs (vecene) nezin kas tas tāds par verķi vispār ir.
Laimīgu Jauno Gadu!!!!!
28.decembris 2012, 23:31 | links
 
Sprīdītis30
Ja sanāk braukt uz štatiem, tad labāk neņem japāņu kātus, var norauties un ja brauksi uz to pusi kur saule lec, tad labāk neņam amīšu kātus, arī var norauties.
28.decembris 2012, 23:29 | links
 
Spriditis30 - Dārgais draugs - tagad ir tik daudz līdaku ķeršanas metožu ,ka tu nebūsi laimīgs ja tev cilvēki sāks stāstīt katrs savu patiesību. Tā kā labāk aizej uz veikalu un paskaties tur uz vietas,ko tev vajadzētu priekš līdakas. bet ja tu esi nezinošs arī veikalā tev sāks karināt makaronus. Tātad tev ir jāsaprot kur tu ķersi(kādā dziļumā,kādā attālumā) un uz kā tu ķersi to līdaku.
28.decembris 2012, 23:22 | links
 
Nu es biju domājis pavasara,vasaras,un rudens lidakām.
28.decembris 2012, 23:14 | links
 
Sprīdītis30
Pavasara līdakām vai rudens līdakām?
28.decembris 2012, 23:13 | links
 
Gribētos uzzināt kāds spinis ir vislabāk piemērots pierkš līdaku copes?
28.decembris 2012, 23:04 | links
 
kapteinis333
labi ka Tu mani saprati.
Laimīgu Jauno gadu.
28.decembris 2012, 22:44 | links
 
Daugavzoons - zini,bet domāju ka tev jau zemabziņā ir iepotēts ,ka jāņem tas un tas,kā arī meistarīgas pārdevēja un saziņas līdzekļu reklāmas un vēl spīdīgās mantiņas uz AAA makšķeres izdara savu. Bet kā saka - katram savi kritēriji. Laimīgu Jauno gadu !
28.decembris 2012, 22:39 | links
 
Kapteini kurus Loomjus nokāvi, vecos vai jaunos? Vispār jau ja tā godīgi tad veidojas tāda sajūta, ka uz šejieni atnāk nekondīcijas kāti, tie kuri nav izturējuši amerikāņu kvalitātes kontroli, tos par lētu naudu pārdod mūsu vietējiem dīleriem.
28.decembris 2012, 22:38 | links
 
mana pirmaa makshkere bija trisdaljigs bambusa kats, starp citu vel tagad ir darba kartibaa, tik gadus 25 nav lietots.

Zinu ka musdienas pastav nopietna ar roku taisitu bambusa spiningu industrija. Tie kati nav leeti. Gribetos kadreiz tadu pameginat.

Tie karbona kati patiesham medz luuzt no uzsitiena pa laivu, ar no zacepa lidojoshu manekli utt. Saluzt ne uzreiz bet pec brizha.
28.decembris 2012, 22:36 | links
 
micuks - pats es esmu nokrāvis 2 G.Loomis,1St.Croix Legend Eliti un zinu ,ka vienalga sēdēšu uz USA ražotiem spiningiem.
28.decembris 2012, 22:35 | links
 
kapteinis333
Bija doma pateikt, ka degustējot vīnu virsū neraksta no kurienes tas nāk. Ir ļoti vienkārši, ja šis vīns ir labāks par otru, tad tā arī tiek pierakstīts. Tā pat, ja pēc kāta notestēšanas ar nosaukumu "AAA" un salīdzinot ar otru "BBB" man labāk patīk pirmais, tad es to arī izvēlos, jo tas ir labāks un nav apspriežams.
28.decembris 2012, 22:32 | links
 
Tātad Croixi nebūs tajā amerikāņu izstrādājumu kategorijā ar kuriem var apieties nesaudzīgi. Vectētiņa Garija vecie kāti kaut kā ļoti labi panes nesaudzīgu apiešanos :D Pagaidām vismaz neprotestē.
28.decembris 2012, 22:30 | links
 
Nu ne tik ar Croix vajag mīļi apieties. Zinu gadījumu kad Graphiteleader pēc viena maza, bet laikam nepareiza uzsitiena pārlūza. Ar smalkiem rīkiem uzmanīgi jāapietas!
28.decembris 2012, 22:28 | links
 
Šeit Croixu vairāk ir palicis!:)
Ar šiem ir mīļi jāapietas, tas tiesa. Es pārvadāju tikai cietā tubusā.
28.decembris 2012, 22:26 | links
 
Muno šoreiz uz copmaņa vainu to nenorakstīt. Brāķi jau mēdz būt visiem, bet pēdējā laikā kaut kā padaudz dzird par salauztiem Croixiem.
28.decembris 2012, 22:23 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager