Spininga kāti

catana spoles gan ir super, kāts CATANA arī

bet janem ar vieglo testu lidz 20 grami. nevis ka visi ar 30 grami testu
5.oktobris 2011, 02:51 | links
 
catanai ir interesants jaunums (super sensative) , pamēģināju biju patīkami pārstegts, džigošanai ir pat ļoti ok.
4.oktobris 2011, 23:44 | links
 
ja godiigi tad galiigi neesmu sajuusmaa par Catanu. Pieljauju, ka te daudzi protestees, bet darbojos ar to kaatu kaadus 3 gadus un tagad staav taalaa rezervee - pasmags, paljumiigs, gruutiibas ar testa apaksheejaas daljas maanekljiem... pavisam vienkaarsh kaats... makshereet var, bet domaaju ir veerts pabraukaat pa veikaliem un pataustiit arii citas firmas
4.oktobris 2011, 22:50 | links
 
Sveiki! Es gribētu pajautāt ko jūs domājat par spinninga kātu shimano catana cx. Es velos viņu pirkt, bet gribu zināt ko jūs domājat par šo kātu.
4.oktobris 2011, 22:15 | links
 
eMKa - lasi lūdzu uzmanīgāk savus rakstus -"'Katrā ziņā MC kāti ir pilnīgs kosmoss :)"' -tas ir tavs Pī er par labu Majoram. Es ,piemēram makšķerēju tikai ar amerikāņu makšķerēm - St.Croix,Lamiglaas,Loomis un NFC.Man viņām ir uzticamības koeficents lielāks nekā japāņu steburiem.Vienīgais mīnuss ir tas,ka viņi nespēj vai negrib mainīt dizainu savām makšķerēm un kā ražoja 10 - 20 gadus atpakaļ tā ražo līdz šim. Japānis tajā ziņā ir spēris soli uz priekšu un apkarinājis savus kātus ar visādām spīdīgām mantiņām un sadalītiem rokturiem.
par cenu - cenu uz konkrētu makšķeri sastāda lielā ziņā arī tās aprīkojums - riņķi,spoles turētājs,korķis utt. Tā kā Ever green,daiko,tenryu paskatoties uz aprīkojumu vien ir skaidrs kur tas ir cepts un kapēc tik maksā.
Par Major Craft - viņus "'Zelta zivtiņā"' -uz Lub. ielas var kratīt kaut līdz vemšanai un biezā modeļu klāstā.Tur pat ir arī īsts japoška - Graphiteleader .
4.oktobris 2011, 21:06 | links
 
Tas ir labākais variants, ja ir iespēja iztestēt uz ūdens, bieži šādas iespējas vienkārši nav. Ar laiku sajūtas tiek noslīpētas, ka pietiek arī ar "tirināšanu", negribu strīdēties, mani tirināšanas sajūtas vēl nav pievīlušas :)
4.oktobris 2011, 12:39 | links
 
Pats lietojo Shimano Beast Master 240, kāts lielisks, turēšana ļoti laba, jutība ar 0.15 pīto auklu ideāla. Pat katru mazāko ūdens zāles pieskārienu jūtu.
Skatoties portālos, tagad ir atlaides var dabūt pa latiem 40 -50 LVL
4.oktobris 2011, 12:36 | links
 
Patirinot jau neko daudz nepateiksi par to kātu. Es visus savus pēdējos kātus esmu pircis tikai pēc ūdens testiem un vairs nespēju iedomāties kā tas ir pirkt kātu viņu tikai patirinot. Cik nav tā bijis, ka patirinie, šķiet o būs īstais, bet kad pamēģini uz ūdens saproti ka nekas tur nebūs. Un ka kāts, kurš it kā pavisam nepatika, izrādās nemaz tik slikts nav. tā ka mēģiniet vien testēt kātus ūdeņos
4.oktobris 2011, 12:33 | links
 
Pele_mele
Katrā ziņā Tava izvēle ir laba un nedomāju, ka iebrauksi auzās ar jebkuru no minētajiem kātiem. Kā jau micuks, ieteica- aizbrauc un patirini arī MC.
Katrā ziņā, ja man tagad būtu jāizvēlas, tad noteikti pievērstu MC kātiem uzmanību, bet kā jau teicu, tas kas patīk man, varbūt nepatiks Tev :)
4.oktobris 2011, 12:30 | links
 
Kas tur ko mocīties, Majorus iebrauc Zelta zivī sarunā lai iedod uz ūdens patestēt, Shimanas iespējams var kāds no foruma biedriem iedot uzmest. Un viss būs skaidrs.
4.oktobris 2011, 12:16 | links
 
eMKa
Tirināju abus,kautkā mīļāk rokā iegūlās Cardiff(bet nu cena gan ne pārāk patika),Speedmaster arī nebija slikts un cena tīkama.Vēl bija gudrinieki kas ieteica Majorcraftu,lielījās ka labāks par abiem iepriekšējiem.Principā atkal esmu sākuma pozīcijā jeb pilnīgā neziņā,traki negribas piedzīvojumus uz savu pakaļu meklēt.
p.s interesējošais tests 3-15,garums 2,1m-2,4m maksimums
4.oktobris 2011, 11:48 | links
 
kapteinis333- cik un kādus no minētajiem Daiko, Tenryu vai MC kātiem esi pats testējis? Nu varbūt vismaz patirinājis? Vai arī tava mēraukla ir tikai cena?
Es runāju par konkrētu MC Volkey, piemēra pēc- Troutino man nepatika. Kātus izvēlos pēc sajūtām, nevis pēc cenas vai pēc tā, kas uz tā rakstīts. Un nav te nekāda PR.

Pele_mele. Ieteiktu vienkārši paņemt abus kātus un apčamdīt, patirināt un tad sapratīsi atšķirību. Gaumes ir dažādas un nav tā, ja Pēterim patīk Cardiff, tad patiks arī Tev.
Speedmasters ir ātras akcijas kāts, nav slikts, bet man personīgi kaut kas pietrūka. Cardiff neesmu rokās turējis, bet viennozīmīgi tur ir izmantota dārgāka furnitūra, bet tas pilnīgi neko neizsaka. Kā jau teicu- vislabāk paņemt abus un salīdzināt uz izjūtām.
Ak jā, nekad nesapratīšu cilvēkus, kas pērk kātus tos neaptaustot :)
4.oktobris 2011, 10:33 | links
 
Paņēmu to Major Craft spini un esmu pilnīgā starā! Akcija, jūtība, dzirdamība - ideāla! Paturēju rokās Volkey foreļkātu un sapratu, ka mans Banax ir lazdas pagale. Nākamgad noteikti iegādāšos. Cenas/kvalitātes sadaļā, Latvijā MC kātiem konkurentu nav!
4.oktobris 2011, 10:31 | links
 
Var būt neviens nav copējis ar šiem abiem kātiem? Vēl jo vairāk, ka tu pat neuzskati par vajadzīgu uzrādīt testu, kuru esi noskatījis. Izskatās, ka abi šie kāti ir lēnas akcijas, drīzāk ar tālāku iemetienu un lēnāku piecirtienu. Tātad piemērotāki tīriem ūdeņiem un mānekļiem ar vairākiem, atklātiem āķiem. Izvēlies, to, kurš atbilst taviem copes paradumiem. SHIMANO CARDIFF vispār pēc testiem vairāk uz smagākiem mānekļiem orjentēts. Bet spriest par kātu pēc aprakstie, vajag veltīt vairāk laika atsauksmju studēšanai tīmeklī, nepaslinko, pats pameklē.
4.oktobris 2011, 10:28 | links
 
Laikam šeit neviens nelieto ne Speedmaster,ne Cardiff spiningus un uz sakarīgu atbildi nav ko cerēt.:)
4.oktobris 2011, 09:11 | links
 
Kādu spiningu labāk izvēlēties Shimano Speedmaster vai Shimano Cardiff garums un tests abiem aptuveni vienāds.
3.oktobris 2011, 15:03 | links
 
To Flipers.
Nevajag runāt par lietām,no kurām neko nesaprotat.
3.oktobris 2011, 14:04 | links
 
Kosmoss tāpēc ka papīrkāti un lūst kā spičkas,tāpēc arī tāda cena?
3.oktobris 2011, 13:53 | links
 
vēl viens pluss Major Craftam - zema cena,slīdzinot ar japāņu brendiem.Kapēc zema - spriediet paši.
30.septembris 2011, 19:58 | links
 
to eMKa
perpendikuls- es ieteiktu šo : MAJOR CRAFT CROSTAGE CRS-962M,
Katrā ziņā MC kāti ir pilnīgs kosmoss :) esmu Volkey īpašnieks, tas gan citā testa kategorijā, bet vienkārši iemīlējos tajā kātā, kā paņēmu rokās, ar mani tā gadās reti

Es neredzu Maj.Cr. nekādu kosmosu. Protams ja tu visu mūžu esi vicinājis šekspīru,abu un shimano,tad tas ir nākamais solis,bet līdz kosmosam vēl viņiem tālu. Daiko,Tenryu - vot tas ir īsts japāņu kosmoss.Major craft - viduvējība.Labs Pī eR Latvijā.
30.septembris 2011, 19:55 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager