Spininga kāti

Brālīt - pieņemu, ka šodien miedziņš garš pēc nakts līņošanas ;) Kam tieši Tev puikam spini vajag? Man vēl kāda buntīte mētājās, varam varbūt kko sarunāt. Raksti PeMe.
13.jūlijs 2011, 12:13 | links
 
Brālīt, Brālīt, centies būt labs onkolis un sameklēt špini puikam, bet ne tik labs lai uzdāvinātu savējo :DDD


ehhhhhhhhh
13.jūlijs 2011, 07:53 | links
 
Bralits ,varēji tak puikam uzdāvināt savu kātu un spoli,lai 25 naudiņas paliek citām lietām..
13.jūlijs 2011, 07:43 | links
 
Brālīt, arī savējiem kātiem vajadzīga rotācija, tieksme pēc kaut kā jauna un labāka ir progresa dzinulis.
13.jūlijs 2011, 07:40 | links
 
Varbūt Urmās bet te ir dzīvāki cilvēki :)) Puikam jau piešķīru pludiņmakšķeri - nu jau sāk tēmēt uz līdakām un lašiem :)) Savējie kāti man pārāk svēti :)
12.jūlijs 2011, 23:52 | links
 
Bračiņ
Pašķirsti SS.LV
:)
12.jūlijs 2011, 23:48 | links
 
Mans radinieks - puika iekrājis 25 Ls un grib nopirkt kātu -spiningu.Teicos ka protams bodē varu visu parādīt bet apdomājos . Ir tak te daudz copmaņu ar liekiem kātiem. Varbūt kādam ir kāds lieks spinings un varbūt pat spole ,varbūt pat vairāki.Puika gatavs šķirties no 25 naudiņām. Piedāvājumus sūtīt man privāti vai zvanīt man pa ķeļ: 292 76 044
12.jūlijs 2011, 23:39 | links
 
20-50 tas jau labs lašu kāts. Nosver cik tev smagākais voblerītis un +10gr tas būtu spiningošanai, bet velcei jā tur var 20-50gr priekš lielajiem dziļuma arējiem.
8.jūlijs 2011, 18:22 | links
 
Sveiki visiem!
Varbūt kādam ir vajadzība, ir lieks Shimano Beastmaster SBMBX24M ar Biofibre pilnīgi jauns un nelietots ar visu futlārīti. Lieks tāpēc ka paņēmu sev citu. Atdodu par tik cik paņēmu - 70 naudiņas
8.jūlijs 2011, 12:48 | links
 
Dzhi šāds?

Spinings SHIMANO CATANA BX (NRM).
- Izmērs 270 cm.
- Tips H (tests 20-50 g).
8.jūlijs 2011, 12:37 | links
 
+ augsheejo testu kaadi 45g vismaz, jo velceejot vinjiem pretestiiba pamatiiga
8.jūlijs 2011, 07:39 | links
 
tie jau vairaak kaa velces vobleri,principaa jebkurss videejas akcijas kaats.
8.jūlijs 2011, 01:52 | links
 
Labdien! Taisos jaunu kātu pirkt ,jo no ši bezjēga.
Tests 10-20g. Garums 2,10cm. Parsvarā uz līdakām ,bet tagad esmu pievērsies voblerīšiem ,kā Rapala Down Deep Husky Jerk,Deep Tail Dancer. Kādu kātu jūs man ieteiktu priekš tāda veida vobleriem.
8.jūlijs 2011, 00:39 | links
 
nevar nekādi izlemt.,bet paldies ka vismaz kāds atsaucās..! :)
7.jūlijs 2011, 18:57 | links
 
Cirksni!man ir shimano kats ir labs un ir ari elite jig master no 3-12gr tests ja nemaldos spicite ir ka adata tieva bail ka nenolauz bet nav tik traki jau ka menesi lietoju vinu un ir super mazako zivs pieskarienu redz!bet ir loti uzmanigi jastrada ar vinu!ja tiri tikai asariem tad jiga kats viennozimigi bet ja uneversalu tas shimano!!!tavejo mineto katu neesmu saskaries un nemaku teikt labs vai slikts ir!!!!
7.jūlijs 2011, 15:58 | links
 
Bocmani: neesmu speciaalists tehniskos jautaajumos, bet man ir Finezza tubular version. Atskjiriiba no parasta UL spininga: kaats ir viegls, aatrs un arii juutiiba super, bet ir patiikama jaudas rezerve. 2 nieci liidaku var vilkt kaa skaabeni. Maaneklja testu gan nevajag paarsniegt, spice ir tievinja. Atskjiriibaa no kaatiem ar ieliimeeto spici, tubulaaris ir daudz universaalaaks un piemeerots arii twicham. MajorCraft ir viens jauns Rockfish modelis. Chalji goldfish veikalaa Lubaanas ielaa tev noteikti ieteiks.
7.jūlijs 2011, 15:55 | links
 
DAIWA Megaforce Jigger 2,8m 140g 4-20g

kādas atsauksmes par šo mantu?

ko jūs man ieteiktu pirkt šo vai shimano catanu .,vai arī kādu mikado firmas spinni?

paldies par atsaucību!
7.jūlijs 2011, 15:38 | links
 
MP aizmirsu piemineet ka budzets liidz 150ls...un tikai major craft vai graphiteleader... :) krche galvenais dienas jautaajums ar ko rokfish tubular tip atshkiras no klasiska kaata ar liidziigu testu ? :)
1.jūlijs 2011, 15:29 | links
 
paskaties GLooomis GLX kātus ar testu līdz 11 gramiem, garumā 260, ļotui jūtīgs, viegls kāts. vŗel var skatītes Greys X-lite kātus ja nemaldos. no Graphiteleader domāju ka Finezza varētu būt labs.
1.jūlijs 2011, 15:21 | links
 
Mekleeju kaatu micro-light jigam...protams asariem...man bishki nav skaidriiba par tiem rokfish kaatiem...solid tip cik noprotu ir ar ieliimeetu stiklaskjiedras galu...tas laikam nederees...ko noziimee tubular tip ? gribu lai visas copiites juut rokaa...nevis visu copi uz to balto galu skatiities...vai tad labaak izveeleeties kaadu klasisku light klases kaatu ?
Varbuut kaads ir jau rokaas tureejis Graphiteleader Corto ?
1.jūlijs 2011, 15:03 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager